صفحه 1183 از 1371 نخستنخست ... 1836831083113311731174117511761177117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192119312331283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,821 تا 11,830 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva2216 نمایش پست ها
    سلام. من چند وقت پیش ایمیلی از استاد دریافت کردم اما داخل متن ایمیل هیچ اشاره ای به اینکه ایشون قرار هست فاند بدن یا نه ذکر نشده.
    آیا در جواب ایمیلشون اینطور بنویسم درسته؟
    Thank you for your kind reply. I'm afraid I cannot finance my graduate program. I was wondering if you have any funding available position for ...semester.
    بله مشکلی نیست.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام از یکی از دانشگاهها آفر گرفتم و افرم رو هم تایید و امصا و.. کردم ولی هنوز i20 نگرفتم حالا استاده بهم پیام داده که
    The admissions committee would like to start the paper work asap as you are an international applicant.
    یعنی چی؟؟ paper work???
    کاغذ بازی خودمون میشه. اگه فاند دارید باید استادتون به منشی دپارتمان بگه که نامه فاند رو بفرسته Graduate School اونها هم I-20 شما رو صادر کنند هرچه زودتر. بعد وقت سفارت بگیرید و برید برای مصاحبه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid881215 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من همزمان ک دارای برای دکترا ایمیل میزنم به اساتید به یکی از استادای کانادا هم ایمیل زدم که دانشگاهه فقط مستر ذاشت. در حال حاضر خودم مستر دارم. بعد از مکاتبه (هفت هشتا ایمیل)و.. با استاده که من اصلا عاشق کارایی که تو کردی هستم و.... استاده امروز این جواب داده:

I checked some another possible ways for your study. Most of ways will not be easy because of the GPA. However, I’m trying to get some fund to make it possible. Please keep in touch and l will let you know some recent students from close to your country. They will be able to give some clues how they got admission.
    (معدل لیسانسم پایینه و استاده هر کار میکنه برای مستر مجدد علاوه بر فاند خودش نمیتونه برام بورسیه بگیره از دانشگاه)

از اونظرف برای یه دانشگاه دیگه کانادا و سه چهار تا امریکا هم برای دکترا اپلای کردم. اون کاناداییه استاده بهم گفت پول نیست. ولی تو اپلای کن من تمام تلاشم میکنم پول پیدا کنم بگیرمت چون از رزومت خیلی خوشم اومده.

الان جای من بودین چکار میکردین؟
    این استادی که الان جواب داده (ارشد مجدد) بچسبم و محکم پیگیر باشم تا دقیقه نود بینم چی پیش میا یا نه؟ از اونطرف عذاب وجدان دارم میگم شایذ اینجور کار درستی نباشه. م.ندم چه کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنین.

اگه فقط هدف رفتنه که بهترین کار اینه که این بابا رو بچسبید و بعد دو سال مستر هم برید سر کار و زندگی رو جمع کنید. ولی اگر به دنبال دکتری هستید بیخیال این مستر بشید. البته میتونید بیاید و مستر رو بگیرید و دوباره برای دکتری اقدام کنید که خوب 2 سال از زندگیتون این وسط هدر رفته. بستگی به هدفتون داره.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

یه استاد تو کانادا در جواب ایمیل اول من گفته اپلای کن و هر سوالی هم که داری بپرس. منم ازش یه سوال در مورد ددلاین پرسیدم و یه سوال دیگه در مورد اینکه آیا پوزیشنش فاند داره یا نه. اونم بلافاصله جواب داد ولی فقط به سوال اول. یعنی به سوالی که در مورد فاندش پرسیدم جواب نداد. حالا به نظر شما این چه معنایی میتونه داشته باشه؟ و بنظر شما دوباره بهش ایمیل بزنم؟
    دوباره بپرسید مشکلی نیست.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داره بم انتقال بده لطفا:
    وقتی استادی در صفحه اش پوزیشن های موجودشو معرفی میکنه و میگه اگه خواستین بیشتر دیسکاس کنید ایمیل بزنید. اما من ایمیل زدم و از علاقه م و بکگراندم گفتم و CV رو هم اتچ کردم. اما یک روز بعد، منشی اون مرکز تحقیقاتی اسکول با یک لحن مجهول (منو مخاطب قرار نداده!) ایمیل زده که اگر نتیجه اولین بررسی اپلیکنتها معلوم شه بعد با اونا قرار مصاحبه میزاریم. خوب این یعنی چی؟ سرکاریم؟ چرا پس از اول میگن کانتکت کن. خوب یدفعه بگن مستقیم اپلای کن دیگه ! ددلاین این پوزیشن 7 روز دیگه ست.
    معمولا انقدر تعداد اپلیکنت ها زیاده که اینها یکسری تمپلت آماده میکنند و برای همه میفرستن. منظورشون اینه که اپلای کنید بعد اگه رزومه اتون خوششون اومد باهاتون مصاحبه می کنند.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید
    یه استاد کانادایی جواب داده که بهم اثبات کن که تو علاقه مندی به تحقیقات ما.. یه مقاله از مقالاتم که جالبه واست بردار و هر چی که فهمیدی برام بنویس و محدودیتهاشو هم بگو...
    خلاصه از اونجایی که رشته ما کاملاً متفاوت بود سعی کردم خیلی خلاصه در حد سه خط بنویسم... و بهش توضیح دادم که من با برخی مفاهیم آشنا نیستم و نیاز دارم که چند تا کورس با شما بردارم...
    یه اشتباه دیگه انجام دادم این بود که بعد دو هفته بهش جواب دادم و تاخیر زیاد ... ایشونم با عصبانیت گفت...
    Thank you very much for the feedback. I'll consider it when I pick the
    next graduate students from the 1400 applicants we have at the moment.
    من که حدس میزنم کار دیگه تمام شده است و باید پرونده رو ببندم با این استاد.. به نظر شما راه حلی وجود داره؟؟ از طرفی نمیدونم به خاطر تاخیر عصبانی شده یا فیدبکه بد بوده...؟
    بله پرونده ایشون رو ببنیدید.

سلام بچه ها
    یه استادی در جوابم ازم خواسته تز ارشدمو براش بفرستم. اونم نه ابسترکت بلکه کامل! به نظر شما این کار منطقی هست؟ اگر نخوام بفرستم چی؟ همزمان تو ایمیلش یکی دیگه از استادای دپارتمان رو هم CC کرده. اگه نفرستم فاتحه ی هردو این استاد باید بخونم آیا ؟

ApplyAbroad Veteran

سلام بچه ها
    یه استادی در جوابم ازم خواسته تز ارشدمو براش بفرستم. اونم نه ابسترکت بلکه کامل! به نظر شما این کار منطقی هست؟ اگر نخوام بفرستم چی؟ همزمان تو ایمیلش یکی دیگه از استادای دپارتمان رو هم CC کرده. اگه نفرستم فاتحه ی هردو این استاد باید بخونم آیا ؟
    بله منطقی است. اینها نمیتونن با پایان نامه شما کاری کنند، به دلیل قوانین سنگین کپی رایت، نگران نباشید. ولی سوال اینه که پایان نامه شما به فارسی مگه نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بله منطقی است. اینها نمیتونن با پایان نامه شما کاری کنند، به دلیل قوانین سنگین کپی رایت، نگران نباشید. ولی سوال اینه که پایان نامه شما به فارسی مگه نیست؟
    نه من انگلستان مستر گرفتم. پایان نامه هم به انگلیسی هست اما برا غیرطبیعی اومد چون بقیه استادا همچین چیزی نخواسته بودن تابحال. حالا به نظروتون با سوپروایزر تز ارشدم باید درمیون بگذارم؟ آخه یه قسمتی از کار پروژه ی بزرگ اونو من انجام دادم درواقع تو یه تیم بودیم

ApplyAbroad Veteran

نه من انگلستان مستر گرفتم. پایان نامه هم به انگلیسی هست اما برا غیرطبیعی اومد چون بقیه استادا همچین چیزی نخواسته بودن تابحال. حالا به نظروتون با سوپروایزر تز ارشدم باید درمیون بگذارم؟ آخه یه قسمتی از کار پروژه ی بزرگ اونو من انجام دادم درواقع تو یه تیم بودیم
    متوجه شدم، حالا معنی میده که چرا پایان نامه شما رو خواسته. نمیدونم دانشگاه شما تو انگلیس سیستمش چطور هست ولی اکثر دانشگاه های آمریکا از جمله Virginia Tech که من درس خوندم، پایان نامه تو website بصورت آزاد در اختیار همه هست (البته موقع آپلود کردن نهایی شما اجازه انتشارش رو میدید، که اکثر بچه ها هم این کار رو می کنند بدلیل سایت خوردن) و اینکه تو google scholar هم ایندکس میشه پایان نامه ها. از طرف دیگه، شما کار علمی رو انجام میدید که بقیه استفاده کنند و سایت بخوره کارتون، پس دلیلی برای ترس نیست. ضمن اینکه پایان نامه برای شما است و کپی رایت هم حق شما است، نیازی به اجازه استادتون نیست. فکر می کنم این استاده میخواد با جزئیات بدونه کار شما در چه زمینه ای بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)