صفحه 1216 از 1371 نخستنخست ... 2167161116116612061207120812091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612661316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,151 تا 12,160 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط PendR نمایش پست ها
    سلام،
    یه پوزیشن دکتری تازه پست شده بود. به استادش ایمیل زدم. اینو گفت:

Thank you for your inquiry regarding a Ph.D. position in my lab group to study "Project Name". I reviewed your CV and your background in xxxxx and yyyy is potentially an excellent fit. I encourage you to apply to the XYZ University graduate school in the area of” "xyz” in which our xxxx program is housed.
    See http:............... for the online application
    . You will need to provide GRE and TOEFL scores as well as some other information in the application. Your application will be reviewed immediately when it is received. When you submit your application, please let me know and I will be sure it is considered right away.
    If you require any other information, please let me know.
    Pendar – I hope you choose to apply. We would vey much like to consider your application at xyz University.
    Sincerely,

خب بعدش من اینو بهش گفتم که لازمه که دوباره تافل بدمو و این حرفا. و همچنین پرسیدم که:

I was also wondering if any financial support would be available to PhD students in your group

سؤالمو در مورد تافل جواب داد و گفت مشکلی نداره و سریعتر شروع کن به اپلای. ولی سؤالمو در مورد فاندینگ جواب نداد. یعنی چی؟ یعنی فاند نداره؟
    خوب دوست عزیز وقتی میگه پوزیشن این لب یعنی RA دیگه، پرسیدن نداره. شما باید میپرسیدی چقدر پوشش میده و ...
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

سلام یه نظرتون به استاد باید چی جواب بدم ؟
    This is to let you know that I am acknowledging receipt of your inquiry for graduate study and/or research position. I will be in contact with you if I need further information and/or whether an opportunity comes up.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    به نظرم تمپلیته اما ایمیل بدی هم نیست. استاد از هر رزومه ای خوشش بیاد براش میفرسته. کاملا هم در مورد مسائل مالی هم صحبت کرده است. گفتخ شانست خوبه اما همین اول گفته اگر نتونستم فاند بدم اذیت نکنی.
    اگر جایی جواب قطعی نگرفتی حتما اپلای کن. اگر مسائل مالی برات مهم نیست حتی از جاهای دیگه جواب قطعی گرفتی باز هم اپلای کن.
    در جواب: ابتدا تشکر کن. بعد بگو من میخام اپلای کنم بعد از اینکه اپلای کردم خبرت میکنم.

موفق باشید.
    ممنون از پاسخی که دادید، به نظر شما با دو نفر از دانشجوهای post doc ایشون که از دانشجوهای قبلی استادم بودند تماس بگیرم و مظرشون را در مورد این ایمیل بدونم ؟؟؟

پیشاپیش ممنون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    ممنون از پاسخی که دادید، به نظر شما با دو نفر از دانشجوهای post doc ایشون که از دانشجوهای قبلی استادم بودند تماس بگیرم و مظرشون را در مورد این ایمیل بدونم ؟؟؟

پیشاپیش ممنون
    حتما این کار رو بکن و همین ایمیل رو هم براشون بفرست و نظرشون رو بپرس.
    تجربه خودم در این مورد یک مثال خوبه... من با دانشجوی دکترای استادم تماس گرفتم و بهش گفته که ایا استادت پول داره یا نه؟ ازش پرسید و بهم جواب داد وقتی ایمبل دادم و تشویقم کرد به اپلای دیگه دو دل نبودم واپلای کردم. اگرچه نتونستم برم اما فاند و پذیرش رو گرفتم.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Thank you for your interest in becoming a graduate student at
    the xxx.

We have had several successful graduate students who completed
    their bachelor's degree at an Iranian university.

While I have completed many successful projects,
    I do not supervise graduate students.

​Besides the possibility of a Ph.D. degree in Mathematics,
    the various departments in our Faculty of Engineering offer a
    wide variety of interesting research options.

I wish you all the very best in finding a supervisor for your
    Ph.D. degree, and should you become a graduate student here,
    I would be very interested in discussing your research with you.

سلام دوستان.
    این استاد میگه من سوپروایزی نکردم ولی بعد میگه در مورد اینترستات صحبت کنیم. یعنی میخاد کمکم کنه استاد پیدا کنم؟ منظورش چیه؟
    چی جوابشو بدم؟
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز وقتی میگه پوزیشن این لب یعنی RA دیگه، پرسیدن نداره. شما باید میپرسیدی چقدر پوشش میده و ...
    ممنون از پاسختون
    یعنی ممکنه RA فول نباشه و فقط یه بخشی از هزینه ها رو پوشش بده؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    Thank you for your interest in becoming a graduate student at
    the xxx.

We have had several successful graduate students who completed
    their bachelor's degree at an Iranian university.

While I have completed many successful projects,
    I do not supervise graduate students.

​Besides the possibility of a Ph.D. degree in Mathematics,
    the various departments in our Faculty of Engineering offer a
    wide variety of interesting research options.

I wish you all the very best in finding a supervisor for your
    Ph.D. degree, and should you become a graduate student here,
    I would be very interested in discussing your research with you.

سلام دوستان.
    این استاد میگه من سوپروایزی نکردم ولی بعد میگه در مورد اینترستات صحبت کنیم. یعنی میخاد کمکم کنه استاد پیدا کنم؟ منظورش چیه؟
    چی جوابشو بدم؟
    گفته دانشجو ایرانی داشتیم و خیلی هم خوب بودند. بعد گفته اگر پروژه زیاد انجام دادم ولی سوپروایز PhD نیستم یعنی نمیتونم تو رو بگیرم. میگهموقعیتهای ریاد و متفاوتی برای ریاضی در دانشکده ما هست.
    در نهایت آرزو کرده که بتونی تو اون دانشکده درس بخونی و اگر تونستی پذیرش بگیری با هم کلی راجب به ریسرچ اینترستت صحبت میکنیم.

موفق باشی.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    آااای، ببخشید
    من الان چک کردم پوزیشنو دوباره، نوشته بود، PhD Fellowship..... این یعنی چی دقیقاً؟ میشه بگید فرقش با RA چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    نه. تمپلت نیست. به هیچ وجه
    بهتره ارتباطتون رو با این استاد حفظ کنید و بپرسید که کی داشتن فاندش مشخص میشه.
    ازش ta یا ra رو هم بپرسید
    ممنون از پاسختون
    این طور پاسخ بدم خوبه؟ اگر جمله ای دارید که مکاتبه را اکادمیک تر کنه ممنون میشم بگید.

Thanks for your replay. I was (am) wondering when will be determined that you have fund

وقتی میگه فاند ندارم پرسیدن RA & TA لزومی نداره؟ درست منظورتون را متوجه شدم؟
    ممنون
    ویرایش توسط Geomitra : October 15th, 2016 در ساعت 03:42 PM

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم نظرتون رو بدید!
    Hello xxxx,

Thank you for the email and interest to my research group. Unfortunately, I cannot guarantee assistantship at this time but I encourage you to apply to our graduate program and include my name in your SOP as potential advisor. I will evaluate all applicants and will offer assistantship to top applications.

Information about the Graduate School and the on-line application can be found at the Graduate School website at https://www. Dr. xxxxxxxx (xxxxxxx@xxxxx.edu), who is the graduate coordinator of the program, can also answer questions regarding the requirements and application process.

Bests

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)