صفحه 121 از 1371 نخستنخست ... 21711111121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311712216211121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    lممنون از جوابتون
    مگه امکان داره کسی با هزینه شخصی بره؟
    سلام
    خب آره. شما بودن financial aid پذیرش می گیرید فقط باید همراه مدارک اپلای معمولاً ترجمه حساب بانکی معتبر به نام خودتون که توش پول حداقل هزینه یک سال زندگی در اونجا باشد هم بفرستید که نشان دهید شما توانایی مالی برای درس خوندن بدون fund را دارید

Junior Member

Unhappy پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

to: 7aseman
    سوالات تو ذهنمو از استاد پرسیدم که میتونم با هزینه شخصی بیام یا شانسی برا پذیرش دارم؟ فقط این جوابو داد

Once you got a scholarship. Please let me know. Good luck

Junior Member

Unhappy پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط creator نمایش پست ها
    Please help,I got these responses

I will be very happy to have you in my group. Please let me know if there is anything I can help.

and another one :
    ?Prof :Thank you for your interest in my work. Can you send me your TOEFL and GRE scores
    After sending the gre score :
    Prof :A successful applicant to our PhD program usually has a GRE score of Q+V=1300 or above. It is usually higher for students who qualify for financial aid.

What should I do ,Plz help
    nobody is here to answer me?please help

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

nobody is here to answer me?please help
    دوست من فكر كنم واضح هست. استاد از شما نمره GRE مي خواد. مي تونيد سوالتون رو بگيد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    to: 7aseman
    سوالات تو ذهنمو از استاد پرسیدم که میتونم با هزینه شخصی بیام یا شانسی برا پذیرش دارم؟ فقط این جوابو داد

Once you got a scholarship. Please let me know. Good luck
    دوست من چي بگم. حتما با هزينه شخصي قبول نداره.شايدم نمي خواهد مستقيم بگه نه. اين استنباط من هست. تا نظر ساير دوستان چي باشه؟؟

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

Prof :A successful applicant to our PhD program usually has a GRE score of Q+V=1300 or above. It is usually higher for students who qualify for financial aid.
    one of the universities in America said that there is no minimum for GRE because the avg score is different in various countries. u can tell ur prof. the condition of iran in which there is rarely a high score, although they're usually more successful than others.
    ویرایش توسط hossein.k : November 11th, 2009 در ساعت 11:12 PM

Junior Member

سلام
    دوستان، من به استادی ایمیل زدم و جواب داده که چند تا از کارهای کنونیم را برایش بفرستم. بنظرتون مثبته نظرش به من ؟

Junior Member

Thanks for your interests. Your background in .... are relevant to do research with me in ...., and .. for application in ........ Your previous educations are from good universities in your country. I am interested in looking into your formal application.

Please download a formal application package from ......, and submit a formal package of application. Make sure you supply complete information (transcripts, reference letters, TOEFL, etc, etc). After you receive a message from the ... confirming that your application is received, and is complete, then please email me to let me know.
    نظر بدید دوستان لطفا

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ElnazD نمایش پست ها
    سلام
    دوستان، من به استادی ایمیل زدم و جواب داده که چند تا از کارهای کنونیم را برایش بفرستم. بنظرتون مثبته نظرش به من ؟
    سلام
    براش بفرستید و چند روز بعد دوباره میل بزنید و نتیجه اش را بپرسید

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kabira نمایش پست ها
    Thanks for your interests. Your background in .... are relevant to do research with me in ...., and .. for application in ........ Your previous educations are from good universities in your country. I am interested in looking into your formal application.

Please download a formal application package from ......, and submit a formal package of application. Make sure you supply complete information (transcripts, reference letters, TOEFL, etc, etc). After you receive a message from the ... confirming that your application is received, and is complete, then please email me to let me know.
    نظر بدید دوستان لطفا
    سلام
    جواب قطعی نداده ولی خوب من جای شما بودم اپلای می کردم
    الان هم تشکر کنید و اگر قصد اپلای دارید بگویید که حتماً اپلای می کنید و خبرش می کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)