صفحه 1166 از 1371 نخستنخست ... 1666661066111611561157115811591160116111621163116411651166116711681169117011711172117311741175117612161266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,651 تا 11,660 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دروووووووووود بسیار
    متاسفانه به شدت گیر افتادم برای همین خوشحال میشم زودتر نظرتوو بدونم
    من یه دانشگاهی اپلای کردم و حالا استادی که میخوام باهاش کار کنم بهم ایمیل زده که چرا نمراتتتتتتتت در لیسانس و ارشد در بعضی از درسهایه مهم پایینه و این نمرات اصلا منطبق بر چیزهایی نیست که توی ریکمندیشنهات اومده....
    به نظرتون چی بگم بهش
    تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بگم استادا در دانشگاههای که من درس خوندم عادت نداشتن به بچه ها نمره خوبی بدن و براش یه مثال بزنم بگم مثلا در درس فلان که من دستیار آموزشی بودم و ماکسیممم نمره کلاس رو هم گرفتم نمره من 16/20 شد که اگرچه نمره پایینی محسوب میشه ولی بهترین نمره در بین 50 دانشجو بود.

این خوبه آیا؟
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط sara96 نمایش پست ها
    دروووووووووود بسیار
    متاسفانه به شدت گیر افتادم برای همین خوشحال میشم زودتر نظرتوو بدونم
    من یه دانشگاهی اپلای کردم و حالا استادی که میخوام باهاش کار کنم بهم ایمیل زده که چرا نمراتتتتتتتت در لیسانس و ارشد در بعضی از درسهایه مهم پایینه و این نمرات اصلا منطبق بر چیزهایی نیست که توی ریکمندیشنهات اومده....
    به نظرتون چی بگم بهش
    تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بگم استادا در دانشگاههای که من درس خوندم عادت نداشتن به بچه ها نمره خوبی بدن و براش یه مثال بزنم بگم مثلا در درس فلان که من دستیار آموزشی بودم و ماکسیممم نمره کلاس رو هم گرفتم نمره من 16/20 شد که اگرچه نمره پایینی محسوب میشه ولی بهترین نمره در بین 50 دانشجو بود.

این خوبه آیا؟
    سپاس
    بله. متاسفانه این مشکلی هست که همیشه استادهایی که با نظام آموزشی ایران آشنایی ندارن پیدا میکنند. توضیح بدین که سیستم نمره دهی در دانشگاه های ایران متفاوته و در خیلی مواقع هیچ دانشجویی در یک درس نمره ی معادل A (که میشه حدود 18 به بالا) نمی گیره و نمره B (حدود 15 به بالا) نمره خیلی خوبی محسوب میشه. به طور خلاصه نمره میانگین کلاس بسیار پایین تر از دانشگاه های جاهای دیگه مثل امریکاست.
    همچنین اگر فعالیت دیگه ای در دوران دانشجویی داشتید (مثل درگیر ریسرچ بودن، یا کارهای علمی دیگه) اون ها رو توضیح بدین و بگین که نمره های شما همه توانایی علمی و عملکرد شما رو نشون نمیدن.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

Dear
    Thank you for your interest in our research

Unfortunately, I do not have any funding at this time to support PhD students. This means that you will need to find your own source of funding to cover your tuition fees and living expenses. The University offers tuition fee waivers for exceptional applicants, but you will still have to secure funds to support your living expenses and additional research costs (‘bench fees’) during your studies
    ?Are you eligible for any scholarships from, e.g., your government

,Best wishes

اینجور که معلومه فاند اینا هیچی حالا به نظرتون چطور جواب بدم و متقاعدش کنم برای فاند؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    Dear
    Thank you for your interest in our research

Unfortunately, I do not have any funding at this time to support PhD students. This means that you will need to find your own source of funding to cover your tuition fees and living expenses. The University offers tuition fee waivers for exceptional applicants, but you will still have to secure funds to support your living expenses and additional research costs (‘bench fees’) during your studies
    ?Are you eligible for any scholarships from, e.g., your government

,Best wishes

اینجور که معلومه فاند اینا هیچی حالا به نظرتون چطور جواب بدم و متقاعدش کنم برای فاند؟
    اين استاد خيلي صادقانه جواب داده كه فاند نداره و شما رو راهنمايي كرده كه راه هاي ديگه رو امتحان كنيد. بنابراين چيزي نيست كه شما بخواهيد متقاعدش كنيد.
    به نظر من جواب بديد و خيلي براي ايميلش تشكر كنيد و توضيح بديد كه متاسفانه government شما اسكالرشيپ نميده و شما هم رزيدنت امريكا (يا هر كشور ديگه اي كه داريد اپلاي مي كنيد) نيستيد كه براي اسكالرشيپ ها eligible باشيد.
    اگر هم ميتونيد براي يك semester خودتون هزينه ها رو تامين كنيد ميتونيد بپرسيد كه آيا بعد از يك ترم اميدي هست يا نه. ممكنه منتظر جواب پروپوزالي باشه كه تا اون موقع بياد.

Banned

سلام دوستان
    من یه ایمیل از یک استاد دریافت کردم. می خواستم بدونم نظرتان چیه و جوابش رو چجوری بدم که شانسم رو افزایش بده؟

Thanks for your email. It does seem like we have some common interests in our research. I definitely encourage you to apply to our doctoral program at UVic. Please let me know if you have any questions about my research program.

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط sportfa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه ایمیل از یک استاد دریافت کردم. می خواستم بدونم نظرتان چیه و جوابش رو چجوری بدم که شانسم رو افزایش بده؟

Thanks for your email. It does seem like we have some common interests in our research. I definitely encourage you to apply to our doctoral program at UVic. Please let me know if you have any questions about my research program.
    سلام دوست عزیز.
    از ایشون به خاطر پاسخی که دادن تشکر کنید. به نظرم خیلی خوبه که اگر سوال معقولی در مورد گروه تحقیقاتی ایشون یا مقالاتشون به ذهنتون میرسه ازشون بپرسید. این اشتیاق شما رو میرسونه و به ایشون نشون میده که یه ایمیل شانسی بهشون نزدید. با این کار باب صحبت رو هم باز میکنید برای مکالمات بعدی و جلب نظرشون.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم بنده را راهنمایی کنید
    با یه استاد مکاتبه کردم برای فرصت مطالعاتی حالا ه میخاد دعوتنامه فرسته گفته چه اطلاعاتی لازم هست برای دولت ایران میشه بنده رو راهنمایی کنید.
    ایمیل استاد اینه
    Would you have a guide on the information required by your government to be included on the application? If not, let me know and I will draft a letter.
    لطفا سریع کمکم کنید

Senior Member kran آواتار ها

We offer XXXXXXX at UW-Stout. I will be happy to advise you on the packaging area based on my experience and expertise. To be honest, I do not have nay funded projects at this moment. I may get industry sponsored small projects time to time and students will be engaged in it based on hourly payment.

Dr. Lee, graduate program director will be able to provide the application process and elgibility.

Good luck

نظرتون راجب به این ایمیل چیه؟ واسه اون جمله اخری که گفته به نظرتون بگم معمولا چقدر پرداخت میکنی؟ بهش بگم ایا امکان Tuition wave هست یا نه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    We offer XXXXXXX at UW-Stout. I will be happy to advise you on the packaging area based on my experience and expertise. To be honest, I do not have nay funded projects at this moment. I may get industry sponsored small projects time to time and students will be engaged in it based on hourly payment.

Dr. Lee, graduate program director will be able to provide the application process and elgibility.

Good luck

نظرتون راجب به این ایمیل چیه؟ واسه اون جمله اخری که گفته به نظرتون بگم معمولا چقدر پرداخت میکنی؟ بهش بگم ایا امکان Tuition wave هست یا نه؟

ممنون
    بله ايميل نسبتا خوبي گرفتيد. به نظر مياد منظورش اينه كه فاند زياد نداره كه بتونه شهريه رو waive كنه. به نظر من در جواب ايميل بزنيد و اين موضوع رو بپرسيد و همچنين از شانس TA شدنتون و اين كه آيا tuition waiver براي TAها دارن يا نه. موفق باشيد.

Junior Member

سلام
    دوستان نظرتون در مورد این ایمیل دریافتی چیه؟

Dear ...,

Given your research interests and background, you are welcome to apply to our graduate program. We have a competitive pool of applicants, though, and we reject many more applicants than we accepty.

If you are accepted, you will have time to choose a professor to work with. We prefer to commit to working with students after they come to the program and after observing their academic performance.

Best,

آیا این به این معنی هست که خوبه اما از روالش اقدام کن؟ آیا به استادهای دیگه اون دانشگاه ایمیل نزنم که یه موقع بد نشه؟
    کسی هست تجربه مشابه داشته باشه که نهایتا از این چنین ایمیلی نتیجه مثبت از دانشگاه گرفته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)