صفحه 1191 از 1371 نخستنخست ... 1916911091114111811182118311841185118611871188118911901191119211931194119511961197119811991200120112411291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,901 تا 11,910 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin1110 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من رزومه ی خیلی خاصی ندارم . امروز 2 تا ایمیل از اساتید آمریکایی که زمینه ی تحقیقاتشون شبیه من بود (با رنک زیر 20) دریافت کردم و به من گفتن تو رو تشویق به اپلای میکنیم و هر وقت اپلای کردی به ما خبر بده.
    من نه تافل دارم و نه GRE ( سطح زبانم بد نیست)
    به نظر شما رو حرف این استادا چقدر میشه حساب باز کرد و آیا این ارزشش رو داره که به خاطر این ایمیل بشینم GRE و تافل بدم؟
    خواهشا راهنمایی کنید.

اگه یه نمونه شونو میذاشتی بهتر می‌شد نظر داد.
    اگه این ایمیل ها در همین حده که احتمال زیاد تمپلت هستند و روشون نمی‌شه خیلی حساب کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saniar نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز این ایمیل و دریافت کردم، حالا میخوام بدونم منظور دقیق این استاد چی هستش، اینکه حتمن باید از یه ارگان رسمی فاند داشته باشم گه پذیرش بده به من، یا اینکه صرفا من اگه خودم از پس شهریه و هزینه های شخصی بر بیام به من پذیرش میده؟
    ممنونم
    I am always open open to receive new students, but unfortunately I cannot offer you any financial support as a phd position mow.
    Nevertheless, I would accept you as a phd student if you get a grant or financial support ftom any official organism( provided that your background is appropriate for our research topics)
    گفته ارگان رسمی. حالا اگه خودت پول داری و بدون فاند می‌تونی بری، بهش بگو و ببین چی می‌گه!

Junior Member

سلام دوستان کار بلد ممنون میشم راهنماییم کنین..
    یکی دو نمونه از اینگونه میل دریافت کردم.. بدون اینکه اشاره به کار من بکنه و یا چیزه دیگه فقط تشویق به اپلای... در جواب این پاسخها چه جوری باید جواب داد... فقط علکی تشویق به اپلای فایده داره؟؟
    من در جواب ازش پرسیدم که آیا اصلاً شانس پذیرش دارم و رزومم اکی برای کارتون... به نظر شما من باید چه سوالی از ایشون بپرسم...
    یه میل ساده زدم گفتم این هستم کارمم اینه.. کارهای شما رو دیدم.. علاقه مندم... جوابشون گنگه.. علکی اپلاای میکنی بعد هیچی به هیچ..
    Hello ..–
    Thanks for your email and your interest in our school. I don’t know what funding I will have for my group next year, but please feel free to apply so that I (and any other relevant faculty) can give your application full consideration. Also, you might want to contact other professors in the department with similar interests.
    I would encourage you to apply early so that we can put you into our priority group for financial aid consideration.

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    سلام دوستان کار بلد ممنون میشم راهنماییم کنین..
    یکی دو نمونه از اینگونه میل دریافت کردم.. بدون اینکه اشاره به کار من بکنه و یا چیزه دیگه فقط تشویق به اپلای... در جواب این پاسخها چه جوری باید جواب داد... فقط علکی تشویق به اپلای فایده داره؟؟
    من در جواب ازش پرسیدم که آیا اصلاً شانس پذیرش دارم و رزومم اکی برای کارتون... به نظر شما من باید چه سوالی از ایشون بپرسم...
    یه میل ساده زدم گفتم این هستم کارمم اینه.. کارهای شما رو دیدم.. علاقه مندم... جوابشون گنگه.. علکی اپلاای میکنی بعد هیچی به هیچ..
    Hello ..–
    Thanks for your email and your interest in our school. I don’t know what funding I will have for my group next year, but please feel free to apply so that I (and any other relevant faculty) can give your application full consideration. Also, you might want to contact other professors in the department with similar interests.
    I would encourage you to apply early so that we can put you into our priority group for financial aid consideration.
    سیستم کاری من به این صورت بود:
    به اساتید زیادی ایمیل می زدم. اگه فکر می کردم جوابی که استاد بهم میده فقط یه ایمیل تمپلته و به همه همین جواب رو میده، بی خیال می شدم، چون جوابای تمپلت خیلی زیادی دریافت می کردم و نه می تونستم این همه اپلیکیشن فی پرداخت کنم و نه می تونستم از ریکامندرهام بخوام هر روز برام توصیه نامه سابمیت کنن.
    اما جواب بعضی از اساتید با بقیه فرق داشت. مثلاً ازم می خواستن که پایان نامه و مقاله م رو براشون بفرستم و میگفتن چند روز دیگه بهت خبر میدیم. این جور جوابا واقعاً ارزش سرمایه گذاری داشتن.
    با این روند کاری، من 5 تا دانشگاه اپلای کردم که تونستم 4 تاشون رو پذیرش با فاند کامل بگیرم چون فقط دانشگاه هایی رو اپلای می کردم که مطمئن بودم یه استاد از اون دانشگاه در کمیته از اپلیکیشنم دفاع می کنه.
    ***دقت کنید کاری که من کردم بسیار وقت گیر و نیازمند پشتکار و امید فراوان بود. پس اگه می خواید این روش رو پیاده سازی کنید، باید خودتون رو کاملاً با این شرایط آماده کنید که ممکنه حتی تا یک ماه یه جواب درست حسابی از هیچ استادی دریافت نکنید.
    ***اگه اپلیکیشن فی و بقیه ی مخارج اپلای زیاد براتون مهم نیست و با ریکامندرهاتون هم راحتین و می تونین هر موقع خواستین ازشون درخواست سابمیت توصیه نامه کنین، این روش رو توصیه نمی کنم.
    موفق باشید.
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alan_90 نمایش پست ها
    سیستم کاری من به این صورت بود:
    به اساتید زیادی ایمیل می زدم. اگه فکر می کردم جوابی که استاد بهم میده فقط یه ایمیل تمپلته و به همه همین جواب رو میده، بی خیال می شدم، چون جوابای تمپلت خیلی زیادی دریافت می کردم و نه می تونستم این همه اپلیکیشن فی پرداخت کنم و نه می تونستم از ریکامندرهام بخوام هر روز برام توصیه نامه سابمیت کنن.
    اما جواب بعضی از اساتید با بقیه فرق داشت. مثلاً ازم می خواستن که پایان نامه و مقاله م رو براشون بفرستم و میگفتن چند روز دیگه بهت خبر میدیم. این جور جوابا واقعاً ارزش سرمایه گذاری داشتن.
    با این روند کاری، من 5 تا دانشگاه اپلای کردم که تونستم 4 تاشون رو پذیرش با فاند کامل بگیرم چون فقط دانشگاه هایی رو اپلای می کردم که مطمئن بودم یه استاد از اون دانشگاه در کمیته از اپلیکیشنم دفاع می کنه.
    ***دقت کنید کاری که من کردم بسیار وقت گیر و نیازمند پشتکار و امید فراوان بود. پس اگه می خواید این روش رو پیاده سازی کنید، باید خودتون رو کاملاً با این شرایط آماده کنید که ممکنه حتی تا یک ماه یه جواب درست حسابی از هیچ استادی دریافت نکنید.
    ***اگه اپلیکیشن فی و بقیه ی مخارج اپلای زیاد براتون مهم نیست و با ریکامندرهاتون هم راحتین و می تونین هر موقع خواستین ازشون درخواست سابمیت توصیه نامه کنین، این روش رو توصیه نمی کنم.
    موفق باشید.
    مرسی از شما، نه دقیقاً توصیه شما مفید هست... ولی اینقدر کم پیدا میشه استاد که زیاد care کنه در مورد آدم به جز یکی دو تا که آدم به همن جوابها هم گهگاه قانع میشه اپلای کنه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    اصولا تا قبل از ددلاینی که در سایت دانشگاه تعیین شده می‌تونید مدارکتون رو بفرستید.
    اگه می‌خواین به اون استاد و یا مسئول مربوطه فقط بگین که: من با نمره زبانم در دسامبر اپلای خواهم کرد.

به نظرم اگر در تاپیک های مربوط به دانشگاه‌های انگلیس سئوال دومتون رو عنوان کنید، بچه‌های مطلع‌تری جوابتون رو می‌دن.
    ممنونم از توضیحاتتون. به گمونم باید همین ایمیل رو ارسال کنم. البته دد لاین اکتبر هست و حداکثر تا یک ماه آینده به نظرم باید جمع بندی مدارکم رو انجام بدم

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    ۱.

۲. ببین تا جایی که من می‌دونم، معمولا اپلیکیشن‌ها بعد از ددلاین بررسی می‌شن، مگر اینکه خود دانشگاه در سایتش اعلام کرده باشه. بنابراین نیازی به تعجیل وجود نداره.
    امتحان رو یه مقدار زود دادن می‌تونه این خوبی رو داشته باشه که اگه خدایی نکرده نمره دلخواهت رو کسب نکردی، یه شانس دیگه برای امتحان دادن قبل ددلاین‌های امسال داری.
    دوستان، من این گزینه رو چون شک داشتم از خود دپارتمان پرسیدم که کی مدارک دریافتی رو شروع به بررسی می کنن و دپارتمان اینطوری جواب داد:

Applications will be reviewed as they are submitted

پس این نشون میده که اگر یکی زودتر اپلای کنه، دارای یک اولویتی خواهد بود. گفتم شاید مفید باشه برای دوستان.

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

با سلام به همه دوستان
    من سال گذشته ی ایمیل واسه apply به ی استاد زدم که این جواب رو بهم داد

hi . thank you for your email and your interest in my work. unfortunately, the application period for our graduate program is over. but if you plan to apply for next fall, i'm willing to be your prospective supervisor.

ممنون میشم راهنماییم کنید الان چطوری می تونم بهش یادآوری کنم و کلا پروسه رو واسه امسال دنبال کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    دوستان، من این گزینه رو چون شک داشتم از خود دپارتمان پرسیدم که کی مدارک دریافتی رو شروع به بررسی می کنن و دپارتمان اینطوری جواب داد:

Applications will be reviewed as they are submitted

پس این نشون میده که اگر یکی زودتر اپلای کنه، دارای یک اولویتی خواهد بود. گفتم شاید مفید باشه برای دوستان.

موفق باشید
    منطق میگه اینطوری که شما میگین نیست، مگر اینکه خلافش ثابت بشه. طبیعی هست تا deadline تمام درخواستها دریافت و بررسی میشن. اینکه درخواست‌ها به محض رسیدن بررسی میشن پس نشون نمیده که اگر یکی زودتر اپلای کنه، دارای یک اولویتی خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط samantam83 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من سال گذشته ی ایمیل واسه apply به ی استاد زدم که این جواب رو بهم داد

hi . thank you for your email and your interest in my work. unfortunately, the application period for our graduate program is over. but if you plan to apply for next fall, i'm willing to be your prospective supervisor.

ممنون میشم راهنماییم کنید الان چطوری می تونم بهش یادآوری کنم و کلا پروسه رو واسه امسال دنبال کنم
    در ابتدا این ایمیل یک پاسخ تقریبا template هست ولی برای یادآوری بهترین کار اینکه همین ایمیل رو reply کنین و بگین که سال قبل deadline رو از دست دادین میخوایین دوباره امسال اقدام کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)