صفحه 1152 از 1371 نخستنخست ... 1526521052110211421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611571158115911601161116212021252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,511 تا 11,520 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها
    ضمن سپاس فراوان. بحث فاند کامل نیاز دارم را مطرح کنم به ایشان. یا نه.این ایمیل صحبت از فاند جزیی گفته نه؟ در ضمن به صراحت گفته بودم که برای مستر میخوام دانشگاه شما و ایشان هم که استاد یک گروه تحقیقاتی اند و همچنین سمتشان Research Unit Managerهستند بحث پذیرش مستر در سابجکت من را اعلام کردند و تاکید دارند. ایا ایشون توانایی تصمیمات مهم مثل فاند کامل برای بنده را دارا هستند. زمانش حدود ۱ ماه دیگه در ژانویه است دیگه اره؟
    سپاس
    معمولا آخر مصاحبه وقت میدن می تونی سوالی داری بپرسی. اما کجا صحبت از فاند جزئی گفته شده؟ منکه تو متن چنین چیزی ندیدم. به احتمال قوی بحث فاند کامل مطرح هست.
    اینکه خود این شخص به تنهایی تصمیم میگیره یا گروه هم خیلی مهم نیست. روال دانشگاهه و دست من و شما نیست. نهایتا آخر مصاحبه یوال کن که آیا فول فاند ساپورت میشی یا نه.

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    معمولا آخر مصاحبه وقت میدن می تونی سوالی داری بپرسی. اما کجا صحبت از فاند جزئی گفته شده؟ منکه تو متن چنین چیزی ندیدم. به احتمال قوی بحث فاند کامل مطرح هست.
    اینکه خود این شخص به تنهایی تصمیم میگیره یا گروه هم خیلی مهم نیست. روال دانشگاهه و دست من و شما نیست. نهایتا آخر مصاحبه یوال کن که آیا فول فاند ساپورت میشی یا نه.

ممنونم. نمیدونم گفتم چون مستر است شاید پارشیال باشد. و نوع فاندشون که award هم است ظاهرا اینه که اعلام شده کلیات و نه جزییات آن. حتما بایست بپرسم چون ساپورت مالی کامل برام مهم است.

Three outstanding ... research groups were awarded almost $250,000 by Science Foundation under its Technology ... program. This funding is only awarded to research groups who demonstrate excellence in their field

رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

این آخرین ایمیل استاد هست.دیگه جواب ایمیل نداد. به نظرتون چه کنم؟تلفن بزنم یا همین طوری اپلای کنم و اسمش و بدم!؟
    اگر همین طوری اپلای کنم چی میشه؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Thank you for your recent emails - I am most grateful. To determine whether I am well placed to support your candidature and have the experience required, perhaps it would be preferable to meet via web-conference – like Skype – to discuss your proposal and how to proceed. If this suggestion is deemed to be acceptable, kindly provide your Skype name and indicate preferred meeting times – please note the time difference.

Thank you once again for your emails – I look forward to your reply in due course.

With warm regards,

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

ممنونم. نمیدونم گفتم چون مستر است شاید پارشیال باشد. و نوع فاندشون که award هم است ظاهرا اینه که اعلام شده کلیات و نه جزییات آن. حتما بایست بپرسم چون ساپورت مالی کامل برام مهم است.

Three outstanding ... research groups were awarded almost $250,000 by Science Foundation under its Technology ... program. This funding is only awarded to research groups who demonstrate excellence in their field

این پاسخ زیر رو از یکی از دانشجویان اونجا دریافت کردم که مستر اند اونجا و عضو گروه اونجاند. ظاهرا قابل اتکا است این سخنان دیگه؟ من سوالات زیادی پرسیدم از ایشان که در چند مورد پاسخ دادند.
    Congratulations for interview shortlisted, nothing to worried about just basic questions they will ask they will ask about your publication your work and achievement nothing that much technical and your masters will be fully funded you do no need to spend any money regarding your MS fee, etc they will give you 1500s per month which
    enough for here it will include ur living cost and other expenses you only have to buy ticket for traveling and have to give rent by ur self. i have seen your CV looks good. and they might ask abt ur publication and work on matlab , I guess

سپاس فراوان

ویرایش توسط shj90 : December 11th, 2015 در ساعت 04:32 PM
    رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

این پاسخ زیر رو از یکی از دانشجویان اونجا دریافت کردم که مستر اند اونجا و عضو گروه اونجاند. ظاهرا قابل اتکا است این سخنان دیگه؟ من سوالات زیادی پرسیدم از ایشان که در چند مورد پاسخ دادند.
    Congratulations for interview shortlisted, nothing to worried about just basic questions they will ask they will ask about your publication your work and achievement nothing that much technical and your masters will be fully funded you do no need to spend any money regarding your MS fee, etc they will give you 1500s per month which
    enough for here it will include ur living cost and other expenses you only have to buy ticket for traveling and have to give rent by ur self. i have seen your CV looks good. and they might ask abt ur publication and work on matlab , I guess

سپاس فراوان

قطعا دانشجویی که اونجاس حرفش قابل اتکاس دوست عزیز. گفته که ارشد ها هم فول فاند هستن نگران نباش.
    موفق باشی.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    بنده 28 Decamber امتحان GRE دارم با ی استاد در ارتباط شدم گفتش اپلای کنم. متوجه شدم Deadline این دانشگاه برای fall 1 january 2016 هستش یعنی 3 روز بعد امتحانم که اصلا نمرم نمیرسه و تو فرم اپلیکشن حتما gre نیازه وگرنه اصلا نمیشه اپلای کرد
    به استاده ایمیل زدم گفتم راجب GRE و اینکه نمیتونم اپلای کنم این جوابو داد بهم

You can get all your materials by Jan 1 and then tell university that you have requested the GRE score. There is project that has been discussed here by the sponsor. It would need somebody from June 1. If you're interested, please apply for the summer semester

1-راستش متوجه نمیشم میگه تا 1 jan همه چی اماده کن و ب دانشگاه راجب gre بگو که میفرستی ولی مشکل اینه فرمو نمیشه پر کرد
    2- میگه واسه summer اقدام کن خب deadline summer 1 December هست
    ددلاینها ایناس
    Deadlines:

Fall - January 1 (August enrollment)
    Spring - August 1 (January enrollment)
    Summer - December 1 (June enrollment)

کلا گیج شدم واقعا نمیدونم کی باید چیکار کنم میشه لطفا منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام یکی از اساتید فقط بهم این جواب رو داده:
    Please apply for admission.
    الان اپلای کنم یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amidtahami نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    بنده 28 Decamber امتحان GRE دارم با ی استاد در ارتباط شدم گفتش اپلای کنم. متوجه شدم Deadline این دانشگاه برای fall 1 january 2016 هستش یعنی 3 روز بعد امتحانم که اصلا نمرم نمیرسه و تو فرم اپلیکشن حتما gre نیازه وگرنه اصلا نمیشه اپلای کرد
    به استاده ایمیل زدم گفتم راجب GRE و اینکه نمیتونم اپلای کنم این جوابو داد بهم

You can get all your materials by Jan 1 and then tell university that you have requested the GRE score. There is project that has been discussed here by the sponsor. It would need somebody from June 1. If you're interested, please apply for the summer semester

1-راستش متوجه نمیشم میگه تا 1 jan همه چی اماده کن و ب دانشگاه راجب gre بگو که میفرستی ولی مشکل اینه فرمو نمیشه پر کرد
    2- میگه واسه summer اقدام کن خب deadline summer 1 December هست
    ددلاینها ایناس
    Deadlines:

Fall - January 1 (August enrollment)
    Spring - August 1 (January enrollment)
    Summer - December 1 (June enrollment)

کلا گیج شدم واقعا نمیدونم کی باید چیکار کنم میشه لطفا منو راهنمایی کنید
    باید با دانشگاه و تحصیلات تکمیلی مکاتبه کنید. ممکن است بدون GRE اجازه ارسال اپلیکیشن را برای شما بدهند. قاعدتا امکان اپلای برای ترم May را ندارید و باید برای Fall اقدام کنید. اینکه بتوانید پس از پذیرش با یک نامه درخواست یا مشابه آن شروع تابستان را برای تحصیل اقدام کنید باز با توجه به تاییدیه تحصیلات تکمیلی امکان پذیر است اما همه اینها و به ویژه مساله ویزا نیاز به هماهنگیهایی دارد که اصولا همه با هم ممکن است اتفاق نیفتد. اصولا برای اینگونه موارد دانشجویان غیر اینترنشنال ممکن است شانس بیشتری داشته باشند ولی اگر استاد از شما حمایت نموده باشد ممکن است پس از پذیرش بتوان این مراحل را هم پیش برد هرچند عموما در مراحل قبل دپارتمان چندان نمیتوان به تاثیر اساتید در پروسه تحصیلات تکمیلی امیدوار بود یا حداقل حساب کرد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sabavoon نمایش پست ها
    سلام یکی از اساتید فقط بهم این جواب رو داده:
    Please apply for admission.
    الان اپلای کنم یا نه؟
    اینکه اپلای کنید یا نه بستگی دارد که چقدر به رشته و دانشگاه و زمینه شخصی استاد علاقه دارید، چقدر میخواهید برای پذیرش و اپلیکیشن فی هزینه کنید، آیا جواب دیگری دارید یا خیر و اینکه پلان کلی شما چیست.... اینها همه به رزومه و شخص شما بستگی دارد و در جواب استاد چیز خاصی که به نقش هریک از موارد اشاره کند یا بتوانید نتیجه خاصی بگیرید نیست. این هم که استاد چرا و با چه هدفی این پاسخ را داده است در اساتید مختلف متفاوت است و نمیتوان نتیجه خاصی گرفت.
    برخی به اکثر اپلیکنتها این توصیه را میکنند و برخی فقط به طیفی که شرایط اولیه را دارند. به هرحال با این جواب نه میتوان خوشحال شد و نه ناراحت در یک کلام!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان،
    من برای یکی از اساتید دانشگاه درخواستم رو فرستادم و ایشون اینطور جواب دادند.
    Zahra, thank you for your interest. Please let me know:
    What would be the exact topic of your PhD research?
    Would you do the work in Tehran and graduate there?
    If not, do you have financial support?
    Regards.XYZ
    حالا به نظرتون من بایستی یه عنوان دقیق برای زمینه تحقیقاتی دکترام براش بفرستم یا اینکه بهشون بگم نظر خودتو در مورد موضوع چیه. آخه من عنوان دقیقی رو هنوز مشخص نکردم. از طرفی هم در ایمیلم بهشون گفتم به چه زمینه ای علاقه دارم. اینطور که به نظر میاد فاند هم ندارند. ممنون میشم برای جواب دادن به این ایمیل راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)