صفحه 1212 از 1371 نخستنخست ... 2127121112116212021203120412051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912201221122212621312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,111 تا 12,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    Dear Mahsa,

I would be honored to supervise your MS project here at ***. We have extensive instrumentation support (SEM, DLS, NMR, Raman, FTIR, electrical thermal and gas dilution apparatus and many other conventional apparati) that could serve your project.

Let me know what you need to come, and I'll see what I can do!

I believe that Fall 2017 applications are still being accepted. We can talk more about that as time goes on.

Cheers,

Roger
    دوستان نظرتون راجع به این ایمیل چیه؟ من نفهمیدم منظورشون از چه چیزی برای آمدن احتیاج داری چیه؟ ممنون میشم نظرتون رو بگید و بگید چه چیزی جواب بدم بهتره
    گفته که ساپورت امکانات لازم برای پروژه‌ها وجود داره. سؤال هم با همین دید پرسیده شده که برای پروژه‌تون به چه (ابزاری) نیاز دارید. به نظر می‌رسه اگه سؤال در مورد فاند پرسیدین به این شکل برداشت کرده.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    یه استاد توی کانادا به من سریع 2 بار جواب داد......دفعه اول گفت ریسرچم بهش میخوره ولی فاند نداره .... بعد هم من راجع به شهریه دانشگاه پرسیدم ...... گفت دانشگاه اسکالرشیپ داره و اینا حالا برام میپرسه (منم اینو می دونستم معمولا waive می کنن)
    منم با دو روز تاخیر (اینترنت در دسترس نبود) جواب دادم......تشکر کردم و گفتم امیدوارم همه چی خوب پیش بره! راجع به ریسرچ پلن که برای اپلای لازم بود پرسیدم...گفتم شروع کنم به نوشتنش...ولی دیگه الان یه هفتس جواب نداده
    الان بهش دوباره ایمیل بزنم یا منتظر بمونم؟!

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط annesh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استاد توی کانادا به من سریع 2 بار جواب داد......دفعه اول گفت ریسرچم بهش میخوره ولی فاند نداره .... بعد هم من راجع به شهریه دانشگاه پرسیدم ...... گفت دانشگاه اسکالرشیپ داره و اینا حالا برام میپرسه (منم اینو می دونستم معمولا waive می کنن)
    منم با دو روز تاخیر (اینترنت در دسترس نبود) جواب دادم......تشکر کردم و گفتم امیدوارم همه چی خوب پیش بره! راجع به ریسرچ پلن که برای اپلای لازم بود پرسیدم...گفتم شروع کنم به نوشتنش...ولی دیگه الان یه هفتس جواب نداده
    الان بهش دوباره ایمیل بزنم یا منتظر بمونم؟!
    دیر جواب دادن معموله توی پروسه ایمیل زدن و نیاز به نگرانی نیست. خوب یه ریمایندر بفرست. اگر باز بعد یک هفته جواب نداد. دیگه ایمیل نده. در کل نبیاد سوالاتی رو در مورد روند اپلای از استاد بپرسید. سعی کن تا حدی که به استاد مرتبط میسود بپرسی.
    اگر فکر میکنی میتونی پذیرش بگیری اپلای کن.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

Dear Kasra,

Thank you for your interest in doing research under my supervision. I encourage you to apply for MASc in Civil/ hydrotechnical engineering. Please note that admission and financial aid is very competitive. For Iran we require 16/20 in BSc and a min Toefl
    score of 100 .

Thanks,

دوستان چه جوابی میتونم بهش بدم و بیشتر ازش چیا رو بپرسم؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra545 نمایش پست ها
    Dear Kasra,

Thank you for your interest in doing research under my supervision. I encourage you to apply for MASc in Civil/ hydrotechnical engineering. Please note that admission and financial aid is very competitive. For Iran we require 16/20 in BSc and a min Toefl
    score of 100 .

Thanks,

دوستان چه جوابی میتونم بهش بدم و بیشتر ازش چیا رو بپرسم؟
    این یه تشویق معمولی به اپلای است. فکر نکم جای سوالی باقی باشد هم از زبان گفته هم معدل و هم فاند. اگر میخای اپلای کنی بهش بگو بعد از اپلای کردن خبرت میکنم.
    چه سوالی مدنظرت هست؟
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. یه استاد ایرانی جواب منو این طوری داده. حالا سوالم اینه که این استاد که میگه واسه سال اول باید واسه TA اقدام کنی، TA دست خودش نیست؟ یعنی اون به دانشگاه مربوط میشه و استاد هیچ کاره است؟ مگه استاد خودش دروس مربوط به TA را ردیف نمیکنه؟ خودش هم پول را نمیده؟ در ضمن من نمره اسپیکینگ پایین 20 را دارم. این طوری شانسی واسه TA ندارم درسته؟

I have reviewed your CV, and I would be happy to talk to you about a PhD position at SCU.

First of all, I need to ask you about your financial support expectations, as living in the San Francisco Bay Area is expensive.
    During the first year of your PhD I may not be able to provide you with a Research Assistant position. You may apply for Teacher Assistantship for the first year. Please let me know what are your financial plan and expectations.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. یه استاد ایرانی جواب منو این طوری داده. حالا سوالم اینه که این استاد که میگه واسه سال اول باید واسه TA اقدام کنی، TA دست خودش نیست؟ یعنی اون به دانشگاه مربوط میشه و استاد هیچ کاره است؟ مگه استاد خودش دروس مربوط به TA را ردیف نمیکنه؟ خودش هم پول را نمیده؟ در ضمن من نمره اسپیکینگ پایین 20 را دارم. این طوری شانسی واسه TA ندارم درسته؟

I have reviewed your CV, and I would be happy to talk to you about a PhD position at SCU.

First of all, I need to ask you about your financial support expectations, as living in the San Francisco Bay Area is expensive.
    During the first year of your PhD I may not be able to provide you with a Research Assistant position. You may apply for Teacher Assistantship for the first year. Please let me know what are your financial plan and expectations.
    شرایط هر دانشگاه، دانشکده و حتی سال با هم متفاوت می‌تونه باشه. سؤال شده که انتظار و برنامه‌ای که از نظر مالی دارید چطوره. همین رو جواب بدید. و در مورد TA هم بپرسید که فرآیندش چطوره و از چه طریقی باید اقدام کرد. (گرچه احتمالاً این رو از سایت هم بتونید خودتون بفهمید)
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

سلام استادی جوابم رو اینطوری داده . الان باید چی جوابشو بدم ؟ ممنون
    Thank you for your interest. I have forwarded your e-mail to our graduate program director

Junior Member

سلام دوستان
    به یک استاد ایمیل زدم (دانشگاه آمریکا- استاد چینی)، بدون هیچ سلام وعلیک و تشریفاتی فقط گفته: Can you send me a copy of your paper?
    مقاله من under review هست و من اینو تو رزومم نوشته بودم و الان 4ماهه که فرستادمش به یک ژورنال توپ
    به نظر شما دوستان، فرستادن فایل مقاله به این استاده کار درستیه؟؟؟
    البته زمینه کاری استاده نزدیک به کار من هست. ایشون professor هستند
    ممنونم اگه منو راهنمایی کنین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به یک استاد ایمیل زدم (دانشگاه آمریکا- استاد چینی)، بدون هیچ سلام وعلیک و تشریفاتی فقط گفته: Can you send me a copy of your paper?
    مقاله من under review هست و من اینو تو رزومم نوشته بودم و الان 4ماهه که فرستادمش به یک ژورنال توپ
    به نظر شما دوستان، فرستادن فایل مقاله به این استاده کار درستیه؟؟؟
    البته زمینه کاری استاده نزدیک به کار من هست. ایشون professor هستند
    ممنونم اگه منو راهنمایی کنین
    خیر. با استاد راهنما و استاد مشاورتون مشورت کنید و اگر در نهایت تصمیم گرفتید ارسال کنید اساتیدتون رو cc کنید یا bcc.موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)