صفحه 1142 از 1371 نخستنخست ... 1426421042109211321133113411351136113711381139114011411142114311441145114611471148114911501151115211921242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,411 تا 11,420 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام. من جواب زیرو از استادی گرفتم .قصدم دکتری ست با فولفاند! چه جوابی داده بشه مناسبه؟ با توجه به اینکه اگه ترم دوم سال بعد هم شرایطش باشه برای من مشکلی نداره.

ممنون میشم جواب بدین.

Thank you for your email and for making contact.

Your background looks for very strong and well suited to our research group. Could I ask if you have already secured a scholarship to aid your studies or do you still require funding? At present we do not have any new funding opportunities but if you already have the funds we would be happy to welcome you into our group.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط papari68 نمایش پست ها
    سلام. من جواب زیرو از استادی گرفتم .قصدم دکتری ست با فولفاند! چه جوابی داده بشه مناسبه؟ با توجه به اینکه اگه ترم دوم سال بعد هم شرایطش باشه برای من مشکلی نداره.

ممنون میشم جواب بدین.

Thank you for your email and for making contact.

Your background looks for very strong and well suited to our research group. Could I ask if you have already secured a scholarship to aid your studies or do you still require funding? At present we do not have any new funding opportunities but if you already have the funds we would be happy to welcome you into our group.
    سلام

ایشون فاند ندارن فعلا، ولی شما اگه دارید برای آینده برنامه ریزی میکنید این موضوع رو به اطلاعشون برسونید و بپرسید آیا برای همون زمان مورد نظرتون فاند خواهند داشت یا نه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام رفقا
    یه استادی تو ایسلند که زمینه ی کار مشترکی باهام داره، ولی رشته شون به ایسلندی ارائه میشه، در حالی که همه ی تکست بوک هاشون به انگلیسی هست، و من ازش پرسیدم: حالا نمیشه ترم اول رو به انگلیسی کارام رو انجام بدم، تا زمانی که ایسلندی یاد بگیرم?!
    گفت: بذار تو جلسه مطرح کنم، میگم بهت. و الان فرستاده:
    We discussed your inquiry at a faculty meeting on Tuesday morning. Now our international co-ordinator is looking into the matter.

به نظرتون چه طوره جوابش?
    این که پیگیر کارام بوده می تونه به معنی این باشه که از رزومه م خوشش اومده و می خواد پذیرش بده?
    سلام مجدد به رفقا
    استاده در ادامه اینو فرستاده:
    After consulting with the faculty it is clear that the program will be in Icelandic and there are high demand on good quality in terms of writing, reading and understanding in Icelandic. Other concerns, after consulting with the International Office of the University of Akureyri, is that it will be difficult to pass the process set out by the Immigration office of Iceland as you have a citizenship outside of EU/EEA and would need to apply for a residence permit which has great demands and costly (http://utl.is/index.php/en/school ). The deadline to apply for a citizen outside of EU/EEA is the 1st of April d

منم بهش گفتم: اگه میشه اطمینان حاصل کرد از پذیرش، مشکلی با یادگیری زبان داغونتون ندارم.

بچه ها نظرتون چیه?
    کلا این استاده انقدر پیگیر درخواست من هست، ارزششو داره روش سرمایه گذاری کنم?
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

فرایند اپلایم که تموم شد یعنی همه مدارک رو آپلود کردم بعد اولین کسی که به عنوان سوپروایزور انتخابش کرده بودم همچین ایمیلی به من زد.

Dear Ehsan,

I saw your graduate application and that you are interested in working with me. I would like to discuss your plans further - I have several projects underway that could fit with your background, and I am looking for new graduate students.

I would like to see your project on aaaa that you mention in your application - if there is a report in English on this project, could you send it to me?

Also, if you have any questions about the graduate program or our work here in Human-Computer Interaction, please feel free to ask. I assume that you've seen our lab website (bbbb).

best wishes,

بعد من همچین ایمیلی فرستادم بهش

Hi .....,
    Thanks for your attention to my application. In fact, as you mentioned I've seen all of your projects and found them quite interesting and useful. I believe it would be great if I given a chance to join your research group.
    My patent is in its early stage and I appreciate any recommendation. I attached a zip file to my email including two video clips of its usage, an instruction and it's source code. But since it is under evaluation process please do not disclose its source codes. If your interested in knowing more about it or have any question just let me know.
    Bests,
    Ehsan

ولی با توجه به اینکه به لحاظ فنی نباید اطلاعات پتنتم رو افشا می کردم با اینکه کد هاش رو براش فرستادم ولی ازش خواستم که جایی افشاشون نکنه :
    But since it is under evaluation process please do not disclose its source codes
    حالا یک مقداری نگران هستم که نکنه بهش برخورده باشه.
    به نظر شما آیا جمله ای که نوشتم لحن تندی که نداشته؟ چون من شنیدم اون طرف آدم ها خیلی رک هستن و خیلی بدون تعارف برخورد می کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    فرایند اپلایم که تموم شد یعنی همه مدارک رو آپلود کردم بعد اولین کسی که به عنوان سوپروایزور انتخابش کرده بودم همچین ایمیلی به من زد.

Dear Ehsan,

I saw your graduate application and that you are interested in working with me. I would like to discuss your plans further - I have several projects underway that could fit with your background, and I am looking for new graduate students.

I would like to see your project on aaaa that you mention in your application - if there is a report in English on this project, could you send it to me?

Also, if you have any questions about the graduate program or our work here in Human-Computer Interaction, please feel free to ask. I assume that you've seen our lab website (bbbb).

best wishes,

بعد من همچین ایمیلی فرستادم بهش

Hi .....,
    Thanks for your attention to my application. In fact, as you mentioned I've seen all of your projects and found them quite interesting and useful. I believe it would be great if I given a chance to join your research group.
    My patent is in its early stage and I appreciate any recommendation. I attached a zip file to my email including two video clips of its usage, an instruction and it's source code. But since it is under evaluation process please do not disclose its source codes. If your interested in knowing more about it or have any question just let me know.
    Bests,
    Ehsan

ولی با توجه به اینکه به لحاظ فنی نباید اطلاعات پتنتم رو افشا می کردم با اینکه کد هاش رو براش فرستادم ولی ازش خواستم که جایی افشاشون نکنه :
    But since it is under evaluation process please do not disclose its source codes
    حالا یک مقداری نگران هستم که نکنه بهش برخورده باشه.
    به نظر شما آیا جمله ای که نوشتم لحن تندی که نداشته؟ چون من شنیدم اون طرف آدم ها خیلی رک هستن و خیلی بدون تعارف برخورد می کنند.
    اصلا مسئله ای نیست و اتفاقا نشون میده که چقدر professional هستید که تا مطلبی publish یا register نشده اون رو disclose نکنید. این موضوع در امریکا خیلی نرمال هست.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashf نمایش پست ها
    اصلا مسئله ای نیست و اتفاقا نشون میده که چقدر professional هستید که تا مطلبی publish یا register نشده اون رو disclose نکنید. این موضوع در امریکا خیلی نرمال هست.
    در واقع من مطلب رو برای استاده افشا کردم ولی از اون خواستم که برای بقیه افشا نکنه.

Junior Member ali_tk آواتار ها

سلام دوستان
    من یک سری جواب دارم نمیدونم ولی به اینها جواب میگن یا اینکه نه چیزیه که استادا به همه میدن از این دست
    Please do send in your application.
    یا
    Please apply to ... I am looking for a new student.

میخوام ببینم میشه رو چنین جوابایی جساب کرذ؟ و اسم اینها رو جواب گذاشت؟ حدود همین یه خطم بودند.

فقط اینکه من دسته ی دیگه جوابی هم داشتم مثل این: «من الان حق ندارم رزومتو ارزیابی کنم بفرست خوشحال میشم بررسی کنم و ....(یه سری تمپلیت)» ولی به نظر خودم اون دو مدل جوابی که اول فرستادم باید متفاوت باشن با تمپلیت هایی از این دست اگرچه توی اونها هم هیچ قولی نیست.
    ویرایش توسط ali_tk : November 21st, 2015 در ساعت 11:22 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

سلام کلگری یک استادی به من جواب داده بصورت زیر
    Dear Mohammad

Apply and select me as the potential supervisor then send me a note

با توجه به اینکه ۱۳۰ دلار هزینه داره علاوه بر تافل و ارسال مدارک. بنظرتون اپلای کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام رفقا
    یه استادی تو ایسلند که زمینه ی کار مشترکی باهام داره، ولی رشته شون به ایسلندی ارائه میشه، در حالی که همه ی تکست بوک هاشون به انگلیسی هست، و من ازش پرسیدم: حالا نمیشه ترم اول رو به انگلیسی کارام رو انجام بدم، تا زمانی که ایسلندی یاد بگیرم?!
    گفت: بذار تو جلسه مطرح کنم، میگم بهت. و الان فرستاده:
    We discussed your inquiry at a faculty meeting on Tuesday morning. Now our international co-ordinator is looking into the matter.

به نظرتون چه طوره جوابش?
    این که پیگیر کارام بوده می تونه به معنی این باشه که از رزومه م خوشش اومده و می خواد پذیرش بده?
    سلام
    بنطرم حتما خوشش اومده. چون استاد دلیلی نداره وقتش رو بیخودی هدر بده. انشالله مشکل حل میشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سری جواب دارم نمیدونم ولی به اینها جواب میگن یا اینکه نه چیزیه که استادا به همه میدن از این دست
    Please do send in your application.
    یا
    Please apply to ... I am looking for a new student.

میخوام ببینم میشه رو چنین جوابایی جساب کرذ؟ و اسم اینها رو جواب گذاشت؟ حدود همین یه خطم بودند.

فقط اینکه من دسته ی دیگه جوابی هم داشتم مثل این: «من الان حق ندارم رزومتو ارزیابی کنم بفرست خوشحال میشم بررسی کنم و ....(یه سری تمپلیت)» ولی به نظر خودم اون دو مدل جوابی که اول فرستادم باید متفاوت باشن با تمپلیت هایی از این دست اگرچه توی اونها هم هیچ قولی نیست.

دوست عزیز
    نمیدونم منظورتون از گفتن اینکه میتونید حساب باز کنید یا نه چیه
    ولی این نوع از جواب ها نه میشه گفت بده و نه میشه گفت خوب
    اصولا نمیشه با این واژه ها تعریفشون کرد
    استادی رزومه شما رو دیده و بهتون میگه ا\لای کنید. حالا شما برای اینکه شانستون رو امتحان کنید راهی ندارید جز اینکه ابلای کنید
    این دیگه بسته به این داره رقیب های دیگه تون چقدر از شما بهتر باشن یا ضعیف تر باشن
    واقعا نمیشه از الان چیزی گفت. استاد خیلی شیفته رزومه شما نشده که البته حقم داره و میخواد رزومه های بیشتری دستش بره و نهایتا یه دونه رو انتخاب کنه
    شما با این جواب و بعدا ابلای کردن یه خودتون این شانس رو میدین که همچنان رزومه تون در رقابت باقی بمونه و باید منتظر باشید توی این رقابت بیروز میشید یا نه
    در حقیقت استاد با این جواب به شما نوید این رو میده که امیدوار باشید میتونید حداقل توی رقابت شرکت کنید! امیدوارم منظورمو فهمیده باشید
    حالا یا این بوزیشن براتون خیلی مهمه و میخوایید شانستون رو امتخان کنید و خب شما ابلای میکنید و شانستون رو محک میزنید
    یا اینکه براتون خیلی ارزشمند نیست که وقت و هزینه باش بذارید و بیخیال میشید و منتظر حواب های خیلی جدی تر و محکم تر میمونید. جواب هایی که بدونید توی رقابت شانس بالایی دارید و استاد با طرز بیانش به شما میفهمونه که شانس انتخاب شدندتون زیاده

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)