صفحه 1160 از 1371 نخستنخست ... 1606601060111011501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166116711681169117012101260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,591 تا 11,600 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط LORDAmiroo نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان کسی اینجا از تعطیلات تو آمریکا خبر داره؟
    من با یه استاد برای فرصت مطالعاتی صحبت کردم 22 دسامبر گفت داره میره تعطیلات و وقتی برگشت نامه اینوایت رو برام میفرسته، ممکنه هنوز برنگشته باشه و فردا که دوشنبه 11 ژانویه هست شروع به کار کنه دوباره؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید
    معمولا 4 ژانویه بر میگردن سر کار حالا شاید ایشون بیشتر تعطیلات بودن. یه پیام براشون بفرستید یادآوری کنید.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

دوستان نظرتون درباره این جواب از یک استاد چی هست

Thanks for the email. If you are interested in the graduate program please apply. If you are successful and are accepted then you should be appropriately placed.

ممنون

سلام دوستان اين ايميل رو زدم به استاد كه اپليكيشنمو يادش بندازم.
    Dear Prof. ******,

I am ******, the student who contacted you before, regarding the possibility of joining your research group. I wanted to tell you that my student identification number is ******** and I thought it was better to remind you my high interest in joining your research team.

I am looking forward to your response, and your consideration is highly appreciated.

ايشون اينطور جواب دادن :
    Hi *****,

Yes, I’ve flagged your application. It will take some time for the department to review all applicants and come to a decision; please let me know if you have questions that I can answer during that time.

Thanks!

منظورشون از flag كزدن اليكيشن من چيه؟؟ و اينكه توصيه ميكنيد چه جوابي بدم؟ ممنون ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    سلام دوستان اين ايميل رو زدم به استاد كه اپليكيشنمو يادش بندازم.
    Dear Prof. ******,

I am ******, the student who contacted you before, regarding the possibility of joining your research group. I wanted to tell you that my student identification number is ******** and I thought it was better to remind you my high interest in joining your research team.

I am looking forward to your response, and your consideration is highly appreciated.

ايشون اينطور جواب دادن :
    Hi *****,

Yes, I’ve flagged your application. It will take some time for the department to review all applicants and come to a decision; please let me know if you have questions that I can answer during that time.

Thanks!

منظورشون از flag كزدن اليكيشن من چيه؟؟ و اينكه توصيه ميكنيد چه جوابي بدم؟ ممنون ازتون
    اخه هر استادی که همه اپلیکیشن ها رو نمی خونه. اینو فلگ کرده که مال شمارو حتما بررسی کنه.
    جوابی هم نمی خواد بفرستید مگه اینکه سوال مهمی دارید که میتونه جواب بده.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

سلام دوستان
    من توی رشته ریاضی دارم اپلای میکنم
    میخواستم نظر شما رو در مورد جواب این استاد از دانشگاه تگزاس ، رو بدونم نظرش مثبت است یا نه؟ نمیدونم الان تو این مرحله چه جواب بهش بدم؟
    Thanks for your email and interest in joining my research group at UTD.

The selection of students is made by the Department of Mathematical Sciences. If you are selected, then we could work on a thesis project.

I suggest that you apply to out PhD program and, in you letter of intention, you indicate that you are interested in computational mathematics and, in particular, you would like to work with me.

Let me know if you need additional information.

ممنون

Junior Member navidr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mynamefaezeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی رشته ریاضی دارم اپلای میکنم
    میخواستم نظر شما رو در مورد جواب این استاد از دانشگاه تگزاس ، رو بدونم نظرش مثبت است یا نه؟ نمیدونم الان تو این مرحله چه جواب بهش بدم؟
    Thanks for your email and interest in joining my research group at UTD.

The selection of students is made by the Department of Mathematical Sciences. If you are selected, then we could work on a thesis project.

I suggest that you apply to out PhD program and, in you letter of intention, you indicate that you are interested in computational mathematics and, in particular, you would like to work with me.

Let me know if you need additional information.

ممنون
    هیچی . ایشون نه قولی به شما داده نه گفته بیا اسکایپ کنیم اینا. فقط گفته تو پذیرش بگیر بعد باهم صحبت میکنیم . تنها کاری که خودشم گفته انجام بدی اینه که تو SOP بگی من با این استاده می خوام کار کنم. جوابی نمی خواد بدی . مگه اینکه حوصله داشته باشی مثلا بشینی مقاله این بابا رو بخونی روش کامنت بدی که مثلا تحت تاثیر قرارش بدی. که من بودم این کارم نمی کردم چون باهات بحث ریسرچ نکرده
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    TOEFL : 99----R27 L30 S20 W22
    || GRE: 327----V 159 Q 168 AW 3.5
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

نقل قول نوشته اصلی توسط arsenalclub نمایش پست ها
    دوستان نظرتون درباره این جواب از یک استاد چی هست

Thanks for the email. If you are interested in the graduate program please apply. If you are successful and are accepted then you should be appropriately placed.

ممنون
    یه جورایی تمپلیته . فقط گفته باید اپلای کنی. حرفی هم نزده اگه پذیرفته شدی میگیرمت اینا فقط گفته اپلای کن موفق شدی در نظر گرفته خواهی شد
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان
    فقط دو روز به ددلاین مونده . خیلی کارم ارژانسی یه . لطفا جوابم بدید.
    بعد از اینکه ایمل زدم ۲.۵ ساعت بعدش استاده اسن جواب داده :

Thanks for your intrest. Are you applying for PhD or Master ? Have you already applied? if not, I suggest that you do so soon and indicate my name as a potential advisor if you like. Thanks

الان به نظرتون این جوابش چطوره ؟
    مخصوصا اینکه application fee خیلی زیاده . ۱۶۰ دلار..
    به نظرتون دوباره ایمیل بزنم ازش بپرسم چقدر شانس دارم و اینا ؟
    چطوری ازش بپرسم ؟ چی بگم ؟

پیشاپیش از اینکه زود جوابم میدید ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

Thanks for your intrest. Are you applying for PhD or Master ? Have you already applied? if not, I suggest that you do so soon and indicate my name as a potential advisor if you like. Thanks

خوب ایشون قول خاصی نداده اما همین که واکنش نشون داده نشانه خوبیه. این دیگه بر میگرده به خودتون که چقدر کار شما در راستای کار اساتید این دانشگاه هست و چقدر دوست دارید برید این دانشگاه! و چقدر براتون قابل تحمله که خدای نکرده پذیرش یا فاند نگیرید!

آره به سوالش جواب بدید که برای کدوم مقطع میخواید اپلای کنید و شانستون چقدره مثلا برای دریافت RA و TA. اگر واقعا به حوزه کاری ایشون علاقه دارید باز هم ابراز کنید.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان

Dear Professor .....
    Thank you for your prompt response.
    I will be applying to ...., however, I have some questions regarding my application process. Firstly, I was wondering what is the general application process in ....?Does the application go to a committee with several members or does it mainly depend on your decision? Secondly, I was wondering how this university supports international PhD students in terms of finances and living allowance?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)