صفحه 1141 از 1371 نخستنخست ... 1416411041109111311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111911241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,401 تا 11,410 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

حرف شما بسیار اشتباهه adcom فقط به شما پذیرش بی فاند میده مگر اینکه یه رزومه فوق العاده بی نظیر داشته باشی. فاند حتی ta با نظر استاد هست. ولی اکثر استادا ترجیح میدن طرف اول اپلای کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه ارومیه

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    حرف شما بسیار اشتباهه adcom فقط به شما پذیرش بی فاند میده مگر اینکه یه رزومه فوق العاده بی نظیر داشته باشی. فاند حتی ta با نظر استاد هست. ولی اکثر استادا ترجیح میدن طرف اول اپلای کنه.
    پس نظر شما چیه؟ چرا اول میگه برت می دارم ولی وقت بحث فاند میشه سکوت می کنه؟

Junior Member

سلام. من جواب زیرو از استادی گرفتم .قصدم دکتری ست با فولفاند! چه جوابی داده بشه مناسبه؟ با توجه به اینکه اگه ترم دوم سال بعد هم شرایطش باشه برای من مشکلی نداره.

ممنون میشم جواب بدین.

Thank you for your email and for making contact.

Your background looks for very strong and well suited to our research group. Could I ask if you have already secured a scholarship to aid your studies or do you still require funding? At present we do not have any new funding opportunities but if you already have the funds we would be happy to welcome you into our group.

سلام دوستان من تازه میخوام اولین ایمیلمو بدم
    از شماهایی که تجربه دارین میخوام بپرسم چی تو متن نامم بیارم که استادا جواب بدن؟ آخه شما که میاین اینجا تو این فروماستادا خداقل یه بار جوابتونو دادن دیگه
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها به نظرم این تمپلیته ولی نمیدونم امیدوار باشم یا نه؟

Thank you for contacting me. I am planning to take a new PhD student in the coming year, so I would encourage you to apply to our program. It looks like you would fit the description for our PhD program, too. I have had a number of applications already, so I do not know what the outcome of our selection process will be at this time. Thank you again for contacting me, & I look forward to seeing your application.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

سلام رفقا
    یه استادی تو ایسلند که زمینه ی کار مشترکی باهام داره، ولی رشته شون به ایسلندی ارائه میشه، در حالی که همه ی تکست بوک هاشون به انگلیسی هست، و من ازش پرسیدم: حالا نمیشه ترم اول رو به انگلیسی کارام رو انجام بدم، تا زمانی که ایسلندی یاد بگیرم?!
    گفت: بذار تو جلسه مطرح کنم، میگم بهت. و الان فرستاده:
    We discussed your inquiry at a faculty meeting on Tuesday morning. Now our international co-ordinator is looking into the matter.

به نظرتون چه طوره جوابش?
    این که پیگیر کارام بوده می تونه به معنی این باشه که از رزومه م خوشش اومده و می خواد پذیرش بده?
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام رفقا
    یه استادی تو ایسلند که زمینه ی کار مشترکی باهام داره، ولی رشته شون به ایسلندی ارائه میشه، در حالی که همه ی تکست بوک هاشون به انگلیسی هست، و من ازش پرسیدم: حالا نمیشه ترم اول رو به انگلیسی کارام رو انجام بدم، تا زمانی که ایسلندی یاد بگیرم?!
    گفت: بذار تو جلسه مطرح کنم، میگم بهت. و الان فرستاده:
    We discussed your inquiry at a faculty meeting on Tuesday morning. Now our international co-ordinator is looking into the matter.

به نظرتون چه طوره جوابش?
    این که پیگیر کارام بوده می تونه به معنی این باشه که از رزومه م خوشش اومده و می خواد پذیرش بده?
    بله خیلی نشونه ی خوبیه. هیچ استادی بدون دلیل کارهای یک دانشجو رو قبل از پذیرش پیگیری نمی کنه. با یک ایمیل کوتاه جواب بدید و تشکر کنید و بگید که looking forward می کنید که باهاش کار کنید.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

سلام دوستان... یکی از اساتید آمریکا این ایمیل رو در جواب بهم داده که خودش Department chair هم هست... این جواب ور چه طور میشه ارزیابی کرد؟

I strongly encourage to apply for PhD program in our department. Please keep me posted on the progress of your application process. Thanks an dlook forward to review your application.
    Thanks,
    XXX

Professor and Department Chair

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان... یکی از اساتید آمریکا این ایمیل رو در جواب بهم داده که خودش Department chair هم هست... این جواب ور چه طور میشه ارزیابی کرد؟

I strongly encourage to apply for PhD program in our department. Please keep me posted on the progress of your application process. Thanks an dlook forward to review your application.
    Thanks,
    XXX

Professor and Department Chair
    قسمت keep me posted on the progress نشونه ی خوبی هست توی این ایمیل. حتما اپلای کنید و ارتباطتون رو با این استاد حفظ کنید. به احتمال خیلی زیاد ادمیشن می گیرید.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

نقل قول نوشته اصلی توسط afrand67d2 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا دوستان همچنان برای آمریکا با استادا صحبت میکنن! شما باید اول برای دانشگاه اپلای کنید اگه از غول admission Committee گذشتید بعدش تازه باید استاد مشخص کنید و قبلش هر کاری کنید و به هر کسی ایمیل بزنید بی فایدست! کلا استادا تو امریکا خیلی نقش کمرنگی دارند، برخلاف اوپا و استرالیا!
    تصور نمیکنم که این حرف شما حرف چندان صحیحی باشه. یه نمونه اش هم خود من هستم که برای یه دانشگاه حتی هنوز اپلای هم نکردم اما استاد باهام مصاحبه رو انجام داده و اکی رو هم داده و چند روز دیگه هم قراره صحبت کنیم تا بگه برای اپلای چکار کنم و آفر رسمی رو بفرسته. برای دکترای مستقیم و با فول فاند.
    بعضی از جاها هم هستند که در این حد دست استاد باز نیست و admission committee هم باید تایید کنه که باز هم در این صورت برقراری تماس با استاد به چند دلیل لازمه.
    اول اینکه باز هم اگر استاد روی دانشجو نظر مثبت داشته باشه و اونو بخواد مادامی که با مینیمم ها مشکلی نباشه adcom ایرادی نخواهد گرفت و قضیه حله. ضمنا که توی خیلی از دانشگاهها سیستمشون اینه که یه بررسی اولیه انجام میدن و بعد اپلیکیشن هایی که شرایط نرمال رو دارن توی یه دیتا بیس قرار میدن تا اساتید خودشون اونهایی رو که میخوان بررسی کنند. قطعا صحبت با استاد گیرم که منجر به نتیجه قطعی نشه حداقل شانس بررسی شدن اپلیکیشن رو بالا میبره.
    ضمنا حداقل فایده ای که ایمیل زدن به اساتید داره اینه مطمئن بشیم که آیا اصلا استادی توی زمینه ما پوزیشن و فاند داره یا نه. چون توی خیلی از دانشگاهها اون کسی که باید فاند بده استاده نه adcom. مثلا باز برای خود من پیش اومد که جایی رو اپلای کردم و با اینکه حدود 5-6 استاد در زمینه من داشتند فقط یکیشون دانشجو میخواست اون هم فقط یکی، که یه دانشجوی local رو گرفت و تمام. بنده هم با اینکه دپارتمان تاییدم کرده بود نتونستم استاد پیدا کنم و به نتیجه نرسیدم.
    هرچند که دانشگاههایی هم هستند که استاد بعد از گرفتن ادمیشن نقشش تعیین کننده خواهد بود اما در مجموع میشه گفت این نکاتی رو که عرض کردم بالاخره از یه زاویه ای خیلی از دانشگاهها رو دربرمیگیره تو آمریکا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)