صفحه 1149 از 1371 نخستنخست ... 1496491049109911391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611571158115911991249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,481 تا 11,490 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

یکی از استادهایی که براش ایمیل زده بودم ازم خواسته مقاله ای که واسه یه مجله رو سابمیت کرده بودم رو واسش بفرستم ، یه مشکلی وجود داره اینه که الان دو هفته از زمانی که من به ایشون ایمیل زده بودم میگذره و تو این مدت ریجکت مقاله من اومده، من خودم شخصا فک میکنم یکی از دلایلی که ایشون به ایمیل من جواب دادن اسم اون مجله تو رزومه امه، چون دانشگاه خیلی خوبه و از سطح رزومه من بالاتره، به نظرتون اگه تو جواب ایمیل شون مقاله رو براشون ارسال کنم و به این اشاره نکنم که مقاله ریجکت اش اومده مشکلی پیش میاد؟ چون به غیر از این ازم خواستن Main interest هام شرح بدم، من نمیخوام با دیدن ریجکت شدن مقاله ام شانس ادامه مکاتبه باهاشون رو از دست بدم، اگه تو مکاتبات بعدی اشاره کنم ایرادی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان جوابی که از یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا هس گرفتم این هست... در جوابش چی بنویسم و اصلا چه طور جوابی هس؟ ممنون می شم نظر دوستان رو بدونم

Thanks for your email and interesting in my research group. Please go ahead to apply our PhD program as soon as possible.
    My regards!

- XXX
    جوابی نمیخاد جز تشکر. فقط سریعتر اپلای کن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaeenejad نمایش پست ها
    یکی از استادهایی که براش ایمیل زده بودم ازم خواسته مقاله ای که واسه یه مجله رو سابمیت کرده بودم رو واسش بفرستم ، یه مشکلی وجود داره اینه که الان دو هفته از زمانی که من به ایشون ایمیل زده بودم میگذره و تو این مدت ریجکت مقاله من اومده، من خودم شخصا فک میکنم یکی از دلایلی که ایشون به ایمیل من جواب دادن اسم اون مجله تو رزومه امه، چون دانشگاه خیلی خوبه و از سطح رزومه من بالاتره، به نظرتون اگه تو جواب ایمیل شون مقاله رو براشون ارسال کنم و به این اشاره نکنم که مقاله ریجکت اش اومده مشکلی پیش میاد؟ چون به غیر از این ازم خواستن Main interest هام شرح بدم، من نمیخوام با دیدن ریجکت شدن مقاله ام شانس ادامه مکاتبه باهاشون رو از دست بدم، اگه تو مکاتبات بعدی اشاره کنم ایرادی داره؟
    من نظرم اینه که شما مقاله را بفرستید و تا چیزی از شما سوال نکردن، توضیحات اضافه ای ندین. من بودم این کار را میکردم و میزاشتم با خوندن مقاله خودش یه ارزیابی داشته باشه.
    ولی اگر سوال کرد پاسخ بدید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

استاده بهم این جواب رو داده به نظرتون ثبت نام کنم یا نه
    Thank you for your interest in the University of ........, where we are always happy to receive graduate applications from qualified candidates. For details, please visit the following URLs:

http://en.....................mission-MS
    http://en.....................mission-MEng

Note the GRE is required (with very few exceptions specified on the websites above). International applicants should also consult this website:

http://www..........................duate.aspx

Due to the large number of inquiries received from prospective students, we are unable to provide a preliminary review based on your e-mail and any attachments. We do, however, provide a careful review of each formal application. Therefore, please be sure to highlight the contents of your e-mail and any attachments in your application, either within your statement of purpose, or as separate attachments.

Good luck!
    David

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا ايميل از اساتيد دريافت كردم كه ميگن فاندشون تو فلان تاريخ مشخص ميشه مثلا June 2016 . اينجور موقع ها تكليف چيه؟ اون موقع دوباره بايد ايميل زد؟ بماند كه ددلاين فال 2016 هم اينجوري رد ميشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_dream نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا ايميل از اساتيد دريافت كردم كه ميگن فاندشون تو فلان تاريخ مشخص ميشه مثلا June 2016 . اينجور موقع ها تكليف چيه؟ اون موقع دوباره بايد ايميل زد؟ بماند كه ددلاين فال 2016 هم اينجوري رد ميشه!
    پست های قبلی من در همین تاپیک رو بخونید!

سلام دوستان من چند تا از جوابایی که گرفتمو میذارم لطف کنید بگید در چه سطحی هستن؟
    جواب اول:
    Dear Mokhtari,

Please submit your application. Prof Zhang is in charge of the process. Ms Deidra Kornfeld could guide you through

YS

جواب دوم:
    Thank you for your interest. I encourage you to apply for admission to
    the department of physics if you have not already done so.

It is not our practice to accept research students before they have
    enrolled in our department. Typically, such arrangements are not made
    until a student has entered our program and has taken a year of
    coursework.

Good luck and best wishes,

جواب سوم:
    Dear A.M.,

You are doing interesting projects. You may be better off, if you apply to our PhD program in Physics. You are welcome to apply to our PhD program in Mathematics as well. If you get admitted, I will be happy to meet you.

Best regards and good luck,

جواب چهارم:
    Dear Ali Mokhtari,

Thanks for your email. The research group in theoretical high energy physics, whose activities can be found at http://qmap.ucdavis.edu/, will most likely be taking students in the future.
    However, a pre-requisite is that you have to be admitted by the physics department, and satisfy various course and progression requirements.

I would therefore encourage you to apply to the UC Davis graduate program in physics. Formal application procedures can be found at the university graduate admissions pages.

Best regards,

جواب پنجم
    Thanks for your interest.You have a good background.
    Please see:

جواب ششم :
    Dear Ali,

Thank you for your interest in our program. For all research programs in the physics department, the admission deadline is Jan 15:

http://www.physics.fsu.edu/Graduates...cation-Process

Best wishes

جواب هفتم:
    Hi Ali.

Thanks for your interest in my research. Make sure you apply to the Ph.D program here at Stony Brook. It’s very competitive, but I’ll take a look at your application.

Best,
    جواب هشتم:
    Dear Ali,

Thank you for the message and for sending your materials, they look nice. We will likely have openings in our group next year, so you should apply. You can find the relevant information on the Northeastern physics webpage.

Best

دوستان میشه بگید کجاها شانس بیشتری دارم و جوابهاشون در چه سطحی هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sabavoon نمایش پست ها
    استاده بهم این جواب رو داده به نظرتون ثبت نام کنم یا نه
    Thank you for your interest in the University of ........, where we are always happy to receive graduate applications from qualified candidates. For details, please visit the following URLs:

http://en.....................mission-MS
    http://en.....................mission-MEng

Note the GRE is required (with very few exceptions specified on the websites above). International applicants should also consult this website:

http://www..........................duate.aspx

Due to the large number of inquiries received from prospective students, we are unable to provide a preliminary review based on your e-mail and any attachments. We do, however, provide a careful review of each formal application. Therefore, please be sure to highlight the contents of your e-mail and any attachments in your application, either within your statement of purpose, or as separate attachments.

Good luck!
    David

دوست عزیز
    به نظرم یه جواب کلی بهتون داده شده و ازتون خواسته شدده که رسما اپلای کنید و بعد اون مدارکتون مورد بررسی قرار میگیره
    به نظرم اگه پوزیشن برای خودتون مهمه و به دانشگاه و استاد و زمینه کاریش علاقه مند هستین میتونید اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید
    ولی در هر حال جواب به نظر کلی میرسه و خب تا زمانی هم که اپلای نکنید نمیتونید درجه شانستون رو بغهمید
    ولی من خودم شخصا دنیال جواب های محکم تری بودم هرچند بازم عرض میکنم اگه پوزیشن این دانشگاه براتون ارزشمنده میتونید اپلای کنید

بازم نظر دوستان رو بگیرید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من به یک استاد ایمیل دادم برای پذیرش مستر و این جواب رو داده. البته اینو هم عرض کنم که من یه بار ایمیل دادم و ایشون چندین دفعه با فاصله زمانی ایمیل رو باز کرد اما جوابی نداد، هفته بعد دوباره follow up زدم و دوباره همون روند تکرار شد. از اونجا که تو چند روز گذشته هم ایمیل رو چندین بار نگاه کرد دیروز باز هم یه follow up زدم و بعد چند ساعت این جواب رو داد:

Please submit your full application package online and mention my name in the field of Proposed Supervisor. Once it has done, please let me know the reference ID.

به نظرتون چطوره؟ ارزش اقدام کردن داره یا تمپلیت فرستاده؟
    پیشنهادی دارید که چی بهش بگم که شاید بشه فهمید چقدر جدیه؟

ممنون
    سلام به همه دوستان
    در ادامه پست بالا من این ایمیل رو به این استاد زدم تا شاید بتونم نظرش رو بهتر متوجه بشم (بالاخره ایمیل زدن که مالیات نداره! ):
    Thank you so much for the reply.
    OK, I’ll plan to submit my application to *** university and I will indicate your name as my supervisor. But I have two questions first:
    1- As it’s not affordable for me to be self-funded I would like to ask you about funding situation. Is the full financial support available in case I am admitted to *** university officially?
    2- Also I would like to ask you about your current or future projects. What’s your research focus now? Could you please mention 1-2 of your papers that I can view to get a better idea of what you are doing now?

ایشون این جواب رو داده:

You will be receiving approximately 18,000/year as a RA and TA for two years if you are officially admitted. You can also apply for other internal and external scholarship if you have excellent GPA and good publications after the enrolment. You may need to pay your tuition (check the *** university website for reference).

My research focus on visual serving of robotics manipulation, and human-robot interaction.

نظرتون چیه؟ به نظرتون با این اوصاف ارزش اپلای رو داره؟
    این توضیح رو هم اضافه کنم که این دانشگاه یکی از دانشگاههای نه چندان مطرح کاناداست و رزومه من قطعا برای خود دانشگاه مناسبه. اما از اونجا که تو کانادا بدون داشتن استاد فاندی هم در کار نیست فقط جایی رو اپلای میکنم که استاد جوابی داده باشه که ارزش اقدام رو داشته باشه. حالا به نظر دوستان با تجربه با توجه به داستانی که گفتم ارزش اقدام کردن داره؟

ممنون

اقا این جمله اخرش مثبته یا چیز خاصی نگفته؟ فیدبکی که می خواد بگه قطعا منفی که نیست چون گفته اپلای کن.
    نظرتون چیه؟
    Please go ahead and apply to the PhD program in ........... Your application will be evaluated in Feb 2016 by an admissions committee. At that time, I'll take a second look at your CV and provide some feedback to the committee.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)