صفحه 1162 از 1371 نخستنخست ... 1626621062111211521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171117212121262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,611 تا 11,620 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    به یه استاد تو ترکیه ایمیل زدم و فقط از مقالات خودم و زمینه ای که بهش علاقه دارم گفتم و گفتم که خوشحال میشم به تیم ریسرچ شما بیام. این جوابو داده. به نظرتون جوابش چطوره و اینکه شکل ایمیل به سمپل میخوره یا نه؟!

Behzad,

I strongly recommend that you apply through our website. You will be evaluated based on your credentials. If you are admitted to our program, I'd be happy to supervise your studies.

Good luck!
    GONE FOREVER!

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به یه استاد تو ترکیه ایمیل زدم و فقط از مقالات خودم و زمینه ای که بهش علاقه دارم گفتم و گفتم که خوشحال میشم به تیم ریسرچ شما بیام. این جوابو داده. به نظرتون جوابش چطوره و اینکه شکل ایمیل به سمپل میخوره یا نه؟!

Behzad,

I strongly recommend that you apply through our website. You will be evaluated based on your credentials. If you are admitted to our program, I'd be happy to supervise your studies.

Good luck!
    سلام
    دانشگاه های ترکیه (خودم بیلکنت رو امتحان کردم قبلا) هیچ هزینه ای واسه اپلای ندارند! و سنگ مفت گنجشک مفت هستند در واقع
    این جواب واسه بنده که یک جواب خیلی عادی میاد و انگار اصلا رزومه شما رو نخونده ... ولی من پیشنهاد میدم اپلای کنید...
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

سلام دوستان
    من به یک استادی ایمیل زدم و ایشون در جواب من یک موضوع برای ریسرچ معرفی کردند. بعدش من به این موضوع ابراز علاقه کردم و یکم از تجربیاتم گفتم.یک ماه از ایشون خبری نشد تا دیروز این ایمیل رو زدند:
    Hi Zahmat,
    One thing regarding your TOEFL scores. If you want to work as a GTA (Graduate Teaching Assistant), the minimum TOEFL requirements are:
    Speaking: 23 and Writing: 21 (and total: 81).
    Could you retake the TOEFL and satisfy these requirements?
    Keep in touch.
    بعد من جواب ایشون را اینگونه دادم
    Dear Professor
    Thank you for your reply.
    I can retake the exam and meet the minimum requirements for writing and total score ,but it is hard for me to guarantee that I can satisfy speaking requirement for GTA.
    Is there any other options?
    Best Regards,
    لازم به ذکر است من نمره مینیمم برای پذیرش را دارم اما برای TA شدن نه و باید نمره اسپیک را 4 نمره و نمره کلی را 1 نمره افزایش بدهم. ایشون الان جواب من رو به این صورت دادند
    Hello Zahmat,
    These are university requirements for GTA. There are some English courses that are available during academic year, but I don’t know the details off the top of my head. Please go through the following websites and contact them for details..
    من تو لینک ها رفتم ولی این لینک ها مربوط به کسایی بود که نمره حداقل دانشگاه رو ندارند و باید پذیرش زبان بگیرند.
    ممنون می شم اگر بگید منظور ایشون چیست و من چطوری میتونم بفهمم ایشون بلاخره پول و پذیرش به من میدهد یا نه؟

سلام دوستان گرامی
    پارسال با یک استاد ژاپنی در دانشگاه پورتموث انگلستان درخواست واسه دکترا در رشته مدیریت عملیات فرستادم . ولی اون زمان فاند نداشت بهم بده و کلا قضیه منتفی شد. یکی دو بار دیگه ارتباط جزیی داشتم که کلا جوابش واسه فاند منفی بود. بعد از یکسال هفته پیش یه ایمیل واسم فرستاد که با همکاری دو استاد دیگه یه پوزیشن واسه دکترا داره همراه با فاند 14000 پوند در سال و 2000 پوند واسه هزینه تحقیقات . متن نامه
    I would like to draw your attention on the following call for PhD bursary at the Portsmouth business School

و پیشنهاد کرد که حتما اپلای کنم. خلاصه رزومه: 2 مقاله کنفرانس بین اللملی داخلی و 2 تا کنفرانس بین المللی خارجی ISC, لیسانس و قوق از دانشگاه آزاد یزد و کرمانشاه. 12 سال سابقه کار مدیریت کارخانه و... که همگی مرتبط بوده. لیسانس 15 و فوق معذلم 16 بوده. آیا این استاد که حتما رزومه منو دیده منو مد نظرش داره واسه این پوزیشن یا خیر و احتمال گرفتن این پوزیشن چقدره. ضمنا مدرک آیلتسم رو سه ماه دیگه میگیرم. لطفا راهنمایی کنید

Senior Member kran آواتار ها

I got your email.
    You need to contact Dr. Tweede regarding PhD admission at the SoP. Diana Twede <twede@msu.edu>
    I may be interested on your profile, but currently I don’t have funding for a new PhD student. Maybe in the fall.
    Best regards,

سلام این ایمیلیه که از یه استاد دریافت کردم. دقیقا منظور جمله اخریش رو متوجه نشدم.... یعنی توی پاییز فاند دارد یا نه؟
    در کل این ایمیل قابل اتکا ست یا معمولیه؟

ممنون

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان
    این یه ایمیل دریافتی از استاد از امریکاست.
    میتونم ازش بپرسم که اسمش رو تو پروسه اپلای بیارم یا نه. بعد رو این ایمیل میشه حساب باز کرد و اپلای کرد.
    I am an affiliate faculty of MII. http://www.mii.vt.edu/ . I am hiring only MII based students. You may apply for the graduate program there. If you are accepted by MII, then, come back to me. I will make a seat for you.
    Good luck.

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این یه ایمیل دریافتی از استاد از امریکاست.
    میتونم ازش بپرسم که اسمش رو تو پروسه اپلای بیارم یا نه. بعد رو این ایمیل میشه حساب باز کرد و اپلای کرد.
    I am an affiliate faculty of MII. http://www.mii.vt.edu/ . I am hiring only MII based students. You may apply for the graduate program there. If you are accepted by MII, then, come back to me. I will make a seat for you.
    Good luck.
    در مورد اوردن اسم استاد می تونین ازش بپرسین که آیامیشه اسمش رو آورد که اگه تمایل داشته باشه جواب میده. (من خودم دقیقا از بعضی می پرسیدم که بعضی می گفتن بیار اسمم رو بعضی جواب نمی دادن!) در رابطه با شانس پذیرش هم این استاد چیز خاصی نگفته اگه به کارای استاد مربوطه علاقه دارین و رزومه شما در حد اون دانشگاه هست به نظر من اپلای کنین.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    I got your email.
    You need to contact Dr. Tweede regarding PhD admission at the SoP. Diana Twede <twede@msu.edu>
    I may be interested on your profile, but currently I don’t have funding for a new PhD student. Maybe in the fall.
    Best regards,

سلام این ایمیلیه که از یه استاد دریافت کردم. دقیقا منظور جمله اخریش رو متوجه نشدم.... یعنی توی پاییز فاند دارد یا نه؟
    در کل این ایمیل قابل اتکا ست یا معمولیه؟

ممنون
    به نظرم ازش دقیق بپرس منظورش چیه (احتمالا برای ترمی زوتر از فال منظورش بوده که نداره) و این که تا چه حد امکان داره برای فال پزیشن داشته باشه.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    پارسال با یک استاد ژاپنی در دانشگاه پورتموث انگلستان درخواست واسه دکترا در رشته مدیریت عملیات فرستادم . ولی اون زمان فاند نداشت بهم بده و کلا قضیه منتفی شد. یکی دو بار دیگه ارتباط جزیی داشتم که کلا جوابش واسه فاند منفی بود. بعد از یکسال هفته پیش یه ایمیل واسم فرستاد که با همکاری دو استاد دیگه یه پوزیشن واسه دکترا داره همراه با فاند 14000 پوند در سال و 2000 پوند واسه هزینه تحقیقات . متن نامه
    I would like to draw your attention on the following call for PhD bursary at the Portsmouth business School

و پیشنهاد کرد که حتما اپلای کنم. خلاصه رزومه: 2 مقاله کنفرانس بین اللملی داخلی و 2 تا کنفرانس بین المللی خارجی ISC, لیسانس و قوق از دانشگاه آزاد یزد و کرمانشاه. 12 سال سابقه کار مدیریت کارخانه و... که همگی مرتبط بوده. لیسانس 15 و فوق معذلم 16 بوده. آیا این استاد که حتما رزومه منو دیده منو مد نظرش داره واسه این پوزیشن یا خیر و احتمال گرفتن این پوزیشن چقدره. ضمنا مدرک آیلتسم رو سه ماه دیگه میگیرم. لطفا راهنمایی کنید
    من در چریان مکاتبات شما نیستم اما این که یه استادی این همه مدت شما رو تو ذهنش بود می تونه نکته مثبتی باشه. در رابطه با شانس پذیرش هم خوب نکات زیادی وجود داره که تنها مسئولینی که می خوان از بین افراد انتخاب کنن در جریان هستن.. به نظرم اپلای کنین و شاس خودتون رو امتحان کنین و چون تا زمانی که اپلای نشه نمیشه چیزی گفت و این استاد هم نگفته که 100 درصد می گیرمت و یا این که بگه شانس خوبی داری.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک استادی ایمیل زدم و ایشون در جواب من یک موضوع برای ریسرچ معرفی کردند. بعدش من به این موضوع ابراز علاقه کردم و یکم از تجربیاتم گفتم.یک ماه از ایشون خبری نشد تا دیروز این ایمیل رو زدند:
    Hi Zahmat,
    One thing regarding your TOEFL scores. If you want to work as a GTA (Graduate Teaching Assistant), the minimum TOEFL requirements are:
    Speaking: 23 and Writing: 21 (and total: 81).
    Could you retake the TOEFL and satisfy these requirements?
    Keep in touch.
    بعد من جواب ایشون را اینگونه دادم
    Dear Professor
    Thank you for your reply.
    I can retake the exam and meet the minimum requirements for writing and total score ,but it is hard for me to guarantee that I can satisfy speaking requirement for GTA.
    Is there any other options?
    Best Regards,
    لازم به ذکر است من نمره مینیمم برای پذیرش را دارم اما برای TA شدن نه و باید نمره اسپیک را 4 نمره و نمره کلی را 1 نمره افزایش بدهم. ایشون الان جواب من رو به این صورت دادند
    Hello Zahmat,
    These are university requirements for GTA. There are some English courses that are available during academic year, but I don’t know the details off the top of my head. Please go through the following websites and contact them for details..
    من تو لینک ها رفتم ولی این لینک ها مربوط به کسایی بود که نمره حداقل دانشگاه رو ندارند و باید پذیرش زبان بگیرند.
    ممنون می شم اگر بگید منظور ایشون چیست و من چطوری میتونم بفهمم ایشون بلاخره پول و پذیرش به من میدهد یا نه؟

سلام

در رابطه با نوع کشور و دانشگاه چیزی نگفتین و همچنین نوع دورتون. اما درکل به نظر من اون شرایطی که گفتین و جواب های استاد مربوطه این شرط زبان جزو ملزومات GTA شدن هست که دانشگاه مدنطر داره و بدون آنها دانشگاه احتمالا شما رو برای GTA در نظر نمیگیره. به نظر من به طور مستقیم از مسولین پذیرش دانشگاه بپرسی خوبه تا مطمین شی.

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)