صفحه 122 از 1371 نخستنخست ... 22721121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321722226221122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kabira نمایش پست ها
    Thanks for your interests. Your background in .... are relevant to do research with me in ...., and .. for application in ........ Your previous educations are from good universities in your country. I am interested in looking into your formal application.

Please download a formal application package from ......, and submit a formal package of application. Make sure you supply complete information (transcripts, reference letters, TOEFL, etc, etc). After you receive a message from the ... confirming that your application is received, and is complete, then please email me to let me know.
    نظر بدید دوستان لطفا
    به نظرم تمپلیت هست...
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    دوست من فكر كنم واضح هست. استاد از شما نمره GRE مي خواد. مي تونيد سوالتون رو بگيد؟؟
    tnx,Even though I send my GRE score to him,he said that our Phd students have GRE above 1300,(my score v320,q750),
    As you know that gre score is too high.
    However,my question is :how can I persuade the prof about my gre score ? tnx

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    به نظرم تمپلیت هست...
    نقل قول نوشته اصلی توسط kabira نمایش پست ها
    Thanks for your interests. Your background in .... are relevant to do research with me in ...., and .. for application in ........ Your previous educations are from good universities in your country. I am interested in looking into your formal application.

Please download a formal application package from ......, and submit a formal package of application. Make sure you supply complete information (transcripts, reference letters, TOEFL, etc, etc). After you receive a message from the ... confirming that your application is received, and is complete, then please email me to let me know.
    نظر بدید دوستان لطفا
    سلام
    من به دو دلیل فکر می کنم تمپلیت نیست و استاد با توجه به دیدن CV آقا/خانم Kabira این نظر را داده . امیدوارم اگه اشتباه می کنم دوستان با تجربه اطلاع دهند:
    1) ...Your background in .... are relevant to do research with me in ...., and
    با توجه به این نوشتار یعنی اینکه استاد چند پروژه و یا research interest داشته که برای ایشون مشخص کرده که زمینه شما به این دو ( دو نقطه چین آخر) برای کار با من می خورد
    2)Your previous educations are from good universities in your country
    یعنی این استاده دانشگاههای خوب ایران را می شناخته و با توجه دیدن دانشگاههای محل تحصیل ایشون این مطلب را بیان کرده.

Junior Member

دوستان لطف کنن در باره پست 1139 هم جواب بدن که سوال من هم هست.البته یه تاپیکی در این زمینه هست که جوابی ازش نمیشه برداشت کرد!
    اما سوال من
    1- میگی من خوبمو منو بگیرو می خوام دانشجوت بشم
    2- افرین پسر گل.به به چه رزومه ای. ولی اینطوری که تصمیم نمیگیرم.باید اپلای کنی بعد...(یا یه خورده بهتر مثلا اپلای کن)
    3- استاد هزیز مرسی از جوابت ولی من قبل اپلای می خوام بدونم ار من خوشت اومده که واقعا اپلای کنم یا نه؟
    4- پذیرش توسط گروه پذیرش انجام میشه و من در اون دخیل نیستم.! به این چند نمونه جواب که میزارم لطفا نگاه کنین
    حالا جواب اینه رو چه بدم . جیزی که تحریکشون کنه یه تحری از خودشون نشون بدن. نمیشه که همینطو.ری اپلای کرد. اینجای کار رو گیر کردم دیگه نمیدونم چی بگم. ظاهر جواب منطقیه. ولی همه می دونیم اگه استاد بخواد میتونه کارای بیشتری کنه و ...

I'm afraid that I can't decide based on just a CV. That's why we ask for all the materials in the real application

Admission decision is taken by graduate school and department as well as graduate coordinator. I am not involved in that process

I am not part of the admissions committee and in any case admissions
    is decided based on merit since we get several applications from
    students all over. You should make your best case.

The applications are evaluated by several people. You will be notified by the Graduate scchool.I cannot help individuals

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivip نمایش پست ها
    دوستان لطف کنن در باره پست 1139 هم جواب بدن که سوال من هم هست.البته یه تاپیکی در این زمینه هست که جوابی ازش نمیشه برداشت کرد!
    اما سوال من
    2- افرین پسر گل.به به چه رزومه ای. ولی اینطوری که تصمیم نمیگیرم.باید اپلای کنی بعد...(یا یه خورده بهتر مثلا اپلای کن)
    3- استاد هزیز مرسی از جوابت ولی من قبل اپلای می خوام بدونم ار من خوشت اومده که واقعا اپلای کنم یا نه؟
    4- پذیرش توسط گروه پذیرش انجام میشه و من در اون دخیل نیستم.! به این چند نمونه جواب که میزارم لطفا نگاه کنین
    حالا جواب اینه رو چه بدم . جیزی که تحریکشون کنه یه تحری از خودشون نشون بدن. نمیشه که همینطو.ری اپلای کرد. اینجای کار رو گیر کردم دیگه نمیدونم چی بگم. ظاهر جواب منطقیه. ولی همه می دونیم اگه استاد بخواد میتونه کارای بیشتری کنه و ...

I'm afraid that I can't decide based on just a CV. That's why we ask for all the materials in the real application

Admission decision is taken by graduate school and department as well as graduate coordinator. I am not involved in that process

The applications are evaluated by several people. You will be notified by the Graduate scchool.I cannot help individuals
    سلام دوست عزیز
    این بنده خدا خوب گفته که تو مرحله پذیرش کارهای نیست، یعنی به احتمال قوی دانشگاه مورد نظر استاد بیس نیست و تصمیماتو admission office می گیره و یا استاده نقشی تو بخش پذیرش نداره
    به نظر من بهش بگو که می تونم اسمتو تو sop بذارم یا نه(البته با این کار یه کم شناستو واسه بقیه اساتید اون دانشگاه پایین میاره) و بگو دنبال کارت باشه(اگه واقعا از کارت خوشش اومده باشه)
    موفق باشی

Junior Member

دوستان آیا کسی هست که با Gmail به استادها میل زده باشه و جواب گرفته باشه؟ اصولا این موضوع چقدر مهمه که با میل دانشگاهی میل بزنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alivip نمایش پست ها
    اما سوال من

IN MANY CASES ,YOU SHOULD APPLY OFFICIALLY & PROFESSORS DON'T ANSWER YOU INDIVIDUALLY.
    IT IS A WRONG PERCEPTION THAT MANY HAVE IN THIS FORUM THAT U HAVE TO BOMB A PROFESSOR WITH EMAILS TO GET AN ADMISSION!!!
    THIS TREND WILL WEAKEN IRANIAN STUDENTS' CHANCE IN THE UPCOMING YEARS !

IF U R QUALIFIED U WILL BE ADMITTED ; OTHERWISE, EMAILING PEOPLE DON'T CHANGE YOUR CV

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی هست که با Gmail به استادها میل زده باشه و جواب گرفته باشه؟ اصولا این موضوع چقدر مهمه که با میل دانشگاهی میل بزنیم؟
    مشکلی نیست
    من خودم با gmail میل زدم جواب هم گرفتم
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    IN MANY CASES ,YOU SHOULD APPLY OFFICIALLY & PROFESSORS DON'T ANSWER YOU INDIVIDUALLY.
    IT IS A WRONG PERCEPTION THAT MANY HAVE IN THIS FORUM THAT U HAVE TO BOMB A PROFESSOR WITH EMAILS TO GET AN ADMISSION!!!
    THIS TREND WILL WEAKEN IRANIAN STUDENTS' CHANCE IN THE UPCOMING YEARS !

IF U R QUALIFIED U WILL BE ADMITTED ; OTHERWISE, EMAILING PEOPLE DON'T CHANGE YOUR CV
    مرسی
    1139 فرامش نشه
    اونا جواب چندتا استاد بود..خب حالا چه جوابی باید داد به اینا تو این مرحله؟ اینکه ما رو به هدف نزدیکتر کنه
    بهد هم دوست عزیز باید بدونم کجاها شانس دارم واسه پذیرش یا نه؟ نمیتونم 100یونی اپلای کنم...جالبه که یونی های رنک پایین هیچ کدومشون ج ندادن..

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تماس با استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodlarki نمایش پست ها
    من الان نمی تونم ایلتس امتحان بدم چون ولی می خوام تا بهمن مدرکشو بگیرم به نظرتون
    1-تو febr. 2010 می تونم apply کنم
    2- آیا قبلش می تونم به استادا میل بزنم ، بدون مدرک زبان؟
    3- چه تاریخی میل بزنم بهتره تا بتونم برای ترم پاییز 2010 ثبت نام کنم ایا شانس scholar shiip و full fund گرفتن دارم؟
    ممنونم از همه دوستانی که پاسخ نظرات رو میدن واقعاً ممنونم!

سلام

در ایمیل اول که به استاد میزنی نیازی نیست که از نمره زبان حرفی بزنید. همان طور که دوستان نوشته اند در مورد علاقمندی به زمینه تحقیقاتی استاد و مختصری از وضعیت تحصیلی و کاری به همراه CV براشون بفرست. اگه استاد تمایلی به پذیرش شما داشت در ایمیل های بعدی ازت می خواد که مدارکتون را بفرستید. (اگه در انجمن تماس با اساتید بگردی جواب سوالتون رو کامل پیدا می کنید).برای تماس الان وقت خوبی هست چون ددلاین بعضی از دانشگاه ها نا آخر نوامبر و بعضی تا آخر دسامبر است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)