صفحه 1221 از 1371 نخستنخست ... 2217211121117112111212121312141215121612171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112711321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,201 تا 12,210 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

یه استاد دیگه ای هم از من رزومه خواسته بود و من هم قبلا راجع به این گفته بودم که فاند برام خیلی مهمه. جوابش رو پایین گذاشتم. الان چند روزی میشه چطوری دوباره باهاش ارتباط برقرار کنم. تازه وقتی ایمیل رو داد تشکر هم نکردم.

Thanks,

I am not looking for MS students right now. I would keep talking with people. I know something good will happen.

Junior Member

سلام دوستان،

من به یه استاد ایمیل زدم و خیلی واضح ازش پرسیدم که آیا شانسی دارم که تو لبش کار کنم و اون این جواب رو داد:
    Hi ...,

Thanks for your email. At this point, it is a little early for us to decide who we will offer positions to. I encourage you to apply.

I've also cc'ed two other faculty who might be interested in your skill set and they you might find interesting. Their names are Drs. X and Y.

Best Regards,

حالا سوال من اینه که چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟ و اینکه الان بهتره چکار کنم، آیا باید به این استادایی که گفته ایمیل بزنم یا اپلای کنم ببینم کی از من خوشش میاد؟

خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rumi1989 نمایش پست ها
    یه استاد دیگه ای هم از من رزومه خواسته بود و من هم قبلا راجع به این گفته بودم که فاند برام خیلی مهمه. جوابش رو پایین گذاشتم. الان چند روزی میشه چطوری دوباره باهاش ارتباط برقرار کنم. تازه وقتی ایمیل رو داد تشکر هم نکردم.

Thanks,

I am not looking for MS students right now. I would keep talking with people. I know something good will happen.
    معمولا دانشگاهها به سختی به مستر فاند میدن ولی میتونی بهش بگی تازه ایمیلش رو دیدی و بعد مغذرت خواهی سوالت رو بپرسی.

Junior Member

سلام
    میشه لطفاً بگید چطور waiver کردید اپلیکیشن فی رو؟ به بیان دیگه چطور تونستید قانعشون کنید که توانایی پرداخت رو در این مقطع ندارید. شنیدم بعضی دانشگاها با این ویو کردنا این امر بهشون مشتبه میشه که پس برای فایننشال ساپورت هم احتمالا مشکل به هم میزنه همچین دانشجویی و ویزا گرفتن براش آسون نیست!

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Zhila2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من به یه استاد ایمیل زدم و خیلی واضح ازش پرسیدم که آیا شانسی دارم که تو لبش کار کنم و اون این جواب رو داد:
    Hi ...,

Thanks for your email. At this point, it is a little early for us to decide who we will offer positions to. I encourage you to apply.

I've also cc'ed two other faculty who might be interested in your skill set and they you might find interesting. Their names are Drs. X and Y.

Best Regards,

حالا سوال من اینه که چقدر میشه رو این جواب حساب کرد؟ و اینکه الان بهتره چکار کنم، آیا باید به این استادایی که گفته ایمیل بزنم یا اپلای کنم ببینم کی از من خوشش میاد؟

خیلی ممنون
    یه تشویق ساده به اپلای است. اگر اساتید خوششون بیاد ایمیل میدند. اگر خودت هم صلاح میدونی ایمیل بده.

موفق باشد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام..خواهشا دوستان با تجربه یک کمکی بکن جواب خوبی به این ایمیل بدم...
    My apologies for my slowness. You sound like a great student, but I already
    have as many students as I can work with now and for the coming year. You're
    welcome to write my name on the application as one of the faculty you might work
    with, no problem with that. However, I generally do not take on new students
    until they've been here for at least a year and done well in our program.

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Scape نمایش پست ها
    سلام..خواهشا دوستان با تجربه یک کمکی بکن جواب خوبی به این ایمیل بدم...
    My apologies for my slowness. You sound like a great student, but I already
    have as many students as I can work with now and for the coming year. You're
    welcome to write my name on the application as one of the faculty you might work
    with, no problem with that. However, I generally do not take on new students
    until they've been here for at least a year and done well in our program.

ممنونم

دوست عزیز،

شما از استاد به خاطر وقتی که گذاشته و ایمیلی که زده تشکر کنید. اما صریح گفته برای سال بعد دانشجو نمی گیره و افرادی را میگیره که یک سال اونجا بودن و خیلی خوب خودشون رو نشون دادن و موفق بودن. جواب خوب به نظر من تشکر هست. اینکه در پروسه اپلای کردن هم بخواید اسم این استاد را بنویسید یا نه تصمیم خود شماست.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی تو امریکا تو سایتش زده بود پوزیشن داره.
    من میل زدم به ایشون و جواب زیر رو به من دادن، به نظرتون وقتی گفته شده پوزیشن دارن، یعنی فاند هم دارن دیگه یا باید دوباره بپرسم؟ (تو سایتش درباره فاند توضیح نداده، فقط گفته پوزیشن)
    بعد تو جوابشون بگم من اپلای میکنم و اپلای کردم بهتون خبر میدم، کفایت میکنه؟

با تشکر
    Dear xxx
    ?Your CV is really impressive; I would be keen to have you in my research group. Can you submit your Phd applications and we can take it from there
    Thanks
    xxx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Vivian نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفاً بگید چطور waiver کردید اپلیکیشن فی رو؟ به بیان دیگه چطور تونستید قانعشون کنید که توانایی پرداخت رو در این مقطع ندارید. شنیدم بعضی دانشگاها با این ویو کردنا این امر بهشون مشتبه میشه که پس برای فایننشال ساپورت هم احتمالا مشکل به هم میزنه همچین دانشجویی و ویزا گرفتن براش آسون نیست!
    من داستان خودم رو گفتم که پارسال نشد ویزا بگیرم بخاطر فاند ناقصم و الان میخوام فاند کامل داشته باشم. من این که چقدر علاقه دارم ادامه تحصیل بدم. همین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استادی تو امریکا تو سایتش زده بود پوزیشن داره.
    من میل زدم به ایشون و جواب زیر رو به من دادن، به نظرتون وقتی گفته شده پوزیشن دارن، یعنی فاند هم دارن دیگه یا باید دوباره بپرسم؟ (تو سایتش درباره فاند توضیح نداده، فقط گفته پوزیشن)
    بعد تو جوابشون بگم من اپلای میکنم و اپلای کردم بهتون خبر میدم، کفایت میکنه؟

با تشکر
    Dear xxx
    ?Your CV is really impressive; I would be keen to have you in my research group. Can you submit your Phd applications and we can take it from there
    Thanks
    xxx
    به احتمال 99 درصد آره دیگه وگرنه که اصلا نیاز به اوکی اون استاد نیست. هزاران برنامه PHD هست. اون نشد یکی دیگه. به نظر من حتما اپلی کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)