صفحه 1210 از 1371 نخستنخست ... 2107101110116012001201120212031204120512061207120812091210121112121213121412151216121712181219122012601310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,091 تا 12,100 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نظرتون راجع به این ایمیل چیه دوستان ؟

Thanks for your interest in joining ****. I have several openings for a new PhD student in my **** group, and I would like to encourage you to apply to our graduate school (electrical engineering PhD program). Would you send me your conference paper and any draft paper that you’re currently working on? I would be happy to look into them.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز فعال در فروم

دوستان اگه از استادی در یک دپارتمان تشویق به اپلای معمولی طی ایمیلی شخصی (نه تمپلت) دریافت کردیم، به نظرتون به ایمیل زدن به سایر اساتید اون الف: دپارتمان یا ب: دپارتمان دیگه در همون دانشگاه ادامه بدیم یا خیر؟ (مثل اگر از دپارتمان مهندسی برق یا کامپیوتر تشویق به اپلای معمولی گرفتیم، به اساتید دپارتمان کامپیوتر ساینس ایمیل بزنیم یا نه؟
    ممنون از همه تون بابت اختصاص وقت.
    تجربه شخصیم میگه که در ارتباط با اساتید یک گروه به ضورت همزمان باید کمی با احتیاط باید رفتار کرد. اما در مورد دانشکده های دیگر ممناعنی نیست میتونید ایمیل بدبدو.
    برای یک گروه منتظر بمانید و بعد از یک هفته به سایر اساتید ایمیل بدبد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsangerman نمایش پست ها
    نظرتون راجع به این ایمیل چیه دوستان ؟

Thanks for your interest in joining ****. I have several openings for a new PhD student in my **** group, and I would like to encourage you to apply to our graduate school (electrical engineering PhD program). Would you send me your conference paper and any draft paper that you’re currently working on? I would be happy to look into them.
    این ایمیل بک تشویق به اپلای معمولی است. اگر جواب قطعی از جایی ندارید میشه به عنوان یک گزینه برای اپلای روش حساب کرد. سعی کنید مقالات چاب شده و سابمیت شده خودتون رو براشون ارسال کنید شاید برای گرفتن شما تمایل بیشتری نشان بدهد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lonliness نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز.
    این استاد تو امریکاست . به نظرت بدون رضایت استاد شانسی برای پذیرش هست؟
    این دانشگاه اپلیکیشن فی فقط 5 دلار داره. به نظرت به یه استاد دیگه تو همون دپارتمان ایمیل بزنم؟؟

دوست عزیز

اول اینکه اینجوری که من متوجه شدم بعد از بررسی توسط کمیته و رد شدن از اون ***** مدارکتون دست استاد مربوطه میرسه
    ایمیل زدن به استادهای دیگه اشکالی نداره اصلا
    به هر حال اگه جواب بهتری از کسی دیگه بگیرید خب بهتره
    ولی اگه روند همون بررسی تویط کمیته مورد نظره و اپلیکیشن فی هم ۵ دلاره خب چرا اپلای نکنید و شانستونو امتحان نکنید؟!

بازم نظر دوستان دیگه رو هم بگیرید

موفق باشید

Junior Member

سلام
    یکی از اساتید امریکا ازم خواست مقاله هام رو براش بفرستم که من هم فرستادم.
    ایشون بعد چند ساعتی ایمیل زدن که
    Please for future email use my new email xxxx, you are welcome to apply but fund is very competitive here
    در کل که مشخصه جواب خیلی مطمئنی بهم ندادن ولی میخوام بدونم برداشت شماها ازین چیه؟، و در کل حالا من نمیدونم باید جوابی به ایشون بدم یا خیر؟ (و اینکه چه جوابی بدم؟)
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eldared نمایش پست ها
    سلام
    یکی از اساتید امریکا ازم خواست مقاله هام رو براش بفرستم که من هم فرستادم.
    ایشون بعد چند ساعتی ایمیل زدن که
    Please for future email use my new email xxxx, you are welcome to apply but fund is very competitive here
    در کل که مشخصه جواب خیلی مطمئنی بهم ندادن ولی میخوام بدونم برداشت شماها ازین چیه؟، و در کل حالا من نمیدونم باید جوابی به ایشون بدم یا خیر؟ (و اینکه چه جوابی بدم؟)
    با تشکر

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم اتفاقا جواب نسبتا خوبی گرفتین !
    همینی که استادی از شما مقاله تونو خواسته و شما هم واسش فرستادین و هم اینکه یه ایمیل دیگه رو برای ادامه ارتباط بهتون داده نشونه های خوبیه (مطمئن نیستم ولی احتمالا ایمیل اولش پر از اپلیکیشن ها و ایمیل ها زیادیه و ایمیل دومی که بهتون داده خلوت تره و بهتون میتونه شما رو اونجا تریس کنه)

به نظرم ببینید شرایط فاند توی اون دانشگاه چجوریه. شما باید برای اسکولار خاصی اپلای کنید یا قراره خود استاد بهتون کمکی کنه؟
    اگه قرار به اپلای برای اسکولارشیپ هاست خب خودتون تقریبا با توجه به معدل و رزومه تون میدونید در چه لولی هستید
    و در کل اگه مشکلی با پرداخت اپلیکیشن فی ندارید خب شاید خوب باشه که اپلای کنید و شانستونو امتحان کنید

در مورد جواب دادن هم من شخصا باشم تشکر میکنم و ازشون میخوام که در مورد فاند منو راهنمایی کنن (اگه اطلاعات روی سایت دانشگاه هست و ایشون خودش فاندی ندره که هیچی. میتونی به همون سایت دانشگاه مراجعه کنید)
    نهایتا اگه اگه اگه اپلای کردید استتوس اپلیکیشنتون رو بهشون اطلاع بدید و بگید که اپلیکیشنتون رو کامل کردید و احتمالا اسم ایشون رو به عنوان استاد مورد نظرتون اعلام کردید

موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام
    حدود دو هفته از اینکه یه استاد درخواست تز و ریز نمراتم رو کرده می گذره. منم همون موقع فرستادم و ایشون هنوز چیزی نگفته. کسی می تونه یه متن مناسب برای پیگیری قضیه به من پیشنهاد کنه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم اتفاقا جواب نسبتا خوبی گرفتین !
    همینی که استادی از شما مقاله تونو خواسته و شما هم واسش فرستادین و هم اینکه یه ایمیل دیگه رو برای ادامه ارتباط بهتون داده نشونه های خوبیه (مطمئن نیستم ولی احتمالا ایمیل اولش پر از اپلیکیشن ها و ایمیل ها زیادیه و ایمیل دومی که بهتون داده خلوت تره و بهتون میتونه شما رو اونجا تریس کنه)

به نظرم ببینید شرایط فاند توی اون دانشگاه چجوریه. شما باید برای اسکولار خاصی اپلای کنید یا قراره خود استاد بهتون کمکی کنه؟
    اگه قرار به اپلای برای اسکولارشیپ هاست خب خودتون تقریبا با توجه به معدل و رزومه تون میدونید در چه لولی هستید
    و در کل اگه مشکلی با پرداخت اپلیکیشن فی ندارید خب شاید خوب باشه که اپلای کنید و شانستونو امتحان کنید

در مورد جواب دادن هم من شخصا باشم تشکر میکنم و ازشون میخوام که در مورد فاند منو راهنمایی کنن (اگه اطلاعات روی سایت دانشگاه هست و ایشون خودش فاندی ندره که هیچی. میتونی به همون سایت دانشگاه مراجعه کنید)
    نهایتا اگه اگه اگه اپلای کردید استتوس اپلیکیشنتون رو بهشون اطلاع بدید و بگید که اپلیکیشنتون رو کامل کردید و احتمالا اسم ایشون رو به عنوان استاد مورد نظرتون اعلام کردید

موفق باشید
    ممنون از پاسختون.
    منظورتون از اپلای برای اسکولار خاصی همون فلوشیپ هاست؟ یا فاندیه که خود دانشگاه میده؟
    به طور کلی میدونم رزومه ام به این دانشگاه میخوره ولی دارم ایمیل میزنم که استاد پیدا کنم برای اطمینان.
    برای ایمیل بعدی به این استاد، در این حد که مثلا بگم
    thanks for your reply, I was wondering about your RA position(or could you give me some information about the fund opportunities?)s مناسبه؟یا میتونید یه نمونه مودبانه به من بگید؟
    بازم ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eldared نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    منظورتون از اپلای برای اسکولار خاصی همون فلوشیپ هاست؟ یا فاندیه که خود دانشگاه میده؟
    به طور کلی میدونم رزومه ام به این دانشگاه میخوره ولی دارم ایمیل میزنم که استاد پیدا کنم برای اطمینان.
    برای ایمیل بعدی به این استاد، در این حد که مثلا بگم
    thanks for your reply, I was wondering about your RA position(or could you give me some information about the fund opportunities?)s مناسبه؟یا میتونید یه نمونه مودبانه به من بگید؟
    بازم ممنون

خواهش میکنم
    منظورم فاندهایی بود که خود دانشگاه میده همون اسکولارشیپ ها
    ایمیلتون بد نیست همینی که میخوایید بفرستید
    شاید من اینجوری بنویسم که

Dear Prof. BALH BLAH

Many thanks for your kind reply.
    It would be appreciated if you could kindly inform me more about the fund opportunities and maybe your available RA positions.
    I look forward to your kind response,

Regards,
    Ali

یا نمیدونم مثلا اگه حرفی بین مقاله تون رد و بدل شده میتونید حرف بزنید در موردش یا چیزی که خودتون میدونید باید گفته بشه

بازم نظر دوستان دیگه رو بگیرید

موفق باشید

Junior Member

دوستان یه استادی که ریز نمرات، مقاله ها و تزم رو گرفته بود، امروز در جواب پیگیری من و اینکه نظرت چیه و چقدر شانس دارم گفت:
    Dear XXX
    you can apply to the Phd program and give it a try. I can support you from my side.

Regards

ممکنه دوستان با تجربه تر اینو برام تفسیر کنن؟ و بفرماین که چیکار کنم الان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)