صفحه 1213 از 1371 نخستنخست ... 2137131113116312031204120512061207120812091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312631313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,121 تا 12,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به یک استاد ایمیل زدم (دانشگاه آمریکا- استاد چینی)، بدون هیچ سلام وعلیک و تشریفاتی فقط گفته: Can you send me a copy of your paper?
    مقاله من under review هست و من اینو تو رزومم نوشته بودم و الان 4ماهه که فرستادمش به یک ژورنال توپ
    به نظر شما دوستان، فرستادن فایل مقاله به این استاده کار درستیه؟؟؟
    البته زمینه کاری استاده نزدیک به کار من هست. ایشون professor هستند
    ممنونم اگه منو راهنمایی کنین
    در کل محتاط بودن بهتره، ولی اگه شما دارید به استاد یک دانشگاه معتبر میفرستید، و میگید رنک ایشون استاد هم هست. واقعا فکر میکنید یک همچین شخصی میاد این همه سال تلاششو سر مقاله ی یه نفر دیگه به باد بده؟! شما هم که میگید 4 ماهه فرستادین برای یه ژورنال! اونجا هم که ایران نیست، دزدی ادبی جرم کوچیکی حساب نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    در کل محتاط بودن بهتره، ولی اگه شما دارید به استاد یک دانشگاه معتبر میفرستید، و میگید رنک ایشون استاد هم هست. واقعا فکر میکنید یک همچین شخصی میاد این همه سال تلاششو سر مقاله ی یه نفر دیگه به باد بده؟! شما هم که میگید 4 ماهه فرستادین برای یه ژورنال! اونجا هم که ایران نیست، دزدی ادبی جرم کوچیکی حساب نمیشه.
    آره ممنون خودمم هم به همین فکر کردم.

سلام دوستان من واسه یک استاد تو لوکزامبورگ میل زده بودم و شرایطمو فرستاده بودم
    ایشون در جواب بدون هیچ سلام و علیکی فقط زده apply via the web site د

ممنون میشم نظرتونو کلا هم در مورد جوابش بگید

و اینکه تو سایت بعد از پر کردن فرم آنلاین این مطلب نوشته شده که من نمیدونم این هزینه را چه جوری و کی باید پرداخت کرد؟
    Information concerning tuition fees:

Registration fee (excluding public transportation pass): 200
    Sum to be remitted to the University of Luxembourg: 200
    ATTENTION: There can be no reimbursement once the tuition fees have been paid.
    ویرایش توسط mahmood68 : October 11th, 2016 در ساعت 01:06 AM

سلام. نمرات تافل و جی آر ای من به ددلاین فاند یه دانشگاه نمیرسه و دیرتر میرسه. یه استاد به من گفته تو اپلای کن بدون اینا من خودم فاند دارم. در این شرایط پذیرش امکان پذیره ؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsangerman نمایش پست ها
    سلام. نمرات تافل و جی آر ای من به ددلاین فاند یه دانشگاه نمیرسه و دیرتر میرسه. یه استاد به من گفته تو اپلای کن بدون اینا من خودم فاند دارم. در این شرایط پذیرش امکان پذیره ؟
    اگر استاد گفته باشد حتما میشه. معمولا در این حالت با لابی استاد بهت پذیرش conditional میدن. بعد که نمراتت ریپورت شد برات اوکی میکنند. اگر استاد فاند رو تقبل کند خیلی کمک کننده میشود تا دانشگاه بهت یه پذیرش ساده بدهد.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

عجیب ترین جوابی که تا حالا داشتم:
    You need to pass English test first. Good luck!

نمیدونم الان این استاد چینی مقیم کانادا، تیکه انداخته!! یا قوانین رو گفته؟! ...

کل بحث آکادمیک رزومه رو ول کرده اومده به این قسمتش گیر داده!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

دوستان به نظرتون این ایمیل به نظرتون چقدر امیدوار کننده س. بعد تقریبا بیست تا اییمیلی که فرستادم این اولین جواب که مثبت به نظر میرسه

Moslem,
    Thank you for your interest in our research group. Your CV and research interests are very appropriate for our research centre.
    I have forwarded your email to my colleague, Prof - -, who leads our research in this area.
    Prof - will be best placed to advise you on a PhD research programme in our research centre.
    I look forward to you joining our research group.
    Regards

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط elec_hi نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون این ایمیل به نظرتون چقدر امیدوار کننده س. بعد تقریبا بیست تا اییمیلی که فرستادم این اولین جواب که مثبت به نظر میرسه

Moslem,
    Thank you for your interest in our research group. Your CV and research interests are very appropriate for our research centre.
    I have forwarded your email to my colleague, Prof - -, who leads our research in this area.
    Prof - will be best placed to advise you on a PhD research programme in our research centre.
    Regards

جواب خوبی گرفتی. امیدوار باش و صبر کن ببین چی میگه و چی میشه.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elec_hi نمایش پست ها

Moslem,
    Regards
    جواب خیلی خوبیه. یه جوری شما رو به لیدر و کوردینیتور ریسرچ لب معرفی کرده است. اگرر مسئله فاند رو حل بکند به نظر من، اوکی استاد رو داری. پیگیری کن و به اون استادی که معرفی کرده ایمیل بزن و بگو چه کارهایی باید بکنم برای پذیرش گرفتن و غیره...
    موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام، برای یه استادی تو امریکا میل زدم که جوابشون این جوری بود، نظرتون درباره اش چیه؟ به نظر خودم که کاملا تمپلیته ولی برای اونایی میفرسته که موضوعشون بهش میخوره (با dear applicant هم شروع کرده!)
    حالا سوال من اینه که به این ایمیلا باید چه جوابی داد؟
    در حدی که بگم thanks for your kind reply, I'm going to apply to xxx کافیه؟ یا باید یه جوری جواب بدم که لینک ایجاد کنم؟
    با تشکر

Dear applicant,

Thank you for your message, and for your interest in graduate studies at xxxxxxxxx. I have reviewed your material and I believe that you are a strong candidate. Please consider submitting an application to our program. As you know, acceptance is very competitive and will depend on many factors, including in particular strong reference letters from established academics as well as publications in peer-reviewed conferences or journals. In a typical year, I add one or two students to my group, which I select from a pool of several hundred applicants. My apologies that due to the large number of messages, I am not able to write a more detailed response.

Sincerely,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)