صفحه 1133 از 1371 نخستنخست ... 1336331033108311231124112511261127112811291130113111321133113411351136113711381139114011411142114311831233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,321 تا 11,330 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط khabalu نمایش پست ها
    یه استادی باهام اسکایپ کرد از رزومه ام پرسید و ازم تعریف کرد و خیلی هم در مورد منابع فاندش و دانشجوهاش که بعد از فارغ التحصیلی شغلای خوبی گیرشون اومده و ... توضیح داد آخر مصاحبه هم ازم ریز نمرات و مقاله ام رو خواست که براش بفرسم و الان بعد دو هفته گفته اگه هنوزم علاقه مندی اپلای کن و اینکه
    Can you join us in June 2016 if there are no visa issues?
    تو مصاحبه پرسید زبان دادی یانه منم نمره هامو گفتم و گفت دوباره باید gre بدی ولی به نمره تافلم که اتفاقا از مینیمم دانشگاه کمتره گیر نداد. حالا به نظرتون با توجه به اینکه اینا conditional admission دارن دوباره زبان بدم و اپلای کنم یا همینجوری بفرستم؟ راستش این دانشگاه rolling admission هست و میترسم اگه دیر اقدام کنم کس دیگه ای رو جام بگیره از طرفی برای اینکه مشکل ویزا پیش نیاد و تا اون تاریخ اونجا باشم و به استاد نشون بدم که واقعا علاقه مندم میخوام سریع و قبل اینکه دوباره زبان بدم اپلای کنم. حالا به نظرتون بحث زبان رو با خود استاد مطرح کنم یا فقط ازش تشکر کنم و بگم که مشکلی نیست؟ یا مثلا به grad office ایمیل بزنم و از اونا بپرسم.
    آخه میدونین استاده رئیس دانشکده است شاید تو بحث زبان پشتم در بیاد. موندم چیکار کنم؟
    اگه استاد بهت اوکی داده می تونی اپلای کنی و فعلاً پذیرش ات رو بگیری بعداً برای آی بیست مدرک زبان رو بفرستی که پذیرش ات کاندیشنال نباشه و برای ویزا به مشکل نخوری. ولی اگر استاد گفته تو رو می گیره دیگه اینکه ادمیشن دانشگاه Rolling basis هست چه اهمیتی داره؟ به هر حال تصمیم با خودت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    عجیبه! معمولا بیشتر فاندها برای ترم سپتامبر در نظر گرفته میشه نمیدون این دانشگاه چطور بیشتر به وینتر اختصاص داده
    این ددلاینی رو که استاد گفتن خیلی بعیده مربوط به ترم سپتامبر باشه. بیشتر به نظر میاد برای ترم می (همون summer intake) هست.

سلام ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    Mohammad,

Thank you for your email and CV. I will be accepting new graduate students for Summer and Fall 2016. Based on your technical background and experience, I highly recommend that you apply to the University of ... for a Ph.D. under my supervision. Research projects in my group are focused on precision analog/mixed-signal integrated circuit design for biosensing applications. Be sure to include my name in the appropriate part of the application and please inform me once your application is complete (including all references).

دوستان با تجربه لطفن راهنمايي كنن
    با استادي اسكايپ كردم در نهايت فك ميكنم يكم زمينه هاي كاريمون به اون اندازه ايي كه ميخواست نزديك به هم نبود
    و گفت بايد صبر كني تا پوزيشن اعلام بشه و ازم خواست ريز نمره هامو بفرستم واسش. و پروپوزال واسش تهيه كنم. در نهايت
    دقيقن متوجه نشدم كه نظرش تا اينجا چي هست. به نظرتون با يه ايميل ازش بپرسم واضح تر بگه نظرش چيه. در ضمن يه ايراني
    تو مصاحبه بود به نظرتون وارده مذاكره شدن با ايشون درسته؟ ممنون

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط alimontazer نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    Mohammad,

Thank you for your email and CV. I will be accepting new graduate students for Summer and Fall 2016. Based on your technical background and experience, I highly recommend that you apply to the University of ... for a Ph.D. under my supervision. Research projects in my group are focused on precision analog/mixed-signal integrated circuit design for biosensing applications. Be sure to include my name in the appropriate part of the application and please inform me once your application is complete (including all references).

سلام
    تمپلیته ولی تمپلیتی نیست که برای همه بفرسته به نظر من. یعنی کلاً ایمیل تمپلیت به نظر من نکته منفی نیست لزوما چون استاد بیچاره خب یه ایمیل کامل آماده کرده به هر کی پتانسیل داره میفرسته
    به نظر من شما بگو که به زودی اپلای میکنی و حتی اگر میتونی تو آماده کردن متریال اپلیکیشن باهاش مشورت کن. مثلا تو sop اسمش رو بزن براش بفرست ببین sop رو تایید میکنه؟
    بعد از اپلای هم فوراً بهش اطلاع بده
    در کل کاری کن روت حساب کنه به عنوان یه اپلیکنت جدی
    یا حق ...

Junior Member arash00 آواتار ها

با سلام
    از یه استادی تو دانشگاه Yale این ایمیلو بعد دو هفته دریافت کردم. به نظرتون تمپلیته یا میشه روش حساب کرد و اپلیکیشن فی رو تو حساب ریخت؟
    Hello Arash,

Thank you for your interest in my lab. If you are interested in a PhD with me, please apply to the Department of Mechanical Engineering & Materials Science. Mention me in your application if you want to work with me in particular, and your application will be forwarded to me if it is amongst the top ones. The most competitive applicants are then contacted in early 2016 for an interview.

با تشکر

Banned

سلام
    این ایمیل تو زمینه کاری من دقیقا است.رزومم اگر خواستید تو خصوصی بگید بفرستم.معدلم کم است اما تو مقاله و پژوهش خیلی فعال بودم(با سختی هایی که داشتم)
    بنظرتون چی بگم
    Dear Mehdi,

thank you for your interest. The topics you comment are quite interesting for us. Indeed we are starting some research on distributed processing and storage of sensor data based on Fog and Cloud computing.

Unfortunately, we don’t have funding available. If you can cover the PhD by your own or you can earn a PhD scholarship in your country or any other funding scheme to pursue a PhD abroad, we could study to admit you in our research group.
    بین اساتید که جوابم دادند و هی میگفتند فاند ندارم و....(بیش از 500 میل زدم)این بنظرم جذاب امد چون دقیقا تو فیلد خودم است . اما واقعا مشکل مالی دارم
    uab.cat است اسپانیا خواهشمند است هر چیزی میدونید و راهکاری بگید ممنون میشم بگید من از این وضع خلاص بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash00 نمایش پست ها
    با سلام
    از یه استادی تو دانشگاه Yale این ایمیلو بعد دو هفته دریافت کردم. به نظرتون تمپلیته یا میشه روش حساب کرد و اپلیکیشن فی رو تو حساب ریخت؟
    Hello Arash,

Thank you for your interest in my lab. If you are interested in a PhD with me, please apply to the Department of Mechanical Engineering & Materials Science. Mention me in your application if you want to work with me in particular, and your application will be forwarded to me if it is amongst the top ones. The most competitive applicants are then contacted in early 2016 for an interview.

با تشکر
    صرفنظر از این که تمپلیت باشه یا نباشه، هیچ نکته خاصی که جذابیتی ایجاد کنه توش نیست. به نظر من به عهده خودتونه که ببینید اپلیکیشن شما برای Yale توان رقابت رو داره یا نه.

Junior Member

I was away from office during last week. In fact, I am leaving again, but will be back tomorrow.
    I will try to answer you during my trip, but for now I need you to tell me which financial means do you have to support your travel, stay and bench fees in Portugal.
    Best regards,
    من جواب چی بنویسم ؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط aziztox نمایش پست ها

I was away from office during last week. In fact, I am leaving again, but will be back tomorrow.
    I will try to answer you during my trip, but for now I need you to tell me which financial means do you have to support your travel, stay and bench fees in Portugal.
    Best regards,
    من جواب چی بنویسم ؟
    سلام

ازتون در مورد توانایی مالی شما در تامین هزینه زندگی و بخشی از هزینه تحصیل در پرتغال پرسیده. در واقع در پاسخ به ایمیلشون، ینکه دنبال فاند هستید یا میتونید از پس هزینه های تحصیل در پرتغال بربیاید رو به اطلاعشون برسونید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)