صفحه 1204 از 1371 نخستنخست ... 2047041104115411941195119611971198119912001201120212031204120512061207120812091210121112121213121412541304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,031 تا 12,040 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Hello Mahsa,

Thank you for your continued interest. For admission to the graduate program in Chemistry you will have to apply online along with providing copies of the needed documents. The details can be found at
    http://chemistry.ua.edu/academics/gr...-in-chemistry/

You can also send me a copy of your application. Most incoming graduate students are initially supported with teaching assistantship. This can be converted to research assistantship later in the program depending on available funding for the advisor.
    دوستان من از استاد راجع به فاند پرسیدم این‌رو جواب داده، نظرتون چیه؟

Junior Member

به نظر من اپلای کنید. هر چی باشه جواب منفی نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    Hello Mahsa,

Thank you for your continued interest. For admission to the graduate program in Chemistry you will have to apply online along with providing copies of the needed documents. The details can be found at
    http://chemistry.ua.edu/academics/gr...-in-chemistry/

You can also send me a copy of your application. Most incoming graduate students are initially supported with teaching assistantship. This can be converted to research assistantship later in the program depending on available funding for the advisor.
    دوستان من از استاد راجع به فاند پرسیدم این‌رو جواب داده، نظرتون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lazla نمایش پست ها
    به نظر من اپلای کنید. هر چی باشه جواب منفی نیست.
    من متوجه نشدم که پولی هست بالاخره یا رایگان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان
    من همزمان به سسه نفر استاد از یک دپارتمان ایمیل زدم. یکیشون جواب داد که ایمیل رو فوروارد کن به استاد فلانی که یکی از همون سه تا که من ایمیل زدم. لطفا راهنمایی میکنید که حالا که خودم هم قبلش ایمیل زدم آیا مشکلی پیش نمیاد که ایمیل رو فوروارد کنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همزمان به سسه نفر استاد از یک دپارتمان ایمیل زدم. یکیشون جواب داد که ایمیل رو فوروارد کن به استاد فلانی که یکی از همون سه تا که من ایمیل زدم. لطفا راهنمایی میکنید که حالا که خودم هم قبلش ایمیل زدم آیا مشکلی پیش نمیاد که ایمیل رو فوروارد کنم؟
    دیگه وقتی قبلش به استاد فلانی ایمیل زدی برای چی می خوای دوباره فوروارد کنی؟ استاد بهمانی فکر کرده چون زمینه کار شما به استاد فلانی بیشتر می خوره، پیشنهاد بده که به جای من به ایشون ایمیل رو بفرستید ولی شما پیش دستی کردی و دیگه میوه نچیده روی درخت نذاشتی پس با خیال راحت منتظر جواب بشین و بقیه دانشگاه ها رو سرچ کنید.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    من متوجه نشدم که پولی هست بالاخره یا رایگان
    بهتون میگه مدارکتون رو برام هم بفرستید وقتی اپلای کردید تا فکر کنم . اگه نشد RA بشید عیبی نداره ما TA میدیم بعد میشه تغییرش داد به RA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lazla نمایش پست ها
    بهتون میگه مدارکتون رو برام هم بفرستید وقتی اپلای کردید تا فکر کنم . اگه نشد RA بشید عیبی نداره ما TA میدیم بعد میشه تغییرش داد به RA
    چون من‌رزومم‌خوبه،‌پس در هر‌صورت‌ فاند میدن ، ممنونم از لطفتون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsjustmaybe نمایش پست ها
    سلام
    من رزومم در حد خوبیه ولی خیلی هم خدا نیست. همینجوری الکی به Caltech و MIT میل زدم تقریبا همه جواب دادن و با توجه به چیزهایی که نوشتن مطمئنم اکثرشون تمپلیت نبوده و با حوصله نوشتند. حتی به چند تاشون یه ایمیل دیگه با سوال الکی فرستادم که چک کنم بازم جواب دادن. حالا میخوام بدونم استادای این دانشگاهها با توجه به حجم زیاد دانشجوهای متقاضی اصلا ایمیل الکی هم جواب میدن یا نه واقعا از رزومم خوششون اومده و شانس دارم.

البته اینم بگم که همه گفتن رزومت خوبه ولی قول نمیدیم باید ببینیم دانشکده چند تا پوزیشن خالی داره و چه کسایی اپلای میکنن.

پیشاپیش دستتون درد نکنه.
    سلام

اون استادا راستش رو بهت گفتن که همه چیز دست اونها نیست. مثلا دانشگاه Ohio نوشته از 200-300 اپلیکنت سالانه در ریاضی تنها 15-20 نفر پذیرفته میشن و این با توجه به این موضوعه که اکثر اساتید در این رشته خیلی خوب و مطرح هستند در زمینه کاریشون، پس این نظر کمیته پذیرش هست که شما در رقابت با بقیه پذیرفته بشید یا نشید و اگر هم اساتید اعمال نظر کنند خیلی نباید موثر باشه.

شما هم رزومت خیلی خوبه یعنی نکته ای مثبته که شانست برای رقابت با بقیه بالاتر میره ولی یادت باشه صدها اپلیکنت دیگه هم در دپارتمان شما در جایی مثل MIT برای رقابت حاضر خواهند بود. حالا اگه برداشتت خوبه از جوابها در این فرایند رقابتی شرکت کن.

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

سلام. یک استاد بهم گفته اسم سوپروایزرای «دیگه» رو هم باید توی اپلیکیشنم بیارم. فکر میکنم این یعنی احتمال گرفتنم زیاد نیست وگرنه این حرفو نمیزد و منو واسه خودش نگه میداشت! :د، درسته؟
    بعد منظورش اینه که اسم سوپروایزرای احتمالی رو توی SoP بیارم یا جای دیگه ای منظورشه؟

ایمیلش:

I am glad to hear that you are interested in joining our lab.
    We have some new projects coming up in 2017, so probably one new student will join the group. I can’t promise anything now, but I think your application would be quite strong. You should list several potential supervisors in your application to increase the chance of being admitted with funding.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مقدار مشکلم پیچیده است. ممنون میشم اگه کمک کنید.
    ولی قبلش یه مقدمه بگم: من الان ارشدم رو هم تموم کردم (سال 94). ولی بین ارشد تا لیسانسم 4 سال فاصله بود. (الان حدود هفت و نیم سال سابقه کار دارم). یه استادی در جواب ایمیلم ازم ریز نمرات کارشناسی رو خواست و من هم یه آنافیشیال بهش دادم و گفتم آفیشیالش چند روز دیگه آماده میشه. امروز رفتم دانشگاه و بهم گفتند که چون دانشجوی روزانه بودم، تعهد 9 سال خدمت دارم و خلاصه باید وضعیتت بررسی بشه و مدرکت آزاد بشه که ریز نمرات بهت بدیم که اینم یه ماهی کار داره. حالا مشکلی که دارم اینه که آیا این سوال برای استاد پیش نمیاد که من تا الان با چه مدرکی 7.5 سال کار کردم؟! و چون معدل لیسانسم یه خورده پایین هست این تصور براش پیش نمیاد که دارم بهش دروغ می گم و نمرات رو ازش قایم می کنم؟ به نظر شما یه ایمیل بهش بزنم و همین توضیحات رو بهش بدم یا نیازی نیست؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)