صفحه 1201 از 1371 نخستنخست ... 2017011101115111911192119311941195119611971198119912001201120212031204120512061207120812091210121112511301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,001 تا 12,010 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyeh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از یه استاد ایمیلی دریافت کردم که متنش رو میذارم.
    I have committed myself to all of the graduate students that I can handle for the coming year. Good luck in finding a suitable placement.
    به نظرتون منظورش این هست که دانشجو نمی خواد؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    منظورش رو خودش بطور واضح نوشته که الان به اندازه کافی دانشجو دارم و دانشجوی جدید نمیگیرم. ابراز امیدواری هم کرده که جای مناسب دیگری برای خودتون پیدا کنید.

Junior Member

,Good morning
    Thanks for your interest in our work and in the proposed position for a PhD grant. We received a lot of applications. Your application was carefully analysed, and we consider it in a reduced list of candidates. We hope to finalise our choice next week.
    ,With our best regards
    با سلام . منظور از reduced list چیست؟

با تشکر

Junior Member

نظرتون رو درباره ی این صحبت استاد هم اگه ممکنه بگید، الان این جوری که گفتن این استاد، یعنی من اگه GRE Quant رو بتونم ببرم بالا 165 ( همین الانش البته 163 ست!) یعنی این استاد ممکنه یه حمایتی ازم بکنه؟
    بعد یه مورد دیگه، الان این استاد اولش ازم سوال پرسیده که ایا میتونی به موقع اپلای کنی، یعنی من باید الان تو ایمیل به ایشون جواب بدم که اره مثلا میتونم اپلای کنم؟

Thanks for your note. It looks like you can be a good candidate. Could you submit your application in due time? Each package is evaluated as a whole, so both the committee and I will need to have all the information (including the three reference letters and evaluation forms) in order to make a decision. If possible, try to improve your GRE scores in the meantime (we now require V165 W 4--at least one of them should meet the standard exceptions can be made if having good publications) and look into fellowship opportunities such as the PhD innovation fellowship here which will significantly increase your chances of getting admitted here.

Junior Member

سلام ، چند روز بعد از ایمیل به استاد، این ایمیل رو گرفتم
    Hello Donya,

This is Marisa***, Graduate Coordinator for the School of Electrical Engineering and Computer Science at *** University, and I wanted to reach out to see if you need any assistance with completing your application.

Dr. *** was interested in your candidature and would like to strongly encourage you to apply to the program, which has a priority application deadline of January 10, 2017. Please feel free to reach out if you have any questions or concerns with the application process.

Sincerely,

تو جواب چی بگم؟ و اینکه از خود استاد جداگانه تشکر کنم با توجه به اینکه به خودم جوابی نداده؟
    ممنون از نظراتتون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    نظرتون رو درباره ی این صحبت استاد هم اگه ممکنه بگید، الان این جوری که گفتن این استاد، یعنی من اگه GRE Quant رو بتونم ببرم بالا 165 ( همین الانش البته 163 ست!) یعنی این استاد ممکنه یه حمایتی ازم بکنه؟
    بعد یه مورد دیگه، الان این استاد اولش ازم سوال پرسیده که ایا میتونی به موقع اپلای کنی، یعنی من باید الان تو ایمیل به ایشون جواب بدم که اره مثلا میتونم اپلای کنم؟

Thanks for your note. It looks like you can be a good candidate. Could you submit your application in due time? Each package is evaluated as a whole, so both the committee and I will need to have all the information (including the three reference letters and evaluation forms) in order to make a decision. If possible, try to improve your GRE scores in the meantime (we now require V165 W 4--at least one of them should meet the standard exceptions can be made if having good publications) and look into fellowship opportunities such as the PhD innovation fellowship here which will significantly increase your chances of getting admitted here.

من فقط نظر حودم رو میگم.
    جوااب قطعیتی وش نیست. اما استاد به یک نکته اشاره کرده است که تو میتونی یک دانشجوی دکتری خوب باشی. اما به نظر من یک نکته میتونه نقطه قوت این ایمیل باشه و اونم اینه که بهت گفته چه شریطی خیلی مهمه برای اینکه کوالیفای بشی... اینکه رزومتون رو قشنگ نگاه انداخته و بهتون گفته که کجاش کمتر از حد انتظار این استاد است. این استاد میخاد با دانشجویی کار بکند که GRE رو ارضا کرده باشد و بیس مقاله ای هم داشته باشد.
    بظر من اینه اگر تونستی اون مواردی که استاد گفته رو برآورد کنی حتما اپلای کن. استاد با زبون بی زبونی داره میگه با این شرایط امیدوار باش. اما هیچ چیزی 100% نیست.
    تجربه من از اپلای میگه این 50 50 حتما باید در کنار گزینه های 100% باشند. چون همواره شانس دخیل بوده برای گرفت پذیرش و فاند.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها

,Good morning

Thanks for your interest in our work and in the proposed position for a PhD grant. We received a lot of applications. Your application was carefully analysed, and we consider it in a reduced list of candidates. We hope to finalise our choice next week.
    ,With our best regards
    با سلام . منظور از reduced list چیست؟

با تشکر
    یعنی یکسری که خوب تر بودند رو غربال کردند و رزومه شما هم بین آنها است. جواب خوبیه، امیدوارم نتیجه خوبی داشته باشه و انتخاب بشید.

یکی از اساتید به این صورت جواب دادند:
    Thank you for your interest. I encourage you to apply. But I would like to make something very clear. Before I take a student, I ask that the student comes to X university, takes my class, and if he receives an A, then, I will decide if I will take him as a student. Before then, I can make no decision.

منظورشون این بوده که از اول خبری از فاند نیست دیگه درسته؟ یا باید ازشون بپرسم که اگه فاند میدید مشکلی نیست که بیام اونجا برای گرفتن نمره A؟
    (رنک این دانشگاه خوب نیست ، با این حال اینجوری جواب دادند)

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    یکی از اساتید به این صورت جواب دادند:
    Thank you for your interest. I encourage you to apply. But I would like to make something very clear. Before I take a student, I ask that the student comes to X university, takes my class, and if he receives an A, then, I will decide if I will take him as a student. Before then, I can make no decision.

منظورشون این بوده که از اول خبری از فاند نیست دیگه درسته؟ یا باید ازشون بپرسم که اگه فاند میدید مشکلی نیست که بیام اونجا برای گرفتن نمره A؟
    (رنک این دانشگاه خوب نیست ، با این حال اینجوری جواب دادند)
    دقیقا منظورشون اینه که تا شناخت پیدا نکنند به کسی فاند نمیدند. به نظر من ابتدا ازش تشکر کن و بگو من حاضرم که بیام سر کلاس شما. آیا با گرفتن این نمره احتمال فاند گرفتن هست. همین ابتدا به نظرم راجب به فاند باهاش حرف بزنی بهتره.
    اینطوری که از ایمیل برمیاد حداقل برای ترم اول فاند نمیده....
    زیاد توی نخ رنک دانشگاه نباش، معمولا استادهای خوب توی دانشگاههای متوسط و بد هم پیدا میشند. مقالات و کیفیت کار استاد رو بیشتر سرچ کن که دستت بیاد جای خوبیه یا نه... توی google scholar، researchgate و پیچ خود استاد سرچ کن ببین چیمار کرده و چقدر فاند داشته تو این سالها.

موفق باشی.

Junior Member

سلام
    یه استادی تو کانادا از من ریز نمرات لیسانس و پایان نامه ام رو خواسته. من نیم ساعت دستم رو کرده بودم تو موهام داشتم سرم رو می خاروندم که این دیگه چه صیغه ایه؟! پایان نامه من که فارسیه می خواد چیکار؟
    تنها چیزی که به ذهنم می رسید این بود که ممکنه دانشجوی ایرانی داشته باشه و بخواد پایان نامه ام رو بده که بخونه. وقتی چک کردم صفحه اش رو دیدم هیچ دانشجوی ایرانی نداره!
    نهایتا یه ایمیل زدم بهش و گفتم که ریز نمرات لیسانس رو ندارم و باید برم از دانشگاه بگیرم. پایان نامه رو هم همراه با مقاله مستخرج از اون براش فرستادم.
    نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    سلام
    یه استادی تو کانادا از من ریز نمرات لیسانس و پایان نامه ام رو خواسته. من نیم ساعت دستم رو کرده بودم تو موهام داشتم سرم رو می خاروندم که این دیگه چه صیغه ایه؟! پایان نامه من که فارسیه می خواد چیکار؟
    تنها چیزی که به ذهنم می رسید این بود که ممکنه دانشجوی ایرانی داشته باشه و بخواد پایان نامه ام رو بده که بخونه. وقتی چک کردم صفحه اش رو دیدم هیچ دانشجوی ایرانی نداره!
    نهایتا یه ایمیل زدم بهش و گفتم که ریز نمرات لیسانس رو ندارم و باید برم از دانشگاه بگیرم. پایان نامه رو هم همراه با مقاله مستخرج از اون براش فرستادم.
    نظرتون چیه؟
    معمولا تعدادی از اساتید میخاند که بدوند که طرف چیکار کرده در دوران کارشناسی و جه درسهایی رو پاس کرده است، که آیا بیس تئوری فرد در حد و اندازه های گروه و کارش هست. در مورد پایان نامه هم تعداد معدودی از اساتید میخانند بدونند که تز در چه مورد و چه کیفیتی بوده است. این دو تقاضا عجیب نیست و معمولا اتفاق میافتد.
    اما کاش به این سرعت جواب نمیدادی. به نظرم باس بهش میگفتی که من Official transcript ندارم و خودت میشستی نمراتتو از پروفایلت از دانشگاه میگرفی و یک unofficial بهش میدادی. فقط کافی بود بهش میگفتی که یه کم زمان میخاد و دو روزه اوکی میکردی.
    در مورد پایان نامه ات بگو که به زبان فارسی نوشتم. اما مقالاتم دقیقا استخراج شده از کام هست و اگر باز میدونید نیاز هست براتون ترجمه میکنم و میفرستم خدممتون.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)