صفحه 1140 از 1371 نخستنخست ... 1406401040109011301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011901240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,391 تا 11,400 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام.دوستان لطفا راهنمایی کنید منظور این استاد چی هست؟من و میخواد یا نمیخواد؟! به نظرتون چه جوابی بدم؟ ممنون ازتون.
    My research is in the field of computational biophysics, biochemistry, and structural biology. Biocatalysis is not currently part of my research. There are two different PhD programs which you may apply: (CHBC) and (CEMB). The latter, which is an interdisciplinary program, requires sponsorship, i.e., a faculty should sponsor you. I will consider your application if you apply through CEMB. If you apply through CHBC, the department's admission committee will decide on your application.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemm نمایش پست ها
    سلام.دوستان لطفا راهنمایی کنید منظور این استاد چی هست؟من و میخواد یا نمیخواد؟! به نظرتون چه جوابی بدم؟ ممنون ازتون.
    My research is in the field of computational biophysics, biochemistry, and structural biology. Biocatalysis is not currently part of my research. There are two different PhD programs which you may apply: (CHBC) and (CEMB). The latter, which is an interdisciplinary program, requires sponsorship, i.e., a faculty should sponsor you. I will consider your application if you apply through CEMB. If you apply through CHBC, the department's admission committee will decide on your application.
    سلام
    اولا در مورد برنامه های موجود دانشگاه شفاف سازی کرده و بعدا دو مورد اساسی رو ذکر کردند. اول اینکه اگر شما اپلای کنید مورد شما رو بررسی میکنه (دلیلی بر نهایی بودن نیست فقط احتمال پذیرش دارید) دوم اینکه کمیته بررسی میکنه و این کمیته هست که حرف آخر رو میزنه.
    ازشون تشکر کنید و بگید اپلای میکنید به امید اینکه زیر نظر ایشون ادامه تحصیل بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوستان این ایمیل رو امروز بعد از چند ساعتی که از ایمیل زدنم گذشت به یه استادی تو دانشگاه چین بهم داده. نظر شما چیه در موردش؟
    Dear Mr.Hassan:
    I've read your CV and think you are the student that suitable in my lab.I will help you to apply to be a Ph. D student of our university. If there is any problem i will contact with you.
    Best Regards

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام دوستان این ایمیل رو امروز بعد از چند ساعتی که از ایمیل زدنم گذشت به یه استادی تو دانشگاه چین بهم داده. نظر شما چیه در موردش؟
    Dear Mr.Hassan:
    I've read your CV and think you are the student that suitable in my lab.I will help you to apply to be a Ph. D student of our university. If there is any problem i will contact with you.
    Best Regards
    سلام

اگه علاقه مند به ادامه تحصیل در چین هستید پاسخ خوبی بهتون داده شده. در پاسخ، در مورد فاند ازش بپرسید و کلا اطلاعات بیشتری ازش بخواید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام

اگه علاقه مند به ادامه تحصیل در چین هستید پاسخ خوبی بهتون داده شده. در پاسخ، در مورد فاند ازش بپرسید و کلا اطلاعات بیشتری ازش بخواید.
    دانشگاه خوبیه تو رنکینگ جز 100 تای اوله، به نظر شما خوبه که همینو ادامه بدم؟ یا شانسمو تو جاهای دیگه هم امتحان کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    دانشگاه خوبیه تو رنکینگ جز 100 تای اوله، به نظر شما خوبه که همینو ادامه بدم؟ یا شانسمو تو جاهای دیگه هم امتحان کنم؟
    قطعا باید شانستونو جاهای دیگه هم امتحان کنید، چون ممکنه به هر دلیل این موقعیت جور نشه و شما زمان رو از دست بدید. البته این وسط هدف شما از ادامه تحصیل و اینکه بعدش بخواید خارج از کشور بمونید یا نه هم مهمه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

سلام وقت همگی بخیر. برای دکتری MARKETING میخوام پذیرش بگیرم. در حال حاضر دارم فشرده زبان میخونم و فک میکنم بتونم تا اواخر دی ماه ایلس با نمره ی 7 بگیرم. با یه استاد تو کانادا مکاتبه کردم که این جوابو بهم داد
    جی مت و جی آر ای هم ندارم
    بنظرتون جواب امیدوار کننده ای هست؟
    آیا نیازه من جوابشو بدم و بگم من تا فلان تاریخ نمره آزمونمو میرسونم؟
    آیا اصن جای امیدواری هست که تا اون موقع 7 بگیرم؟ درحال حاضر آیلسس 5/5 دارم
    خیلی مرسی از راهنمایی هاتون

Thanks for you email and sorry for my late reply. You have a good cv that makes you a good candidate. However you should know that almost all North American schools who offer PhD in business
    require your GMAT/GRE score and it is very rare that a university waives this requirement. I would suggest you to start working hard on Gmat/gre and make sure you get a good score. Please note that while most of schools require minimum score of 600, but most of admitted students have gmat over 680. Preparing for gmat usually takes few months so you probably miss deadline for sep 2016 and need to work for sep 2017.

You may take a look at European schools If you want to start your phd earlier than sep 2017 as most of them don't require gmat/gre for admission.

Please contact me when you have your gmat/gre score

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه ارومیه

سلام دوستان ممنون می شم راهنماییم کنید.
    به استادی در دانشگاه سینسیناتی ایمیل زدم و اون هم فورا جواب مثبت داد، این جوری:

Apply and only once you ate here i will take you.
    With my best regards
    A. Tabiei
    منم بعد از یه روز جوابش رو این جوری دادم:

Dear Professor Tabiei
    Thank you for your reply. It is a great opportunity for me to join your department and I'm going to set up everything before the university deadline. Since the university tuition is beyond my financial ability, I wonder if you could let me know whether you have any funded open position for me?
    Looking forward to hearing from you
    All best
    Diyako Ghaffari

بعد از اون دیگه جوابمو نداد. الان چند روز گذشته اما هیچ جواب نداده، والا موندم!! چی کار کنم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazz_ab نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر. برای دکتری MARKETING میخوام پذیرش بگیرم. در حال حاضر دارم فشرده زبان میخونم و فک میکنم بتونم تا اواخر دی ماه ایلس با نمره ی 7 بگیرم. با یه استاد تو کانادا مکاتبه کردم که این جوابو بهم داد
    جی مت و جی آر ای هم ندارم
    بنظرتون جواب امیدوار کننده ای هست؟
    آیا نیازه من جوابشو بدم و بگم من تا فلان تاریخ نمره آزمونمو میرسونم؟
    آیا اصن جای امیدواری هست که تا اون موقع 7 بگیرم؟ درحال حاضر آیلسس 5/5 دارم
    خیلی مرسی از راهنمایی هاتون

Thanks for you email and sorry for my late reply. You have a good cv that makes you a good candidate. However you should know that almost all North American schools who offer PhD in business
    require your GMAT/GRE score and it is very rare that a university waives this requirement. I would suggest you to start working hard on Gmat/gre and make sure you get a good score. Please note that while most of schools require minimum score of 600, but most of admitted students have gmat over 680. Preparing for gmat usually takes few months so you probably miss deadline for sep 2016 and need to work for sep 2017.

You may take a look at European schools If you want to start your phd earlier than sep 2017 as most of them don't require gmat/gre for admission.

Please contact me when you have your gmat/gre score
    دوست عزیز با توجه به اینکه من خودم با روند مطالعه برای Gmat و GRE اشنا هستم، گرفتن حداقل نمره تو این زمان یه پشتوانه قوی زبانی میخواد. اگه این پشتوانه رو دارید و مطمئنید که میتونید نمره حداقل رو بگیرید ایمیل بزنید در غیر اینصورت کار عبثی انجام میدید. چون تو این زمینه اصلا ذانشگاه ها انعطافی ندارند و نمیشه پیچوندشون. به نظرم میتونید همونطوری که استاده گفته برید سراغ دانشگاه های اروپایی که نیاز به این مدارک ندارند یا وایستید تا این مدارکو با نمره حداقل بگیرید و بعد مجددا اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dgjuve90 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم راهنماییم کنید.
    به استادی در دانشگاه سینسیناتی ایمیل زدم و اون هم فورا جواب مثبت داد، این جوری:

Apply and only once you ate here i will take you.
    With my best regards
    A. Tabiei
    منم بعد از یه روز جوابش رو این جوری دادم:

Dear Professor Tabiei
    Thank you for your reply. It is a great opportunity for me to join your department and I'm going to set up everything before the university deadline. Since the university tuition is beyond my financial ability, I wonder if you could let me know whether you have any funded open position for me?
    Looking forward to hearing from you
    All best
    Diyako Ghaffari

بعد از اون دیگه جوابمو نداد. الان چند روز گذشته اما هیچ جواب نداده، والا موندم!! چی کار کنم؟؟
    نمیدونم چرا دوستان همچنان برای آمریکا با استادا صحبت میکنن! شما باید اول برای دانشگاه اپلای کنید اگه از غول admission Committee گذشتید بعدش تازه باید استاد مشخص کنید و قبلش هر کاری کنید و به هر کسی ایمیل بزنید بی فایدست! کلا استادا تو امریکا خیلی نقش کمرنگی دارند، برخلاف اوپا و استرالیا!
    استاد شما هم جواب درستی داده: "اپلای کن و زمانی که تو اینجا شما میتونستی غذا بخوری بیا و من میگیرمت!"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)