صفحه 1176 از 1371 نخستنخست ... 1766761076112611661167116811691170117111721173117411751176117711781179118011811182118311841185118612261276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,751 تا 11,760 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad90 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من چند روز پیش با یکی از اساتید دانشگاه XXXدانمارک که تو سایتشون پوزیشن خالی داشت مکاتبه کردم اونم رزومم رو پسندید و گفت اگه کار مرتبط با پوزیشن اعلام شده دارم موقع اپلای روش تاکید کنم منم چون کار دقیقا مرتبط نداشتم این ایمیلو براش فرستادم

Although I haven't done any research about XXX, I can study about it in next few months and I do believe that because of my great interest about studying my PhD in XXX University, I can afford burdens of lack of related research in this field and I can compensate it. On the other hand my main interest is on XXX "XXX" and as you have seen in my grades transcript, one of my favorite courses that I have gained top grade was "XXX". I think this course to some extent is related to XXX and its XXX.

Now in this case, I have a time shortage problem, if I was sure about this position instead of spending time on TOEFL exam, I can focus on self studying about XXX. However I know, prediction of my application result before applying all applicants is difficult to you, but based on your previous experiences;

1) Which one is more important for a PhD applicant, high grades in TOEFL exam or self studying about XXX?

2) In next two months probably I will be able to add two more research experience to my CV, therefore can I postpone my applying up to deadline? What is your recommendation?

حالا اون این ایمیلو در جواب فرستاده:

I do not know what TOEFL is?

In general I cannot recommend you compromise your exam. I will recommend to apply for the PhD and in your application describe in detail your competences related to a PhD with focus on XXX.

حالا سوال من اینه که واقعا نمیدونه تافل چیه یا از سوال من ناراحت شده؟ دوم اینکه منظورش از COMPETENCE چیه من که گفتم کار کاملا مرتبط ندارم؟
    سوالی که پرسیدید به ایشون ارتباطی نداره و قرار نیست به شما توصیه ای کنه. منظورش از competence اینه که شما بهر حال باید وقتی برای این پوزیشن اپلای میکنید بنحوی نشان بدهید که مناسب ترین فرد هستید در نتیجه در اپلیکیشن تون روی مواردی که قوت رزومه شما در ارتباط با این پوزیشن رو میرسونه تاکید کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    هر جا اومد رفتم.

سلام
    من به رییس دپارتمان ایمیل زدم سوال به خصوصی داشتم ازش و چیزی اصلا در مورد اینکه پروژه دارید یا ادوایزر شدن نپرسیدم. در جواب گفت رزومه و سی وی و تافل و جی ار ای و اس او پی تو بفرست ببینم.
    این دیگه چه مدلش بود؟ جواب هم تمپلیت نبود کاملا معلوم بود. ولی خوب فعلا که جواب نداده. به نظرتون چرا اینکار رو کرد؟
    منم فرستادم ولی الان چند روزی هست جواب نداده به نظرتون دوباره ایمیل بزنم؟ چون از تحصیلات تکمیلی پرسیدم گفتن از دانشکده بپرس.

Junior Member

سلام دوستان من به استاد ایمیل زدم و اول گفت راجبه استراکچر ریسرچت تصمیم گرفتی؟ و اگر خواستی اپلای کنی خبر بده. من جواب دادم هنوز دیتیل نمیدونم و به ریسرچ شما علاقه دارم م میخوام اپلای کنم.
    این جواب رو داده ، چقدر میشه امیدوار بود؟ ممنون
    Thanks for the updating and please mention in the motivation letter that you are interested in digital marketing and my research activity.
    I invite you also to check on my Twitter account as I use to share readings and emerging topics with my students. You may find there something useful.

Best regards,

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    سلام دوستان من به استاد ایمیل زدم و اول گفت راجبه استراکچر ریسرچت تصمیم گرفتی؟ و اگر خواستی اپلای کنی خبر بده. من جواب دادم هنوز دیتیل نمیدونم و به ریسرچ شما علاقه دارم م میخوام اپلای کنم.
    این جواب رو داده ، چقدر میشه امیدوار بود؟ ممنون
    Thanks for the updating and please mention in the motivation letter that you are interested in digital marketing and my research activity.
    I invite you also to check on my Twitter account as I use to share readings and emerging topics with my students. You may find there something useful.

Best regards,

جواب خیلی تیپیکاله. نمیشه چیزی گفت. ارتباط رو حفظ کن باهاش برو twitter فالو کن و توئیت کن زیر پستاش. در نهایت تا اپلای نکنی چیزی معلوم نمیشه.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMINSAF نمایش پست ها
    سلام
    من به رییس دپارتمان ایمیل زدم سوال به خصوصی داشتم ازش و چیزی اصلا در مورد اینکه پروژه دارید یا ادوایزر شدن نپرسیدم. در جواب گفت رزومه و سی وی و تافل و جی ار ای و اس او پی تو بفرست ببینم.
    این دیگه چه مدلش بود؟ جواب هم تمپلیت نبود کاملا معلوم بود. ولی خوب فعلا که جواب نداده. به نظرتون چرا اینکار رو کرد؟
    منم فرستادم ولی الان چند روزی هست جواب نداده به نظرتون دوباره ایمیل بزنم؟ چون از تحصیلات تکمیلی پرسیدم گفتن از دانشکده بپرس.
    سوالت چی بوده؟
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

سلام بر دوستان. بنده با یک استاد در ارتباط بودم و ایشون پس از 6 تا ایمیل بی جواب در جواب پس از توضیحات که بیشتر وب سایتم رو بخون اگرچه تا الان هم خوندی و این کورس ها رو ترم بعد ارائه می دم و کمی اطلاعات دیگه گفت: I will be glad to meet with you in august and discuss your research topics.
    البته بنده چون رزومم به فاند نمی خوره گفتم فاند نمی خوام و در اپلیکیشن قبلا تیک فاند رو نزدم. برا مستر اقدام کردم و فقط در مورد اینکه پوزیشن داره و سوپروایزر شدن پرسیده بودم. بعد ازشون پرسیدم میشه اسم شما رو ذکر کنم به عنوان سوپروایزر احتمالی و در جواب گفت: your are welcome to mention my name.
    حالا به نظر شما بنده اسم ایشن رو بگم؟ تاثیر داره؟ (حالت جواب روتین نیست؟ البته می دونم چیزی رو تضمین نکرده بنده خدا ) راستی اگه بخوام اسم ایشن رو بیارم چه طور ایمیل بزنم و چی بنویسم؟
    سپاس از نظرات گران بهای دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. بنده با یک استاد در ارتباط بودم و ایشون پس از 6 تا ایمیل بی جواب در جواب پس از توضیحات که بیشتر وب سایتم رو بخون اگرچه تا الان هم خوندی و این کورس ها رو ترم بعد ارائه می دم و کمی اطلاعات دیگه گفت: I will be glad to meet with you in august and discuss your research topics.
    البته بنده چون رزومم به فاند نمی خوره گفتم فاند نمی خوام و در اپلیکیشن قبلا تیک فاند رو نزدم. برا مستر اقدام کردم و فقط در مورد اینکه پوزیشن داره و سوپروایزر شدن پرسیده بودم. بعد ازشون پرسیدم میشه اسم شما رو ذکر کنم به عنوان سوپروایزر احتمالی و در جواب گفت: your are welcome to mention my name.
    حالا به نظر شما بنده اسم ایشن رو بگم؟ تاثیر داره؟ (حالت جواب روتین نیست؟ البته می دونم چیزی رو تضمین نکرده بنده خدا ) راستی اگه بخوام اسم ایشن رو بیارم چه طور ایمیل بزنم و چی بنویسم؟
    سپاس از نظرات گران بهای دوستان.
    وقتی فاند نمیخوای خیلی مشکلی برای استاد نداره. اگه رزومت ok باشه تازه از خداشونم هست. گرفتن پذیرش تو این شرایط بیشتر منوط به کامیتی هستش تا استاد. معمولا تو sop باید استاد رو نام ببری یا بعضی دانشگاها تو اپلیکیشن میپرسن. اگه تا الان اسمی نبردی دیگه تنها کاری که میتونی بکنی اینه که ایمیل بزنی به مسئول اپلیکیشنا بگی که میخواستم این تو اپلیکیشنم در نظر گرفته بشه که با استاد فلانی صحبت کردم و ایشون ابراز علاقه مندی کردن برای کار در زمینه ی فلان و فلان.
    خیلی مرسوم نیست این حرکت ولی فکر نمیکنم ضرری هم داشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی-صنعتی شریف

سلام دوستان
    پاسخ ایمیل یکی از اساتید به من جواب زیر بوده
    Thank you very much for your interest in my research and about opportunities to become part of my research team. I have reviewed your request carefully and am impressed by your credentials. However, I have no suitable positions available at the moment.
    به نظرتون چی بهش بگم؟ با توجه به اینکه زمینه کاریش رو شدیدا دوست دارم و مایلم باهاش کنم.حتی برای ترم زمستون با بهار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    وقتی فاند نمیخوای خیلی مشکلی برای استاد نداره. اگه رزومت ok باشه تازه از خداشونم هست. گرفتن پذیرش تو این شرایط بیشتر منوط به کامیتی هستش تا استاد. معمولا تو sop باید استاد رو نام ببری یا بعضی دانشگاها تو اپلیکیشن میپرسن. اگه تا الان اسمی نبردی دیگه تنها کاری که میتونی بکنی اینه که ایمیل بزنی به مسئول اپلیکیشنا بگی که میخواستم این تو اپلیکیشنم در نظر گرفته بشه که با استاد فلانی صحبت کردم و ایشون ابراز علاقه مندی کردن برای کار در زمینه ی فلان و فلان.
    خیلی مرسوم نیست این حرکت ولی فکر نمیکنم ضرری هم داشته باشه.
    سلام. سپاس از پاسختون. به نظر شما به جای ایمیل زدن اگر زنگ بزنم بهتر نیست؟ (البته ایمیل زدم ولی میگم شاید زنگ بزنم بهتر باشه)

Junior Member

همکاران و دوستان و مهندسین گرامی سلام

من از یه استادی خوشم میاد؛ بهش ایمیل زدم چند وقت پیش و اظهار علاقه کردم ایشون گفت:

Thank you for contacting me. I appreciate your interest in a fascinating field! Please apply to our program and hopefully at that time there will be an opportunity for you to pursure your PHD here. Best of luck!

خلاصه منم تو ذوقم خورد ولی ازش پرسیدم که اسمشو تو سوپ بنویسم؟ چون واقعا بهش علاقه دارم
    گفت:

Excellent! And yes there is a spot on the application where you can say Who you would like to work with. students also often mention it in their statement at the end where they discuss their interest in the department/programs. Thanks and best of luck!

خلاصه منم جو گیر اپلای کردم و ایمیل زدم بهش که فقط اطلاع بدم گه به صورت آفیشال اپلای کردم که تو جوابم گفت:
    Excellent - I wish you the best!

خب الان سوالم اینه که فازش چیه؟ اگه خوشش نیومده چرا جواب میده؟ اگه خوشش اومده چرا پا نمیده؟ و این که اصلا امیدی بهش هست؟ و چیکار میشه کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)