صفحه 1205 از 1371 نخستنخست ... 2057051105115511951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512551305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,041 تا 12,050 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    سلام. یک استاد بهم گفته اسم سوپروایزرای «دیگه» رو هم باید توی اپلیکیشنم بیارم. فکر میکنم این یعنی احتمال گرفتنم زیاد نیست وگرنه این حرفو نمیزد و منو واسه خودش نگه میداشت! :د، درسته؟
    بعد منظورش اینه که اسم سوپروایزرای احتمالی رو توی SoP بیارم یا جای دیگه ای منظورشه؟

ایمیلش:

I am glad to hear that you are interested in joining our lab.
    We have some new projects coming up in 2017, so probably one new student will join the group. I can’t promise anything now, but I think your application would be quite strong. You should list several potential supervisors in your application to increase the chance of being admitted with funding.
    ایشون میگن که ما یه پروژه های جدید برای سال 2017 داریم و احتمالا یک دانشجو جدید میگیریم اما خودش هم داره میگه احتمالا. شاید هنوز تکلیف فاندش معلوم نیست. بهتون میگه تو اسم چند تا رو بیار تا اگرم در واقع ایشون نگرفتن یه سری گزینه های رزرو داشته باشی. فکر نمیکنم منظور بدی داشته باشه که شما رو نمیخواد ، من فکر میکنم ایشون برای گرفتن دانشجو جدید بلاتکلیفه . نگران نباشید. پیشنهاد خوبی دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مقدار مشکلم پیچیده است. ممنون میشم اگه کمک کنید.
    ولی قبلش یه مقدمه بگم: من الان ارشدم رو هم تموم کردم (سال 94). ولی بین ارشد تا لیسانسم 4 سال فاصله بود. (الان حدود هفت و نیم سال سابقه کار دارم). یه استادی در جواب ایمیلم ازم ریز نمرات کارشناسی رو خواست و من هم یه آنافیشیال بهش دادم و گفتم آفیشیالش چند روز دیگه آماده میشه. امروز رفتم دانشگاه و بهم گفتند که چون دانشجوی روزانه بودم، تعهد 9 سال خدمت دارم و خلاصه باید وضعیتت بررسی بشه و مدرکت آزاد بشه که ریز نمرات بهت بدیم که اینم یه ماهی کار داره. حالا مشکلی که دارم اینه که آیا این سوال برای استاد پیش نمیاد که من تا الان با چه مدرکی 7.5 سال کار کردم؟! و چون معدل لیسانسم یه خورده پایین هست این تصور براش پیش نمیاد که دارم بهش دروغ می گم و نمرات رو ازش قایم می کنم؟ به نظر شما یه ایمیل بهش بزنم و همین توضیحات رو بهش بدم یا نیازی نیست؟
    ممنون
    یعنی شما میگید شاید فکر کنه که چون مدرکتون آزاد نشده یعنی اصلا مدرک ندارید؟!

Junior Member

نه
    می ترسم فکر کنه چون کار کردم پس مدرک دارم و وقتی مدرک دارم باید ریز نمره هم داشته باشم. دیگه چه می دونه ما با یه گواهی موقت کار می کنیم؟؟

Junior Member

نه
    می ترسم فکر کنه چون کار کردم پس مدرک دارم و وقتی مدرک دارم باید ریز نمره هم داشته باشم. دیگه چه می دونه ما با یه گواهی موقت کار می کنیم؟؟
    نه چنین چیزی نیست ، من دوستم که استادش میدونست که اول به ما گواهی موقت میدن و بعد باید مدرک رو آزاد کنیم. به نظر من شخصا اصلا جای نگرانی نداره ، اصلا چنین چیزی رو فکر نمیکنه چون شما در هر حال میتونید بهشون ثابت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    سلام. یک استاد بهم گفته اسم سوپروایزرای «دیگه» رو هم باید توی اپلیکیشنم بیارم. فکر میکنم این یعنی احتمال گرفتنم زیاد نیست وگرنه این حرفو نمیزد و منو واسه خودش نگه میداشت! :د، درسته؟
    بعد منظورش اینه که اسم سوپروایزرای احتمالی رو توی SoP بیارم یا جای دیگه ای منظورشه؟

ایمیلش:

I am glad to hear that you are interested in joining our lab.
    We have some new projects coming up in 2017, so probably one new student will join the group. I can’t promise anything now, but I think your application would be quite strong. You should list several potential supervisors in your application to increase the chance of being admitted with funding.
    تشویق به اپلای کرده و رزومه تونو قوی دونسته- همین امیدوار کننده س. ولی خودش صراحتا گفته که هیچ قولی بهتون نمیدم. بهمین خاطر چند تا استاد دیگه هم توی اپلیکیشن بنویسید تا اگر ایشون ینفر دیگه رو برداشت، شما کماکان شانس داشته باشی.
    هم توی SoP اسم اساتید دیگه رو بیارید، هم اگر فرم اپلیکیشن جایی برای معرفی استاد راهنما داشت، اونجا هم اسامی رو ذکر کنید.

سلام دوستان
    من یه مقدار مشکلم پیچیده است. ممنون میشم اگه کمک کنید.
    ولی قبلش یه مقدمه بگم: من الان ارشدم رو هم تموم کردم (سال 94). ولی بین ارشد تا لیسانسم 4 سال فاصله بود. (الان حدود هفت و نیم سال سابقه کار دارم). یه استادی در جواب ایمیلم ازم ریز نمرات کارشناسی رو خواست و من هم یه آنافیشیال بهش دادم و گفتم آفیشیالش چند روز دیگه آماده میشه. امروز رفتم دانشگاه و بهم گفتند که چون دانشجوی روزانه بودم، تعهد 9 سال خدمت دارم و خلاصه باید وضعیتت بررسی بشه و مدرکت آزاد بشه که ریز نمرات بهت بدیم که اینم یه ماهی کار داره. حالا مشکلی که دارم اینه که آیا این سوال برای استاد پیش نمیاد که من تا الان با چه مدرکی 7.5 سال کار کردم؟! و چون معدل لیسانسم یه خورده پایین هست این تصور براش پیش نمیاد که دارم بهش دروغ می گم و نمرات رو ازش قایم می کنم؟ به نظر شما یه ایمیل بهش بزنم و همین توضیحات رو بهش بدم یا نیازی نیست؟
    ممنون
    جای نگرانی نیست. درضمن- لزومی نداره سه پاراگراف توضیح کامل براش بنویسید. صرفا بگید که Official transcripts من بخاطر فرایند های اداری مداری طول میکشه تا آماده بشه. ازش بخوایید ارزیابی های اولیه رو از روی همین ریز نمره غیر رسمی انجام بده.
    براش هم شبهه پیش نمیاد که چطور وارد بازار کار شدید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس فیزیک_ تربیت مدرس تهران

سلام دوستان

من با یه استادی مکاتبه کردم و از همون اول ایشون مشتاق بودن که منو بپذیرن، قبلا هم دانشجوی ایرانی داشتن و خیلی هم راضی بوده ازشون رو این حساب خیلی خوب برخورد کرد با من، هر بار که من ایمیل میدم بهش محتوای ایمیلش اینه که تو نگران نباش اپلای کن بیا (بهار 2017) اما متاسفانه راجع به فاند هیچ رقمی به من نمیگه، من دو بار هم ازش پرسیدم ولی سربالا جواب میده و میگه من فاند دارم تا 2021، اپلای کن و حتما میتونی اسیستنت شیپ باشی و ....
    حالا به نظرتون من چجوری میتونم ازش رقم مشخص بگیرم، مخصوصا اینکه دانشجوهای قبلیش میگن حتما راجع به رقم فاند به توافق برس باهاش و مبلغ معین کن

ممنون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط susy نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با یه استادی مکاتبه کردم و از همون اول ایشون مشتاق بودن که منو بپذیرن، قبلا هم دانشجوی ایرانی داشتن و خیلی هم راضی بوده ازشون رو این حساب خیلی خوب برخورد کرد با من، هر بار که من ایمیل میدم بهش محتوای ایمیلش اینه که تو نگران نباش اپلای کن بیا (بهار 2017) اما متاسفانه راجع به فاند هیچ رقمی به من نمیگه، من دو بار هم ازش پرسیدم ولی سربالا جواب میده و میگه من فاند دارم تا 2021، اپلای کن و حتما میتونی اسیستنت شیپ باشی و ....
    حالا به نظرتون من چجوری میتونم ازش رقم مشخص بگیرم، مخصوصا اینکه دانشجوهای قبلیش میگن حتما راجع به رقم فاند به توافق برس باهاش و مبلغ معین کن

ممنون

به نظر من اگر جواب نمیده یعنی نمیخاد بهت بگه که چقدر بهت میدم. ولی معمولا اینقدر میدند که روزگارت بگذره. بعضی مواقع اصرار زیاد نتیجه عکس میده. اپلای کنید. وقتی استاد میگه اسیستنت بهت میده و میگه مطمئن باش، خوب حتما میده دیگه...
    1- گزینه های دیگه که در برنامتون هست رو اپلای کنید. فقط رو این بسنده نکنید.
    2- از دانشجواش بپرس معمولا چقدر میده واس اسیستنت.
    3- حداقل افتش اینه که کم داد نمیری...

موفق باشید.
    2-
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس فیزیک_ تربیت مدرس تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    به نظر من اگر جواب نمیده یعنی نمیخاد بهت بگه که چقدر بهت میدم. ولی معمولا اینقدر میدند که روزگارت بگذره. بعضی مواقع اصرار زیاد نتیجه عکس میده. اپلای کنید. وقتی استاد میگه اسیستنت بهت میده و میگه مطمئن باش، خوب حتما میده دیگه...
    1- گزینه های دیگه که در برنامتون هست رو اپلای کنید. فقط رو این بسنده نکنید.
    2- از دانشجواش بپرس معمولا چقدر میده واس اسیستنت.
    3- حداقل افتش اینه که کم داد نمیری...

موفق باشید.
    2-

خیلی ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتین و پاسخ دادین
    راستش این گزینه بهترین انتخابم و تقریبا تنها گزینه باقی مونده برامه و بقیه موارد هر کدوم بنا به دلایلی کنسل شدن به همین دلیل دیگه زیادی روش حساب کردم و اگه نشه مجبورم یه سال دیگه صبر کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susy نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون

به نظر من فاندش در‌حدی هست که بتونی‌ زندگی‌ کنی، تا حالا نشنیدم اگه فول فاند باشی پول کافی نباشه، معمولا کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)