صفحه 1150 از 1371 نخستنخست ... 1506501050110011401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116012001250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,491 تا 11,500 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من حدس ميزنم اين مكاتبات با يك استاد در دانشگاه كانادا بوده باشه!
    بسيار جواب مثبتي هست. حتما اپلاي كنيد. موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    در ادامه پست بالا من این ایمیل رو به این استاد زدم تا شاید بتونم نظرش رو بهتر متوجه بشم (بالاخره ایمیل زدن که مالیات نداره! ):
    Thank you so much for the reply.
    OK, I’ll plan to submit my application to *** university and I will indicate your name as my supervisor. But I have two questions first:
    1- As it’s not affordable for me to be self-funded I would like to ask you about funding situation. Is the full financial support available in case I am admitted to *** university officially?
    2- Also I would like to ask you about your current or future projects. What’s your research focus now? Could you please mention 1-2 of your papers that I can view to get a better idea of what you are doing now?

ایشون این جواب رو داده:

You will be receiving approximately 18,000/year as a RA and TA for two years if you are officially admitted. You can also apply for other internal and external scholarship if you have excellent GPA and good publications after the enrolment. You may need to pay your tuition (check the *** university website for reference).

My research focus on visual serving of robotics manipulation, and human-robot interaction.

نظرتون چیه؟ به نظرتون با این اوصاف ارزش اپلای رو داره؟
    این توضیح رو هم اضافه کنم که این دانشگاه یکی از دانشگاههای نه چندان مطرح کاناداست و رزومه من قطعا برای خود دانشگاه مناسبه. اما از اونجا که تو کانادا بدون داشتن استاد فاندی هم در کار نیست فقط جایی رو اپلای میکنم که استاد جوابی داده باشه که ارزش اقدام رو داشته باشه. حالا به نظر دوستان با تجربه با توجه به داستانی که گفتم ارزش اقدام کردن داره؟

ممنون

سلام
    من به استادی ایمیل زدم و ایشون جواب دادن که این موضوع که کار کردی چی بوده ... براش توضیح دادم و باز ایمیل زده ک یه گزارش 184 صفحه ای برام فرستاده که شاید به این علاقمند باشی!
    حالا بهش چی بگم؟ خوب من 200 صفحه رو چیکارش کنم؟ :||
    تو هر ایمیلشم یه جمله مینویسه :|
    ویرایش توسط elishnaz : December 6th, 2015 در ساعت 12:31 PM
    All is well ^__^
    Don't worry, just
    go on and do your best

دوستان همه دانشگاهها GRE، TOEFL و Official Transcripts نمیخوان. با دانشگاه تماس بگیرید ازشون بپرسید میتونید غیررسمی براشون بفرستید یا نه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام
    من به استادی ایمیل زدم و ایشون جواب دادن که این موضوع که کار کردی چی بوده ... براش توضیح دادم و باز ایمیل زده ک یه گزارش 184 صفحه ای برام فرستاده که شاید به این علاقمند باشی!
    حالا بهش چی بگم؟ خوب من 200 صفحه رو چیکارش کنم؟ :||
    تو هر ایمیلشم یه جمله مینویسه :|

دوست عزیز
    یه نگاه به گزارش بندازین ، یه نگاه کلی که فضای کاریش دستتون بیاد و ببینید بهش علاقه مند هستید یا نه
    و بعد به استاده بگید که به این زمینه علاقه مندید و براتون خیلی جالب اومده گزارش، بگید که به صورت کلی مطالعه ش کردید و علاقه مند شدید و فکر میکنید که میتونید توی دیتیل این پروژه موفق باشید

من خودم اگه بودم همینو میگفتم !
    شما باز نظر دوستان رو بپرس

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان، ميشه خواهش كنم راهنمائيم كنيد.

من به يه استادي ايميل زده بودم، الان جوابمو يه استاد ديگه از همون دپارتمان داده (البته بدون هيچ توضيحي كه مثلا ايميل تو رو فلاني برام فوروارد كرده و ...)

Your background looks very interesting. It seems like your application would be competitive with others that we receive for supported positions.

We often can admit 3 new students in the fall from around 30 applications.

Let me know if you have further questions.

به نظرتون الان در مورد مبلغ فاند بپرسم ازش؟

Junior Member

Dear Fatemeh, سلام دوستان نظرتون در مورد این ایمیل چیه ؟

Thank you for your interest in doing Ph.D. work in my laboratory at the University of ................ I have copied Ms. X on this response; Ms. X is the graduate program coordinator for our college, and she can help you with the application process.

I advise you to apply to the environmental chemistry Ph.D. program. Your research will involve organometallic chemistry, with an environmental outlook.

If you have any questions at all about the application process, housing options, or your salary as a teaching assistant, please direct those questions to X.

Thank you and I look forward to reviewing your application!

yyyy

ممنونم

سلام دوستان
    این جواب رو از ایمیل یک استاد گرفتم، خوبه ؟ بده؟ همینجوری یه جواب کلی‌ داده؟
    کی‌ بهش ایمیل بزنم دوباره؟ اصلا بزنم؟

Your CV certainly looks as though you have some relevant expertise However, I need to talk to our finance people about the remaining PhD budget to see whether it is possible for me to recruit a non-EU student (as the fees are so much higher). I will try to follow that up later this or next week.

ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این جواب رو از ایمیل یک استاد گرفتم، خوبه ؟ بده؟ همینجوری یه جواب کلی‌ داده؟
    کی‌ بهش ایمیل بزنم دوباره؟ اصلا بزنم؟

Your CV certainly looks as though you have some relevant expertise However, I need to talk to our finance people about the remaining PhD budget to see whether it is possible for me to recruit a non-EU student (as the fees are so much higher). I will try to follow that up later this or next week.

ممنون میشم راهنماییم کنید
    به نظز من تشکر کنید و هفته بعد ازشون در مورد پولی که صحبت کرده سوال کنید. اگه اوکی بود اپلی رو انجام بدین

دوستان من به یک مشکلی برخوردم که هرچه زودتر به کمک نیاز دارم :
    ماجرا از این قراره که 1 ماه پیش به یکی توی کانادا ایمیل دادم و اونم جواب داد گفت LOM بنویس و ترانسکریپتاتو بفرست فرستادیم بعد سه هفته گفت که من و همکارم (پروژه دست 2 نفره) میخوایم اسکایپ داشته باشیم. دیروز غروب اسکایپ کردیم و 5 ساعت بعد ایمیل داد و گفت اپلای کن میگیریمت. بعدم گفت فاند پروژه برای 3 سال و فلان قدر (یه فاند خیلی معمولی ولی در حد کفاف احتمالا). بعد من پرسیدم چرا سه سال؟ سال 4 چی؟ گفت اگه سخت کار کنی 3 ساله تموم میشه ولی اگه طولم بکشه احتمالا یه اسکالرشیپی چیزی پیدا میکنی ولی ما قولی بت راجب فاند سال 4 به بعد نمیدیم. الان بعد حس کرده که من دودلم برگشته گفته تصمیمتو بگیر نتیجو به ما بگو وگرنه که ما کسان دیگه رو هم داریم اگر نمی خوای بیای.
    اینجاست که من الان نمیدونم باید چیکار کنم : من هدف اصلیم اصلا آمریکاست ولی از اونجایی که وضعیت ویزا رو میترسم و اصولا جواب پذیرشام تا چند ماه دیگه معلوم میشه میخواستم یه دونه هم کانادا رو داشته باشم. الان اینجا از لحاظ اخلاقی به نظرم مشکل میشه. من بگم می یام و اپلای کنم چند ماه دیگه آمریکا اکی شد بگم نمی یام بد میشه... اگه بگم نمی یام میترسم اونور دستم تو پوست گردو بمونه....
    من چیکار کنم؟دوستان لطفا همفکری کنین

سلام

به یه استادی میل دادم، بعد Administrative Assistant این جواب رو داده
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    Prof. ... has asked that I respond to your inquiry of joining his research program here at the University of Virginia.

Your credentials are noteworthy; all the same, in order to be considered to work with him, you must first apply and be accepted to the graduate program here at the ..... Information and instructions for applying can be found at. .... This can be a tedious process and I urge you to start as soon as you are able.

We are delighted in your interest in ... and Prof. ...’s research and look forward to hearing from you once you have received acceptance into the graduate engineering program. Please feel free to contact me should you have further questions!

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    دوستان من به یک مشکلی برخوردم که هرچه زودتر به کمک نیاز دارم :
    ماجرا از این قراره که 1 ماه پیش به یکی توی کانادا ایمیل دادم و اونم جواب داد گفت LOM بنویس و ترانسکریپتاتو بفرست فرستادیم بعد سه هفته گفت که من و همکارم (پروژه دست 2 نفره) میخوایم اسکایپ داشته باشیم. دیروز غروب اسکایپ کردیم و 5 ساعت بعد ایمیل داد و گفت اپلای کن میگیریمت. بعدم گفت فاند پروژه برای 3 سال و فلان قدر (یه فاند خیلی معمولی ولی در حد کفاف احتمالا). بعد من پرسیدم چرا سه سال؟ سال 4 چی؟ گفت اگه سخت کار کنی 3 ساله تموم میشه ولی اگه طولم بکشه احتمالا یه اسکالرشیپی چیزی پیدا میکنی ولی ما قولی بت راجب فاند سال 4 به بعد نمیدیم. الان بعد حس کرده که من دودلم برگشته گفته تصمیمتو بگیر نتیجو به ما بگو وگرنه که ما کسان دیگه رو هم داریم اگر نمی خوای بیای.
    اینجاست که من الان نمیدونم باید چیکار کنم : من هدف اصلیم اصلا آمریکاست ولی از اونجایی که وضعیت ویزا رو میترسم و اصولا جواب پذیرشام تا چند ماه دیگه معلوم میشه میخواستم یه دونه هم کانادا رو داشته باشم. الان اینجا از لحاظ اخلاقی به نظرم مشکل میشه. من بگم می یام و اپلای کنم چند ماه دیگه آمریکا اکی شد بگم نمی یام بد میشه... اگه بگم نمی یام میترسم اونور دستم تو پوست گردو بمونه....
    من چیکار کنم؟دوستان لطفا همفکری کنین
    من اگه جای شما بودم نقد رو می چسبیدم ولی رو نسیه هم کار می کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)