صفحه 1200 از 1371 نخستنخست ... 2007001100115011901191119211931194119511961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012501300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,991 تا 12,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    زمینه تحقیقاتیش رو چک کرده بودم. ولی من یه اولویت ردیف چندم تو اینترست هام داشتم و ایشون هم همین رو در اولویت چندمش داشت. من همینجوری الله بختکی بهش ایمیل زدم که یهو دیدم جواب داد
    آره اون استاده رو درست حدس زدی. ظاهرا که هممون رو گذاشته سرکار
    ضمنا میشه بپرسم که اون ایمیل تملت مشابه من رو کی براتون فرستاده بود؟
    بهتره همینطوری یا بخت و اقبال ایمیل نفرستید و حساب شده باشه. اون ایمیل یک ماه پیش حدودا برای من فرستاده بود.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    بهتره همینطوری یا بخت و اقبال ایمیل نفرستید و حساب شده باشه. اون ایمیل یک ماه پیش حدودا برای من فرستاده بود.
    با این حساب احتمال می دم که این ایمیل رو دست کم برای 1000 نفری فرستاده باشه

Junior Member

سلام، بسیار ممنون از راهنماییتون. بهشون ایمیل زدم و CV رو فرستادم و جوابمو رو دادن که دقیقا باید چه کاری کنم. خیلی لطف کردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

من نمیدونم وقتی مدارکتون آماده نیست خب چرا ایمیل زدید. منظورم اینه فقط در صورتی این ایمیل زدن منطقیه که شما بدونید به ددلاین های مربوطه (در صورت اکی دادن استاد) میرسید و مدارکتون و زبان و جی ار ای تا قبل ددلاین اماده میشه. اگه اینا رو چک نکردید و همینجوری ایمیل زدید فقط کارتون منطقی نیست چون اینجوری فقط استادها رو میسوزونید. وقتی مدارکی اماده نیست بازم میشه ایمیل زد و مکاتبه کرد ولی به شرطی که بدونید مدارکتون به ددلاین مورد نظر میرسه توی ماه های اینده.

نکته دوم نفرستادن سی وی تونه که خب من دلیلی اونم متوجه نشدم که چرا با همون ایمیل اول این سی وی رو نفرستادید.

حالا در کل:

ایشون احتمالا از همون دو تا پروژه ای که دارید روشون کار میکنید و همون بک گراند کوتاهی که گفتید خوششون اومده و احتمالا به زمینه کاری ایشون هم نزدیکه (اگه غیر از اینه که خب جوابشون یه تیمپلیته و واسه همه همینو میفرسته). من فکر میکنم مورد اوله. چون اخرشم ازتون خواستن که مدارک و سی وی تون رو براشون بفرستید.

شما مدارکی که دارید و همون سی وی تون رو براشون بفرستید. ازشون تشکر کنید و (اگه مدارکتون و حی ار ای تون) میرسه بگید که میخوایید برای تاریخ پیش رو اپلای کنید و ممنون میشید که ایشون شما رو دز این زمینه راهنمایی کنند.
    اگه هم به مقاله ای علاقه مندید از کارهاشون میتونید ابراز علاقه کنید و راجع به اون و رزومه تون و زمینه کاری مورد نظرتون هم باهاشون صحبت کنید

موفق باشید

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید، ریز نمرات ارشد رو خودم میتونم همین الان از روی پرتالم بردارم، اما در مورد لیسانس، خب 144 واحد که تازه شامل دروسی مثل وصایای امام و این چیزا هست رو چطور به انگلیسی تهیه کنم برای ایشون ؟
    بهش ایمیل بزنم بگم باید از دانشگاه تهیه کنم و بنابراین شاید چند روزی طول بکشه ؟ تازه من لیسانس دانشگاه آزاد بودم و ظاهرا ریز نمره انگلیسی نمیدن.
    زیاد مهم نیست که چه دروسی پاس کردید در زمینه عمومی ها...
    اون استاد دنبال دروسی هست که بتونه میزان دانش و بکگراند شما رو بررسی بکنه.... نیاز به ریز نمرات دانشگاه نیست خودتون بشینید یکی دستی براش تهیه کنید.
    خوب شم تهیه بکنید و بعد براشون بفرستید یکی دو روز زیاد ایرادی به کار شما وارد نمیکند.

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    زیاد مهم نیست که چه دروسی پاس کردید در زمینه عمومی ها...
    اون استاد دنبال دروسی هست که بتونه میزان دانش و بکگراند شما رو بررسی بکنه.... نیاز به ریز نمرات دانشگاه نیست خودتون بشینید یکی دستی براش تهیه کنید.
    خوب شم تهیه بکنید و بعد براشون بفرستید یکی دو روز زیاد ایرادی به کار شما وارد نمیکند.
    ممنون. همین کار رو میکنم. یه سوال دارم حالا نمیدونم به موضوع تاپیک بیربطه یا نه. من در کل معدل هام جالب نیست و معمولیه. رقابتی نیست اصلا. حالا اون وسط یه سری دروس اصلی هم هست که نمرات بدی داره. این نمرات بعد یک سریش واقعا کم کاری خودمه چون نمیخوندم واقعا تا همین یک سال اول ارشد حتی و به فکر ادامه تحصیل و اپلای هم نبودم. و قطعا باید هزینه و تاوان این قصور رو بدم اینطور وقتها. ولی خب یک سریشون واقعا دست من نبوده. مثلا درسی رو شدم 12 میانگین کلاس بوده 11.5 !! یا درسی رو بوده استاد تصحیح نمیکرده کلا به همه 8-9 میداده از اخر همه رو میکرده 11-12 ! یا ترم اول ارشد یه درس رو افتادم مشروط شدم ولی سال بعد همون درس رو 17.25 شدم.

منظو از این حرفا اینه که به این استاد و یا هر استاد دیگه، صرفا ریز نمرات رو بدم بدون یک کلمه حرف، یا پیش دستی کنم و یه چیزی بگم ؟ مثلا صادقانه بگم بهترین خودم نبودم و الان عوض شدم و این حرفا. نشونش هم میتونه مثلا نمره تافلم باشه که 111 شدم.
    ویرایش توسط DrABP : September 20th, 2016 در ساعت 09:39 AM
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

ApplyAbroad Veteran

ممنون. همین کار رو میکنم. یه سوال دارم حالا نمیدونم به موضوع تاپیک بیربطه یا نه. من در کل معدل هام جالب نیست و معمولیه. رقابتی نیست اصلا. حالا اون وسط یه سری دروس اصلی هم هست که نمرات بدی داره. این نمرات بعد یک سریش واقعا کم کاری خودمه چون نمیخوندم واقعا تا همین یک سال اول ارشد حتی و به فکر ادامه تحصیل و اپلای هم نبودم. و قطعا باید هزینه و تاوان این قصور رو بدم اینطور وقتها. ولی خب یک سریشون واقعا دست من نبوده. مثلا درسی رو شدم 12 میانگین کلاس بوده 11.5 !! یا درسی رو بوده استاد تصحیح نمیکرده کلا به همه 8-9 میداده از اخر همه رو میکرده 11-12 ! یا ترم اول ارشد یه درس رو افتادم مشروط شدم ولی سال بعد همون درس رو 17.25 شدم.

منظو از این حرفا اینه که به این استاد و یا هر استاد دیگه، صرفا ریز نمرات رو بدم بدون یک کلمه حرف، یا پیش دستی کنم و یه چیزی بگم ؟ مثلا صادقانه بگم بهترین خودم نبودم و الان عوض شدم و این حرفا. نشونش هم میتونه مثلا نمره تافلم باشه که 111 شدم.
    برای مواردی که بالاترین نمره کلاس مثلا 14 هست شما میتونید course grade disstribution یا class grade disstribution رو از پرتال دانشجویی یا دیتابیس آموزش بگیرید و در قالب یک sheet ارائه میشه یا میتونید professor grade disstribution هم بگیرید( اینو مطمئن نیستم در ایران داشته باشیم ولی مورد قبلی رو من میتونستم در پرتال انتخاب کنم و پرینت یا اسکرین شات بگیرم). توضیح و توجیه نکنید مگر اینکه خودشون توضیح بخوان.برای کورس هایی که گذروندید یک چنین چیزی درست کنید و ارسال کنید و ذکر کنید آفیشیال هنوز در اختیار ندارید.https://www.uq.edu.au/study/plan_dis...lan=CIVILX2345
    موفق باشید

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    برای مواردی که بالاترین نمره کلاس مثلا 14 هست شما میتونید course grade disstribution یا class grade disstribution رو از پرتال دانشجویی یا دیتابیس آموزش بگیرید و در قالب یک sheet ارائه میشه یا میتونید professor grade disstribution هم بگیرید( اینو مطمئن نیستم در ایران داشته باشیم ولی مورد قبلی رو من میتونستم در پرتال انتخاب کنم و پرینت یا اسکرین شات بگیرم). توضیح و توجیه نکنید مگر اینکه خودشون توضیح بخوان.برای کورس هایی که گذروندید یک چنین چیزی درست کنید و ارسال کنید و ذکر کنید آفیشیال هنوز در اختیار ندارید.https://www.uq.edu.au/study/plan_dis...lan=CIVILX2345
    موفق باشید
    خیلی ممنونم واقعا.
    موقعی که پرتالم فعال بود مواردی مثل رتبه دانشجو در کلاس و میانگین و اینها رو میزد موقع اعلام نمره ولی الان که فارغ التحصیل شدم همچین چیزی نیست و فقط نمره رو نشون میده. مگر اینکه به قول شما آموزش دانشکده داشته باشه این آرشیو رو و بده. حالا اگر به هر دلیلی فقط خود نمره ها رو تونستم به استاد بدم و اگر شانس بیارم و ایشون کلا تو ذوقش نخوره و ناامید نشه از من و به قول شما توضیح بخواد، حرف یا توجیه و توضیح خودم رو قبول میکنه یا باید برای حرفم سند ارائه بدم بهشون ؟
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Senior Member kran آواتار ها

دوست عزیز درست معدل یک بخش مهم از رزئمه هر اپلیکنتیه. اما دیگه کارشناسی شما تموم شده و شما نمستونید جبران کنید. معمولا اینجور قصور رو به دو صورت میشه جبران کرد. 1- بچه ها معمول در دوره ارشد تلاششون رو بیشتر میکنند و معدل بهتری کسب میکنند. حتی مقالاتی هم در زمینه کاریشون میدند که نشون بدند طالب و انرژیک هستند.
    2- خیلی از دانشگاهای شمالی به نمره تافل و جی آر ای شما به عنوان یک فرصت خوب برای جبران قصور شما در نظر میگیرند. خوشبختانه نمره تافل شما عالی و رقابتی هستند. اگر بتونید یک جی ار ای خوب هم تنگش بزارید حتما بار رزومتون رو دو چندان میکند.
    دوست عزیز به فکر توضیح دادن چیزی نباشید که هیچ کمکی به شما نمیکند. معمولا اساتید (مخصوصا امریکای شمالی) نگاه جزیی ندارند و همه جوانب رو در نظر میگیرند پس نگران نباشید.
    پیشنهادم اینه که اگر معدل دو سال اخر کارشناسیتون از کل کارشناسیتون بهتر است، میتونید در کنار معدل کلتون تحت عنوان GPA two last years قرار بدهید. این روش معمول هست حتی من بسیاری از دانشگاها رو دیدم که خودشون به این نکته اشاره کرده اند. البته بیشتر مربوط به کانادا است.
    اما یک واقعیت یادتون نره.... وقتی معدل یک اپلیکنت بسیار پایین هست مثلا 12 یا 13، به زور اتومات دامنه ای از دانشگاه های بسیار تاپ رو از دست میدهد مثلا MIT, Stanford, UCLA و چنتایی دیگه... اما این بدین معنا نیست که شما نتونید دانشگاه خوب و تراز اول رو پذیرش نگیرید و یا بدین معنی نیست که نتونید فاند نگیرید. معمولا اینجور اپلیکنتها با پابلیش مقاله و نمرات زبان خوب بار رزومیشون رو بسیار بیشتر از نیاز یک رشته بهبود میبخشند.

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

خیلی ممنونم واقعا.
    موقعی که پرتالم فعال بود مواردی مثل رتبه دانشجو در کلاس و میانگین و اینها رو میزد موقع اعلام نمره ولی الان که فارغ التحصیل شدم همچین چیزی نیست و فقط نمره رو نشون میده. مگر اینکه به قول شما آموزش دانشکده داشته باشه این آرشیو رو و بده. حالا اگر به هر دلیلی فقط خود نمره ها رو تونستم به استاد بدم و اگر شانس بیارم و ایشون کلا تو ذوقش نخوره و ناامید نشه از من و به قول شما توضیح بخواد، حرف یا توجیه و توضیح خودم رو قبول میکنه یا باید برای حرفم سند ارائه بدم بهشون ؟
    قبول می کنند.اگر توضیح خواستند شما صادقانه و مختصر دلیلشو بگید. توضیحات kran مفید و کامله . معدل لیسانس رو قبول کنید و بگذرید به فکر GRE باشید.موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام
    من از یه استاد ایمیلی دریافت کردم که متنش رو میذارم.
    I have committed myself to all of the graduate students that I can handle for the coming year. Good luck in finding a suitable placement.
    به نظرتون منظورش این هست که دانشجو نمی خواد؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)