صفحه 1219 از 1371 نخستنخست ... 2197191119116912091210121112121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228122912691319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,181 تا 12,190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

thank you for your interest in my laboratory. I am accepting graduate students for Fall 2017. You should be aware that admission is a competivie process for a limited number of positions.

Could you please provide some additional information by responding to these questions.: Why do you want to pursue a PhD? Why choose the University of XXXXX? Why would you like to study in my laboratory (be as specific as possible)? What are your career goals?

سلام. دوستان به نظرتون این تمپله؟ و آیا میشه روش حساب کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    thank you for your interest in my laboratory. I am accepting graduate students for Fall 2017. You should be aware that admission is a competivie process for a limited number of positions.

Could you please provide some additional information by responding to these questions.: Why do you want to pursue a PhD? Why choose the University of XXXXX? Why would you like to study in my laboratory (be as specific as possible)? What are your career goals?

دوست عزیز,

سؤال های که مطرح کرده کاملا مشخص و روتین هست. یعنی هر استادی یا admission committee این سوال ها را خواهد پرسید و شما باید براشون پاسخ شفاف داشته باشی.
    البته این ایمیل که شما اینجا گذاشتید قول خاصی هم نداده و فقط گفته برای پاییز سال بعد دانشجو میگیره و یادآور شده که پروسه رقابتی هست و به عبارتی شانس خیلی بالایی ممکن هست وجود نداشته باشه.
    سعی کنید سوال ها رو به بهترین وجه ممکن جواب بدید و منتظر پاسخ بمونید.

موفق باشید

Junior Member

پاسخ های این سوالا باید کوتاه باشه یا مثلا SOP کامل جواب بدیم؟ من میخام تو یه فایل ورد به سوالاش جواب بدم.

من از این جوابا چیزی نفهمیدم شما یه نگاه بندازید، مرسی از پاسخگوییتون. ضمنا تو ایمیلی که من زدم گفتم این مشخصاتم هست و دوست دارم به گروه شما ملحق بشم و به مقالاتشون هم اشاره کردم، و حالا جواب این عزیزان:
    Greetings,

Thank you for your interest in my research and our graduate programs in the Department of Electrical and Computer Engineering here at the University of x. We would welcome your application to our program. All students who apply are automatically considered for teaching assistantships and research assistantships in their area of interest. You can find more information athttps://www./.

I wish you best of luck in your continued studies.

Dear Mohammad, thank you for thinking of our school. We are very interested in students that have proven record. However, we can not officially evaluate until we get a formal application with official transcript, GRE score and either TOEFL or IELTS score.

I have copied Dr. x our graduate program coordinator so he is also aware of your interest. Please submit a formal application so we can start the evaluation process.

یعنی نه گفته فاند دارم ، پوزیشن دارم ، اپلای کن ، اپلای نکن ،هیچی خلاص

*** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    من از این جوابا چیزی نفهمیدم شما یه نگاه بندازید، مرسی از پاسخگوییتون. ضمنا تو ایمیلی که من زدم گفتم این مشخصاتم هست و دوست دارم به گروه شما ملحق بشم و به مقالاتشون هم اشاره کردم، و حالا جواب این عزیزان:
    Greetings,

Thank you for your interest in my research and our graduate programs in the Department of Electrical and Computer Engineering here at the University of x. We would welcome your application to our program. All students who apply are automatically considered for teaching assistantships and research assistantships in their area of interest. You can find more information athttps://www./.

I wish you best of luck in your continued studies.

Dear Mohammad, thank you for thinking of our school. We are very interested in students that have proven record. However, we can not officially evaluate until we get a formal application with official transcript, GRE score and either TOEFL or IELTS score.

I have copied Dr. x our graduate program coordinator so he is also aware of your interest. Please submit a formal application so we can start the evaluation process.

یعنی نه گفته فاند دارم ، پوزیشن دارم ، اپلای کن ، اپلای نکن ،هیچی خلاص

شما را رفر کرده که مستقیم به graduate program اپلای کنید.
    متن دوم هم به طور مشابه گفته مسیر فرمال اپلای کردن از طریق graduate program را باید طی کنید. شما می تونید بعد از اینکه اپلای کردید follow up کنید تا جواب مشخص تری بگیرید.

پاسخ های این سوالا باید کوتاه باشه یا مثلا SOP کامل جواب بدیم؟ من میخام تو یه فایل ورد به سوالاش جواب بدم.

جواب خیلی طولانی نباید نیاز باشه. می تونید متن شفاف و خلاصه ای برای ایمیل تهیه کنید و همه سوال ها مخصوصا اینکه چرا به گروهش علاقه دارید (اصلا کلی گویی نکنید مخصوصا که گفته be as specific as possible). همچنین SOP را هم براش اتچ کنید. اینجوری اگر لازم دید بیشتر اطلاعات بگیره میتونه فایل اتچ شده رو بخونه.

رزومه تونو دیده - بنظرش خوب اومده. بعد این تمپلیت رو براتون فرستاده. تصمیم اصلی رو بعد از خوندن جواب هاتون میگیره. یعنی میگه که اپلای بکنید یا نه.
    بله توی یه فایل ورد جوابارو براش بنویسید، کاملا صریح و بدون حاشیه. مثل SOP نباشه که شروع کنی از اول من از بچگی آرزوم بوده فلان شغل داشته باشم و...

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

Dear farzad,
    Thank you for your interest in the PhD program in architecture at the University of xxxxxxxxxx. If you are a successful applicant, I would be interested in working with you. I must tell you that all parts of your application are reviewed by the PhD committee (not just me) and the decision to accept a student is based on many factors in addition to an excellent
    application!

Please let me know if you have further questions and all the best for the application process.
    سلام دوستان، این یعنی چی الان؟
    با توجه به اینکه من ازش پرسیده بود بودم که پوزیشنی آفری چیزی داری،این جواب چقدر دلگرم کننده است بدون اینکه هیچ اشاره ای به اینکه فاند داره یا نه نکرده؟
    می شه لطفا بگید آیا درسته من تو جوابش بگم خب حالا من اگه اپلای کنم و پذیرش بگیرم تو فاند داری به من بدی یا نه؟!!!
    و به نظرتون با توجه به اینکه نمره GRE من بعد از ددلاین این دانشگاه آماده می شه آیا درسته الان بهش اینو بگم که شاید بتونه با Admission Committee یه رایزنی بکنه این تاخیر منو زیر سبیلی رد کنن یا اصلا چیزی بهش نگم؟؟
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad65 نمایش پست ها
    Dear farzad,
    Thank you for your interest in the PhD program in architecture at the University of xxxxxxxxxx. If you are a successful applicant, I would be interested in working with you. I must tell you that all parts of your application are reviewed by the PhD committee (not just me) and the decision to accept a student is based on many factors in addition to an excellent
    application!

Please let me know if you have further questions and all the best for the application process.
    سلام دوستان، این یعنی چی الان؟
    با توجه به اینکه من ازش پرسیده بود بودم که پوزیشنی آفری چیزی داری،این جواب چقدر دلگرم کننده است بدون اینکه هیچ اشاره ای به اینکه فاند داره یا نه نکرده؟
    می شه لطفا بگید آیا درسته من تو جوابش بگم خب حالا من اگه اپلای کنم و پذیرش بگیرم تو فاند داری به من بدی یا نه؟!!!
    و به نظرتون با توجه به اینکه نمره GRE من بعد از ددلاین این دانشگاه آماده می شه آیا درسته الان بهش اینو بگم که شاید بتونه با Admission Committee یه رایزنی بکنه این تاخیر منو زیر سبیلی رد کنن یا اصلا چیزی بهش نگم؟؟
    دروود
    استاد گفته من به تنهایی نمیتونم روی اپلیکیشنت نظر بدم. کمیته نظر میده و بعد دانشجو انتخاب میشه. گفته اکر کمیته پذیرش بهت دادن من راغبم برای کار با تو. فاکتورهای زیادی برای پذیرش مورد نیاز است. احتمالا منظورش فاکتورهای اصلی: زبان مقاله و معدل.
    در انتها هم گفته اگر سوال دلرید تا جواب بدم.
    1- این یک تشویق به اپلای معمولی است. اما استاد رزومت رو در راستای کار خودش دیده که بهت جواب داده. ولی هیچ تضمینی نداده.
    2- حتما در مورد فاند ازش بپرس.
    3- این رو از کوردینیتور دپارتمان بپرس. شاید پذیرش کاندیشنال بدند. اما برای دکتری GRE خیلی مهمه باید از کوردینیتور حتما چند و چون کار رو بپرسی.
    موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member farzad65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano,Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود
    استاد گفته من به تنهایی نمیتونم روی اپلیکیشنت نظر بدم. کمیته نظر میده و بعد دانشجو انتخاب میشه. گفته اکر کمیته پذیرش بهت دادن من راغبم برای کار با تو. فاکتورهای زیادی برای پذیرش مورد نیاز است. احتمالا منظورش فاکتورهای اصلی: زبان مقاله و معدل.
    در انتها هم گفته اگر سوال دلرید تا جواب بدم.
    1- این یک تشویق به اپلای معمولی است. اما استاد رزومت رو در راستای کار خودش دیده که بهت جواب داده. ولی هیچ تضمینی نداده.
    2- حتما در مورد فاند ازش بپرس.
    3- این رو از کوردینیتور دپارتمان بپرس. شاید پذیرش کاندیشنال بدند. اما برای دکتری GRE خیلی مهمه باید از کوردینیتور حتما چند و چون کار رو بپرسی.
    موفق باشید.
    آقا دمت گرم بابت جوابت
    الان دیدم تو جوابی که به من داده،دایرکتور بخش رو هم cc کرده،این معنی خاصی داره؟
    به نظر شما تو ایمیلم وقتی ازش بپرسم که GRE نمی رسه به ددلاین و بلافاصله بگم خب حالا فاند چی داری کار درستیه؟
    ویرایش:
    بهش بگم که من اپلای می کنم اما می تونم رو شمابه عنوان potential supervisor خودم حساب کنم؟؟؟
    ویرایش توسط farzad65 : October 19th, 2016 در ساعت 12:13 PM
    ""ناگهان چقدر زود دیر می شود...""

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)