صفحه 1151 از 1371 نخستنخست ... 1516511051110111411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116112011251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,501 تا 11,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

اینکه نشد جواب. نقد و نسیه چیه؟ همین کارا رو میکنید ایرانیا همه جا بده شدن. به نظر من صادقانه بگید من گزینه های دیگه هم در نظر دارم و وضع ویزا اینه. رفتار اون استادا البته خیلی مبتدیانه س چون اصلا مرسوم نیست همچین قول قرار هایی حتی قبل از اپلای. دانشگاه اگه سطحش خیلی پایین باشه همین جوریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    اینکه نشد جواب. نقد و نسیه چیه؟ همین کارا رو میکنید ایرانیا همه جا بده شدن. به نظر من صادقانه بگید من گزینه های دیگه هم در نظر دارم و وضع ویزا اینه. رفتار اون استادا البته خیلی مبتدیانه س چون اصلا مرسوم نیست همچین قول قرار هایی حتی قبل از اپلای. دانشگاه اگه سطحش خیلی پایین باشه همین جوریه.
    دوست عزیز ظاهرا تو کانادا مدل اینجوریه, ولی اگه بش بگم من به گزینه های دیگه ای هم فکر میکنم اونها دیگه به من فکر نخواهند کرد. اونها اهمیتی به مشکلات ما نمیدن. دقیقا هم من به همین فکر میکنم که کشورمو خراب نکنم. دوست ندارم بش بگم می یام بعد نرم. کاری که بارها و بارها ایرانیا انجام دادن.

اگر فکر میکنید واقعا از جای قابل قبول در امریکا فاند میگیرید کانادا رو رها کنید (کاری که من کردم و پای همه چیش هم واستادم با اینکه احتمالا مشکل ویزا هم پیدا خواهم کرد)

اگر مشکل سربازی دارید تصمیم سختیه ....

به هر حال ویزای کانادا الان وضعش بهتر از امریکا نیست. حتی اگه قبول کنید، طرف باید بدونه به هر دلیل واهی ممکنه ویزای کانادا هم نگیرید.

شما شروع تازه برای ایرانیا باشید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

این اساتیدی که می گن ایمیلت و برای دپارتمان ریسرچ فوروارد کردیم یا می فرستم آقای فلانی رییس دپارتمان بررسی ببینیه , منظورشون چیه؟

سلام
    ببخشید من به استادی از یه دانشگاه رنک نسبتا خوب ( حدود 30 ) در ارتباط بودم و اسکایپ کردیم و اینا و گفتش اپلای کن و من میتونم شانس پذیرشت رو افزایش بدم. بعد من حالا اپلای کردم و سابمیت کردم اپلیکیشن رو و بهش ایمیل زدم که خبر بدم و بگم منو ساپورت کنه. بهم این جوابو داده....
    Thank you ,

Please keep me updated with the results as well.

الان یعنی چی این؟ یعنی کلا کاری نمیکنم برات؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    دوست عزیز ظاهرا تو کانادا مدل اینجوریه, ولی اگه بش بگم من به گزینه های دیگه ای هم فکر میکنم اونها دیگه به من فکر نخواهند کرد. اونها اهمیتی به مشکلات ما نمیدن. دقیقا هم من به همین فکر میکنم که کشورمو خراب نکنم. دوست ندارم بش بگم می یام بعد نرم. کاری که بارها و بارها ایرانیا انجام دادن.
    دوست عزیز
    حق طبیعی شما به عنوان اپلیکنت اینه که با توجه به آفری که میگیرید تصمیم گیری کنید و آفر رو accept یا decline کنید. همه هم از این قضیه اطلاع کامل دارند. هم دانشجو هم استاد هم دانشگاه.
    بنابراین اصولا چیزی وجود نداره که شما لازم باشه قبل از گرفتن آفر بهش متعهد بشید چرا که پیشنهاد رسمی دریافت نکرده اید و به هزار دلیل ممکنه آفر رو بهتون ندند. دوستی دارم که با یه استاد تورنتو همینطوری زبونی به نتیجه قطعی رسیده بود. استاد اهل صخره نوردی outdoor بود و از صخره افتاد و مرد. خب؟ تکلیف چیه؟ (فکر نمیکنم نیازی به نتیجه گیری باشه. خیلی واضح تر از این حرفاست.)
    نظر من اینه که رو راست باشید و به این سوال صادقانه جواب بدید: اگر آفر رو گرفتید و اونو accept کردید واقعا خواهید رفت؟ جواب این سوال چیزیه که باید به استاد بگید به نظر من. خود من اگه بودم در صورتی که جوابم به این سوال مثبت بود اول راجع به انگیزه خودم از کار روی پروژه میگفتم و اینکه سخت کار خواهم کرد تا اگه بشه 3 ساله تمومش کنم و اگه هم نشه انقدر خوب کار خواهم کرد که راحت اسکالرشیپ بگیرم و بعد هم خیلی سطحی و فقط با اشاره میگفتم که اگر آفر بهم داده بشه و اکسپتش کنم قطعا اونجا خواهم بود.
    چیزی که بده اینه که شما آفر رو اکسپت کنید و بعد نرید. اینه که باعث میشه جای یه نفر دیگه رو هم بسوزونید و متاسفانه بعضی از بچه ها با دانشگاههای کانادا انجامش دادند.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

دوستان در مورد این ایمیل بهتره چه جوابی بدم؟

Hassan,

While I have consistently worked in cotton for several years, funding in this area is challenging to come by so I cannot guarantee a research assistantship in this area to anyone, although it is likely that I would be able to offer some support. What is your goal in obtaining a PhD? Are you interested in pursuing a degree if I cannot provide financial support?

WBF

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

سلام دوستان عزیز ,سپاس پیشاپیش
    این پاسخ بعد ایمیل چند ماه پیشم و گرفتن یک پاسخ در ان زمان؛؛ پاسخ شماره دوم بنده با موضوع مصاحبه کردن دریافت شد به تازگی. لطفا راهنمایی فرمایید که چی میخوان در دست داشته باشم و چه پاسخی بدهم. کلا مناسب است این طور قرار ها؟
    ...Dear

Based on your CV and supporting documents, we would like to inform you that you have been selected for interview for a student position at the ... as part of the ...funded CONNECT .... We are currently scheduling slots for the interviews and will contact you shortly ( before the end of next week) with a definitive date and time for the interview along with any preparation activities that you will need to do before hand. The interview will be scheduled during the week of the 11th - 15th January 2016
    Kind Regards

رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ,سپاس پیشاپیش
    این پاسخ بعد ایمیل چند ماه پیشم و گرفتن یک پاسخ در ان زمان؛؛ پاسخ شماره دوم بنده با موضوع مصاحبه کردن دریافت شد به تازگی. لطفا راهنمایی فرمایید که چی میخوان در دست داشته باشم و چه پاسخی بدهم. کلا مناسب است این طور قرار ها؟
    ...Dear

Based on your CV and supporting documents, we would like to inform you that you have been selected for interview for a student position at the ... as part of the ...funded CONNECT .... We are currently scheduling slots for the interviews and will contact you shortly ( before the end of next week) with a definitive date and time for the interview along with any preparation activities that you will need to do before hand. The interview will be scheduled during the week of the 11th - 15th January 2016
    Kind Regards

سلام
    ظاهرا روال اینا به صورت درست کردن short list از کاندیداهاست که شما هم توی اون لیست هستی و پتانسیل جدی محسوب میشی. کار خاصی لازم نیست انجام بدی تا بهت خبر بدن. البته برای جواب این سوال "اگه اینجا بهت افر بدیم جای دیگه نمیری؟" اماده باش.

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام
    ظاهرا روال اینا به صورت درست کردن short list از کاندیداهاست که شما هم توی اون لیست هستی و پتانسیل جدی محسوب میشی. کار خاصی لازم نیست انجام بدی تا بهت خبر بدن. البته برای جواب این سوال "اگه اینجا بهت افر بدیم جای دیگه نمیری؟" اماده باش.
    ضمن سپاس فراوان. بحث فاند کامل نیاز دارم را مطرح کنم به ایشان. یا نه.این ایمیل صحبت از فاند جزیی گفته نه؟ در ضمن به صراحت گفته بودم که برای مستر میخوام دانشگاه شما و ایشان هم که استاد یک گروه تحقیقاتی اند و همچنین سمتشان Research Unit Managerهستند بحث پذیرش مستر در سابجکت من را اعلام کردند و تاکید دارند. ایا ایشون توانایی تصمیمات مهم مثل فاند کامل برای بنده را دارا هستند. زمانش حدود ۱ ماه دیگه در ژانویه است دیگه اره؟
    سپاس
    رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)