صفحه 1173 از 1371 نخستنخست ... 1736731073112311631164116511661167116811691170117111721173117411751176117711781179118011811182118312231273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,721 تا 11,730 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس.م نمایش پست ها
    بنظر من که نیازی به ایمیل زدن نیست
    اگه از مرحله کمیته عبور کنید بدستش میرسه و میتونه نظر نهاییش رو بده
    اگه هم یه استادی خیلی طالب یه دانشجو باشه خودش بدون اینکه دانشجو بگه میتونه بره پیگیری بکنه ببینه وضعیت پرونده اش چطوره و کجاس. مشابهش برای یکی از دوستان من که چند ماه بعد از ایمیل دوستم و تشویق اون استاده مبنی بر اپلای، دوستم اپلای کرد و یهو دید که از طرف اون استاد ایمیل اومده که من رفتم وضعیت پرونده ات رو دیدم و کامل شده و...
    البته دوستم به چند تا استاد دیگه از اون دپارتمان ایمیل زده بود و شماره پرونده اش رو داده بود و آخرین وضعیتشو جویا شده بود.
    ممنونم از جوابتون
    در واقع من قصدم از اینکه این ایمیلو بزنم اینه که ارتباطم با استاده حفظ شه و خودمو بهش یادآوری کنم وگرنه که مسلما هیچ کودوم از چیزایی که شما گفتین که استاده دنبال من باشه و پیگیر پرونده م باشه در مورد من صادق نیستش

Junior Member

سلام دوستان
    من از استادی که براش رزومم فرستاده بودم یه همچین جوابی گرفتم. بنظر شما آیا لازمه من جواب ایمیلش بدم یا تشکری ازش بکنم یا منتظر ایمیل بعدیش باشم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

Your application is being reviewed presently. We will be in contact with you shortly.

نقل قول نوشته اصلی توسط on1404 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از استادی که براش رزومم فرستاده بودم یه همچین جوابی گرفتم. بنظر شما آیا لازمه من جواب ایمیلش بدم یا تشکری ازش بکنم یا منتظر ایمیل بعدیش باشم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

Your application is being reviewed presently. We will be in contact with you shortly.
    یه ایمیل بزن تشکر کن و بگو looking forward to hearing from you تو این مایه ها خلاصه.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

ایمیل یه استادی از یکی از دانشگاه های لندن (رنک جهانی دانشگاه 500م):
    به نظرتون مثبت هست؟ و چه قدر میشه بهش امیدوار بود؟
    همچنین، خب طبیعیه که اگه فاندی در کار نباشه، نمیشه با هزینه ی شخصی رفت لندن درس خوند! این انگلیسی ها هم که کلا خسیسن، فاند به ارشد نمی دن. از فاند بپرسم ازش؟ یا اپلای کنم ببینم چی میشه؟

Dear Habib

Thank you for your interest in our programme and in studying at XXX.

We do have places on the MA in Understanding domestic violence and sexual abuse and your background sounds very interesting.

I would ask you to complete the online application process. Your current studies and your research do appear to meet our requirements for entry. If your total TOEFL score is 93 then I think you meet the standard of English required but I would need to check this when your application is sent to me.

I look forward to receiving your application
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

با سلام و درود، من به یه استادی ایمیل زدم و گفتم که فاند میخوام برام نوشته که:
    We have the INTERNATIONAL GRADUATE RESEARCH ASSISTANTSHIP SCHEME (iGRAS) for international students as explained in...

To be eligible for the iGRAS, you must first get registration as a
    PhD student at the Faculty of Engineering UM and after that you can apply for this scheme through me.

...We should also meet to discuss the
    PhD topic and other matters pertaining to moving to
    Do you have a proposal for the
    PhD project?

این چیزی که منو بهش ارجاع داده در واقع فقط هزینه تحصیل رو پوشش میده و هزینه زندگی رو نه به نظرتون چطوری بگم که موافق نیستم که محترمانه باشه و ناراحتش نکنه. سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    ایمیل یه استادی از یکی از دانشگاه های لندن (رنک جهانی دانشگاه 500م):
    به نظرتون مثبت هست؟ و چه قدر میشه بهش امیدوار بود؟
    همچنین، خب طبیعیه که اگه فاندی در کار نباشه، نمیشه با هزینه ی شخصی رفت لندن درس خوند! این انگلیسی ها هم که کلا خسیسن، فاند به ارشد نمی دن. از فاند بپرسم ازش؟ یا اپلای کنم ببینم چی میشه؟

Dear Habib

Thank you for your interest in our programme and in studying at XXX.

We do have places on the MA in Understanding domestic violence and sexual abuse and your background sounds very interesting.

I would ask you to complete the online application process. Your current studies and your research do appear to meet our requirements for entry. If your total TOEFL score is 93 then I think you meet the standard of English required but I would need to check this when your application is sent to me.

I look forward to receiving your application
    من انگلیس خیلی نمیدونم چه جوریه ولی از این ایمیل به نظر میاد که بحث فاند تو این دانشگاه در گرو گرفتن پذیرش از committe ه. اگه requirement های دانشگارو همه داری حتما اپلای کن. وقتی application تکمیل شد اون موقع بحث فاند رو پیش بکش به نظر من.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehaye نمایش پست ها
    با سلام و درود، من به یه استادی ایمیل زدم و گفتم که فاند میخوام برام نوشته که:
    We have the INTERNATIONAL GRADUATE RESEARCH ASSISTANTSHIP SCHEME (iGRAS) for international students as explained in...

To be eligible for the iGRAS, you must first get registration as a
    PhD student at the Faculty of Engineering UM and after that you can apply for this scheme through me.

...We should also meet to discuss the
    PhD topic and other matters pertaining to moving to
    Do you have a proposal for the
    PhD project?

این چیزی که منو بهش ارجاع داده در واقع فقط هزینه تحصیل رو پوشش میده و هزینه زندگی رو نه به نظرتون چطوری بگم که موافق نیستم که محترمانه باشه و ناراحتش نکنه. سپاس
    دانشگاه امریکاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    دانشگاه امریکاست؟
    آخ اگه بود... نه UM مالزیه

Junior Member meng آواتار ها

با سلام

من نمی دانم که سوالم را در جای درست پرسیدم، یا نه !! ، پیشاپیش عذر می خواهم.

بنده به دو استاد خارجی ایمیل زدم و درخواست همکاری مشترک تحقیقاتی آزمایشگاهی کردم و به صرافت در ایمیل گفتم که تمام هزینه های مربوطه از طرف ما تامین می شود و شما فقط به بیان ایده و روش انجام کار بپردازید.
    جواب این دو به شرح ذیل است:
    Dear ------,

thank you for your interest and your kind request.

Unfortunately, at present we don’t have research projects suitable to start a cooperation.

Regards

Thank you for your Email and the pictures. It is great to hear that you work in --- research. Me too, my interest lies in---- and .
    For any collaboration work, I would suggest that you contact leading professors in my organization. In case you would me to lead a project, that is possible if your company can employ me, so I can work from the place.

باید جواب این دو را چی بدهم؟ چون واقعاً می خواهم با آنها همکاری مشترک داشته باشم. مخصوصاً اولی که می دانم الآن پروژه در حال اجرا دارد و یا می تواند پروژه نویی تعریف نماید، اما نمی دانم به چه نحو وصورتی بیان کنم تا بنده را برای پروژه های آتی خودش نیز در نظر بگیرد.

ممنون می شوم در این مورد بنده را راهنمایی نمایید.

Never Say Never
    Impossible Is Impossible

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehaye نمایش پست ها
    آخ اگه بود... نه UM مالزیه
    با سیستم اونجا اشنایی ندارم. کسایی که اشنا هستن جواب بهتری میتونن بدن. من نظرم اینه که اول تشکر کنید ازش و مختصر توضیح بدین که چرا igras مناسب شما نیست و شما نیاز به فول فاند دارید در غیر این صورت امکان تحصیل براتون وجود نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)