صفحه 1158 از 1371 نخستنخست ... 1586581058110811481149115011511152115311541155115611571158115911601161116211631164116511661167116812081258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,571 تا 11,580 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    منظورم اینه، این ایمیل میتونه منجر به پذیرش بشه یا نه فقط من رو تشویق کرده به اپلای که یه Application fee بریزم به حساب دانشگاه.
    صرف این ایمیل منجر به پذیرش نمیشه. باید اپلای کنید تا تازه بررسی کنند. هیچ وعده ای هم نداده.

Junior Member

سلام دوستان. من به یک مورد جالب برخوردم گفتم بیام از دیگران که صاحب نظر هستند بپرسم.
    اقا یه دانشگاه(یه کوچولو ضایع هست) من اپلای کردم و چون هیچ استادی به من جواب نمیداد بی خیال ایمیل زدن شدم. بعد از یه مدت یه استاد( من بهشون ایمیل نزده بودم) یه ایمیل داد که من دنبال دانشجوی ارشد و دکتری هستم و 3 تا پروژه دارم که می خوام دانشجو بگیرم. شرایط stipend رو گفته بود و گفته بود که دانشجوی جدید و غیر جدید براش فرق نداره. توضیح سه تا پروژه رو گذاشته بود و گفته بود اگه نفهمیدید که چی هست عیبی نداره و من بعدا براتون توضیح میدم. گفته بود بعدا تصمیم می گیره که کیو بگیره. گفت که حتما جواب درخواست رو در جواب همین ایمیل بدید که ایمیل من ever-crowded هست و بتونم تو اون همه ایمیل پیداتون کنم. به نظرتون می ارزه با اینکه من اصلا سر در نیاوردم که چیه پروژش باهاش ارتباط برقرار کنم؟ ایا اصلا شانس دارم که من بین کلی دانشجو که این ایمیل رو دریافت کردن انتخاب شم؟(ایشون استاد تمام هست و graduate director) راستی این میتونه به این معنی باشه که من پذیرش گرفتم و الان داره شانس فاندم بررسی میشه یا نه هیچی معلوم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinalol نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یک مورد جالب برخوردم گفتم بیام از دیگران که صاحب نظر هستند بپرسم.
    اقا یه دانشگاه(یه کوچولو ضایع هست) من اپلای کردم و چون هیچ استادی به من جواب نمیداد بی خیال ایمیل زدن شدم. بعد از یه مدت یه استاد( من بهشون ایمیل نزده بودم) یه ایمیل داد که من دنبال دانشجوی ارشد و دکتری هستم و 3 تا پروژه دارم که می خوام دانشجو بگیرم. شرایط stipend رو گفته بود و گفته بود که دانشجوی جدید و غیر جدید براش فرق نداره.
    توضیح سه تا پروژه رو گذاشته بود و گفته بود اگه نفهمیدید که چی هست عیبی نداره و من بعدا براتون توضیح میدم. گفته بود بعدا تصمیم می گیره که کیو بگیره. گفت که حتما جواب درخواست رو در جواب همین ایمیل بدید که ایمیل من ever-crowded هست و بتونم تو اون همه ایمیل پیداتون کنم. به نظرتون می ارزه با اینکه من اصلا سر در نیاوردم که چیه پروژش باهاش ارتباط برقرار کنم؟ ایا اصلا شانس دارم که من بین کلی دانشجو که این ایمیل رو دریافت کردن انتخاب شم؟(ایشون استاد تمام هست و graduate director) راستی این میتونه به این معنی باشه که من پذیرش گرفتم و الان داره شانس فاندم بررسی میشه یا نه هیچی معلوم نیست؟
    مساله ای نداره، در حین کار با پروژه آشنا میشین. جواب سوال دومتون اینکه هیچی نمیشه گفت و جواب سوال سومتون فقط هیچی معلوم نیست می باشد. در ضمن اون بخشهای قرمز رنگ هیچ تاثیری در نظر دادن در مورد شرایط شما نمیذاره و کاملا اضافی هست. موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون در مورد این ایمیل چیه؟ چقدر احتمال میبینین منجر به پذیرش بشه؟

Thank you for your email. Congratulations on your successes to date. I have looked at your CV and your LinkedIn profile. It is all very impressive. I will most likely accept one or two new students next year. I would encourage you to apply to the graduate program in XXX at YYY University, and I will look forward to reviewing your application.

ممنون
    ملاک پذیرش خیلی چیزها هست. خیلی وقتها با وجود همین impressive گفتن در نهایت امر و در کمال تعجب (از دیدگاه خودتون ) reject میشین چون ملاک های پذیرش دادن به یه دانشجو فقط cv نیست. به نظر من هر فردی تا حدودی از شانس خودش برای پذیرش در گروه مورد نظرش اطلاع داره البته اگر واقع گرایانه به قضیه نگاه کنه. موفق باشین

سلام
    ایمیل من توسط استادی 64 !!!! بار خونده شده ولی جوابی دریافت نکردم به نظرتون فور وارد شده ایمیلم؟

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal8043 نمایش پست ها
    سلام
    ایمیل من توسط استادی 64 !!!! بار خونده شده ولی جوابی دریافت نکردم به نظرتون فور وارد شده ایمیلم؟
    سلام
    بعید میدونم منبع نرم افزاری که این آمار دلیوری را به شما میدهد قابل اعتماد باشد
    یا حق ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal8043 نمایش پست ها
    سلام
    ببنید دوست عزیز معمولا (من خودم این تجربه داشتم) اگر شما با وسیله دیگه مثل گوشی تبلت و اینترنت جای دیگه (IP متفاوت) وارد ایمیلتون بشید هم جز این تعداد حساب میشه پس دقت داشته باشید این 64 بار احتمالا بیشترشو خودتون چک کردید نه استاد!!!

Senior Member kran آواتار ها

دوستان این استاد این ایمیل رو بهم داد.

Dear **********,
    Thank you for the interest in Penn State ********** and my program. I am not presently recruiting any new graduate students for next year. Good luck in finding a challenging opportunity.

من هم تو جوابش این رو نوشتم.
    Dear Prof. ********

Thanks for your response. I hope I will be able to take this opportunity under your supervision. Please let me know, when you recruit new graduate students for next years? Study in your group will be a great honor for me.

Thanks.
    حالا به نظر شما این جوابش یعنی رد یا میشه تو زمان گرفتن دانشجو مجدد بهش میل بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دوستان این استاد این ایمیل رو بهم داد.

Dear **********,
    Thank you for the interest in Penn State ********** and my program. I am not presently recruiting any new graduate students for next year. Good luck in finding a challenging opportunity.

من هم تو جوابش این رو نوشتم.
    Dear Prof. ********

Thanks for your response. I hope I will be able to take this opportunity under your supervision. Please let me know, when you recruit new graduate students for next years? Study in your group will be a great honor for me.

Thanks.
    حالا به نظر شما این جوابش یعنی رد یا میشه تو زمان گرفتن دانشجو مجدد بهش میل بدم؟

به نظر من این استاد هیچ جیز خاصی نگفته که طبیعی هس چون دانشجو نمی خواد. به نظر من به اساتید دیگه تو اون دانشگاه یا جای ایمیل بدین.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    ببنید دوست عزیز معمولا (من خودم این تجربه داشتم) اگر شما با وسیله دیگه مثل گوشی تبلت و اینترنت جای دیگه (IP متفاوت) وارد ایمیلتون بشید هم جز این تعداد حساب میشه پس دقت داشته باشید این 64 بار احتمالا بیشترشو خودتون چک کردید نه استاد!!!
    اتفاقا چون شک کردم به همین موضوع اصلا ایمیلارو باز نمیکنم خودم و واقعا از طرف من نیستتت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)