صفحه 1197 از 1371 نخستنخست ... 1976971097114711871188118911901191119211931194119511961197119811991200120112021203120412051206120712471297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,961 تا 11,970 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

214
    سلام بچه ها، این چقدر میتونه امیدوار کننده باشه؟

I am glad to hear that you are interested in joining my research group.

My group is relatively young so we have new publications every month. We have some new results to be made public soon. I encourage you to continue checking our webpage for our recent works.

Meanwhile, I also encourage you to apply to....... and I will give it a full consideration.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من از یکی از اساتیدی که کارم خیلی بهش می خوره جواب خوبی گرفتم و می خوام با دقت به ایمیلش جواب بدهم. از من پرسیده: "آیا GRE امتحان داده ام یا نه چون خیلی مهم است برای کمیته پذیرش؟" مشکل اینجاست که من به این دلیل که پارسال نمره writing ام 3 شد یعنی در حد فاجعه (کوانت=158 و وربال=159، در حد میانگین پذیرش شده های این دانشگاه)، امسال دوباره ثبت نام کرده ام. به نظر شما چه کنم: 1- فقط تاریخ رزرو امتحانم در آینده رو بگم؟ 2- بگم یک بار قبلا امتحان دادم (که در این صورت مجبورم نمرات قبلی رو هم ذکر کنم) ولی دوباره می خوام امتحان بدم؟ (اگر دفعه دوم خرابتر شد چی)
    اگر دوستان پیشنهادی دارند ممنون می شوم که ذکر کنند.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rgm نمایش پست ها
    سلام
    من از یکی از اساتیدی که کارم خیلی بهش می خوره جواب خوبی گرفتم و می خوام با دقت به ایمیلش جواب بدهم. از من پرسیده: "آیا GRE امتحان داده ام یا نه چون خیلی مهم است برای کمیته پذیرش؟" مشکل اینجاست که من به این دلیل که پارسال نمره writing ام 3 شد یعنی در حد فاجعه (کوانت=158 و وربال=159، در حد میانگین پذیرش شده های این دانشگاه)، امسال دوباره ثبت نام کرده ام. به نظر شما چه کنم: 1- فقط تاریخ رزرو امتحانم در آینده رو بگم؟ 2- بگم یک بار قبلا امتحان دادم (که در این صورت مجبورم نمرات قبلی رو هم ذکر کنم) ولی دوباره می خوام امتحان بدم؟ (اگر دفعه دوم خرابتر شد چی)
    بنویسید بله استاد در سال گذشته امتحان دادم و متاسفانه نمراتم خیلی بد بودند (نمرات به تفکیک) و حس کردم هیچ شانسی برای پذیرش در دانشگاه ...ندارم بنابرای از اپلای صرفنظر کردم و امسال مجدد در تاریخ ... امتحان میدم(retake).هر چند کمی نگرانم که تجربه سال گذشته تکرار شود. ....جمله آخرو اگر مایل بودید بذارید و در ایمیل زدن به اساتید خلاصه، صادقانه و سریع برید سر اصل مطلب .از نظرات سایر دوستان استفاده کنید.موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rgm نمایش پست ها
    سلام
    بستگی داره به رشته‌ی شما و دانشگاه مورد نظر و باقی CVتون. این که نمره‌تون در حد میانگینه خوبه. رایتینگ هم الزاماً بد نیست و بستگی داره چقدر مهم باشه.
    نظر من اینه که بگید بله امتحان دادم و این نمره‌ام شده ولی مجدد قصد دارم امتحان بدم که نمره‌ی بهتری بگیرم. نیازی نیست تاریخ رو بگید. که اگه خوب نشد دوباره هم بتونید امتحان بدید. نتیجه‌ی اون در آینده مشخص می‌شه و نیازی به صحبت در موردش الان نیست. تاریخش هم نیازی نیست بگید به نظرم.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

درمورد جوابی که اساتید میدن در ایمیل یک نکته وجود داره که من زیاد ندیدم کسی اشاره کنه. درمورد رشته های ما دانشجو در اولین سال تحصیلش معمولا تو 4 تا 6 تا آزمایشگاه rotation داره، دانشجو سال اول اصلا استاد انتخاب نمیکنه تا اینکه rotation تموم بشه. من خودم تا الان به 15 استاد ایمیل زدم و بیش از 80 درصدشون در جواب ایمیل خیلی کامل توضیح داده بودند که برای رشته های biomedical and biological science اصلا استاد دانشجو رو ادمیت نمیکنه و شما باید اپلای کنید و ابتدا توسط admission commitee پذیرفته بشید. حتی بعضی هاشون نوشته بودن که رزومه تو خیلی خوب هست و تشویقت میکنم اپلای کنی اما باید کمیته پذیرش تصمیم بگیره. رو همین حساب و همچنین با اطلاع از دوستانی که پارسال پذیرش گرفتند(حتی دوستانی که computer science خوندن و نه الزاما علوم پزشکی) باید بگم که هیچ لزومی نداره اول استاد اکی بده (مخصوصا اگر قصد اپلای کردن برای دانشگاه های Ivy league یا top 20 دارید) . من از تجربه شخصیم فهمیدم که اکی دادن اساتید چند سال پیش خیلی تو آمریکا مرسوم بود ولی الان اینطوری نیست...درمورد فنی مهندسی ها اظهار نظری ندارم شاید الان هم همین منوال باشه. خودم تازه میخام دسامبر اپلای کنم ولی اصلا ناامید نیستم که چون استاد خاصی شخصا منو ادمیت نکرده یعنی شانسی ندارم!!

Junior Member

Thanks for your email. Your background fits in well. There might be very few scholarship for master students. I am happy to support your application.
    دوستان برای این جور جواب ها چی باید بگیم چون من مثه اینکه باید اپلای کنم چی باید بنویسم که نشون بده من مشتاقم یا یکی دیگه اشون گفته برای فلان قسمت اپلای کن من با چند نفر دیگه بررسی میکنیم . باهات با ایمیل یا اسکایپ در تماس میمونیم اینا رو نمیدونم چجوری باید جواب بدم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

XXX,
    Your cv is impressive!
    I suggest that you apply to our program.
    Good luck,
    AS

دوستان نظر شما راج به این ایمیل چیه؟ خودم فک میکنم سرکاریه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    XXX,
    Your cv is impressive!
    Good luck,
    AS

میگه برو اپلای کن برای دانشکاه ولی ازش بپرس اسمشو برای سوپروایزر بزنی یا نه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

نقل قول نوشته اصلی توسط payamfi نمایش پست ها
    میگه برو اپلای کن برای دانشکاه ولی ازش بپرس اسمشو برای سوپروایزر بزنی یا نه ؟
    ممنون از نظرت دوست عزیز.
    حتما در ایمیل بعدیم از ایشون میپرسم اما کلا این ایمیل زدن به این استاد رو باید ادامه بدم(سوالم کلیه)؟ یعنی مثلا میگم اپلای ۳ ماه دیگس حالا الان منو میشناسه ۳ ماه دیگه که فک نکنم اصن ندونه بهش ایمل زدم.

اقا ی چیزی اضافه کنم اینکه ۵ مین نگذشته از ایمیلم جواب داده بله میتونی بنویسی
    ویرایش توسط Ftbrave : September 12th, 2016 در ساعت 11:43 PM

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    XXX,
    Your cv is impressive!
    Good luck,
    AS

این پاسخ سرکاریه! از تعداد جملاتش مشخصه
    تو رشته های ما این کار بی معنیه!
    شما فقط اپلای کن دوست من. همین
    الخصوص که برای فوق میخای بری نه دکتری!
    وقتتو تلف نکن بچسب به GRE
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون