صفحه 115 از 1371 نخستنخست ... 15651051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251652156151115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

Unhappy پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rastin نمایش پست ها
    اين ايميل كه واضحه. طرف ميگه ازت خوشم اومده ولي پول ندارم بهت بدم. ازت ميخواد كه اگر دوست داشتي ميتوني با پول خودت بياي و باهاش كار كني. حالا شما چه كمكي از دوستان ميخواي؟
    در ضمن بهت بگم كه من حد اقل 50 تا از اين ايميل ها از اساتيد مختلف دريافت كردم ولي كلا بهت بگم زياد اهميت به اين ايميل ها نده. فقط چند وقت يك بار بهش ايميل بزن و بپرس كه آيا وضعيت Fund تغيير كرده يا نه؟ ولي زياد اهميت نده.
    منم چندتا از این ایمیلا دریافت کردم(ولی نه 50 تا چون تازه شروع به ایمیل زدن کردم،70 تا) ولی دارم روحیمو از دست میدم
    با این وضع که نمیشه apply کرد. بدون فاند می خوای چیکار کنی؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1101 نمایش پست ها
    منم چندتا از این ایمیلا دریافت کردم(ولی نه 50 تا چون تازه شروع به ایمیل زدن کردم،70 تا) ولی دارم روحیمو از دست میدم
    با این وضع که نمیشه apply کرد. بدون فاند می خوای چیکار کنی؟؟؟؟
    ببين اين يه واقعيته كه بايد قبول كني. بحران اقتصادي بد جوري اثر گذاشته رو دانشگاه ها. من رزومه خوبي دارم و واقعا توقع بالايي داشتم ولي وقتي پول نيست چكار بايد كرد؟ توكل به خدا كن و به apply كردن ادامه بده بالاخره يه استاد پيدا ميكني. همونطوري كه من و ساير دوستان پيدا كرديم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام
    از دوستان بیننده این تاپیک خواهش می کنم که نظرشون رو در مورد ایمیلهای من بدن.
    من یک ایمیل به یک استاد تو امریکا زدم و بعد از سه ساعت جواب زیر رو بهم داد:
    Dear Hamid,

Thanks for showing your interest in my group. I am pretty impressed at
    your background. However, I also emphasize on the motivation of the
    students as well as their achievements. Please send me your statement
    of purpose, which includes your motivation and plan of your Ph.D. study.
    I wish I could hear back from you soon.

Best,
    منم بعدش SOP را براش فرستادم . و اون تو ایمیل دومش این متنو برام نوشت:

Thanks. I'll consider you as one of the candidate. Since we have some time left for the application deadline, try to prepare your application as best as you can: e.g. English tests, recommendation letters, ...
    Best,

حالا به نظر شما معنی این ایمیل چیه؟ میشه بهش اطمینان کرد یا نه؟
    HS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rastin نمایش پست ها
    ببين اين يه واقعيته كه بايد قبول كني. بحران اقتصادي بد جوري اثر گذاشته رو دانشگاه ها. من رزومه خوبي دارم و واقعا توقع بالايي داشتم ولي وقتي پول نيست چكار بايد كرد؟ توكل به خدا كن و به apply كردن ادامه بده بالاخره يه استاد پيدا ميكني. همونطوري كه من و ساير دوستان پيدا كرديم.
    ممنون از روحیه ای که دادی

Junior Member

Wink پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid77 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان بیننده این تاپیک خواهش می کنم که نظرشون رو در مورد ایمیلهای من بدن.
    من یک ایمیل به یک استاد تو امریکا زدم و بعد از سه ساعت جواب زیر رو بهم داد:
    Dear Hamid,

Thanks for showing your interest in my group. I am pretty impressed at
    your background. However, I also emphasize on the motivation of the
    students as well as their achievements. Please send me your statement
    of purpose, which includes your motivation and plan of your Ph.D. study.
    I wish I could hear back from you soon.

Best,
    منم بعدش SOP را براش فرستادم . و اون تو ایمیل دومش این متنو برام نوشت:

Thanks. I'll consider you as one of the candidate. Since we have some time left for the application deadline, try to prepare your application as best as you can: e.g. English tests, recommendation letters, ...
    Best,

حالا به نظر شما معنی این ایمیل چیه؟ میشه بهش اطمینان کرد یا نه؟
    از شواهد بر میاد که به عنوان یکی از کیساش در نظرت گرفته ولی خوب قولی هم نداده
    خوش بین باش و کارایی که گفترو انجام بدی
    به قول راستین توکل بر خدآ

Junior Member

با سلام
    يكي از استادها دانشگاه تولسا اين ايميل رو برام فرستاده، به نظر شما اميدي هست؟
    با تشكر
    I went through your CV and transcript. I have attached a web link which gives information about our Doctorate program. I have attached a PDF copy of Graduate Bulletin which gives detailed information about admission procedures.

Admission to our Ph.D., program is granted on the basis of academic standing in the Masters Program, and satisfactory performance in TOEFEL and GRE.I would encourage you to apply for admission to graduate studies at The University of Tulsa. Once your application is received with all relevant documents, I would be in a position to evaluate your application. We have a strong geoscience program with an emphasis on seismic data analysis for hydrocarbon exploration and is complemented by a strong petroleum geology group.

Send completed application along with copy of transcripts, TOEFL and GRE scores to the Graduate school.

I look forward to your application.

Junior Member

من چند تا استاد كه جوابم را دادند گفتند كه Background شما خوب است و من شما را تشويق ميكنم كه apply كني به عنوان نمونه يكي از استادا گفته:

Thanks for your email. Your background is strong and I encourage you to apply to our department. I cannot commit to support at this time, as that is done after prospective students apply and are admitted to the PhD program. Also, all PhD students are encouraged to talk with many professors in the department before choosing an advisor. Regarding the application process, I suggest contacting Prof. xx who is in charge of graduate admissions. Thanks and best wishes.

جواب قطعي نداده كه من حتما شما را مي گيرم.

سوالم اين است كه آيا ايميل بالا به نظر شما مثبت تلقي ميشه و بايد اپلاي كنم تا ببينم نتيجه چي ميشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

جواب بالا نه منفی نه templet هستش. استادها جواب قطعی نمی دهند جز در مواقعی که خودشون fund داشته باشند. به نظر من این بستگی داره که شما بخواهید چند تا دانشگاه اپلی کنید و چند تا جواب بهتر از این استاد داشته اید. استادا این جواب را می دهند تا ببینند نظر دیپارتمنت نسبت به شما چی هستش چون شما می خواهید TA بگیرید. نگران نباشید الان به دلیل رقابت استادها مخصوصا رنکهای خیلی بالا جواب قطعی نمدهند. البته این میل نشون می دهد که استاد نسبت به شما نظر مثبت داره و من اگه جای شما بودم حتما اپلای می کردم.

Junior Member

Hi Zahra,
    Thanks for your interest in..., which sounds like a good fit
    for your interests.
    Your best bet would be to apply to do a master's degree in
    ....'s School of Computer
    Science. .... and I are both cross appointed to this
    department
    and sometimes fund CS graduate students. Please apply!
    Attached is a new paper that illustrates my current interests.

Relevant links:
    .......
    .....
    .....
    Cheers,

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنین که الان من چیکار کنم؟ راجع به فاند گیر بدم یا اپلای کنم بعد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)