صفحه 1196 از 1371 نخستنخست ... 1966961096114611861187118811891190119111921193119411951196119711981199120012011202120312041205120612461296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,951 تا 11,960 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط TIMETRAVELER نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک وکنسی در هلند، قبل از اینکه از طریق سایت اپلای کنم، به استاد ایمیل زدم و گفتم که این موضوع کاملا منطبق بر بک گراند من هست. اما نمره تافل (102 لازم بود) ندارم ولی در صورت نیاز میتونم 3-4 ماهه آماده کنم. دو تا مقاله هم در دست تهیه دارم.
    بعد از اینکه 3 روز گذشت و جواب نداد، یک ایمیل یادآوری زدم، و حالا بعد از یک هفته یک ایمیل از طرف یکی از ریسرچر های اون استاده برام اومده که نوشته:
    Dear XXX,

We kindly ask you to submit your application via the XXX website XXXX.

Kind regards,

XXX

که ایمیل اولیه من که به استاد فرستاده بودم فوروارد شده بوده به ایشون. و ایشون هم توی cc این جواب رو علاوه بر من ، به استاد اصلی و به یک استاد دیگه فرستادن. نکته مهم این هست که هم این ریسرچر و هم اون دوتا استاد دیگه که توی cc ایمیل اومدن، زمینه کاریشون کاملا نزدیک هست به موضوع این وکنسی که میخوام اقدام کنم.
    حالا به نظر شما این میتونه نشونه مثبتی باشه؟ یعنی ممکنه به دلیل تطبیق کامل بک گراند من با موضوع پروژه، از نمره زبان و نداشتن مقاله چشم پوشی کنن؟
    و اینکه استاده ایمیل من رو به ریسرچری فرستاده که کارش نزدیک به موضوع تز هست و اون هم به استاد اصلی و یه استاد دیگه که اون هم کارش نزدیکه فورواد کرده، آیا میتونه نشانه مثبتی باشه؟

مثبته شما اپلای کنید ولی زبان و مقاله رو چشم پوشی نمی کنند چون شما اشاره کردید نمره زبان رو میتونم اماده کنم و مقاله هم در دست تهیه هست روی حرف شما حساب کردند

Junior Member

دوستان این جواب یکی از اساتید هست آیا محتوای این ایمیل نشان دهنده این هست که فول فاندی در کار نخواهد بود؟ آیا اصلا نیاز هست که من جوابی به ایشان بدم یا کلا بیخیال موضوع بشم و بگذارم بعد اپلای وضعیتم رو بررسی کنن.
    ضمنا با میل ترک متوجه شدم که ایشان 9 بار ایمیل من رو مطالعه کردن.

Dear XXX,

Thank you for your interest in our program. We would be happy to assist you with the application process. Please keep in mind that limited financial aids are available. All accepted Ph.D. students will receive $1,000 scholarship for the first year ($500 Fall and $500 Spring). This will allow you to pay in-state tuition. Teaching assistantships are available to students with high academic records and it is subject to the availability of funds. Research assistantships are also available from faculty who have active research project grants. Please note that NO decisions will be made until we receive your application.

Please let me or Ms. XXX (cc-ed) know if you have further questions.
    ویرایش توسط Starks : August 26th, 2016 در ساعت 07:31 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Starks نمایش پست ها
    دوستان این جواب یکی از اساتید هست آیا محتوای این ایمیل نشان دهنده این هست که فول فاندی در کار نخواهد بود؟ آیا اصلا نیاز هست که من جوابی به ایشان بدم یا کلا بیخیال موضوع بشم و بگذارم بعد اپلای وضعیتم رو بررسی کنن.
    ضمنا با میل ترک متوجه شدم که ایشان 9 بار ایمیل من رو مطالعه کردن.

Dear XXX,
    ب

Thank you for your interest in our program. We would be happy to assist you with the application process. Please keep in mind that limited financial aids are available. All accepted Ph.D. students will receive $1,000 scholarship for the first year ($500 Fall and $500 Spring). This will allow you to pay in-state tuition. Teaching assistantships are available to students with high academic records and it is subject to the availability of funds. Research assistantships are also available from faculty who have active research project grants. Please note that NO decisions will be made until we receive your application.

Please let me or Ms. XXX (cc-ed) know if you have further questions.
    بنظرم اتفاقا بدش نیومده از ایمیلتون ولی نمیخواد الکی قولی چیزی بده گفت فاند محدوده ولی ta و ra هست
    بنظرم میخواد تا موقع بررسی وایسه ببینه دیگه کیا اپلای میکنن بینشون انتخاب کنه
    ولی نه بار نگاه کرده بنظرم نکته مثبتیه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    برای دکترا کانادا اقدام کرد بودم ظاهرا دیر شده!! و فاند هم نمیوتنم بگیرم ولی استاد راهنمایی کرده ..
    ممنون میشم نظر دوستان بدونم
    Dear XXX

VERY IMPORTANT:
    Please take notice that my research funds have been already
    allocated in long term projects to other graduate students.
    Therefore, you will have to pursue here your graduate studies
    with your own funds and/or scholarships available from your
    country / institution.

Here there are some scholarships, teaching assistantship, granted
    by the XXX, and/or our Faculty of Engineering;
    HOWEVER, normally they are available only to graduate
    students
    ALREADY ENROLLED
    full-time in a graduate program in our Faculty.

If you are still interested in pursuing graduate studies here; please
    apply AS SOON AS POSSIBLE and DIRECTLY for a graduate
    studies program in XXX to

You can apply to start your graduate program at a term (Fall, Winter,
    Spring) most convenient for you .

As part of your application package; in your Personal Statement
    letter,you can mention my name as a potential supervisor ….)

You may need to demonstrate that you can financially support yourself
    at least for the first year of your graduate program. Also, please consult the XXX page:
    However, please take notice that the Immigration laws allow you to work anywhere (about 20 hrs/week; inside or outside the University; after being here for six months) around here while you are pursing your full time studies

سلام دوستان
    جواب یکی از استادها رو پایین گذاشتم. چون تمایل زیادی دارم با این استاد کار کنم میخوام بهش پیشنهاد بدم که اگه تمایل داره میتونیم یه موضوع تحقیقاتی رو با هم کار کنیم و اگه بعد از اون اوکی شد برای دکترا اپلی کنم. به نظرتون چه جوری بهش بگم؟

thank you for your approach and interest in collaboration. Unfortunately, I cannot offer any financed position. We are consolidating our existing staff with current project applications. It is, at least in ####, very unlikely to get a position on an application basis, because group leaders tend to employ people they already know (internees or former master students) in order to minimise risks in projects. If you bring own funding, it is no problem to perform a PhD at ####, depending on the specific topic also under my guidance, if some formal requirements are fulfilled (you need a certification that you are admitted for PhD studies in your home country).

I hope this information is of value for you and I wish you all the best for your studies and career!

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان،
    من می خوام برای ارشد اپلای کنم. یکی دانشگاهی که قصد دارم اقدام کنم فرصت فلوشیپ هم ارائه می کنه. بنده بهشون چند تا موضوعی که تقریبا در حیطع مطالعات ایشان و تجربه کاری و تحصیلی من بوده پیشنهاد دادم.
    متن پاسخ ایمیل یکی از اساتیدی که علاقه دارم در همن حوزه کارکنم را اینجا نقل می کنم. ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایند که منظور از Sponsering در اینجا چیه؟ منظور قسمت علمی؟ یا مالی هم میتونه باشه؟ با تشکر از دوستان.
    " Dear….

Assuming you’re admitted to our LLM program (a decision made by the administration and one in which I am not involved), I would be delighted if you enrolled in my courses, and I would consider sponsoring an independent study with you so that you could pursue your particular interests in "

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_ghf نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    برای دکترا کانادا اقدام کرد بودم ظاهرا دیر شده!! و فاند هم نمیوتنم بگیرم ولی استاد راهنمایی کرده ..
    ممنون میشم نظر دوستان بدونم
    Dear XXX

VERY IMPORTANT:
    Please take notice that my research funds have been already
    allocated in long term projects to other graduate students.
    Therefore, you will have to pursue here your graduate studies
    with your own funds and/or scholarships available from your
    country / institution.

Here there are some scholarships, teaching assistantship, granted
    by the XXX, and/or our Faculty of Engineering;
    HOWEVER, normally they are available only to graduate
    students
    ALREADY ENROLLED
    full-time in a graduate program in our Faculty.

If you are still interested in pursuing graduate studies here; please
    apply AS SOON AS POSSIBLE and DIRECTLY for a graduate
    studies program in XXX to

You can apply to start your graduate program at a term (Fall, Winter,
    Spring) most convenient for you .

As part of your application package; in your Personal Statement
    letter,you can mention my name as a potential supervisor ….)

You may need to demonstrate that you can financially support yourself
    at least for the first year of your graduate program. Also, please consult the XXX page:
    However, please take notice that the Immigration laws allow you to work anywhere (about 20 hrs/week; inside or outside the University; after being here for six months) around here while you are pursing your full time studies
    استاد برای جذب شما گرنت ندارند ولی گفتند یک سری اسکالرشیپ هایی از طرف دانشکده به دانشجوها تعلق میگیره که این مورد هم برای شما صد در صد نیست چون اپلیکنت هایی قبل از شما ادمیت شدند و اسکالرشیپو گرفتند. ایشون پیشنهاد کردند شما اپلای کنید ولی با هزینه خودتون (حداقل سال اول ) و بعد شاید اسکالرشیپی از طرف دانشکده براتون جور شه .در ضمن گفتند اجازه کار داخل یاخارج از دانشگاه هم دارید (بعد از 6ماه) و اشاره کردند که در صورت اپلای در ps نام ایشون رو به عنوان سوپروایزر میتونید ذکر کنید.شما اگر اپلای کنید فعلا فاندی در کار نیست و یک سالی رو باید با هزینه شخصی بگذرونید. به نظر من اگر توان مالیشو دارید اپلای کنید چون استاد هم اکی هستند .موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط NY2018 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان،
    من می خوام برای ارشد اپلای کنم. یکی دانشگاهی که قصد دارم اقدام کنم فرصت فلوشیپ هم ارائه می کنه. بنده بهشون چند تا موضوعی که تقریبا در حیطع مطالعات ایشان و تجربه کاری و تحصیلی من بوده پیشنهاد دادم.
    متن پاسخ ایمیل یکی از اساتیدی که علاقه دارم در همن حوزه کارکنم را اینجا نقل می کنم. ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایند که منظور از Sponsering در اینجا چیه؟ منظور قسمت علمی؟ یا مالی هم میتونه باشه؟ با تشکر از دوستان.
    " Dear….

Assuming you’re admitted to our LLM program (a decision made by the administration and one in which I am not involved), I would be delighted if you enrolled in my courses, and I would consider sponsoring an independent study with you so that you could pursue your particular interests in "
    استاد گفتند اگر در پروگرم LLM ادمیت شدید(استاد هم در فرایند ادمیشن نقشی ندارند) و اگر کورس های ایشونو ثبت نام کنید استاد یک پروژه مستقل احتمالا با گرنت خودشون با همکاری شما تعریف خواهند کرد که شما interest بخصوص تون رو در قالب اون پروژه دنبال کنید.هم علمی هم مالی. چون اساتید معملا برای پروژه ای که سرپرست نیستند گرنتی هم اختصاص نمیدهند . این مورد رو با ایشون مجدد چک کنید که در پروژه ای که ذکر کردند ایشون PI هستند؟ از نظرات سایر دوستان استفاده کنید.موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

دوستان من این ایمیل رو از یکی از استادای یکی از دانشگاه های امریکا دریافت کردم. متوجه منظورش نمی شم.
    Habib,
    I would be interested in discussing your work at our open house interviews should you choose to apply.
    XXX

منظورش چیه دقیقا؟

نکته: منظورش از your works کارهای تحقیقاتی م هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام دوستان.
    خیلی از استاد ها در اولین جواب ایمیل می گویند اول اپلای کنید تا بعد مکاتبه را شروع کنیم. برای جواب به این استاد ها من چند گزینه آماده کردم، اگر کسی جواب دیگه ای داره بگه لطفا:
    - ادامه ی ارتباط با استاد با پرسیدن سوالاتی از او.
    - بپرسید می تونید از اسمش تو فرم اپلیکشن به عنوان استادی که می شناسید یا سوپروایزر پیشنهادی بنویسید.
    - بپرسید میشه بیشتر در مورد پروژه هاتون یا مقالات آیندتون بدونم.
    - درخواست قرار اسکایپ
    - یک Research Plan بیشنهادی براش بفرستید.
    ممنون میشم اگر دوستان این جواب ها رو کامل کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)