صفحه 1157 از 1371 نخستنخست ... 1576571057110711471148114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166116712071257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,561 تا 11,570 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    What is his nationality?
    امریکایی هستند.

سلام دوستان
    نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟ چقدر احتمال میبینین منجر به پذیرش بشه؟

Thank you for your email. Congratulations on your successes to date. I have looked at your CV and your LinkedIn profile. It is all very impressive. I will most likely accept one or two new students next year. I would encourage you to apply to the graduate program in XXX at YYY University, and I will look forward to reviewing your application.

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟ چقدر احتمال میبینین منجر به پذیرش بشه؟

Thank you for your email. Congratulations on your successes to date. I have looked at your CV and your LinkedIn profile. It is all very impressive. I will most likely accept one or two new students next year. I would encourage you to apply to the graduate program in XXX at YYY University, and I will look forward to reviewing your application.

ممنون

دوست عزیز
    منجر شدنش به پذیرش که رقابتیه و باید ببینید ایشالا شانس باهاتون همراه هست (که من فکر میکنم هست ) که رزومه تون بین باقی رزومه هایی که به دست اون استاد میرسه پر رنگ تر باشه یا نه
    ولی به نظرم جواب خوبی گرفتین استاد هم سی ویتونو نگاه کرده هم لینکدینتون رو. نمیدونم خودتون لینک رو بهشون داده بودید یا خودشون رفتن و دیدن
    به هر حال از رزومه شما خوشش اومده و به نظرم جوابشون تمپلیت نیست
    اگه رزومه براتون مهمه اپلیکیشنتون رو کامل کنید و این کامل شدن رو به اطلاع استاد هم برسونید و امیدوار باشید که ایشالا همه چی زود درست شه

موفق باشید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    امریکایی هستند.
    They typically are very clear and do not lie. They may be wrong but it is hard for you to know. The only way is looking at the current students' resume
    However, sometimes they are not accepting new students for different reasons and they do not want to say that
    I would not apply there, if I were you
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نظر دوستان در مورد این ایمیل چیه؟
    اول گفته بودن که از بین افرادی که انتخاب میشن یک سری رو برای مصاحبه اعلام خواهیم کرد و امروز این رو زدن.
    به نظرتون این مرحله تعداد خیلی زیاد هستش یا نه کم شده که اساتید ازمن زمان مصاحبه و روش مد نظر برای انجام پروژه رو خواستن؟؟!!

Dear …,

Prof … and I would like to discuss with you about your Ph.D. application.

We wonder if you have time for such discussion in the period January 5-8 2016 (we will be more specific about the exact date and time later). If you are not available in this period, please let us know, and we will arrange another day.

In view of the discussion, it would be useful if you could give a look at the attached papers as well as at the papers

to have a general impression on the methods which could be used in the project.Dear …,

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    نظر دوستان در مورد این ایمیل چیه؟
    اول گفته بودن که از بین افرادی که انتخاب میشن یک سری رو برای مصاحبه اعلام خواهیم کرد و امروز این رو زدن.
    به نظرتون این مرحله تعداد خیلی زیاد هستش یا نه کم شده که اساتید ازمن زمان مصاحبه و روش مد نظر برای انجام پروژه رو خواستن؟؟!!

Dear …,

Prof … and I would like to discuss with you about your Ph.D. application.

We wonder if you have time for such discussion in the period January 5-8 2016 (we will be more specific about the exact date and time later). If you are not available in this period, please let us know, and we will arrange another day.

In view of the discussion, it would be useful if you could give a look at the attached papers as well as at the papers

to have a general impression on the methods which could be used in the project.Dear …,

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظر من شما توی Short list استاد مربوطه هستین . تعداد آدمها هم خیلی بعیده بیشتر از ۱۰ یا ۱۵ نفر باشه

بهتون تبریک میگم . ازین جا به بعدش واقعا توی دستای خودتونه که چجوری مصاحبه رو هندل کنید
    نمیخوام امید بیخودی بدم ولی الان واقعا یه قدم بیشتر تا هدفتون نمونده و اونم یه مصاحبه خوبه
    تمام تلاشتونو بکنید چون توی این مرحله واقعا با یه مصاحبه خوب میتونید به هدفتون برسید....

اندکی صبر....سحر نزدیک است

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظر من شما توی Short list استاد مربوطه هستین . تعداد آدمها هم خیلی بعیده بیشتر از ۱۰ یا ۱۵ نفر باشه

بهتون تبریک میگم . ازین جا به بعدش واقعا توی دستای خودتونه که چجوری مصاحبه رو هندل کنید
    نمیخوام امید بیخودی بدم ولی الان واقعا یه قدم بیشتر تا هدفتون نمونده و اونم یه مصاحبه خوبه
    تمام تلاشتونو بکنید چون توی این مرحله واقعا با یه مصاحبه خوب میتونید به هدفتون برسید....

اندکی صبر....سحر نزدیک است

موفق باشید
    خیلی ممنون .
    پس به نظرتون طبق تجربه ای که داشتید بررسی رزومه و توصیه نامه ها تا این مرحله انجام شده دیگه؟ و فقط مونده مصاحبه و بحثهایی که انجا مطرح میشه

Senior Member kran آواتار ها

دروود دوستان
    به یکی از اساتید ایمیل دادم در ج.اب یه ایمیل خیلی کلی داد که در قسمت پاییین آوردم. من تو رزومم نمراته زبانم رو نیاوردم چون امتحان میدم مجددا و به احتمال زیاد اسکورم میاد بالا. ولی بعد از یک ساعت از کوردینیتور همون دپارتمان واسم یه ایمیل امد که راهنمایی و لینکهای موردنیاز واسه اپلای امد.
    این استاد خیلی واسم مهم بود میخاستم آیا با این ایمیل میشه ریسک کرد و اپلای کنم یا باهاش راجب به فاند و اینجور چیزا حرف بزنم قبل از اپلای؟

ممنون
    Hello

Thank you for your interest in our doctoral program. We encourage you to consider applying to our program.

The financial assistantship is provided to qualified applicant on competitive basis.

Thank you,

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان
    به یکی از اساتید ایمیل دادم در ج.اب یه ایمیل خیلی کلی داد که در قسمت پاییین آوردم. من تو رزومم نمراته زبانم رو نیاوردم چون امتحان میدم مجددا و به احتمال زیاد اسکورم میاد بالا. ولی بعد از یک ساعت از کوردینیتور همون دپارتمان واسم یه ایمیل امد که راهنمایی و لینکهای موردنیاز واسه اپلای امد.
    این استاد خیلی واسم مهم بود میخاستم آیا با این ایمیل میشه ریسک کرد و اپلای کنم یا باهاش راجب به فاند و اینجور چیزا حرف بزنم قبل از اپلای؟

ممنون
    Hello

Thank you for your interest in our doctoral program. We encourage you to consider applying to our program.

The financial assistantship is provided to qualified applicant on competitive basis.

Thank you,
    این ایمیل یکی از template ترین ایمیل های ممکنه. حالا من منظور شما از ریسک کردن رو خوب متوجه نشدم. موفق باشین

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    این ایمیل یکی از template ترین ایمیل های ممکنه. حالا من منظور شما از ریسک کردن رو خوب متوجه نشدم. موفق باشین
    منظورم اینه، این ایمیل میتونه منجر به پذیرش بشه یا نه فقط من رو تشویق کرده به اپلای که یه Application fee بریزم به حساب دانشگاه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)