صفحه 1222 از 1371 نخستنخست ... 2227221122117212121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228122912301231123212721322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,211 تا 12,220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان به نظرتون به POI که پی اچ دی پروپوزال رو شهریور خونده و الان درباره درفتی که فرستادم یه کامنت کلی داده و می پرسه "اگر موضوع ریسرچت هنوز همینه و تغییری نکرده، من می تونم کامنت جزئی تری روی این فایل بدم پیش از اپلای کردن" میشه امید بست؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    يه سئوالي داشتم كه ممنون ميشم دوستان با تجربه جواب بدن.
    سئوالم اينه كه چقدر امكان داره يه استادي كه جواب قطعي بهم داده و گفته اپلاي كن پيش كميته ادميشن ساپورتت مي كنم، بدقولي كنه و منو بپيچونه؟ (البته يكي از شرايط پذيرش نوشتن پرپوزال هست كه من تازه شروع كردم به نوشتنش اينكه نمي دونم اين جقدر در روند پذيرش تاثير داشته باشه).
    گاهي اوقات فكر مي كنم كه اين ناشي از طرز فكر ايراني ماست كه هميشه منتظريم كه دور بخوريم (كه متاسفانه اغلب هم در ايران درسته) ولي خب دليلي هم وجود نداره كه بخوام ديگران (اساتيد) رو فرشته فرض كنم.
    ویرایش توسط the_y : October 22nd, 2016 در ساعت 02:16 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سئوالي داشتم كه ممنون ميشم دوستان با تجربه جواب بدن.
    سئوالم اينه كه چقدر امكان داره يه استادي كه جواب قطعي بهم داده و گفته اپلاي كن پيش كميته ادميشن ساپورتت مي كنم، بدقولي كنه و منو بپيچونه؟ (البته يكي از شرايط پذيرش نوشتن پرپوزال هست كه من تازه شروع كردم به نوشتنش اينكه نمي دونم اين جقدر در روند پذيرش تاثير داشته باشه).
    دوست عزیز،
    سوال خیلی خاصی پرسیدید. خوب امکان که داره اما چقدرش را بر اساس چه ملاکی میشه پیش بینی کرد. اگر سابقه بدقولی نداشته باشه این استاد، به حرفی که زده عمل میکنه و شما فکر و تمرکزتون رو بزارید روی نوشتن پروپوزال و اپلای کردن و نگران بدقولی نباشید چون اگر قرار باشه کسی هم بدقولی کنه از دست شما کاری بر نمیاد. درضمن فقط روی این استاد و گروه هم حساب باز نکنید تا آپشن های دیگه ای هم داشته باشید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rumi1989 نمایش پست ها
    به احتمال 99 درصد آره دیگه وگرنه که اصلا نیاز به اوکی اون استاد نیست. هزاران برنامه PHD هست. اون نشد یکی دیگه. به نظر من حتما اپلی کن.
    بعد یه مورد دیگه اینکه مثلا تایم اپلای که حدود 1-2 ماه دیگه ست، این استادا مارو یادشون نمیره تا اون موقع؟ کار خاصی نباید تو این بین کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    بعد یه مورد دیگه اینکه مثلا تایم اپلای که حدود 1-2 ماه دیگه ست، این استادا مارو یادشون نمیره تا اون موقع؟ کار خاصی نباید تو این بین کرد؟
    دوست عزیز،
    شما می تونید نزدیک تاریخ تشکیل admission committee به استاد یک ایمیل بزنید و هم گزارشی بدید که اپلای کردید و چه مراحلی انجام شده و هم اینکه یادآوری بشه عملا بهش مورد شما رو. اما کلا روی یک گروه و لب خاص به تنهایی حساب نکتید. حتما چند جا رو با هم پیش ببرید.

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

دوستان یه سوال عمده که بسیاری از اساتید در مکاتباتشون میپرسن این هست که میخوای تو تز دکترا چی کار کنی! این سوال واقعا روان منو بهم میریزه!
    مگه قرار نیست استاده که دانشجو دکترا قبول میکنه پروژه تعریف شده داشته باشه و مرتبط با فیلد تحقیقاتی... یعنی در واقع موضوع تز دکترا مگه نباید در مشورت با استاد راهنما انتخاب بشه!
    ارائه جزئیات های کاری که هنوز ذهنی هست و هنوز شروع نشده تقریبا غیر ممکنه،،،
    امیدوارم راهنماییتون در این زمینه یکم منو روشن کنه

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonarpl نمایش پست ها
    دوستان یه سوال عمده که بسیاری از اساتید در مکاتباتشون میپرسن این هست که میخوای تو تز دکترا چی کار کنی! این سوال واقعا روان منو بهم میریزه!
    مگه قرار نیست استاده که دانشجو دکترا قبول میکنه پروژه تعریف شده داشته باشه و مرتبط با فیلد تحقیقاتی... یعنی در واقع موضوع تز دکترا مگه نباید در مشورت با استاد راهنما انتخاب بشه!
    دوست عزیز منظورشون این نیست که یه پروپوزال برامون بنویس که بتونیم با هم کار کنیم. این سوال بسیار کلیدیه برای اساتید: دلیلش اینه که جوهره و فرتاش شما رو از فیلد کاری خودتون و استاد رو محک میزند. که آیا شما ایده داری؟ ایا شما با برنامه دنبال تحصیلات هستید؟ آیا میتونید رساله بنویسید و به چاش بکشد؟ ایا برای اینده فیلد کاریتون هدف داری؟
    یه چیزی مثله SoP هستش اما نه به اون مفصلی. فقط میخاند هدف، دانش، برنامه و انگیزه شما رو بررسی کنند.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonarpl نمایش پست ها
    به نظر من هم همینطور که دوست عزیزمون گفتن، قصد استاد ارائه پروپوزال از سوی شما نیست. من فکر میکنم استاد بیشتر میخواد بدونه علایق شما چی هست و قصد دارید در دوره دکترا چه کارهایی رو انجام بدید و چه چیزهایی یاد بگیرید. احتمالا با اون اساس تصمیم میگیرند شما برداشت مناسبی از گروهش و تحقیقات اون دارید یا نه و آیا چیزی که شما دنبالش هستید چیزی هست که جز اهداف گروه استاد قرار میگیره یا نه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    به نظر من هم همینطور که دوست عزیزمون گفتن، قصد استاد ارائه پروپوزال از سوی شما نیست. من فکر میکنم استاد بیشتر میخواد بدونه علایق شما چی هست و قصد دارید در دوره دکترا چه کارهایی رو انجام بدید و چه چیزهایی یاد بگیرید. احتمالا با اون اساس تصمیم میگیرند شما برداشت مناسبی از گروهش و تحقیقات اون دارید یا نه و آیا چیزی که شما دنبالش هستید چیزی هست که جز اهداف گروه استاد قرار میگیره یا نه.
    موفق باشید
    سلام
    موضوعش رو خودش بهم داد! و دقیقا همون موضوعی بود که تو اطلاعیه پوزیشن خالی زده بود!

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

دوستان این جواب تمپلیت هست دیگه نه ؟
    با توجه به اینکه من به این استاد علاقه دارم، در جواب صرفا بهش بگم ممنون از وقتتون و اوکی اپلای میکنم ؟ یا مثلا بهش بگم در مورد این پروژه هایی که میگه پروپوزال نوشته و منتظر گرنته، بهم اطلاعات بده ؟ در ضمن دانشگاه شاخی هم نیست !
    ممنون.

Dear Ali,
    Thank you for you interest in our program and my research!
    You have a nice resume and your materials background would be a good fit for my current interests. Unfortunately, at this point I don't have funding available to hire an additional student for the fall. While I have some research proposals currently under consideration, the decisions will not be known until early 2017.
    If you are interested in our program, I certainly encourage you to apply. This will allow you to be in the pool of graduate students to be considered for an RA or TA position should funding become available

We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)