صفحه 1156 از 1371 نخستنخست ... 1566561056110611461147114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116612061256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,551 تا 11,560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara96 نمایش پست ها
    درررررررررررررررررررود دوباره،
    ممنون میشم هر چه سریعتر راهنمایی بفرمایییید،

من تازه این جواب رو از یه استاد دریافت کردم:
    Dear Sara,

Thank you for contacting me. Your previous research experience is in line with work I have done ....... I am interested to talk more and encourage you to apply to our program at the U.

A couple of questions:
    1. Have you taken the GRE exam? If so, what are your scores? The GRE is a requirement for all PhD students.
    2. It seems that you finished your MS in 2013. How have you been employed since then? It seems like you are still active in publishing and attending conferences.

نظرتون رو در مورد نحوه پاسخ به سوال دومش خواستم بدونم؟؟
    این استاده دیده که من 2013 ارشدم رو گرفتم و در واقع من فکر میکنم میخواد بدونه من در طول این مدت چی کار کردم... خوب من عملا در طول این مدت زبانم رو از صفر شروع کردم، تافل و جی ار اییم و دادم، دو تا مقاله ISI کارکردم که الان in press هستن و چند تا کنفرانس کار کردم.
    به نظر شما اگه بگم من در طول این مدت زبان خوندم بد نیست؟؟

مجددا سپاس
    اگر مقالاتتون رو با اساتید کار کردید یا توی آزمایشگاه مشغول بودید بد نیست بگید که RA بودید و روی فلان پروژه ها کار میکردید و از هر کدوم از پروژه ها این مقالات رو دادید. و ضمنا بگید که توی همین مدت خودتون رو برای جی آر ی و تافل (یا هر امتحان دیگه ای که دادید) آماده میکردید. به نظرم اینجوری بگید بهتره نسبت به اینکه بگید زبان میخوندم (چون اولین سوالی که ممکنه پیش بیاد اینه که اگه زبان بلد نبودید پس مقالاتتون رو چه کسی نوشته؟)

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. میشه نظرتون در مورد ای جوابی که من گرفتم بگید. پیشاپیش ممنونم
    Samaneh,Thank you for your interest and you look like the kind of professional that could possibly be a good fit for our team. We do not have funding for additional staff at this time. Do you have funding on your own or are you looking for funding?
    I have cc'd a few colleagues into this email.
    I'll look forward to hearing back from you.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه دانشگاه اسکولارشیپ میده و خود استاد فاند خاصی نداره شما باید برای اون اسکولارشیپ مورد نظزتون هم اپلای کنید
    چون همونطور که خودتون گفتید بدون اسکولارشیپ و فاند خب هزینه نسبتا زیادی رو باید متحمل بشید
    اسکولارشیپ ها هم رقابتیه و به هر حال باید براشون اپلای کنید تا شانستون رو محک زده باشید
    اگه جواب استاد یه جواب محکمه و میدونید که رزومه تون رو پسندیده و بهتون تمپلیت جواب نداده و از طرفی پوزیشن براتون مهمه (با توجه به اینکه استاد مربوطه هم رزومه تون رو تایید کرده و به نوعی از رزومه شما خوشش اومده) میتونید اپلای کنید و برای اسکولارشیپ هم همزمان اپلای کنید
    اگه اسکولارشیپ رو برنده شدید ایشالا خب که عالی میشه اگه هم برنده نشدید حداقل اپلیکیشنتون رو فرستادید و بعدا میتونید تصمیم به رفتن و نرفتن بگیرید
    نکته مثبت شما اینه که استاد بهتون گفته اپلای کن (درجه جواب اون استاد هم مهمه البته)

موفق باشید
    بله استاده خیلی خوشش اومده. متن ایمیلش سرشار از علاقه و شوق بود. حتی چند تا ایمیل زد برنامه ات دقیقا چیه؟می خوای چطور شروع کنی و ..
    تو این ایمیل هم گفت به صورت واضح بگو برای بورس اقدام می کنی یا برات بورس مهم نیست.که من گفتم اقدام می کنم.
    مسئله اینجاست که من آیلتس حد نصاب دانشگاه و هنوز نیاوردم.دوباره دارم آزمون می دم.ولی این موضوع نگرانم کرده. برای پذیرش می تونم کاندیشنال بگیرم ولی بورس بدون آیلتس که نمیشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    بله استاده خیلی خوشش اومده. متن ایمیلش سرشار از علاقه و شوق بود. حتی چند تا ایمیل زد برنامه ات دقیقا چیه؟می خوای چطور شروع کنی و ..
    تو این ایمیل هم گفت به صورت واضح بگو برای بورس اقدام می کنی یا برات بورس مهم نیست.که من گفتم اقدام می کنم.
    مسئله اینجاست که من آیلتس حد نصاب دانشگاه و هنوز نیاوردم.دوباره دارم آزمون می دم.ولی این موضوع نگرانم کرده. برای پذیرش می تونم کاندیشنال بگیرم ولی بورس بدون آیلتس که نمیشه...
    سلام دوست عزیز

در این رابطه که آیا با پذیرش کاندیشنال می تونین تو فرآیند بورس دانشگاه شرکت کنین یا نه. بهترین کار سوال از مسول پذیرش و مسئول بورس دانشگاه هس. چون بعضی دانشگاه ها از قرار می ذارن شرکت کنین تو این فرآیند و برخی خیر.. اگه بذارن خوبیش این هس که ددلاین اپلای بورس رو از دست نمی دین.

موفق باشی

سلام دوستان. نظرتون؟

Many thanks for your email. Unfortunately that position is already taken and I don't have any funding available at the moment to support any new student. Having said that, I am quite impressed with your background in computer programming. If you can self-support your PhD, I would be interested to have you here. If that is not possible, please keep in touch around May 2016 as I might be able to attract some new funding by then.

سلام دوستان.من به این استاد قبلا ایمیل زده بودم و حالا پس از اماده شدن نمرات زبانم نظرشون رو برای ارزیابی مجدد خواستم که ایشون بلافاصله این جواب رو دادند

Hello Zahmat,

It appears that your GRE scores are on the edge of those accepted by the College of Engineering at XXX. I do not know all of the applicants at this point. Your CV appears to be similar to many I have reviewed that have told me they intend to apply for next Fall.

Regards,
    دوستان به نظرتون جوابشون واقعا ناامید کنندست یا خواسته بازار گرمی کنند؟
    بازم ممنون

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashyusefi نمایش پست ها
    سلام دوستان. نظرتون؟

Many thanks for your email. Unfortunately that position is already taken and I don't have any funding available at the moment to support any new student. Having said that, I am quite impressed with your background in computer programming. If you can self-support your PhD, I would be interested to have you here. If that is not possible, please keep in touch around May 2016 as I might be able to attract some new funding by then.
    He very clearly stated the situation. It depends on you how bad you want this position and if you are able to pay for a year or more
    Going there is risky but possible, if you can handle the risk and badly want the position tell him that you want to come but you need support after a year otherwise you have to leave
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    سلام دوستان.من به این استاد قبلا ایمیل زده بودم و حالا پس از اماده شدن نمرات زبانم نظرشون رو برای ارزیابی مجدد خواستم که ایشون بلافاصله این جواب رو دادند

Hello Zahmat,

It appears that your GRE scores are on the edge of those accepted by the College of Engineering at XXX. I do not know all of the applicants at this point. Your CV appears to be similar to many I have reviewed that have told me they intend to apply for next Fall.

Regards,
    دوستان به نظرتون جوابشون واقعا ناامید کنندست یا خواسته بازار گرمی کنند؟
    بازم ممنون
    بازار گرمی!!!
    He told you that you are lower than average (because of your GRE) so you do not have much chance over there
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    بازار گرمی!!!
    He told you that you are lower than average (because of your GRE) so you do not have much chance over there
    ممنون از جوابتون .شما اگه جای من بودبد اپلای می کردید؟ ایشون تازه استاد شده و چند تا دانشج. می خواد بگیره.(نمره GRE من 306 (146+160) شده) . در ضمن دانشگاه هم رنکش بین 130 تا 170 هست. از این نظر گفتم شاید بازار گرمی باشه.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون .شما اگه جای من بودبد اپلای می کردید؟ ایشون تازه استاد شده و چند تا دانشج. می خواد بگیره.(نمره GRE من 306 (146+160) شده) . در ضمن دانشگاه هم رنکش بین 130 تا 170 هست. از این نظر گفتم شاید بازار گرمی باشه.
    What is his nationality?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)