صفحه 1153 از 1371 نخستنخست ... 1536531053110311431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162116312031253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,521 تا 11,530 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    معدل لیسانس پایینم رو در رزومه نزدم. استاد ازش پرسید و من جوابشو دادم دادم. بعد اینطور جواب داد:

I do not have any funded opening for a new graduate student for Fall but it may come up. As your CV looks good, I encourage you to review our admission requirements and apply for our if you are qualified. I am aware that BSc GPA is very important for our admissions but you may be able to explain to them why you fall below. In addition to possible RA positions offered by professors, you may be offered a TA position by our department. This will cover your tuition and living expenses for one year until you move to an RA position.

منم جواب دادم بهش اما الان بعد از یه ماه که ایمیل زدم که Graduate director، در مورد اهمیت معدل لیسانس، جوابی کاملا متناقص با حرف استاد زده گفت که اصلا معدل لیسانس توی دپارتمان ما برای پذیرش دکترا از فوق لیسانس مهم نیست.

1- به نظرتون استادی که دانشیار هست و این همه دانشجو گرفته، از سیاست دپارتمان خبر نداشته؟
    2- من میخوام الان از استاد بپرسم که میتونه دانشجوی جدیدی بگیره یا خیر. میتونم ایمیل Graduate director رو براش forwardکنم. بدش نیاد چون دقیقا برعکس حرفیه که استاد زده بود؟
    3-معمولا کی وصعیت استادها از نظر فاند برای پاییز2016 مشخص میشه؟

ممنون
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معدل لیسانس پایینم رو در رزومه نزدم. استاد ازش پرسید و من جوابشو دادم دادم. بعد اینطور جواب داد:

I do not have any funded opening for a new graduate student for Fall but it may come up. As your CV looks good, I encourage you to review our admission requirements and apply for our if you are qualified. I am aware that BSc GPA is very important for our admissions but you may be able to explain to them why you fall below. In addition to possible RA positions offered by professors, you may be offered a TA position by our department. This will cover your tuition and living expenses for one year until you move to an RA position.

منم جواب دادم بهش اما الان بعد از یه ماه که ایمیل زدم که Graduate director، در مورد اهمیت معدل لیسانس، جوابی کاملا متناقص با حرف استاد زده گفت که اصلا معدل لیسانس توی دپارتمان ما برای پذیرش دکترا از فوق لیسانس مهم نیست.

1- به نظرتون استادی که دانشیار هست و این همه دانشجو گرفته، از سیاست دپارتمان خبر نداشته؟
    2- من میخوام الان از استاد بپرسم که میتونه دانشجوی جدیدی بگیره یا خیر. میتونم ایمیل Graduate director رو براش forwardکنم. بدش نیاد چون دقیقا برعکس حرفیه که استاد زده بود؟
    3-معمولا کی وصعیت استادها از نظر فاند برای پاییز2016 مشخص میشه؟

ممنون
    سلام،
    1) ممکنه ایشون خودش حساس باشه به معدل (گاهی وقت ها اساتید خودشون رو با دپارتمان جمع میبندند) البته این هم عجیب هست که معدل لیسانس اصلا مهم نباشه، اما اصولا کم اهمیتر از معدل فوق لیسانس هست. (کاش متن اون ایمیل رو هم میفرستادید)
    2) 100%، هیچ اشکالی نداره بپرسید ازشون و همینطور ایشون رو در جریان بذارید که Graduate director چی گفته، هیچ اشکالی نداره.
    3) هر زمانی میتونه باشه، گاهی وقت ها حتی آگوست یا سپتامبر ممکنه فاند یه پروژه جدید برسه، نمیشه خیلی روش حساب کرد.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hajizahra66 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای یکی از اساتید دانشگاه درخواستم رو فرستادم و ایشون اینطور جواب دادند.
    Zahra, thank you for your interest. Please let me know:
    What would be the exact topic of your PhD research?
    Would you do the work in Tehran and graduate there?
    If not, do you have financial support?
    Regards.XYZ
    حالا به نظرتون من بایستی یه عنوان دقیق برای زمینه تحقیقاتی دکترام براش بفرستم یا اینکه بهشون بگم نظر خودتو در مورد موضوع چیه. آخه من عنوان دقیقی رو هنوز مشخص نکردم. از طرفی هم در ایمیلم بهشون گفتم به چه زمینه ای علاقه دارم. اینطور که به نظر میاد فاند هم ندارند. ممنون میشم برای جواب دادن به این ایمیل راهنماییم کنید.
    سلام،
    این سوالا تا حد زیادی نرمال هست، و اصولا به این معنی نیست که فاند ندارند.
    تاپیک کلی رو خودتون باید پیشنهاد کنید (که قاعدتا در ارتباط با حوزه کاری ایشون باشه)، اینکه در همین نقطه از ایشون بپرسید نظر ایشون چیه، یه جورایی خودتون رو بدون برنامه و هدف جلوه میدید.
    خیلی واضح هم بفرمایید بهشون اگر که به فاند نیاز دارید و ساپورت مالی دیگه ای ندارید، البته بعد از پاسخ به مورد اول.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام،
    1) ممکنه ایشون خودش حساس باشه به معدل (گاهی وقت ها اساتید خودشون رو با دپارتمان جمع میبندند) البته این هم عجیب هست که معدل لیسانس اصلا مهم نباشه، اما اصولا کم اهمیتر از معدل فوق لیسانس هست. (کاش متن اون ایمیل رو هم میفرستادید)
    2) 100%، هیچ اشکالی نداره بپرسید ازشون و همینطور ایشون رو در جریان بذارید که Graduate director چی گفته، هیچ اشکالی نداره.
    3) هر زمانی میتونه باشه، گاهی وقت ها حتی آگوست یا سپتامبر ممکنه فاند یه پروژه جدید برسه، نمیشه خیلی روش حساب کرد.
    موفق باشید

ممنون از جواب کاملتون
    متن ایمیل graduate director به این شکل بود:
    For PhD admission from the MS degree, a 3.5 GPA is required on the MS degree; there is no GPA requirement on the BS degree in that case.
    البته اینم بگم که استاد ایرانیه. استاد پنج نوامبر بهم گفت که معلوم نیست و قطعی نمیتونم بگم. بازم نظرتون اینکه استاده هنوز وصعیتش معلوم نبوده؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    ممنون از جواب کاملتون
    متن ایمیل graduate director به این شکل بود:
    For PhD admission from the MS degree, a 3.5 GPA is required on the MS degree; there is no GPA requirement on the BS degree in that case.
    البته اینم بگم که استاد ایرانیه. استاد پنج نوامبر بهم گفت که معلوم نیست و قطعی نمیتونم بگم. بازم نظرتون اینکه استاده هنوز وصعیتش معلوم نبوده؟

بله، ددلاین های پاییز توی Jan، Feb یا March هست اصولا. حتی اگر ایشون فاند داشته باشه و دانشجو بخواهد، میتونه تا اواخر Jan گزینه های دیگه رو ببینند و تصمیم بگیرند. (این کاری هست که خیلی از اساتید انجام میدند)
    اگر در حال حاضر فاند نداشته باشند که داستان طور دیگه ای خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    بله، ددلاین های پاییز توی Jan، Feb یا March هست اصولا. حتی اگر ایشون فاند داشته باشه و دانشجو بخواهد، میتونه تا اواخر Jan گزینه های دیگه رو ببینند و تصمیم بگیرند. (این کاری هست که خیلی از اساتید انجام میدند)
    اگر در حال حاضر فاند نداشته باشند که داستان طور دیگه ای خواهد بود.
    ممنون. یه نکته ای که الان به ذهنم رسیده این هست که ممکنه که اون نکته ای که استاد در مورد پذیرش گفته به من در مورد پذیرش کلی دانشگاه باشه. من از Graduate director دانشکده پرسیدم. اونجوری که من به صورت کلی در مورد دانشگاههای آمریکا شنیدم این هست که خیلی از دانشگاهها توی دو مرحله پرونده رو بررسی میکنند یه پذیرش کلی دارن یکی هم مربوط به دانشکده مور نظر؟ آیا این موصوع درسته؟ اگه درست باشه در نتیجه احتمال داره که منظور استاد اون پذیرش اولیه باشه. نظرتون رو میخواستم بدونم

بله. معمولا به شما یه پذیرش خالی میدن (حالا هر کی) و شما بعدش باید برای فاند بروید سراغ اساتید.

سلام
    ببخشید من به استادی از یه دانشگاه رنک نسبتا خوب ( حدود 30 ) در ارتباط بودم و اسکایپ کردیم و اینا و گفتش اپلای کن و من میتونم شانس پذیرشت رو افزایش بدم. بعد من حالا اپلای کردم و سابمیت کردم اپلیکیشن رو و بهش ایمیل زدم که خبر بدم و بگم منو ساپورت کنه. بهم این جوابو داده....
    Thank you ,

Please keep me updated with the results as well.

الان یعنی چی این؟ یعنی کلا کاری نمیکنم برات؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوستان. من از یه استادی این ایمیل رو دریافت کردم و جوابم دادم که دوباره یه ایمیلی داد ک هر سه تا رو اینجا میزارم. الان نمیدونم دقیقا جواب ایمیل اخرو چی بدم. Texas A&M university

Hassan,

While I have consistently worked in cotton for several years, funding in this area is challenging to come by so I cannot guarantee a research assistantship in this area to anyone, although it is likely that I would be able to offer some support. What is your goal in obtaining a PhD? Are you interested in pursuing a degree if I cannot provide financial support?

WBF

Dear Faulkner,
    My goal in obtaining PhD degree is increasing my educational level and producing novel methods in agricultural machinery (specially for cotton) in a high level university like Texas A&M University. Also, I'm pursing for PhD degree as well. However, i need a TA or RA for tuition payment and for living costs. However, if you have a better idea for me, please let me know.

Best Regards

Hassan

Hassan,

Clearly obtaining a PhD would increase your educational level, but what do you want to do with that? Are you interested in a career in academia? Research? In the US? In Iran?

I cannot guarantee an assistantship in this area, so if that’s a deal breaker, I do not have an spot for you. If, however, you can secure your own funding, I would be glad to continue conversations.

WBF

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یه استادی این ایمیل رو دریافت کردم و جوابم دادم که دوباره یه ایمیلی داد ک هر سه تا رو اینجا میزارم. الان نمیدونم دقیقا جواب ایمیل اخرو چی بدم. Texas A&M university

Hassan,

While I have consistently worked in cotton for several years, funding in this area is challenging to come by so I cannot guarantee a research assistantship in this area to anyone, although it is likely that I would be able to offer some support. What is your goal in obtaining a PhD? Are you interested in pursuing a degree if I cannot provide financial support?

WBF

Dear Faulkner,
    My goal in obtaining PhD degree is increasing my educational level and producing novel methods in agricultural machinery (specially for cotton) in a high level university like Texas A&M University. Also, I'm pursing for PhD degree as well. However, i need a TA or RA for tuition payment and for living costs. However, if you have a better idea for me, please let me know.

Best Regards

Hassan

Hassan,

Clearly obtaining a PhD would increase your educational level, but what do you want to do with that? Are you interested in a career in academia? Research? In the US? In Iran?

I cannot guarantee an assistantship in this area, so if that’s a deal breaker, I do not have an spot for you. If, however, you can secure your own funding, I would be glad to continue conversations.

WBF

اگر بدون فاند نمیتونید برید. براش آرزوی موفقیت کنید و بحث را تمام کنید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)