صفحه 1226 از 1371 نخستنخست ... 2267261126117612161217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612761326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,251 تا 12,260 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط eldared نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استادی تو امریکا، جواب زیر رو بهم داده

Thanks for your interest. Your CV shows your backgrounds in applied mechanics, computational methods, modeling, and biomechanics areas. Please send copy of publications on these topics to me when they are available.

We welcome your application and thanks for your interest.

بعد من مقاله هام رو براش فرستادم که نیم ساعت بعدش جواب زیر رو بهم داده، حالا این منظورش اینه خودش فاند داره که تو هردوتا ایمیل منو تشویق به اپلای میکنه یا نه منظورش اینه اپلای کن مثلا رزومه ات در حد این دانشگاس. و به نظرتون من چی باید جواب این استاد رو بدم الان؟
    با تشکر

Thank you very much for sending the reprints. I will read them with pleasure. Again, I would encourage your application to our program.
    سلام دوست عزیز،

به نظر نمیاد از متنی که گذاشتید چیزی در مورد فاند دادن گفته باشه. پیغام شفاف ایمیل دوم این هست که به پروگرام اونها اپلای کنی و احتمالا منظور مسیر grad school هست. البته چون گفته مقاله ها رو هنوز نخونده، ممکن هست بعد از خوندن مجدد با شما تماس بگیره و اطلاعات جدید یا بیشتری بده.
    جواب هم تشکر کنید از وقتی که گذاشته، بگید حتما اپلای میکنید ( اگر واقعا قصدش را دارید) و بگید منتظر خواهید بود نظرش را بعد از خوندن مقاله بهتون بگه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    دوستان یه استاد اینطوری جواب داده.. دقیقاً یکی به میخ زده یکی به نعل..چی جواب بدم..الان نفهمیدم برا MS فاند میده یا نه...
    من رشتم برقه الان دارم میرم کامپیوتر.. برای مستر مجدد هم دارم اقدام میکنم...
    این که گفته کار میکنیم با مسترها روی تحقیقات .. یعنی چی.. منظورش.. چیه.. ساپورت میکنه یا نه.. چی جوابشو بدم..
    Your research is very germane to our work. However, your background in computer engineering seems quite light. It would be a stretch for you here, though I am certain you could do well. We generally try to support Ph.D. students first, though we will work with MS students on research

دوست عزیز،
    از ساپورت کردن شما حرفی نزده و گفته اولویت با دانشجوهای دکتراست. برداشت میشه از حرفش که بچه های مستر هم شانس دارن. شما از صحبت خودش استفاده کنید که گفته you could do well و بگید خیلی علاقه دارید و پشتکار و ... و آخرش بپرسید شانسی برای گرفتن فاند از لبش دارید یا نه؟
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان نظرتون درباره این ایمیل چیه؟ امیدی هست به این استاد؟؟؟؟؟؟ به من گفت اپلای کن منم ازش پرسیدم اسمتو بزنم تو SOP یا نه؟؟؟؟؟؟

Hi Medhi

Yes, you can indicate in your application that you have corresponded with me about graduate training in my laboratory and that we have discussed your research interests.

I will be one of the people who will evaluate your application for admission. The process is basically as follows: !) you submit your application and it is evaluated by an administrative team to ensure that you meet the minimum entrance requirements to the University; 2) the application is reviewed by graduate program staff at the Faculty level to again to ensure eligibility and; 3) a review by potential supervisors.

I look forward to receiving your application.

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    سلام دوستان نظرتون درباره این ایمیل چیه؟ امیدی هست به این استاد؟؟؟؟؟؟ به من گفت اپلای کن منم ازش پرسیدم اسمتو بزنم تو SOP یا نه؟؟؟؟؟؟

Hi Medhi

Yes, you can indicate in your application that you have corresponded with me about graduate training in my laboratory and that we have discussed your research interests.

I will be one of the people who will evaluate your application for admission. The process is basically as follows: !) you submit your application and it is evaluated by an administrative team to ensure that you meet the minimum entrance requirements to the University; 2) the application is reviewed by graduate program staff at the Faculty level to again to ensure eligibility and; 3) a review by potential supervisors.

I look forward to receiving your application.
    سلام دوست عزیز,

استاد قول ساپورت یا همکاری خاصی نداده. اما گفته خودش از استاد هایی هست که پرونده ها ا رو بررسی میکنند. البته گفته که میتونید اشاره کنید که با این استاد تماس داشتید و در مورد علاقه های تحقیقاتی که دارید صحبت کردید. اینکه میدونه دارید اپلای میکنید و حتما پیگیر پرونده شما خواهد بود پوینت مثبتی هست.
    حتما اپلای کنید و استاد را در جریان بگذارید و قبل از تشکیل کمیته به استاد یک ایمیل یاداوری بزنید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان، یه استادی (تو امریکا) تو سایتش زده که پوزیشن خالی داره برا دکتری، من میل زدم و ایشون تشویق به اپلای معمولی کرده. فقط یه موردی که هست اینه که تو توضیحات پوزیشن گفته که این پوزیشن ها خالیه تا زمانی که پر بشه! الان یعنی این جدا از اون deadline دانشگاه محسوب میشه که مثلا هرکی زودتر اپلای کنه شانسش بیشتره؟ یا نه منظور اینه تا deadline اپلای کنین و بعدش ما تصمیم میگیریم؟ (ضمنا deadline های دانشکده ش برای ترم fall تا حدود 1-2 ماه دیگه ست)

با تشکر

متنی که تو سایت استاده ست:
    Multiple positions are available, They are fully funded and will remain open until they are filled. Interested applicants should submit their application through the online system and send an email containing CV to xxx.

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه استادی (تو امریکا) تو سایتش زده که پوزیشن خالی داره برا دکتری، من میل زدم و ایشون تشویق به اپلای معمولی کرده. فقط یه موردی که هست اینه که تو توضیحات پوزیشن گفته که این پوزیشن ها خالیه تا زمانی که پر بشه! الان یعنی این جدا از اون deadline دانشگاه محسوب میشه که مثلا هرکی زودتر اپلای کنه شانسش بیشتره؟ یا نه منظور اینه تا deadline اپلای کنین و بعدش ما تصمیم میگیریم؟ (ضمنا deadline های دانشکده ش برای ترم fall تا حدود 1-2 ماه دیگه ست)

با تشکر

متنی که تو سایت استاده ست:
    Multiple positions are available, They are fully funded and will remain open until they are filled. Interested applicants should submit their application through the online system and send an email containing CV to xxx.
    سلام دوست عزیز،

به نظر میاد جمله they will remain open until they are filled توضیحات اضافه هست. برای گرفتن هیچ پوزیشن علمی زودتر اپلای کردن اولویت محسوب نمیشه، هرچند دیر اپلای کردن، مثلا بعد از deadline، نکته منفی هست.
    پروسه اپلای کردن هم مثل اغلب دانشگاه ها ازطریق سیستم آنلاین و grad school هست که در متن بالا بهش اشاره شده. اگر استاد فرد خاصی را که کاملا به درد لب و پروژه هاش پیدا نکنه (فردی که بهش عملا قول آفر بده)، تا زمانی که همه اپلیکنت ها مشخص نشدن و کمیته تشکیل نشده تصمیم نخواهد گرفت.
    به هر حال اگر شما له این دانشگاه و اساتیدش علاقه دارید اپلای کنید و این استاد را هم در جریان بگذارید.
    موفق باشید

سلام به نظرتون در جواب این ایمیل استاد چی بگم؟ یک ماه پیش اینو گفته بوده. آیا مجددا ایمیل بزنم؟
    Thanks for your response. I think you have a strong CV and will be generally competitive for PhD admissions. That said, I don't currently have a position open, but if one opens up that is relevant for your background, I will contact you.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    نظرتون راجبه این ایمیل چیه؟ ساپورتی که توش نوشته چقدر جدیه؟ و به نظرتون چجوری رابطه م رو باهاش حفظ کنم تا زمان اپلای؟
    Hello,
    Thanks for your email and interest in joining the group.
    Have you applied for any PhD scholarships? I suggest you apply for this: ... It will open soon.
    I and my colleague would be happy to supervise the project and also support your application.
    Thanks,
    John

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون راجبه این ایمیل چیه؟ ساپورتی که توش نوشته چقدر جدیه؟ و به نظرتون چجوری رابطه م رو باهاش حفظ کنم تا زمان اپلای؟
    Hello,
    Have you applied for any PhD scholarships? I suggest you apply for this: ... It will open soon.
    I and my colleague would be happy to supervise the project and also support your application.
    Thanks,
    John
    دوست عزیز سلام,

اول از همه که گفته برای یک فلوشیپ اپلای کنید. البته گفته که اپلیکیشن شما را ساپورت میکنه اما به نظر میاد این استاد در صورت اینکه بتونید فلوشیپ بگیرید, حتما را ساپورت خواهد کرد.
    چک کنید ببینید که فلوشیپی که ازش صحبت کرده چه شرایطی داره و چطوری هست. برای حفظ ارتباط هم میتونید استاد را در جریان جزییات مراحل اپلای کردن برای فلوشیپ و برای خود پروگرام بگذارید.
    موفق باشید

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Hello,
    Thanks,
    John
    به نظرم ج.ابش این بوده که رزومت خوبه برای رقابت کردن در این پوزیشنی که گفته. این ایمیل 100% نیست چون اصلا قرار با یکی دیگه داره دانشجو بگیرند اما وقتی یه استاد از همون دپارتمان و همون ریسرچ پلن مشابه داره میگه شانس دارید، چراغ سبز و نقطه امیدیه.
    من جای شما باشم حتما باپلای میکنم.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)