صفحه 1145 از 1371 نخستنخست ... 1456451045109511351136113711381139114011411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511951245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,441 تا 11,450 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط milados نمایش پست ها
    سلام،

بچه ها می دونم این تمپلیت ولی حس می کنم با بقیه تمپلیت ها فرق می کنه !!! میشه نظر بدبد ؟ راستی من mail tracker گذاشته بودم و این استادِ 3 بار با فاصله زمانی مختلف میلم رو دیده بود. دانشگاه لاس وگاسِ و دو تا بیشتر استاد برای رشته من نداره... راستی من نمره اسپیکینگم 20 و رایتینگم 24 اِ و ایشون فکر می کنم دیده اوضاع تافل ام خوب نی ...

Dear Milad,Thanks for your interest in pursuing graduate studies at UNLV. You seem to be a motivated and committed student. We have an active research program within the department that I look forward to having you as a part of it.

We offer some teaching and research assistantships. These opportunities are however given to the top students. You cannot be considered for any of them till you are fully admitted, I therefore encourage you to start the application process as soon as possible. I am copying Professor xxx on this email. He is the Graduate Coordinator and would be the best person to answer your questions.

Sincerely,
    XXX
    سلام

تمپلیت هم که نباشه باز چیز خاصی نگفته و قولی به شما نداده. درواقع دریافت کردن و دریافت نکردن این ایمیل تفاوتی ایجاد نمیکنه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

دوستان لطف کنید منو بیشتر راهنمایی کنید. من چند تا از این مدل جواب ها دارم ولی من حس می کنم هیچ ارزشی نداره. چه کنم اپلای کنم یا نه ؟
    مثلا اینو نگاه کنید. این تمپلیت نیست. من نمره GRE ام رو نذاشتم چون بد شده گفتم دوباره می دم و می فرستم اگه کسی گفت بهش می گم دارم آماده می شم. این آقاهه با یه نفر دیگه نمره جی آر ایمو خواستن که کاملا مشخصه دیگه تمپل نزدن: راستی بهش چی بگم؟ اون قسمت بولدرو هم خودش بولد کرده بود

نکته: گرایش رشته من اصلا مثل بقیه گرایش ها نیست که محور خاصی داشته باشه برای ریسرچ و استادا خیلی زمینه های مختلفی کار می کنند و تعریف آنچنانی من ندیدم حقیقتا تو ایمیل ها ...

Milad: Thanks for your interest, your background seems to be quite a good fit for what we do here, so consider applying to our PhD EE Program.

Email me copies of all you materials you’ll file with the Admission Office, and also email them to the Admission Secretary, who will be monitoring your admission status (I will let you know her address as soon as I hear from you). Note that the process must be completed early, and this includes your GRE score.

I also need to know if you can guarantee the acceptance of our offer - in case you are admitted to the PhD program and offered a fellowship (stipend and tuition) startingAug 1, 2016. Please let me know of this condition before applying
    ویرایش توسط milados : November 26th, 2015 در ساعت 12:09 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

سلام دوستان
    من دو ماه پیش به این استاد ایمیل زدم و گفت بک گراندت خیلی به ما میخوره و ازم مقالمو خواست و پرسید که GRE چرا نداری. بهش گفتم تا دوماه دیگه میدم اونم دیگه چیزی نگفت. دیروز بهش نمره GRE رو گفتم اونم این جوابو داد:
    Peyman

Thank you for forwarding your information. I still do not have any guaranteed funding, but will keep your information when something opens up. Your scores make your application very competitive. I will hopefully be in touch soon.
    به نظرتون ایشون واقعا فاند نداره یا میخاد با یه جوابی که ناراحت نشم کم کم نا امیدم کنه؟؟!!
    واقعا ممنون میشم نظرتونو بگید.

دوست عزیز این یه چیز طبیعی هست که هیچ کس نمیتونه برای حدود یکسال دیگه از الان نظر قطعی بده اونم به کسی که حتی اپلای هم نکرده. اگر نمرات و سابقه شما میخوره به دانشگاه اپلای کنید. ضمنا همیشه گفته شده که خیلی از فاندها در بهار سال دیگه نتیجش معلوم میشه. یادم هست توی ماه مارچ بود که استادی که از دانشگاهش ادمیت داشتم ایمیلی رو از فردی که مسول قبول و رد پروپوزال ها در NSF بود برای من فوروارد کرد که گفته بود "توصیه کردم که درخواست (دریافت گرنت) شما موافقت نشه و نتیجه کتبی رو چند وقت دیگه میگیرید" راست هم میگفت بنده خدا چون من بعدها متوجه شدم اون استاد اون سال دانشجویی نگرفته بود.

Junior Member

سلام
    من دو ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم و گفت بک گراندت خیلی به من میخوره و پرسید که امتحان GRE چه زمانیه .
    دیروز بهش نمره GRE رو اطلاع دادم.(
    Quantitative : 162 verbal :149 Analytical writing:3
    )
    اونم این جوابو داد:
    That is great. However, your verbal and analytical writing score is below the minimum requirement:
    Quantitative: 159 (old GRE 750) Verbal: 153 (old GRE 500) Analytical Writing: 4.0
    JDP committee is normally very strict with the minimum requirements depending on other applicants. My recommendation is to take the GRE exam again to improve your scores. Otherwise, you may apply with the current scores and risk your chance depending on other applicants.

حالا به نظرتون با همین نمره اپلای کنم؟ میدونم اگر دوباره امتحان بدم رایتینگ 4 نمیارم!!!
    با تشکر از دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    دوست عزیز این یه چیز طبیعی هست که هیچ کس نمیتونه برای حدود یکسال دیگه از الان نظر قطعی بده اونم به کسی که حتی اپلای هم نکرده. اگر نمرات و سابقه شما میخوره به دانشگاه اپلای کنید. ضمنا همیشه گفته شده که خیلی از فاندها در بهار سال دیگه نتیجش معلوم میشه. یادم هست توی ماه مارچ بود که استادی که از دانشگاهش ادمیت داشتم ایمیلی رو از فردی که مسول قبول و رد پروپوزال ها در NSF بود برای من فوروارد کرد که گفته بود "توصیه کردم که درخواست (دریافت گرنت) شما موافقت نشه و نتیجه کتبی رو چند وقت دیگه میگیرید" راست هم میگفت بنده خدا چون من بعدها متوجه شدم اون استاد اون سال دانشجویی نگرفته بود.
    مرسی از راهنماییتون

این استادِ آدم معروفی است. 72 سال سنش و H index اش 35 اِ. باورم نمیشد جواب بده که داده و حرف خاصی هم نزده البته. مطمئن ام فاند داره ولی چون رنک دانشگاهش خوب نیست می ترسه بعد اپلای نری. به احتمال خیلی زیاد اپلای می کنم برای دانشگاهش.

ببینم خدا چی می خواد. بازم ممنون

دوستان به نظرتون با ایمیل زیر اپلای کنم؟
    و سوال بعد اینکه به جز ارسال چیزی که خواسته چطوری بعد از خوندن مقالاتش interest ام رو بهش منتقل کنم؟

Thanks for your interest. I encourage you to apply.
    Can you send me your publications/presentations/manuscripts?
    I also encourage you to learn what we do from our website and publications, and think about what interests you the most.
    Thanks.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_1994 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون با ایمیل زیر اپلای کنم؟
    و سوال بعد اینکه به جز ارسال چیزی که خواسته چطوری بعد از خوندن مقالاتش interest ام رو بهش منتقل کنم؟

Thanks for your interest. I encourage you to apply.
    Can you send me your publications/presentations/manuscripts?
    I also encourage you to learn what we do from our website and publications, and think about what interests you the most.
    Thanks.
    Find relationship between what they are doing and your background. Highlight the similarities
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

من به یک استاد ایمیل زدم که به کارتون علاقه مندم و می خوام برای مستر اپلای کنم آیا دانشجو نمی خوایید . همچین ایمیلی زده بهم و منو دعوت کرده در این یک دوره تابستانی در همون دانشگاه اپلای کنم.

Thanks very much for your note, and for your interest in our lab! I'm wondering if you might consider attending the Digital Humanities Summer Institute, being held at the University of Victoria from June 6-17, 2016. There are a number of classes there that might be of interest to you. More information is available at http://dhsi.org/. I hope that you are able to join us there!

0- چرا همچین دوره ای رو به من پیشنهاد کرده
    1- من فکر نمی کنم این برنامه بخشی از برنامه مستر باشه و صرفا یکسری کلاس ها و سمینار های آموزشی هستش پس ربطی به مستر نداره
    2- چطور می تونم به استاده بگم که تصمیم دارم فقط برای ارشد اقدام کنم و با این که علاقه دارم به این کلاس ها نمی تونم توشون شرکت کنم
    3- این بهانه که سفارت کانادا برای دوره های کوتاه مدت به ایرانی ها ویزا نمی ده می تونه برای رد کردن شرکت نکردن در دوره قانع کننده باشه؟

سلام بر دوستان
    من به یک استاد ایمیل دادم برای پذیرش مستر و این جواب رو داده. البته اینو هم عرض کنم که من یه بار ایمیل دادم و ایشون چندین دفعه با فاصله زمانی ایمیل رو باز کرد اما جوابی نداد، هفته بعد دوباره follow up زدم و دوباره همون روند تکرار شد. از اونجا که تو چند روز گذشته هم ایمیل رو چندین بار نگاه کرد دیروز باز هم یه follow up زدم و بعد چند ساعت این جواب رو داد:

Please submit your full application package online and mention my name in the field of Proposed Supervisor. Once it has done, please let me know the reference ID.

به نظرتون چطوره؟ ارزش اقدام کردن داره یا تمپلیت فرستاده؟
    پیشنهادی دارید که چی بهش بگم که شاید بشه فهمید چقدر جدیه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)