صفحه 1167 از 1371 نخستنخست ... 1676671067111711571158115911601161116211631164116511661167116811691170117111721173117411751176117712171267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,661 تا 11,670 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان نظرتون راجبه این جواب استاد چی هست؟ چقدر امیدوار باشم؟
    (اگر دانشگاه پذیرش بده فاند هم حتما همراهش هست)
    "
    I would really like to welcome you in our PhD program, in particular the PhD project on xxx.

However, for the discussing the possibilities etc. you first have to fil in the required information on the website. If you do not do this before January 29, we cannot consider you as a potential candidate. Please fill in the website asap."

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    سلام دوستان نظرتون راجبه این جواب استاد چی هست؟ چقدر امیدوار باشم؟
    (اگر دانشگاه پذیرش بده فاند هم حتما همراهش هست)
    "
    I would really like to welcome you in our PhD program, in particular the PhD project on xxx.

However, for the discussing the possibilities etc. you first have to fil in the required information on the website. If you do not do this before January 29, we cannot consider you as a potential candidate. Please fill in the website asap."

مرسی
    خيلي جواب خوبي گرفتيد. هر چه سريع تر اپلاي كنيد و به استاد دوباره ايميل بزنيد كه اپلاي كرديد و اميدواريد كه بتونيد زير نظرش كار كنيد.
    در ضمن قرار بوده كه تا ديروز اپلاي كنيد، ولي چون امروز و فردا weekend هست به نظرم تا فردا وقت داريد. موفق باشيد.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نظرتون در مورد این ایمیل دریافتی چیه؟

Dear ...,

Given your research interests and background, you are welcome to apply to our graduate program. We have a competitive pool of applicants, though, and we reject many more applicants than we accepty.

If you are accepted, you will have time to choose a professor to work with. We prefer to commit to working with students after they come to the program and after observing their academic performance.

Best,

آیا این به این معنی هست که خوبه اما از روالش اقدام کن؟ آیا به استادهای دیگه اون دانشگاه ایمیل نزنم که یه موقع بد نشه؟
    کسی هست تجربه مشابه داشته باشه که نهایتا از این چنین ایمیلی نتیجه مثبت از دانشگاه گرفته باشه؟
    جواب قطعي بهتون نداده. با توجه به علاقه و رزومه تون پيشنهاد كرده كه اپلاي كنيد شايد پذيرش بگيريد و بعد استادتون رو انتخاب كنيد. به نظر من اگر شرايط لازم رو براي اين دانشگاه داريد اپلاي كنيد، وگرنه اين استاد كمك خاصي براي پذيرش گرفتن نخواهد كرد.
    در ضمن هيچ مسئله اي نيست كه با استادهاي ديگه هم تماس بگيريد و حتما هم اين كار رو بكنيد تا شانستون رو افزايش بدين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashf نمایش پست ها
    خيلي جواب خوبي گرفتيد. هر چه سريع تر اپلاي كنيد و به استاد دوباره ايميل بزنيد كه اپلاي كرديد و اميدواريد كه بتونيد زير نظرش كار كنيد.
    در ضمن قرار بوده كه تا ديروز اپلاي كنيد، ولي چون امروز و فردا weekend هست به نظرم تا فردا وقت داريد. موفق باشيد.
    همون روز قبل ددلاین تمام مدارک رو فرستادم کامل. اما چون گفته باید یررسی بشه نگرانم چوم ممکنه بعضی از مینیمم های دانشگاه رو نداشته باشم اما به نظر خود استاد راضی هست...

Junior Member

سلام بر دوستان.
    بنده یک ایمیل از یک استاد دریافت کردم. ایشون گفتند" که من خوشحال میشم بشم سوپروایزورت. ولی من الان ویزیتینگ هستم و از اواسط جون استاد معمولی میشم. تو الان داری اپلای می کنی یا دانشجو هستی؟"
    اما جواب سوال که معلومه دارم اپلای می کنم. (ولی اگر دانشجو هم بودم حاضر بودم با ایشون کار کنم.) من چون رزومه ضعیفی دارم می خواستم حتی بدون فاند هم پذیرش بگیرم. در جواب نامه این رو بنویسم؟؟ یعنی بنویسم که حتی بی فاند هم حاضرم و می تونم خودم رو یکسال بدون فاند ساپورت کنم؟ به نظرتون ایشون می شه بهش امید داشت و امکان داره برش داشته باشه؟(اخه هنوز نرفته این دانشگاه هدف بنده). به نظر شما چطوری جواب بدم نره پشت سرشم نگاه نکنه؟

دوستان تشکر می کنم راهنمایی کنند بنده رو.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sinalol نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.
    بنده یک ایمیل از یک استاد دریافت کردم. ایشون گفتند" که من خوشحال میشم بشم سوپروایزورت. ولی من الان ویزیتینگ هستم و از اواسط جون استاد معمولی میشم. تو الان داری اپلای می کنی یا دانشجو هستی؟"
    اما جواب سوال که معلومه دارم اپلای می کنم. (ولی اگر دانشجو هم بودم حاضر بودم با ایشون کار کنم.) من چون رزومه ضعیفی دارم می خواستم حتی بدون فاند هم پذیرش بگیرم. در جواب نامه این رو بنویسم؟؟ یعنی بنویسم که حتی بی فاند هم حاضرم و می تونم خودم رو یکسال بدون فاند ساپورت کنم؟ به نظرتون ایشون می شه بهش امید داشت و امکان داره برش داشته باشه؟(اخه هنوز نرفته این دانشگاه هدف بنده). به نظر شما چطوری جواب بدم نره پشت سرشم نگاه نکنه؟

دوستان تشکر می کنم راهنمایی کنند بنده رو.
    به نظر من واقعيت رو بهش جواب بدين. توضيح بديد كه الان داريد اپلاي مي كنيد و اميدواريد كه پذيرش بگيريد و بتونيد زير نظرش كار كنيد و بپرسيد كه چه كار كنيد كه شانس پذيرشتون رو افزايش بديد (خودش متوجه ميشه كه انتظار داريد شما رو سفارش بكنه).
    اگر هم فاند لازم نداريد هيچ دليلي نداره درباره ي فاند چيزي بنويسيد تا وقتي كه خودش اين موضوع رو مطرح كنه.
    در مورد اين كه اين استاد هنوز شروع به كار نكرده هم مسئله اي نيست، چون دانشگاه باهاش در تماس هست و نظرش رو احتمال زياد مي پرسن و اون هم ميتونه سفارش شما رو بكنه.

Junior Member

سلام
    تو مدت جست و جو واسه استاد، به خاطر رزومه دنبال استاد ایرانی میگشتم، اونایی که پیدا کردم رو میذارم اینجا شاید به کار کسی بیاد، رشتشون بیشتر کامپیوتر، برق و نئوروسانس هست.

یه توصیه مهم: اینکه اگه دنبال استاد ایرانی هستید از linkedin خیلی میشه کمک گرفت، توی صفحه یه استادی که برید کاربرهای دیگه ای هم که اون صفحه رو مشاهده کردند میتونید ببینید که معمولا چند تا استاد ایرانی دیگه میشه پیدا کرد.

بعضیا فقط لینکشونه، بعضیا هم اسم هم لینکشون هست

با آرزوی سربلندی و پیروزی واسه همه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member gn68 آواتار ها

سلام
    من این جواب رو از استاد گرفتم منظورش از اپلیکیشن اینه که تو سایت دانشگاه اپلیکیشن پر کنم ؟؟
    Thanks for your interest! Let's talk more after you get your admissions decision. I don't review applications or consider sponsorship before that.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gn68 نمایش پست ها
    سلام
    من این جواب رو از استاد گرفتم منظورش از اپلیکیشن اینه که تو سایت دانشگاه اپلیکیشن پر کنم ؟؟
    Thanks for your interest! Let's talk more after you get your admissions decision. I don't review applications or consider sponsorship before that.
    بله. منظورش اين هست كه اپلاي كنيد و اگر از دانشگاه ادميشن گرفتيد باهاش تماس بگيريد تا شما رو براي فاند دادن بررسي بكنه.
    به احتمال زياد اين دانشگاه براي پذيرش دادن committee based هست و استاد نقش چنداني در اون مرحله نداره.

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان
    نظرتون راجب به این ایمیل چیه؟ میخام ازش واسه فاند ازش بپرسم، چه طوری بگم؟ امکانش هست بهم فاند بده وقتی خودش از فاند چیزی نگفته؟
    Thanks for contacting me. With your background, I would be happy to be your adviser once you are enrolled into our program. I suggest you to contact Prof. Jacobs, our program/graduate chair ( She is copied to this email) on admission requirement into RIT's M.S. program. It is possible for you to work as graduate student in my lab.

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)