صفحه 1159 از 1371 نخستنخست ... 1596591059110911491150115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116912091259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,581 تا 11,590 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal8043 نمایش پست ها
    اتفاقا چون شک کردم به همین موضوع اصلا ایمیلارو باز نمیکنم خودم و واقعا از طرف من نیستتت

از چه ترکری استفاده میکنید؟
    اگر yesware استفاده میکنید حتی اگر باز کنید ایمیل رو و برای چند دقیقه همینطور باز نگهش دارید مرحمت میکنه هی کنتور میندازه چون به نفعشه! اینطوری 100 تا ریپورت رایگان ماهیانه رو زود تمام میکنه خودش رو خلاص میکنه

خوب هر نوع ترکری که استفاده کنید بهتون ریپورت میده که ایمیل از چه ناحیه ای و حتی با چه browser باز شده. ریپورت رو نگاه کنید ببینید دنیا دست کیه.

ویرایش توسط summer_66 : December 29th, 2015 در ساعت 11:03 PM
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

رنکینگ دانشگاه تو امریکا 280 هست. اینو داده استاده. نظرتون چیه؟

Dear Habib

Please forgive me for my delay in responding to your email message below. It is always exciting to encounter a student with an interest in trauma and dissociation.

I do not teach masters students. I only teach in our doctoral programs. The same is true for most of the other faculty in our department who specialize in trauma. We offer either a PhD (more research oriented) or a PsyD (more practice oriented) in clinical psychology.

The doctoral degree, obviously, involves a longer time commitment and a greater financial cost than a masters degree would. However, as it appears that you are not a U.S. citizen, you might want to investigate the possibility of securing a Fulbright scholarship, which I believe would not only cover tuition but also living expenses.

For more information on Fulbright Scholarships, see: link
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    رنکینگ دانشگاه تو امریکا 280 هست. اینو داده استاده. نظرتون چیه؟

Dear Habib

Please forgive me for my delay in responding to your email message below. It is always exciting to encounter a student with an interest in trauma and dissociation.

I do not teach masters students. I only teach in our doctoral programs. The same is true for most of the other faculty in our department who specialize in trauma. We offer either a PhD (more research oriented) or a PsyD (more practice oriented) in clinical psychology.

The doctoral degree, obviously, involves a longer time commitment and a greater financial cost than a masters degree would. However, as it appears that you are not a U.S. citizen, you might want to investigate the possibility of securing a Fulbright scholarship, which I believe would not only cover tuition but also living expenses.

For more information on Fulbright Scholarships, see: link
    I have not seen any Iranian who got "Fulbright scholarship" so it is unlikely to get it and if you can cover your expenses apply otherwise he is not able to fund you
    To make sure, you can ask him
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    از چه ترکری استفاده میکنید؟
    اگر yesware استفاده میکنید حتی اگر باز کنید ایمیل رو و برای چند دقیقه همینطور باز نگهش دارید مرحمت میکنه هی کنتور میندازه چون به نفعشه! اینطوری 100 تا ریپورت رایگان ماهیانه رو زود تمام میکنه خودش رو خلاص میکنه

خوب هر نوع ترکری که استفاده کنید بهتون ریپورت میده که ایمیل از چه ناحیه ای و حتی با چه browser باز شده. ریپورت رو نگاه کنید ببینید دنیا دست کیه.

از میل ترک استفاده میکنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal8043 نمایش پست ها
    از میل ترک استفاده میکنم
    اگه منظورتون میل ترک برای جی میل هستش فکر میکنم به ظرف خواننده هم اطلاع میده که شما دارید ازین سرویس استفاده میکنید و فارغ از تعداد خونده شدن ایمیل ها توسط استاد ها کلیت داستان (همین خبر دادن به خواننده) فکر کنم خیلی جالب نباشه..
    دوم اینکه به نظرم خیلی ذهنتون رو درگیر این ماجرا نکنید. حالا هر دلیلی که داشته باشه شما طبق زمان بندی خودتون بعد یه مدتی که جوابی در یافت نکردید ایمیلتون رو دوباره با یه متن چند خطی متفاوت تکرار کنید با این مضمون که : استاد فلانی من چند وقت پیش در مورد .....بهتون لیمیل زدم ....ممنون میشم که پاسختون رو داشته باشم ....)

و اینم تو دهنتون باشه که استاد های دیگه رو هم مد نظر قرار بدید

موفق باشید

سلام بر دوستان عزیز
    من این ایمیل رو از یه استاد دریافت کردم:

Thank you for your interest in our program. You do look qualified and I would strongly suggest you apply for Fall of 2016. I’ve cc’d Dr. *** who directs our graduate program and she can answer questions for you.

به نظرتون چطوره؟ ارزش اقدام کردن رو داره؟ چی باید بهش گفت؟
    فقط نکته ای که هست اینه که من قبلا با Dr. *** صحبت کردم و بهم گفت که ما اغلب دانشجوی لیسانس رو مستقیم برای دکترا نمیگیریم و ارشد هم فاند نداره تقریبا مگه اینکه استاد فاند بده. حالا من با این اوصاف به این استاد چی بگم؟ همینا رو بگم و جویا بشم که آیا خودش فاند داره یا نه؟ و آیا بپرسم نظرش اینه که من برای مستر اپلای کنم یا دکترا؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من این ایمیل رو از یه استاد دریافت کردم:

Thank you for your interest in our program. You do look qualified and I would strongly suggest you apply for Fall of 2016. I’ve cc’d Dr. *** who directs our graduate program and she can answer questions for you.

به نظرتون چطوره؟ ارزش اقدام کردن رو داره؟ چی باید بهش گفت؟
    فقط نکته ای که هست اینه که من قبلا با Dr. *** صحبت کردم و بهم گفت که ما اغلب دانشجوی لیسانس رو مستقیم برای دکترا نمیگیریم و ارشد هم فاند نداره تقریبا مگه اینکه استاد فاند بده. حالا من با این اوصاف به این استاد چی بگم؟ همینا رو بگم و جویا بشم که آیا خودش فاند داره یا نه؟ و آیا بپرسم نظرش اینه که من برای مستر اپلای کنم یا دکترا؟

ممنون
    لزومی نداره بگی قبلا با اون استاد سوم در ارتباط بودی. ازش تشکر کن و بگو که نیاز به fund داری، آیا منابعی هست که بتونه support کنه؟ آیا برای دکتری میشه fund بگیری؟ موفق باشی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    خیلی ممنون .
    پس به نظرتون طبق تجربه ای که داشتید بررسی رزومه و توصیه نامه ها تا این مرحله انجام شده دیگه؟ و فقط مونده مصاحبه و بحثهایی که انجا مطرح میشه

بله من فکر میکنم که انجام شده. چون با تمام کاندیداها مصاحبه نمیکنن و همگی دعوت به مصاحبه نمیشن
    قاعدتا باید بررسی های اولیه صورت گرفته باشه

موفق باشید

sounds good. In parallel, I have got the internal approval. You can go ahead for the visa processing and other formal steps at your university.
    I have prepared an invitation letter draft. Please go through it and modify your relevant information correctly. Once you send me the revised version, I will get it signed by prof. ..... and then you can use it for your official visa application.

من این ایمیلو از یه دکتر تو یه آزمایشگاه که research leader گروهه دریافت کردم head ازمایشگاه نیست به نظرتون قطعیه ؟ ینی الان admission letter پست میشه؟ منتظر باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Soil Fertility & Chemistry , PhD

سلام،
    دوستان کسی اینجا از تعطیلات تو آمریکا خبر داره؟
    من با یه استاد برای فرصت مطالعاتی صحبت کردم 22 دسامبر گفت داره میره تعطیلات و وقتی برگشت نامه اینوایت رو برام میفرسته، ممکنه هنوز برنگشته باشه و فردا که دوشنبه 11 ژانویه هست شروع به کار کنه دوباره؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)