صفحه 1211 از 1371 نخستنخست ... 2117111111116112011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512161217121812191220122112611311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,101 تا 12,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    دوستان یه استادی که ریز نمرات، مقاله ها و تزم رو گرفته بود، امروز در جواب پیگیری من و اینکه نظرت چیه و چقدر شانس دارم گفت:
    Dear XXX
    you can apply to the Phd program and give it a try. I can support you from my side.

Regards

ممکنه دوستان با تجربه تر اینو برام تفسیر کنن؟ و بفرماین که چیکار کنم الان؟
    تفسیر نداره که جانم! اپلای کن و امیدوار باش. جواب خوبی گرفتی.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

سلام دوستان. این جواب چطوره ؟

Great. Feel free to mention about my name and research area in your application documents. Let me know if you have any questions or need any helps.

Junior Member

سلام ذوستان
    من به یه استادی تو امریکا میل زدم که زمینه کاریش به من نزدیک بود و این جوابو گرفتم. میشه یه توضیحی بدن دوستان.
    این که جواب امیدوار کننده ای نیست و نمیشه بهش اعتماد کرد درسته؟؟
    سوال دیگه این که بالاخره من نفهمیدم باید به اساتیدی که زمینه کاریشون به ما نزدیکه ایمیل بزنیم یا نه؟؟ چون این جواب خلافشو ثابت می کنه؟؟

I have forwarded you letter to our graduate studies office. In the system here, and in most of the US, your first two years of graduate study would be quite general so it is too early for you to start thinking about a particular research program.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

اول اینکه اینجوری که من متوجه شدم بعد از بررسی توسط کمیته و رد شدن از اون ***** مدارکتون دست استاد مربوطه میرسه
    ایمیل زدن به استادهای دیگه اشکالی نداره اصلا
    به هر حال اگه جواب بهتری از کسی دیگه بگیرید خب بهتره
    ولی اگه روند همون بررسی تویط کمیته مورد نظره و اپلیکیشن فی هم ۵ دلاره خب چرا اپلای نکنید و شانستونو امتحان نکنید؟!

بازم نظر دوستان دیگه رو هم بگیرید

موفق باشید
    ممنونم دوست خوبم.

فقط یه چیز دیگه:
    به نظرت اگه یه ایمیل بهش بزنم و شرایط فاند رو ازش بپرسم تو این مرحله بده؟؟؟

Junior Member

Dear Mahsa,

I would be honored to supervise your MS project here at ***. We have extensive instrumentation support (SEM, DLS, NMR, Raman, FTIR, electrical thermal and gas dilution apparatus and many other conventional apparati) that could serve your project.

Let me know what you need to come, and I'll see what I can do!

I believe that Fall 2017 applications are still being accepted. We can talk more about that as time goes on.

Cheers,

Roger
    دوستان نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ من نفهمیدم منظورشون از چه چیزی برای آمدن احتیاج داری چیه؟ ممنون میشم نظرتون رو بگید و بگید چه چیزی جواب بدم بهتره

Junior Member

با سلام. میخواستم بپرسم ارتباط با استاد میتونه باعث بشه که اگه یکی از شرایط رو نداشته باشم بتونم پذیرش بگیرم؟ برای مثال دانشگاه فلوریدا گفته gpa 3.3 میخواد، gpa من 3 هست، میخوام بدونم اگه استاد خیلی اوکی بشه باهام احتمال پذیرش دارم؟ یا شرایط دانشگاه استاد رو محدود میکنه؟ متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sana_72 نمایش پست ها
    با سلام. میخواستم بپرسم ارتباط با استاد میتونه باعث بشه که اگه یکی از شرایط رو نداشته باشم بتونم پذیرش بگیرم؟ برای مثال دانشگاه فلوریدا گفته gpa 3.3 میخواد، gpa من 3 هست، میخوام بدونم اگه استاد خیلی اوکی بشه باهام احتمال پذیرش دارم؟ یا شرایط دانشگاه استاد رو محدود میکنه؟ متشکر
    احتمالش وجود داره... از خود همین استاد که می فرماین اکی هست بپرسین که آیا از این مورد چشم پوشی میشه یا خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    Dear Mahsa,

I would be honored to supervise your MS project here at ***. We have extensive instrumentation support (SEM, DLS, NMR, Raman, FTIR, electrical thermal and gas dilution apparatus and many other conventional apparati) that could serve your project.

Let me know what you need to come, and I'll see what I can do!

I believe that Fall 2017 applications are still being accepted. We can talk more about that as time goes on.

Cheers,

Roger
    دوستان نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ من نفهمیدم منظورشون از چه چیزی برای آمدن احتیاج داری چیه؟ ممنون میشم نظرتون رو بگید و بگید چه چیزی جواب بدم بهتره
    شما کشور رو بفرماین تا نظر دقیق تری بشه داد؛ فرمتش من رو یاد استرالیا می ندازه!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sana_72 نمایش پست ها
    اگر تصمیم با کمیته پذیرش باشه به احتمال زیاد نتیجه ریجکت هست.اگر دانشگاه کلی نگر باشه ممکنه بخاطر نقاط قوت رزومه ریجکت نشید. شما اپلای کنید شاید استادتون عضو کمیته باشه و بتونه نظر مثبت بقیه اعضارو بگیره.از نظرات سایر دوستان استفاده کنید.موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    شما کشور رو بفرماین تا نظر دقیق تری بشه داد؛ فرمتش من رو یاد استرالیا می ندازه!
    ممنون، کشور آمریکا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)