صفحه 1139 از 1371 نخستنخست ... 1396391039108911291130113111321133113411351136113711381139114011411142114311441145114611471148114911891239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,381 تا 11,390 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام،
    میخواستم نظر دوستان را در مورد ایمیل استاد بدونم. استاد یکی از دانشگاههای تاپ تن توی رشته ی خودم هست. من اصلا قصذ اپلای برای چنین دانشگاههایی را ندارم ولی خب چون حوزه تحقیقاتیمون خیلی نزدیک بود گفتم یه ایمیل بزنم ضرر نداره. یه نامه غیر تمپلتی نوشتم و از ایشون درخواست کردم رزومه بنده را بررسی کنن و اگه دوست داشتن باهام مصاحبه کنن ایشون در جواب اینو بهم گفتن. به نظر نمیاد تمپلت باشه چون جواب سوالم را داده. میخواستم بپرسم ارزش داره که کلی هزینه اپلای برای این دانشگاه را انجام بدم.
    Dear .........,

Thank you for your interest in our Ph.D. program, and in my research group. I can see that we have similar research interests. I will review applications to our Ph.D. program in January/February 2016, and at that time decide if I will interview applicants for s possible position in my research group. I wish you luck in your search for a suitable Ph.D. program.

Sincerely,
    Prof. .......

سلام
    در کل که تصمیم درست اینه که اپلیکیشن ها رو بین دانشگاههای با رنک های مختلف پخش کرد. من اگر جای شما بودم و مینیموم های دانشگاه رو برای اپلای داشتم اپلای میکردم ولی روی بقیه بیشتر تمرکز میکردم
    یا حق ...

سلام دوستان به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های آمریکا که ایمیل زدم در جواب اینو گفت
    Abolfazl,

Thank-you for your interest in my research activities at XX! Your resume is impressive and I would encourage you to apply to our Ph.D. program. Ph.D. applicants are approved by the entire Industrial and Systems Engineering Department so I, by myself, cannot accept you to our program. Should you be accepted to our program - I would be happy to discuss research opportunities.

Best,

XX

بعدش چون منم هنوز امتحان جی آر ای ندادم اینو نوشتم که می تونم باهاتون بعدا ارتباط برقرارکنم؟ و بلافاصله گفت

I would be happy to continue our discussion later.

به نظرتون ارزش وقت گداشتن داره برای این دانشگاه؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های آمریکا که ایمیل زدم در جواب اینو گفت
    Abolfazl,

Thank-you for your interest in my research activities at XX! Your resume is impressive and I would encourage you to apply to our Ph.D. program. Ph.D. applicants are approved by the entire Industrial and Systems Engineering Department so I, by myself, cannot accept you to our program. Should you be accepted to our program - I would be happy to discuss research opportunities.

Best,

XX

بعدش چون منم هنوز امتحان جی آر ای ندادم اینو نوشتم که می تونم باهاتون بعدا ارتباط برقرارکنم؟ و بلافاصله گفت

I would be happy to continue our discussion later.

به نظرتون ارزش وقت گداشتن داره برای این دانشگاه؟

با تشکر
    سلام

اینکه ارزش وقت گذاشتن داره یا نه به رنک دانشگاه مورد نظرتون و میزان پربار بودن CV شما بستگی داره، وگرنه خود این استاده گفته که در پذیرش دانشجو تابع نظر دپارتمان هست.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک شریف

سلام دوستان منظور از این ایمیل چی ؟ سی وی من اصلا دیده ؟
    Thanks for your interests. You are welcome to apply for our graduate programs. I will consider your application carefully once we received.

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghii نمایش پست ها
    سلام دوستان منظور از این ایمیل چی ؟ سی وی من اصلا دیده ؟
    Thanks for your interests. You are welcome to apply for our graduate programs. I will consider your application carefully once we received.

سلاااام

تمپلیته. گفته اپلای کن تا بعد شرایطت بررسی بشه.
    .Remember; life is too short to be littled

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinreihani نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با یه استادی چند وقتیه که در ارتباطم و موضوع کاریمون م شبیه همه. من اطلاعاتم رو مثل نمره زبان و gre که آماده میشد بهش میگفتم به مرور. آخرین چیزی که براش فرستادم ترنسکریپت ترجمه شده ارشدمه. جوابش این بود:
    "Hi Hossein,

Yes, I rec'd your email yesterday... thanks for the info! I've been traveling so have been slow to respond to the emails that have piled up.

I'll forward that information to Prof. ***, our Grad Chair, as well as Prof.***, who is familiar with the main schools in Iran. BTW, can you remind me if you've made a formal application to the program yet? Also, just out of curiosity, what other programs are you thinking of applying to?"

من اولین بارم که بهش ایمیل زدم گفت که میل تو رو به مسئول graduate و همین استاد ایرانی و یه استاد دیگه که اونم حوزه ش به من نزدیکه فوروارد کردم. در مورد دو تا جمله آخرش برداشتم اینه که میگه وقتی رسمی اپلای کردم در جریانش قرار بدم، به نظر شما درسته این برداشتم؟
    ممنون
    استادایرانی ای که بهش میل من رو فوروارد کرده توو دانشگاه خودمون بوده لیسانس ش رو. از نظر رسمی و کلا مراوده ای الان به نظرتون لازمه بهش میل بزنم که یجورایی هوای من رو داشته باشه و اینا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

چقدر امیدوار باشم؟؟؟
    Dear applicant,

Thank you for applying for the PhD position ... Project).

You have been shortlisted.

Within two weeks you will be informed whether you will be invited for a
    Skype interview.

Yours sincerely,

Prof ...

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    چقدر امیدوار باشم؟؟؟
    Dear applicant,

Thank you for applying for the PhD position ... Project).

You have been shortlisted.

Within two weeks you will be informed whether you will be invited for a
    Skype interview.

Yours sincerely,

Prof ...
    سلام،
    واضح هست کاملا، به هر حال اینکه shortlist شدید، یعنی قابلیت های خوبی برای اون position داشتید، یک مرحله و بخشی از مسیر رو رفتید اما این همه ی ماجرا نیست و همچنان رقابت ادامه داره.
    اصوالا از درخواست دهنده های اولیه، حدود 20-40% shortlist میشن تا در مرحله مصاحبه، 5-10% انتخاب نهایی بشن.
    موفق باشید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineer

سلام. من این ایمیل رو دو روز پیش از یکی از دانشگاه های متوسط استرالیا دریافت کردم با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم و به فول فاند نیاز دارم شانسم در پذیرش چقدر خواهد بود؟

Please meet Dr. ... who has agreed to be your proposed principal supervisor. He has asked me to be listed as a proposed associate supervisor and I have agreed.

Dr ... will be in touch about the next steps. If you need to apply for a scholarship, you will need to make the scholarship deadline in 2016.
    You will also need to have passed an English Language exam and provide the results to ...You can find some details about applying on the .....website. All applications can be made online.

Best wishes

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط barsavosh نمایش پست ها
    سلام. من این ایمیل رو دو روز پیش از یکی از دانشگاه های متوسط استرالیا دریافت کردم با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم و به فول فاند نیاز دارم شانسم در پذیرش چقدر خواهد بود؟

Please meet Dr. ... who has agreed to be your proposed principal supervisor. He has asked me to be listed as a proposed associate supervisor and I have agreed.

Dr ... will be in touch about the next steps. If you need to apply for a scholarship, you will need to make the scholarship deadline in 2016.
    You will also need to have passed an English Language exam and provide the results to ...You can find some details about applying on the .....website. All applications can be made online.

Best wishes
    ايميل خوبي گرفتيد. بدون امتحان زبان كه شانس كمي دارين. پيشنهاد من اينه كه از همين الان براي زبان آماده بشين و توي ژانويه امتحان بدين و نمره رو بفرستيد. حداكثر كاري كه ميتونيد بكنيد اينه كه بگين فلان تاريخ امتحان داريد و بهتون وقت بيشتري بدن تا نمره رو ريپورت كنيد.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)