صفحه 1225 از 1371 نخستنخست ... 2257251125117512151216121712181219122012211222122312241225122612271228122912301231123212331234123512751325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,241 تا 12,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    دوست عزیز استاد کامل تر و واضح تر از این نمی تونه دیگه توضیح بده.
    همسر شما پذیرش بگیره از MIT ایشون همسرتون رو به عنوان دانشجو قبول می کنن. (البته حرفی راجع به فاند نزده)
    به نظرمن این جواب یه جوری پیچوندن هست چون خیلی مواقع استادها تاثیرگذاری مستقیم دارند

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید. من از سه تا استاد اکی گرفتم یکی تو امریکا (Alabama)، کانادا (UBC)و استرالیا (Tasmania). استرالیا زودتر جواب میده ولی کانادا و امریکا باید fall 2017 شروع میشه. من الان موندم چیکا کنم اگه این استرالیایی اکی داد برم؟ بعد همزمان واسه امریکا و کانادا هم اپلای کنم و اگه اکی شد از اونجا برم؟ اصن میشه از اونجا رفت؟ اونا شاکی نمیشن؟ و یا اینکه استرالیا رو دیفر کنم تا جواب کانادا و امریکا هم بیاد؟
    واقعا موندم چیکا کنم؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنماییم کنید لطفا

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید. من از سه تا استاد اکی گرفتم یکی تو امریکا (Alabama)، کانادا (UBC)و استرالیا (Tasmania). استرالیا زودتر جواب میده ولی کانادا و امریکا باید fall 2017 شروع میشه. من الان موندم چیکا کنم اگه این استرالیایی اکی داد برم؟ بعد همزمان واسه امریکا و کانادا هم اپلای کنم و اگه اکی شد از اونجا برم؟ اصن میشه از اونجا رفت؟ اونا شاکی نمیشن؟ و یا اینکه استرالیا رو دیفر کنم تا جواب کانادا و امریکا هم بیاد؟
    واقعا موندم چیکا کنم؟؟؟؟؟؟

لطفا راهنماییم کنید لطفا
    جواب گرفتن از استاد با پذیرش نهایی فاصله‌(ی قابل توجه) داره. هر جایی که پاسخ مثبت داشتید فرآیند اپلای رو از طریق دانشگاه ادامه بدید. وقتی پذیرش رسمی و قطعی رو با جزئیات دریافت کردید با توجه به فاکتورهای مختلف می‌تونید تصمیم بگیرید که برید یا نه. زودتر بودن استرالیا اگه تا زمان دریافت نتیجه‌ی دانشگاه‌های دیگه نباشه مشکلی ایجاد نمی‌کنه. ولی اگه تداخل دارن و چاره‌ای جز این نیست، با توجه به سطح خودتون و دانشگاه‌ها و جواب استادها تخمین بزنید که چقدر احتمال قبولی توی دانشگاه بهتر رو دارید، اگه زیاد نیست گزینه‌ی نقد رو رها نکنید احتمالاً بهتره.
    بازم تأکید می‌کنم جواب استاد به معنی پذیرش نیست الزاماً و همون هم بستگی داره «اوکی گرفتن» رو از چی برداشت کرده باشید. بعضاً تشویق به اپلای می‌کنن که هیچ معنی خاصی نمی‌ده. و حتی اگه خیلی مشتاقانه و با تأکید هم بگن که می‌خوان با شما همکاری کنن احتمال این که نهایتاً مثلاً یهو فاندی در کار نباشه وجود داره.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    استاد توی این ایمیل از من خواسته به طور رسمی اپلای کنم تا من را در یک فلو شیپ شرکت بده و بقیه کار دیگه شانسه و ... درست متوجه شدم؟ ؟از دوستان ممنون میشم اگر از این ایمیل برداشت دیگه ای دارن را بگن.

Hi X,

Thanks very much for your email. Again, I can't promise funding. However, if you are
    still interested in perhaps coming to X University to do a PhD with me, it
    would be good to submit an application to the School of Graduate Studies here at
    X. You can do this by following the "Apply" link on the web-page ...

http://www.X

It would be useful to me if you were to do this as there is an fellowship
    competition in our department at the end of X. If you have formally applied to
    X University I can enter you into this competition, and if you're successful
    in this competition the fellowship will cover half of your salary. This is useful to
    me because I then only have to find money to cover the other half of your salary.

If you've any questions about this please don't hesitate to ask.

Bye for now, and best wishes,
    X.

به نظرتون من در جواب به غیر از تشکر دیگه چی باید بگم؟؟

پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استاد توی این ایمیل از من خواسته به طور رسمی اپلای کنم تا من را در یک فلو شیپ شرکت بده و بقیه کار دیگه شانسه و ... درست متوجه شدم؟ ؟از دوستان ممنون میشم اگر از این ایمیل برداشت دیگه ای دارن را بگن.

Hi X,

Thanks very much for your email. Again, I can't promise funding. However, if you are
    still interested in perhaps coming to X University to do a PhD with me, it
    would be good to submit an application to the School of Graduate Studies here at
    X. You can do this by following the "Apply" link on the web-page ...

http://www.X

It would be useful to me if you were to do this as there is an fellowship
    competition in our department at the end of X. If you have formally applied to
    X University I can enter you into this competition, and if you're successful
    in this competition the fellowship will cover half of your salary. This is useful to
    me because I then only have to find money to cover the other half of your salary.

If you've any questions about this please don't hesitate to ask.

Bye for now, and best wishes,
    X.

به نظرتون من در جواب به غیر از تشکر دیگه چی باید بگم؟؟

پیشاپیش ممنون
    Thank you so much for your kind response and explanation.
    Since I can not be self-funded, I would like to compete with other applicants for this fellowship.
    I will let you know as soon as my formal application gets submitted.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    Thank you so much for your kind response and explanation.
    Since I can not be self-funded, I would like to compete with other applicants for this fellowship.
    I will let you know as soon as my formal application gets submitted.
    ممنون از پاسختون
    برداشت من از ایمیل درسته بود؟
    چند سوال برام پیش اومده:
    1- به نظر شما ازش بپرسم چقدر شانس دارم برای این فلوشیپ یا پرسیدنش جالب نیست؟
    2- دوستان اطلاع دارند که آیا فلوشیپ تعهدی برای دانشجو ایجاد میکنه یا نه؟
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    جواب گرفتن از استاد با پذیرش نهایی فاصله‌(ی قابل توجه) داره. هر جایی که پاسخ مثبت داشتید فرآیند اپلای رو از طریق دانشگاه ادامه بدید. وقتی پذیرش رسمی و قطعی رو با جزئیات دریافت کردید با توجه به فاکتورهای مختلف می‌تونید تصمیم بگیرید که برید یا نه. زودتر بودن استرالیا اگه تا زمان دریافت نتیجه‌ی دانشگاه‌های دیگه نباشه مشکلی ایجاد نمی‌کنه. ولی اگه تداخل دارن و چاره‌ای جز این نیست، با توجه به سطح خودتون و دانشگاه‌ها و جواب استادها تخمین بزنید که چقدر احتمال قبولی توی دانشگاه بهتر رو دارید، اگه زیاد نیست گزینه‌ی نقد رو رها نکنید احتمالاً بهتره.
    بازم تأکید می‌کنم جواب استاد به معنی پذیرش نیست الزاماً و همون هم بستگی داره «اوکی گرفتن» رو از چی برداشت کرده باشید. بعضاً تشویق به اپلای می‌کنن که هیچ معنی خاصی نمی‌ده. و حتی اگه خیلی مشتاقانه و با تأکید هم بگن که می‌خوان با شما همکاری کنن احتمال این که نهایتاً مثلاً یهو فاندی در کار نباشه وجود داره.

ممنون دوست عزیز بابت پاسختون اگه درست فهمیده باشم منظورتونو شما فرمودید اگر استرالیا اکی شدبرم؟ ولی سوالم اینه اونا مشکلی ندارن ازاونجا برم یه کشوره دیگه؟ بعد رزوم من بعد نیست 15 تا مقاله چاپ شده (5) و زیر داوری (8) و در حال نگارش (3) دارم با اساتید کشوره های مختلف.

بعد این ایمیلم تاره دریافت کردم ممنون میشم نظرتونو بگید دوستان

Hi Medhi

I did receive your responses to my questions. Thank you. At this stage I am not able to offer any assurances in terms of a position in the lab. As I indicated earlier, there is considerable competition for a limited number of positions. I think the next step for you is to submit an application for graduate studies at the University of XXXXX. Your application can then be evaluated in the context of all applicants. There is likely one position at the PhD level and one at the MSc level.

Please let me know if you have any questions.

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    برداشت من از ایمیل درسته بود؟
    چند سوال برام پیش اومده:
    1- به نظر شما ازش بپرسم چقدر شانس دارم برای این فلوشیپ یا پرسیدنش جالب نیست؟
    2- دوستان اطلاع دارند که آیا فلوشیپ تعهدی برای دانشجو ایجاد میکنه یا نه؟
    سپاس
    نوشته که اپلای کن تا شما رو توی رقابت سر این فلوشیپ شرکت بدم. بعدشم گفته که وقتی فلوشیپ نصف شهریه تو پوشش داد، واسه نصف دیگه ش خودم از یه جایی پول جور میکنم.
    اینا یعنی اینکه رزومه تونو درحدی دیده که شانس داشته باشید. پرسیدنش نیاز نیست بنظر من.
    جواب سوال دوم رو هم نمیدونم.

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی تو امریکا، جواب زیر رو بهم داده

Thanks for your interest. Your CV shows your backgrounds in applied mechanics, computational methods, modeling, and biomechanics areas. Please send copy of publications on these topics to me when they are available.

We welcome your application and thanks for your interest.

بعد من مقاله هام رو براش فرستادم که نیم ساعت بعدش جواب زیر رو بهم داده، حالا این منظورش اینه خودش فاند داره که تو هردوتا ایمیل منو تشویق به اپلای میکنه یا نه منظورش اینه اپلای کن مثلا رزومه ات در حد این دانشگاس. و به نظرتون من چی باید جواب این استاد رو بدم الان؟
    با تشکر

Thank you very much for sending the reprints. I will read them with pleasure. Again, I would encourage your application to our program.

Junior Member

دوستان یه استاد اینطوری جواب داده.. دقیقاً یکی به میخ زده یکی به نعل..چی جواب بدم..الان نفهمیدم برا MS فاند میده یا نه...
    من رشتم برقه الان دارم میرم کامپیوتر.. برای مستر مجدد هم دارم اقدام میکنم...
    این که گفته کار میکنیم با مسترها روی تحقیقات .. یعنی چی.. منظورش.. چیه.. ساپورت میکنه یا نه.. چی جوابشو بدم..
    Your research is very germane to our work. However, your background in computer engineering seems quite light. It would be a stretch for you here, though I am certain you could do well. We generally try to support Ph.D. students first, though we will work with MS students on research

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)