صفحه 1206 از 1371 نخستنخست ... 2067061106115611961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012111212121312141215121612561306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,051 تا 12,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس فیزیک_ تربیت مدرس تهران

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    به نظر من فاندش در‌حدی هست که بتونی‌ زندگی‌ کنی، تا حالا نشنیدم اگه فول فاند باشی پول کافی نباشه، معمولا کافیه
    ممنون دوست عزیز، راستش چون قبلا راجع به یکی از دو تا از دانشجوهاش بدقولی کرده راجع به رقم فاند واسه همین نگران بودم
    خیلی ممنون که وقت گذاشتین و پاسخ دادین

Junior Member

سلام بچه ها.
    پس از فرستادین چندین و چند ایمیل به اساتید مختلف بالاخرا یکیشون جوابمو داد. حالا من جوابشو میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید:
    Hi ,

Thanks for your inquiry. I encourage you to officially apply to our program for the fall 2017. There is a possibility that I will add one to 2 students to my group.

Best wishes,

1- به نظرتون ایمیل تمپلیت فرستاده؟؟
    2- الان چجوری جواب بدم؟؟
    3- با توجه به اینکه به فاند اشاره نکرده توی جواب بهش بپرسم که فاند داری یا نه؟ (طرف خیلی گنده هست کلی پروژه تحقیقاتی در حال انجام داره)

خیلی استرس دارم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط susy نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، راستش چون قبلا راجع به یکی از دو تا از دانشجوهاش بدقولی کرده راجع به رقم فاند واسه همین نگران بودم
    خیلی ممنون که وقت گذاشتین و پاسخ دادین
    شما دلیلی برای نگرانی ندارید. بهرحال بعد از پذیرش، وضعیت در نامه مربوطه مشخص میشه از طرف دانشگاه کاملا. استاد بد قولی بخواد بکنه در همون زمان معلوم میشه و شما مختار خواهید بود باهاش کار کنید یانه.

نوع گفته شما این فرضیه رو به ذهن متبادر میکنه که انگار دانشجو رفته اونجا و شروع بکار کردن و استاده زده زیر قولش و پول کمتری داده!! در حالی که استاد به دانشجو قول نمیده بلکه دانشگاه این مسئولیت رو داره و استادم با هماهنگی دانشگاه اعلام میکنه چقدر فاند میخواد به دانشجو بده...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedq3 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    پس از فرستادین چندین و چند ایمیل به اساتید مختلف بالاخرا یکیشون جوابمو داد. حالا من جوابشو میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید:
    Hi ,

Thanks for your inquiry. I encourage you to officially apply to our program for the fall 2017. There is a possibility that I will add one to 2 students to my group.

Best wishes,

1- به نظرتون ایمیل تمپلیت فرستاده؟؟
    2- الان چجوری جواب بدم؟؟
    3- با توجه به اینکه به فاند اشاره نکرده توی جواب بهش بپرسم که فاند داری یا نه؟ (طرف خیلی گنده هست کلی پروژه تحقیقاتی در حال انجام داره)

خیلی استرس دارم ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام
    1- با توجه به تجربه اخیر و نظرات دوستان در مورد ایمیلهای خودم؛ این جواب ظاهرا در قالب (تمپلت) دعوت به اپلای هست.
    2- من خودم به این فرم ایمیلهای رسیده جواب ندادم. ولی میتونید از جواب این استاد تشکر کنید و بگید حتما بعد از اپلای ایشان رو مطلع خواهید کرد.
    3- وقتی میخواد 2 تا دانشجوی جدید بگیره طبیعتا فاند داره (البته در مورد کشوری مثل کانادا گاها اینترنشنال بودن مشکل ایجاد میکنه در مفهوم فاند مناسب چون بعضی از استادا میگن فاند داریم ولی برای اینترنشنال کافی نیست ولی در مورد کشور دیگه این اختلاف ظاهرا نیست و اگه میخواد دانشجو بگیره در اون کشورها استادی، فاند داره)

Junior Member

سلام یه استاد تو امریکا این پاسخ رو به من داده (برا دکتری مکانیک)، به نظرتون این ایمیل کلا تمپلیتیه که به همه میده؟ یا نه تا یه حدی از رزومه ام خوشش اومده و اگه ادمیشن کامیتی اوکی بده میتونه فاند هم بده؟
    تنکس

!! Thank you for writing. Sounds good that you are interested in my group – your academic background sounds great!!

My group is always welcoming bright minds to join us and I’d be happy to read your application materials to our graduate school in Mechanical Engineering. Detail information about our admissions process is located at:
    xxxxxxxxxxxx
    Typically, funding is provided to the most qualified individuals through a highly-competitive selection process made by a committee of selected faculty members.

Thank you for your interest in xxx and I hope you decide to apply – if you do, please put my name down in your application, so that I can review it in a timely manner.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    سلام
    1- با توجه به تجربه اخیر و نظرات دوستان در مورد ایمیلهای خودم؛ این جواب ظاهرا در قالب (تمپلت) دعوت به اپلای هست.
    2- من خودم به این فرم ایمیلهای رسیده جواب ندادم. ولی میتونید از جواب این استاد تشکر کنید و بگید حتما بعد از اپلای ایشان رو مطلع خواهید کرد.
    3- وقتی میخواد 2 تا دانشجوی جدید بگیره طبیعتا فاند داره (البته در مورد کشوری مثل کانادا گاها اینترنشنال بودن مشکل ایجاد میکنه در مفهوم فاند مناسب چون بعضی از استادا میگن فاند داریم ولی برای اینترنشنال کافی نیست ولی در مورد کشور دیگه این اختلاف ظاهرا نیست و اگه میخواد دانشجو بگیره در اون کشورها استادی، فاند داره)
    ممنونم از پاسختون.
    حالا به نظرتون اپلای کنم دیگه؟
    بعد تو ایمیلی که الان میخوام بزنم چجوری بپرسم فاند داری یا نه؟
    باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام یه استاد تو امریکا این پاسخ رو به من داده (برا دکتری مکانیک)، به نظرتون این ایمیل کلا تمپلیتیه که به همه میده؟ یا نه تا یه حدی از رزومه ام خوشش اومده و اگه ادمیشن کامیتی اوکی بده میتونه فاند هم بده؟
    تنکس

!! Thank you for writing. Sounds good that you are interested in my group – your academic background sounds great!!

My group is always welcoming bright minds to join us and I’d be happy to read your application materials to our graduate school in Mechanical Engineering. Detail information about our admissions process is located at:
    xxxxxxxxxxxx
    Typically, funding is provided to the most qualified individuals through a highly-competitive selection process made by a committee of selected faculty members.

Thank you for your interest in xxx and I hope you decide to apply – if you do, please put my name down in your application, so that I can review it in a timely manner.
    بنظرم تمپلیت ولی فقط برای اونایی که با کلیات رزومه شون حال میکنه میفرسته. در کل جواب خوبیه هرچند خیلی هم روش حساب نکنید. پیشنهاد میکنم یه ایمیل دیگه بزنید یه سوالی بکنین از روی جواب اون نتیجه گیری کنید.

Junior Member

Thank you for your email and your interest in xxxxx and xxxxx at xxxxxx University. Please visit our website xxxxx or contact xxxxx (xxxx) about requirements for admission. Selection of students from pursuit of an MS or PhD is a competitive process among admitted students and based on availability of funding. I only consider admitted students for funding, and thus, I encourage you to apply if you are interested in pursuing a graduate degree under my supervision. Additionally, if you have the ability to support yourself financially for at least the first year of your studies, if not the entire duration, you will put yourself in a better position to secure a research position.
    سلام دوستان به نظرتون ایمیل تمپلیت هست یا یه چیز دیگه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

Thank you for your patience. I just today submitted by large Department of Defense grant.

I read over your review and you definitely picked up on some important points. I have heard back from XXXXXX and it seems the best way forward is via a September 2017 application. They do accept January applications but there is no means to apply for scholarships. I just had an Australian PhD student start with me this September and it was the same for him last year. He just started and received a $13,000 entry scholarship. The problem with the January start date is that I would need to provide your salary for the first 9 months and with the current grants I have available that is just not possible. By September 2017 I will know about my grant situation better and you would be ideally placed for an entrance scholarship.

I realize this is not the news you wanted to hear but I believe this is the best course of action. If this is something that you would consider then we can work together over the next 9 months to prepare a grant outline and application you can submit to apply for a 4yr Fellowship as well as the entry scholarship.

Please let me know either way and again thanks for your patience.

نظرتون چیه بچه ها؟؟؟؟ یه چند وقتی هست در ارتباطیم و قرار بود Jan 2017 استارت بزنم

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam13641 نمایش پست ها
    Thank you for your email and your interest in xxxxx and xxxxx at xxxxxx University. Please visit our website xxxxx or contact xxxxx (xxxx) about requirements for admission. Selection of students from pursuit of an MS or PhD is a competitive process among admitted students and based on availability of funding. I only consider admitted students for funding, and thus, I encourage you to apply if you are interested in pursuing a graduate degree under my supervision. Additionally, if you have the ability to support yourself financially for at least the first year of your studies, if not the entire duration, you will put yourself in a better position to secure a research position.
    سلام دوستان به نظرتون ایمیل تمپلیت هست یا یه چیز دیگه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بله کاملا تمپلیته.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)