صفحه 1195 از 1371 نخستنخست ... 1956951095114511851186118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212031204120512451295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,941 تا 11,950 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط esimhan نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب!
    دوستان این اساتیدی که می گویند فعلا پوزیشن خالی ندارم ولی پیش بیاد خبرت می کنم چون ریزومه و بک گراندت خوبه و ...، به نظر شما آیا راست می گویند یا این هم یک جور تمپلت خیلی ماهرانه (Prank جهت سر به سر گذاشتن ما) هست؟
    کلا باید بی خیال اینجور جوابها و استادها بشویم و بریم دنبال نفر بعدی در همان دانشکده؟ یا باید بریم دنبال دانشگاه دیگر؟
    کلا بیخیال این جوابها بشوید.

Junior Member

با عرض سلام.
    من هفته پیش از یکی از اساتید آمریکا راجع به تحقیقاتیش در زمینه سرطان سوال پرسیدم و که برام درخواست WebEx میتینگ فرستاد (حتی هنوز رزومه من رو هم ندیده بود)و بعد از میتینگ و دیدن رزومه کلی منو تشویق کرد که برای دکتری تو دانشگاهشون اقدام کنم. الان نمی دونم چه جوری مساله فاند رو مطرح کنم؟ یا اصلا این مساله رو بزارم بعد از سابمیت اپلیکیشن ها. چون دانشگاه هم Financial Certificate میخواد برای اپلای که نمی دونم با RA یا TA میشه کاورش کرد یا نه. کسی توی این زمینه تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sara8665 نمایش پست ها
    با عرض سلام.
    من هفته پیش از یکی از اساتید آمریکا راجع به تحقیقاتیش در زمینه سرطان سوال پرسیدم و که برام درخواست WebEx میتینگ فرستاد (حتی هنوز رزومه من رو هم ندیده بود)و بعد از میتینگ و دیدن رزومه کلی منو تشویق کرد که برای دکتری تو دانشگاهشون اقدام کنم. الان نمی دونم چه جوری مساله فاند رو مطرح کنم؟ یا اصلا این مساله رو بزارم بعد از سابمیت اپلیکیشن ها. چون دانشگاه هم Financial Certificate میخواد برای اپلای که نمی دونم با RA یا TA میشه کاورش کرد یا نه. کسی توی این زمینه تجربه ای داره؟
    شما خیلی راحت از همون استاد بپرس. رودربایسی نداشته باش، اون ها عاشق چشم و ابروی ما نیستن و برای کار کردن ما رو می خوان، شما هم اگه پول بهت ندن نمیری. پس خیلی راحت بپرس که کمک هزینه مالی به چه صورت و چه مقدار stipend بهت میده و اینکه کل شهریه رو ساپورت می کنه یا نه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

سلام دوستان...من از یکی از اساتید این جواب رو گرفتم
    Dear Fateme,

Sorry for my belated response, I was holiday.
    Your projects sound very interesting and I'd be happy to have you as a PhD student but the application process entails that you submit an official proposal, find a supervisor and then apply. Please check the website of the university regarding the application process. You will also need to justify why this research group/department is useful to your research.

Kindest wishes,

Laszlo Muntean
    الان دو تا سوال داشتم...یکی اینکه بنظرتون بپرسم موضوع پروپوزال مد نظر خود استاد چیه؟ دوم هم اینکه تو سایت دانشگاه که چک کردم فقط واسه وکنسی ها میشه اپلای کرد و واسه سابمیت پروپوزال دکترا جایی نداشت، با این وضع منظور این استاد اینه که اول پروپوزالو واسه خودش بفرستم؟...پیشاپیش خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara8665 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    راستی اون استاد هم اینجوری پاسخ داد
    Unfortunately I can't make any comment about that. The graduate program handles the fellowships and other supports available to students. As far as I know, PIs are notified for the specific situation of every person by the time they are "eligible" to start their thesis. You probably need to contact the program for more information,

این یعنی کاملا منتفیه فاند؟

Junior Member

سلام دوستان
    با این جواب یعنی کاملا منتفیه فاند؟ (((
    I just spoke with (head of committee) about your application. He says that there is still some doubt about the availability of funding for you to start a PhD Program. The decisions about funding are not final, but he says there were several outstanding applicants ahead of you in the que for money.

So, at this point you should keep waiting to see if he sends you more info about money for next year.

Senior Member kran آواتار ها

دروود

بچه ها من یه ایمیل به یه استاد تو استرالیا دادم بهم گفت چندتا موضوع واسم بفرست. واسش فرستادم این جواب رو داد...
    Dear ,

All 3 topics sound very interesting. Topic 3 is of particular interest and it certainly follows our previous students research projects. You could also combine 1 & 3, we have used astaxanthin recently in PLA for packaging.
    I am more than happy to leave it to you to decide but you have already listed some topics that I would have suggested. I guess this is becoming a very good area of research.

I hope this helps.
    حالا نمیدونم چی بهش بگم؟ ازش بپرسم برای اینکه دانشجوت بشم باس چیکار کنم؟

ممنون میشم اگر کمک کنید.

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید در دانشگاه آمریکا ایمیل زدم و ازم خواست که رزومما بفرستم براش و به صورت زیر جوابما داد. میشه روی ایمیل این استاد حساب باز کرد، در ضمن ایشون پوزیشن دارند.
    Thank you very much for your interests. I have gone over your materials and I think you have an excellent background that fits into my research group. I encourage you to take your TOEFL and GRE, and apply to XXXXXXX as soon as possible, please feel free to update your progress in the application and let me know if you have any problem or need any help. Thank you
    منظورش از please feel free to update your progress in the application و I have gone over your materials چیه؟

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان من به یکی از اساتید ایمیل زدم و همچین جوابی داده حالا موندم ایمیل چطور جواب بدم ؟؟؟ جداگانه دو تا ایمیل بزنم یا اینکه همزمان به دو نفر ( استاد و program coordinator ) یک ایمیل بزنم ؟ واقعا نمیدونم چی بنویسم که هر دوشون مخاطب باشن . متنی هم اماده کردم ممنون میشم دوستان نظر بدن در موردش ؟ واقعا میخوام از این فرصت استفاده کنم . ممنونم

Reza,

I would be happy to work with you, but I do not currently have funds to support a Master’s student. Since you are not planning on attending until Fall 2017, there may be time to find a funding source. Additionally, there may be fellowships available through the University depending on your grades and GRE score.

If you have not already contacted our Graduate Program Coordinator, Tara Johnson, I recommend that you do so as soon as possible. I have cc’d her on this e-mail. She will let you know what additional requirements there are for admission to the USU graduate program.

Let me know if you have additional questions,
    Karin

این هم جوابی که میخوام بدم :
    Thank you in advance for your time and consideration both dear,
    First I would like to gain details of the Fellowship introduced by my Professor Dr. Karin Allen
    What requirements are?
    I hope Due to my intense interest and motivation to laboratory Professor Karin Allen that she demonstrates strong interesting work me in beside the Fellowship could also have other financial resources
    Then I try to be more connected with My Prof and be notifying the situation as soon as possible so that I can finance my education.

سلام
    من برای یک وکنسی در هلند، قبل از اینکه از طریق سایت اپلای کنم، به استاد ایمیل زدم و گفتم که این موضوع کاملا منطبق بر بک گراند من هست. اما نمره تافل (102 لازم بود) ندارم ولی در صورت نیاز میتونم 3-4 ماهه آماده کنم. دو تا مقاله هم در دست تهیه دارم.
    بعد از اینکه 3 روز گذشت و جواب نداد، یک ایمیل یادآوری زدم، و حالا بعد از یک هفته یک ایمیل از طرف یکی از ریسرچر های اون استاده برام اومده که نوشته:
    Dear XXX,

We kindly ask you to submit your application via the XXX website XXXX.

Kind regards,

XXX

که ایمیل اولیه من که به استاد فرستاده بودم فوروارد شده بوده به ایشون. و ایشون هم توی cc این جواب رو علاوه بر من ، به استاد اصلی و به یک استاد دیگه فرستادن. نکته مهم این هست که هم این ریسرچر و هم اون دوتا استاد دیگه که توی cc ایمیل اومدن، زمینه کاریشون کاملا نزدیک هست به موضوع این وکنسی که میخوام اقدام کنم.
    حالا به نظر شما این میتونه نشونه مثبتی باشه؟ یعنی ممکنه به دلیل تطبیق کامل بک گراند من با موضوع پروژه، از نمره زبان و نداشتن مقاله چشم پوشی کنن؟
    و اینکه استاده ایمیل من رو به ریسرچری فرستاده که کارش نزدیک به موضوع تز هست و اون هم به استاد اصلی و یه استاد دیگه که اون هم کارش نزدیکه فورواد کرده، آیا میتونه نشانه مثبتی باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)