صفحه 1207 از 1371 نخستنخست ... 2077071107115711971198119912001201120212031204120512061207120812091210121112121213121412151216121712571307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,061 تا 12,070 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام، من از یه استادی تو امریکا همچین جوابی گرفتم.
    تو سایتشون نوشتن که یه open position دارن و افراد باید اپلای کنن به دانشگاه و همزمان رزومه شون رو براشون بفرستن. من ایمیل زدم به این استاد همراه با رزومه که همچین جوابی دادن. الان ایشون میزارن دانشگاه یه سری رو قبول کنه بعد دوباره عین الان ما باید ایمیل بزنیم به ایشون که این استاد دوباره از بین ما دانشجو انتخاب کنن؟ (تو این حالت ها ممکنه کسی بی استاد بمونه؟ (که نتیجتا بدون فاند بمونه؟) )
    با تشکر

Yes. Please apply and email me after the application is approved.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام، من از یه استادی تو امریکا همچین جوابی گرفتم.
    تو سایتشون نوشتن که یه open position دارن و افراد باید اپلای کنن به دانشگاه و همزمان رزومه شون رو براشون بفرستن. من ایمیل زدم به این استاد همراه با رزومه که همچین جوابی دادن. الان ایشون میزارن دانشگاه یه سری رو قبول کنه بعد دوباره عین الان ما باید ایمیل بزنیم به ایشون که این استاد دوباره از بین ما دانشجو انتخاب کنن؟ (تو این حالت ها ممکنه کسی بی استاد بمونه؟ (که نتیجتا بدون فاند بمونه؟) )
    با تشکر

Yes. Please apply and email me after the application is approved.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم حتما بگیرید

شما برای دانشگاه مورد نظر باید اپلای کنید و بعد از اینکه مراحل اپلایتون کامل شد به استاد هم خبر بدید این کامل شدن رو
    پرونده شما و رزومه شما بررسی میشه توسط دانشگاه و احتمالا یه جایی هم شما اسم استاد مروبطه رو مشخص میکنید و پرونده شما بعد از تایید به ایشون داده میشه و
    بعد ایشون دانشجوی خودش رو انتخاب میکنه یا اینکه ایشون هم نظر خودش رو روی پرونده هایی که به ایشون مربوط میشه میده و نهایتا با اون نظر دانشگاه کسی رو فاینال میکنه
    من سوال شما رو متوجه نشدم ولی به نظرم اگه حس میکنید که برای پوزیشن شانسی دارید و اگه هزینه اپلیکیشن فی هم براتون پرداختش سختی نداره اپلای کنید و شانستونو امتحان کنید
    این کامل شدن اپلای رو به استاد هم خبر بدید و بگید که امیدوارید براتون شانسی باشه که بتونید باهاشون کار کنید

موفق باشید

سلام دوستان. یکی از استادا از رزومه من خوشش اومده و درخواست دیدن مقاله هام رو کرده. با توجه به اینکه هنوز سابمیت نکردم آیا امکان سو استفاده ازش وجود داره ؟؟؟ خیلی روش زحمت کشیدم.
    با این جواب :

Hi Ehsan,
    I am interested in your background.
    Would you mind sending a copy of your paper drafts on****? Both **** and *****, if possible. If you don't feelcomfortable about sending them now, I can wait.
    به نظرتون امیدوار کننده هست جواب ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsangerman نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از استادا از رزومه من خوشش اومده و درخواست دیدن مقاله هام رو کرده. با توجه به اینکه هنوز سابمیت نکردم آیا امکان سو استفاده ازش وجود داره ؟؟؟ خیلی روش زحمت کشیدم.
    با این جواب :

Hi Ehsan,
    I am interested in your background.
    Would you mind sending a copy of your paper drafts on****? Both **** and *****, if possible. If you don't feelcomfortable about sending them now, I can wait.
    به نظرتون امیدوار کننده هست جواب ؟
    چینی هستن ایشون؟ در کل به نظر من نفرستید مخصوصا اگه چینی باشه چون دوست من این کار‌رو کرد و‌ قبل از سابمیت کردن خودش دید دقیقا همون مقاله را همون استاده چاپ‌کرده، مواظب باشید ، به نظرم بهشون بگید ما قبل از سابمیت فرستادن مقالمون برای‌کسی‌ جز استاد پیگیرد قانونی داره، اما یه چکیده ای ازش رو بدون دیتاهای کلیدی میتونید بهش بگید.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    چینی هستن ایشون؟ در کل به نظر من نفرستید مخصوصا اگه چینی باشه چون دوست من این کار‌رو کرد و‌ قبل از سابمیت کردن خودش دید دقیقا همون مقاله را همون استاده چاپ‌کرده، مواظب باشید ، به نظرم بهشون بگید ما قبل از سابمیت فرستادن مقالمون برای‌کسی‌ جز استاد پیگیرد قانونی داره، اما یه چکیده ای ازش رو بدون دیتاهای کلیدی میتونید بهش بگید.موفق باشید
    سلام. بله چینی هست . نمیدونم شاید میخواد ببینه کارم در چه حدیه !!! ترسیدم بفرستم همین اتفاق بیوفته !!!

Junior Member

سلام. بله چینی هست . نمیدونم شاید میخواد ببینه کارم در چه حدیه !!! ترسیدم بفرستم همین اتفاق بیوفته !!!
    من کلی از دوستام میدونم مقاله هاشون رو فرستادن و مشکلی هم برنخوردن، یه سری شون هم با همون استادا بعدا فاند گرفتن!
    حالا این که دسته بندی میکنید به چینی و ... دیگه نمیدونم.
    ویرایش توسط jajass : October 3rd, 2016 در ساعت 09:49 PM

Junior Member

اصلا براش نفرستید،‌‌ چینیا کلا بهشون اعتمادی نیست،‌بهش بگید بعد از سابمیت میفرستم

سلام دوستان. چند ماه پیش یه استاد در جواب ایمیلم گفت منو تو sop معرفی کن و زمینه کاریم رو بگو. حتی گفت اگه سوالی داری هم ازم بپرس. این استاده هم خیلی سطح بالاست و عضو کمیته پذیرش هست. بعد از دو ماه ایمیل زدم که فلان پیش نیاز رو میشه در زمان اپلای نداشت که جواب نداد. تو وبسایتش هم تا چند وقت پیش نوشته بود در حال حاضر دانشجو میگیرم ولی الان چک کردم و دیدم که اینو پاک کرده. من الان چیکار کنم؟ به اون دانشگاه اپلای کنم!؟ میترسم پشیمون شده باشه

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید اگه خیلی طولانیه. ممنون میشم اگه جواب سوالاتمو بدین
    من قصد اپلای واسه امریکا دارم تقریبا واسه صدو پنجاه استاد ایمیل زدم که تقریبا صدتاشون جوابمو دادن ( خودم اول فکرشو نمیکردم این تعداد جوابمو بدن) ولی خوب تقریبا همشون دلیل تکراری که یا فاند ندارن و یا دانشجو جدید نمیگیرن جواب ایمیل منو دادند اما از بینشون الان تقریبا هفت استاد هستن که جواب مثبت دادن. اما چندتا سوال کلی داشتم واسه تصمیم گیری چون در نهایت باید یکی انتخاب کنم
    کدامیک از این دانشگاه بهتره؟ دانشگاه با رنک جهانی بهتر و یا دانشگاهی که در زمینه رشته رنک بهتری داره؟
    حداقل و حداکثر فاند دانشگاه امریکا چقدره؟
    چقدر میشه به استادایی که گفتن اطلاعات منو ذخیره میکنن به محض دریافت فاند جدید بهم اطلاع میدن امید داشت؟
    بین استاد تمام یه دانشگاه با رنک صدو شصت و استادیار یه دانشگاه با رنک نود و پنج کدومش بهتره؟
    دانشگاهی با رنک بهتر اما فاند کمتر بهتره یا دانشگاهی با فاند بیشتر اما رنک بالاتر؟
    چند تا استاد بهم توصیه کردن حتما از طریق سایت دانشگاه اپلای کنم منو به عنوان دانشجو قبول میکنن میخوام بدونم اصلا تا اون زمان منو یادشون میمونه؟ یا خواست فقط بهم امیدواری بدن؟ ( چون میدونم ممکنه کسی دیگه ای هم اپلای کنه با رزومه بهتر)
    و اما سوال اخرم من اگه در نهایت در دانشگاهی پذیرش بشم که قبلا با اساتیدش مکاتبه نداشتم اما بهتر از دانشگاههاییه که با اساتیدش صحبت کردم. تکلیف اساتیدی که بهشون قول همکاری دادم و گفتم خیلی دوس دارم باهاشون پروره داشته باشم چی میشه؟ مخصوصا یکیشون که خیلی راغبه از طریق ایمیل در ارتباط باشیم و معمولا در مورد سوالات علمی با هم مشورت میکنیم

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید اگه خیلی طولانیه. ممنون میشم اگه جواب سوالاتمو بدین
    من قصد اپلای واسه امریکا دارم تقریبا واسه صدو پنجاه استاد ایمیل زدم که تقریبا صدتاشون جوابمو دادن ( خودم اول فکرشو نمیکردم این تعداد جوابمو بدن) ولی خوب تقریبا همشون دلیل تکراری که یا فاند ندارن و یا دانشجو جدید نمیگیرن جواب ایمیل منو دادند اما از بینشون الان تقریبا هفت استاد هستن که جواب مثبت دادن. اما چندتا سوال کلی داشتم واسه تصمیم گیری چون در نهایت باید یکی انتخاب کنم
    کدامیک از این دانشگاه بهتره؟ دانشگاه با رنک جهانی بهتر و یا دانشگاهی که در زمینه رشته رنک بهتری داره؟
    حداقل و حداکثر فاند دانشگاه امریکا چقدره؟
    چقدر میشه به استادایی که گفتن اطلاعات منو ذخیره میکنن به محض دریافت فاند جدید بهم اطلاع میدن امید داشت؟
    بین استاد تمام یه دانشگاه با رنک صدو شصت و استادیار یه دانشگاه با رنک نود و پنج کدومش بهتره؟
    دانشگاهی با رنک بهتر اما فاند کمتر بهتره یا دانشگاهی با فاند بیشتر اما رنک بالاتر؟
    چند تا استاد بهم توصیه کردن حتما از طریق سایت دانشگاه اپلای کنم منو به عنوان دانشجو قبول میکنن میخوام بدونم اصلا تا اون زمان منو یادشون میمونه؟ یا خواست فقط بهم امیدواری بدن؟ ( چون میدونم ممکنه کسی دیگه ای هم اپلای کنه با رزومه بهتر)
    و اما سوال اخرم من اگه در نهایت در دانشگاهی پذیرش بشم که قبلا با اساتیدش مکاتبه نداشتم اما بهتر از دانشگاههاییه که با اساتیدش صحبت کردم. تکلیف اساتیدی که بهشون قول همکاری دادم و گفتم خیلی دوس دارم باهاشون پروره داشته باشم چی میشه؟ مخصوصا یکیشون که خیلی راغبه از طریق ایمیل در ارتباط باشیم و معمولا در مورد سوالات علمی با هم مشورت میکنیم
    1- برای برگشت به ایران حالت اول و برای موندن و منطقی تر حالت دوم.
    2- جوابی برا این سوال وجود ندارد. دانشگاه به دانشگاه متفاوت است و در یک دانشگاه گروه به گروه و حتی استاد به استاد متفاوت است. اما اگر به شما فاند بدند اینقدری میدند که زندگی دانشجویی بی دغدغه ای داشته باشید.
    3- بازم جوابی وجود ندارد. اما رول کار اینه که اگر استادی تمایل نشان داد باید اپلای کرد. در کل پروسه اپلای یک شرایط رقابتی هست و لذا احتمال اینکه رقیب بهتر از شما اپلای کند همیشه وجود دارد.
    4- زیاد خودتون رو محدود به رنک نکنید معمولا در این تفاوت رنک، دانشگاهها زیاد از نظر امکانات و پلن ریسرچ متفاوت نیستند. سعی کنید جایی برید که از همه لحاظ برای شما خوب و مفید باشد. از نظر من تفاوتی ندارد اگر بتونید از جفتشون فاند بگیرید.
    5- این روال اپلایه و شما اسم استاد رو توی portfolio خودتون میارید. رقیب همشه هست شما کار خودتون رو بکنید.
    6- ما داریم توی یک میدان جنگ برا بقا میجنگیم. این جنگ یمسیری قانون دارد که همه باهاش راغبند. معمولا اساتید میدونند که یک اپلیکنت برای چند جا اپلای میکنند و فقط میتونند یکیشو برند. شما ارتباطتون رو قط نکنید و اپلای کنید اگر از دانشگاه بهتر پذیرش گرفید که میرید و اگر نگرفتید با همین استاد کار میکنید. شما اپلای کنید و بهترین رو برای خودتون انتخاب کنید. مطمئن باش اگر یه اپلیکنت بهتر از شما به استاد ایمیل بدهد شک نکن که ارتباطش با شما کمرنگ میشود. این یک کار غیر اخلاقی نیست یک عرف و تاکتیکه. زمانی نرفتن زشت و غیر اخلاقیه که شما از یه دانشگاه پذیرش داشته باشید و نرید و هیچ جای دیگه نرید (یعنی اون سال دانشگاه نرید). این مصداق سر کار گذاشتن است ولی زمانی که شما چندتا آفر داارید و بهترینش رو میرید این یعنی منطق و انتخاب درست.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)