صفحه 1209 از 1371 نخستنخست ... 2097091109115911991200120112021203120412051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912591309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,081 تا 12,090 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ممنونم از توجه شما.
    البته منم به هوای اینکه تزم آرشیو شده و ایمیل های تبادل شده با استاد موجوده بهش اعتماد کردم. به هر حال لطف می کنید که مشاوره می دید.

Junior Member

سلام،کسی میدونه این letter of interest چیه؟یه استادی میل زده که اینو میخواد و تو توضیحاتش مختصر اینو نوشته:
    a letter of interest, which outlines your qualifications and research experience
    همزمان Cv رو هم میخواد، حالا من نمیدونم الان این
    letter of interest منظور همون SOP هست یا نه؟ و اینکه الان تو این چقدر کامل باید experience هام رو توضیح بدم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    به نظر من نباید این کارو میکردید،‌ببینید اگه الان از مقاله ای که سابمیت نشده سواستفاده شه شما نمیتونید مدعی بشید چون مدرکی ندارید، به نظر من یک ایمیل تکمیلی به ایشون بزنید که من هنوز سابمیت نکردم و با اعتماد کامل به شما دادم. کلا اگه استادی کارتون رو خواست بدون ورود به جزئیات کلیدی براشون توضیح‌ بدید. موفق باشید
    ببینید آش به این شوری هم که شما می‌گید نیست.
    نمی‌دونم مورد دوست شما چه شرایطی داشته دقیقاً، استاد در چه سطحی بوده، چه دانشگاهی بوده و ...* ولی به طور کلی چنین نگرانی‌هایی به جا نیست.
    دنیای آکادمیک این طوری‌ها هم نیست. استاد یک دانشگاه معتبر (یا حتی نیمه معتبر) نیازی نداره به این که از مقاله و پایان‌نامه‌ی کسی استفاده کنه. چه چینی باشه چه هندی چه آمریکایی. نیاز هم داشته باشه سخت‌گیری‌هایی در مورد Plagiarism هست که امکان چنین کاری رو از بین می‌بره.
    مقاله‌ی مکتوب در شرف submit که هیچ، در کنفرانس‌ها بسیاری ایده‌ها مطرح می‌شه که فقط ایده است و هنوز هیچ‌گونه پیاده‌سازی در موردش انجام نشده. ولی همین ارائه شدنش به معنی ثبت برای اون شخصه.
    این که می‌گید مدرکی ندارید هم درست نیست. همون ای‌میل خودش کفایت می‌کنه.

* ما از این دوست‌ها هم داشتیم که فکر می‌کردن همه دارن ایده‌های اون‌ها رو می‌دزدن ولی حیف که دستشون به جایی بند نیست!
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

Thank you for reaching out to me. I am interested in having new graduate students this year. Your CV looks interesting. I am looking forward to seeing your application.
    این تمپلیته؟؟؟؟؟ از دانشگاه تاپ تن هست و من جی ار ای پایینه

سلام دوستان . استادی بعد چند بار ایمیل و درخواست مقاله های من نهایتا به من ایمیل زیر رو فرستاد .
    I may contact you if I am able to secure funding.
    میخام بدونم به این حرف میشه اطمینان کرد ؟ یعتی واقعا تماس میگیره ؟ یا خواسته خیلی مودبانه بگه نه. ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    یه استادی تو امریکا اینو به من داده.
    چه برداشتی میشه از این کرد؟
    الان من چیکار کنم؟
    ازش بپرسم که بالاخره اپلای کنم یا نه؟
    Unfortunately, this year, I am not on our recruiting committee. Please look at this web page http://math.osu.edu/grad/future

for information about our phd program.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    سلام دوستان . استادی بعد چند بار ایمیل و درخواست مقاله های من نهایتا به من ایمیل زیر رو فرستاد .
    I may contact you if I am able to secure funding.
    میخام بدونم به این حرف میشه اطمینان کرد ؟ یعتی واقعا تماس میگیره ؟ یا خواسته خیلی مودبانه بگه نه. ممنون
    به شخصه هر دو طرف قضیه رو تجربه کردم. 1- هرگز تماس نگرفتند 2- بعد از مدتی ایمیل اومده که فاند پیدا کردم و اپلای کن.
    شما مجبوری منتظر بمونید تا زمان بگذرد.
    موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lonliness نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه استادی تو امریکا اینو به من داده.
    چه برداشتی میشه از این کرد؟
    الان من چیکار کنم؟
    ازش بپرسم که بالاخره اپلای کنم یا نه؟
    Unfortunately, this year, I am not on our recruiting committee. Please look at this web page http://math.osu.edu/grad/future

for information about our phd program.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

ازین جواب چیز خاصی رو نمیشه فهمید
    توی همون وب سایت هم تقریبا مراحل کار رو نوشته
    he process typically starts with a pre-screening files by the chair of the recruitment committee based on basic data such as performance in critical courses, general background, test scores, and brief inspections of letters. The graduate recruitment committee then reviews about 100-120 files in greater depth split over two rounds, one in mid-January and another about a month later. This review typically leads to the admission of around 70-80 students to the PhD program, as well as an ordered wait list issued some time later in March.

به نظر میرسه شما باید اپلای کنید و توسط کمیته مورد نظر بررسی بشه مدارکتون و بعد در موردتون تصمیم گیری میشه
    ولی این استاده خودش در مورد شما نظری نداده و انگار مدارک شما اول باید توسط همون کمیته بررسی بشه
    میتونید باز ازش سوال کنید
    ولی اگه دادن اپلیمیشن فی براتون سخته و رزومه خودتون رو در حد اون دانشگاه و استاد نمیبینید خب منتظر جواب های بهتری بمونید
    ولی اگه مشکلی با اپلیکیشن فی ندارید و فکر میکنید شانسی هم خواهید داشت حتی کم به نظرم اپلای کنید و شانستون امتحان کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز فعال در فروم

دوستان اگه از استادی در یک دپارتمان تشویق به اپلای معمولی طی ایمیلی شخصی (نه تمپلت) دریافت کردیم، به نظرتون به ایمیل زدن به سایر اساتید اون الف: دپارتمان یا ب: دپارتمان دیگه در همون دانشگاه ادامه بدیم یا خیر؟ (مثل اگر از دپارتمان مهندسی برق یا کامپیوتر تشویق به اپلای معمولی گرفتیم، به اساتید دپارتمان کامپیوتر ساینس ایمیل بزنیم یا نه؟
    ممنون از همه تون بابت اختصاص وقت.
    ویرایش توسط the_y : October 5th, 2016 در ساعت 07:01 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

ازین جواب چیز خاصی رو نمیشه فهمید
    توی همون وب سایت هم تقریبا مراحل کار رو نوشته
    he process typically starts with a pre-screening files by the chair of the recruitment committee based on basic data such as performance in critical courses, general background, test scores, and brief inspections of letters. The graduate recruitment committee then reviews about 100-120 files in greater depth split over two rounds, one in mid-January and another about a month later. This review typically leads to the admission of around 70-80 students to the PhD program, as well as an ordered wait list issued some time later in March.

به نظر میرسه شما باید اپلای کنید و توسط کمیته مورد نظر بررسی بشه مدارکتون و بعد در موردتون تصمیم گیری میشه
    ولی این استاده خودش در مورد شما نظری نداده و انگار مدارک شما اول باید توسط همون کمیته بررسی بشه
    میتونید باز ازش سوال کنید
    ولی اگه دادن اپلیمیشن فی براتون سخته و رزومه خودتون رو در حد اون دانشگاه و استاد نمیبینید خب منتظر جواب های بهتری بمونید
    ولی اگه مشکلی با اپلیکیشن فی ندارید و فکر میکنید شانسی هم خواهید داشت حتی کم به نظرم اپلای کنید و شانستون امتحان کنید

موفق باشید
    ممنون دوست عزیز.
    این استاد تو امریکاست . به نظرت بدون رضایت استاد شانسی برای پذیرش هست؟
    این دانشگاه اپلیکیشن فی فقط 5 دلار داره. به نظرت به یه استاد دیگه تو همون دپارتمان ایمیل بزنم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)