صفحه 1143 از 1371 نخستنخست ... 1436431043109311331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311931243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,421 تا 11,430 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

درود به همگی وقتتون بخیر
    من یه سوال داشتم درمورد پروپوزال نمیدونم جاش درست هست پرسیدم یا نه.ممنون میشم کمکم کنید.
    اخه با یه استاد انگلیسی در تماس بودم که یه موقعیت را برام ایمیل کرد.هنوز هم مصاحبه نکردیم.
    بعدشم مقاله ای داد گفت ازش یکی دو صفحه پروپوزال بنویس. گفت خلاصه و کاری که میخوای توی دکتر انجام بدی.
    میخواستم ببینم چجوریه داستان این پروپزال. اخه گفته یکی دو صفحه. ینی یه چکیده و خلاصه از مقاله خودش و پیشنهادات خودم رو بنویسم کافیه؟
    ممنون میشم راهنمایم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering-AUT

سلام، در جواب این ایمیل چی باید بگم؟ در مورد زمان من وقتم آزاده باید ساعت کاری اونا رو در بیارم بگم این ساعتا خوبه یا اینکه بگم هر وقت شما بگین ( فکر میکنه خیلی بیکارم لابد )

Hi Sepide, I do plan to recruit students in 2016. Would you like to have a phone or skype call to see if there is a mutual fit? If so, could you tell me what times work for you?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh100 نمایش پست ها
    سلام، در جواب این ایمیل چی باید بگم؟ در مورد زمان من وقتم آزاده باید ساعت کاری اونا رو در بیارم بگم این ساعتا خوبه یا اینکه بگم هر وقت شما بگین ( فکر میکنه خیلی بیکارم لابد )

Hi Sepide, I do plan to recruit students in 2016. Would you like to have a phone or skype call to see if there is a mutual fit? If so, could you tell me what times work for you?

زمان را به وقت مقصد مثلا EST یا... مشخص کنید و اگر روزهای خاص یا ساعاتی را ترجیح میدهید میتوانید چند آپشن عنوان کنید.
    اگر وقتتان آزاد است هم عنوان کنید که flexible هستید یا آخر همان بخش که ساعات ترجیحی را میدهید توضیح دهید که در صورت عدم تطابق، برنامه شما برای ساعات دیگری که ایشان پیشنهاد کنند قابل انعطاف است. موردی ندارد و عموما اگر نتوانند اعلام مبکنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran6565 نمایش پست ها
    درود به همگی وقتتون بخیر
    من یه سوال داشتم درمورد پروپوزال نمیدونم جاش درست هست پرسیدم یا نه.ممنون میشم کمکم کنید.
    اخه با یه استاد انگلیسی در تماس بودم که یه موقعیت را برام ایمیل کرد.هنوز هم مصاحبه نکردیم.
    بعدشم مقاله ای داد گفت ازش یکی دو صفحه پروپوزال بنویس. گفت خلاصه و کاری که میخوای توی دکتر انجام بدی.
    میخواستم ببینم چجوریه داستان این پروپزال. اخه گفته یکی دو صفحه. ینی یه چکیده و خلاصه از مقاله خودش و پیشنهادات خودم رو بنویسم کافیه؟
    ممنون میشم راهنمایم کنید.
    پروپوزال نشاندهنده رویکرد و نگرش شما به مساله و توانایی تطبیق آن با تحقیقات قبلی و برداشت شما برای توسعه در آینده مدنظر ایشان است.
    باید مشابه یک پروپوزال ولی بسیار خلاصه مطابق رویکرد مقاله پروپزال جدیدی تعریف کنید هرچند عموما feasibility و applicability در این مرحله چندان ممکن است اهمیتی نداشته باشد و بیشتر نگاه فنی و حتی سطح زبان فنی شما ممکن است ارزیابی شود. کپی از مراجع دیگر نیز در چنبن مواردی که استاد به سابجکت اشراف کامل دارد به هبچ وجه توصیه نمیشود. به عبارت بهتر آزمومی برای ارزیابی عملی گزبنه های مورد نظر برای انتخاب دانشجوست که درصد خطای غیرقابل ردیابی پایینی در بین روشهای مستقیم(سوال و مصاحبه) و غیرمستقیم (ارزیابی سوابق و مدارک) دارد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    پروپوزال نشاندهنده رویکرد و نگرش شما به مساله و توانایی تطبیق آن با تحقیقات قبلی و برداشت شما برای توسعه در آینده مدنظر ایشان است.
    باید مشابه یک پروپوزال ولی بسیار خلاصه مطابق رویکرد مقاله پروپزال جدیدی تعریف کنید هرچند عموما feasibility و applicability در این مرحله چندان ممکن است اهمیتی نداشته باشد و بیشتر نگاه فنی و حتی سطح زبان فنی شما ممکن است ارزیابی شود. کپی از مراجع دیگر نیز در چنبن مواردی که استاد به سابجکت اشراف کامل دارد به هبچ وجه توصیه نمیشود. به عبارت بهتر آزمومی برای ارزیابی عملی گزبنه های مورد نظر برای انتخاب دانشجوست که درصد خطای غیرقابل ردیابی پایینی در بین روشهای مستقیم(سوال و مصاحبه) و غیرمستقیم (ارزیابی سوابق و مدارک) دارد.
    موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون. از اهمیت این موضوع مطلع هستم که نوشتن پروپوزال چقدر موثر هستش.
    یعنی از مقاله ای که داده هیچی کپی یا عبارتی نگیرم؟
    ولی خوش اینطوری گفته. متنش این بوده.
    May I ask you to read it and send me a short (1-2 pages) 'Research Proposal'? Your proposal should include a summary of the contribution of the paper, and one or two ideas about how you would like to extend it during your PhD. Please don't hesitate to let me know if you have questions about the paper as you read it.

تقریبا یک صفحه از خلاصه کاری که انجام دادند اماده کردم و باقیشم در مورد پیشنهادات و کاراهای اینده که میشه انجام داد دارم می نویسم.
    بنظرتون اشتباه هستش؟

ممنون

Junior Member

از دانشگاهی که رتبه 34 رو در فیلد من داره یک استاد اینطور جواب من رو داده:
    Dear farhad,

thanks for reaching out to me. your CV is impressive and indeed relevant to the lab activities. Please mention my name and the lab in your application so your application would be directed to me. As you understand, the process is competitive and we typically have one opening every year in the lab.

best regards..

به نظرتون با توجه به جواب استاد ، رنک خیلی خوب دانشگاه و رقابتی بودن ادمیشن، اپلای کردن ارزش داره؟

بچه ها یه استادی توی کانادا این جوابو بهم داده...... من مستر دارم و برای ریسرچ پوزیشن میستر دوم ایمیل بزنم........ به نظرتون کار از کار گذشته؟ چه جوری بگم من به ]phd هم علاقه مندم..... ممنون میشم راهنمایی کنید

Thank you for your inquiry and interest in our graduate program. Your research
    interest matches with my research group. However, if you are applying for the master
    program I am afraid that we won’t be able to consider you due to the limited
    international student tuition funding we have. Our department only takes one or two
    international graduate students each year, and we usually only take Ph.D students
    instead of master ones. I just don’t want you waste your time unless you are a
    domestic student in Canada.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadiman نمایش پست ها
    از دانشگاهی که رتبه 34 رو در فیلد من داره یک استاد اینطور جواب من رو داده:
    Dear farhad,

thanks for reaching out to me. your CV is impressive and indeed relevant to the lab activities. Please mention my name and the lab in your application so your application would be directed to me. As you understand, the process is competitive and we typically have one opening every year in the lab.

best regards..

به نظرتون با توجه به جواب استاد ، رنک خیلی خوب دانشگاه و رقابتی بودن ادمیشن، اپلای کردن ارزش داره؟
    سلام
    بستگی به رزومه شما داره. خوب در نظر داشته باشید که شما میخواید تو رنک های مختلف اپلای داشته باشید و یکی از دانشگاه هایی که میتونید شانستون رو امتحان کنید همین دانشگاه است. شما میتونید دانشگاه خوب دیگه ای بدید که اصلا از استادی جواب نگرفتید و حتی نمیدونید که دانسجو میخوان یا نه. یا اینکه همین دانشگاه اپلای کنید. من خودم هر دانشگاهی استاد بهم جواب میده اپلای میکنم! در نهایت یک تعداد هم اپلای میکنم دانشگاه هایی که جوابی نگرفتم

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    بچه ها یه استادی توی کانادا این جوابو بهم داده...... من مستر دارم و برای ریسرچ پوزیشن میستر دوم ایمیل بزنم........ به نظرتون کار از کار گذشته؟ چه جوری بگم من به ]phd هم علاقه مندم..... ممنون میشم راهنمایی کنید

Thank you for your inquiry and interest in our graduate program. Your research
    interest matches with my research group. However, if you are applying for the master
    program I am afraid that we won’t be able to consider you due to the limited
    international student tuition funding we have. Our department only takes one or two
    international graduate students each year, and we usually only take Ph.D students
    instead of master ones. I just don’t want you waste your time unless you are a
    domestic student in Canada.
    استادهای آمریکای شمالی معمولا برخورد دوستانه دارند و اینجوری نیست که با شما بد صحبت کنن! در ضمن اصلا بد هم جواب بدن باز سنگ مفت گنجشک مفت هست! بشون بگید که در مورد دکتری چی شانس دارید و بگید به کاراشون علاقه دارید!

Junior Member

لطفا دوستان با تجربه یک همفکری درباره این مورد عجیب با من بکنند..
    یک استادی در صفحه خودش Research Project ای رو مطرح و گفته که حتما هر کس آماده هست و در این زمینه کار کرده با من تماس بگیره.
    زمینه های مطرح شده توسط استاد کاملا با تجربیات من همخوانی داشت به نحوی که پیش خودم گفتم استاد محترم حتما با دیدن رزومه من جواب بسیار امیدوار کننده ای خواهد داد ولی جوابی که داد اصلا با انتظار من همخوانی نداشت (با توجه به جواب هایی که از استاد های دیگه گرفتم) . جوابی که دریافت کردم به این صورته:
    Farhad-

Your scores and background seem to be above threshold, but I have
    to stress that PhD admissions decisions are made by the department
    graduate committee. I will have minimal input to this process. Be sure
    to mention me in your application essay and that you would like to work
    with me during your graduate studies.

آیا به نظرتون ایشون مارو قلاب سنگ فرمودند؟ یا واقعا در ادمیشن نقشی ندارند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)