صفحه 1229 از 1371 نخستنخست ... 2297291129117912191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612371238123912791329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,281 تا 12,290 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان این ایمیل از یه استاد گرفتم که بهش ایمیل زدم گفتم آپلای کردم اینو جواب داد. به نظرتون چیزی از قبیل اینکه چقد شانس پذیرش دارم ازش بپرسم یا اینکه بگم هوامو داشته باش و از این حرفا ؟

Thanks Medhi. It will take some time for the application to be processed, but I will keep an eye out for it.

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    دوستان این ایمیل از یه استاد گرفتم که بهش ایمیل زدم گفتم آپلای کردم اینو جواب داد. به نظرتون چیزی از قبیل اینکه چقد شانس پذیرش دارم ازش بپرسم یا اینکه بگم هوامو داشته باش و از این حرفا ؟

Thanks Medhi. It will take some time for the application to be processed, but I will keep an eye out for it.
    سلام دوست عزیز,

هر دو سوال رو میتونید بپرسید ولی به نظر من سوال دوم را در حالتی بپرسید که از ایمیل هایی که رد و بدل شده این برداشت را کردید که این استاد پرونده شما را پسندیده و از شما خوشش اومده.
    اگر پرونده شما رقابتی هست و نمرات خوبی دارید, همین که استاد کمک کنه که پرونده شما با دقت بررسی بشه, خودش شانش پذیرش شما را بالا میبره. کمیته های پذیرش معمولا در غربالگری اولیه خیلی سطحی برخورد میکنند و تعداد زیادی از پرونده ها را رد میکنند. احتمالا این استاد بتونه کمک کنه که پرونده شما با دقت بررسی بشه.

مثلا میتونید همچین متنی (یا با تغییراتی که خودتون صلاح میدونید) براش ایمیل کنید
    Thank you very much for the offer to follow up on my application.
    I greatly appreciate if you could make sure that my application file will be reviewed and evaluated as an enthusiastic applicant.

Please let me know if there was anything else I need to do.

موفق باشید

Junior Member

دوستان این ایمیل هایی هست که با یک استاد تمام در یکی از دانشگاه های تاپ رنک صنایع داشتم. در ضمن، حوزه کاری ایشون که من علاقه نشون دادم، حوزه نسبتا جدید و داغی هست در آمریکا و من در رزومه خودم هیچ نوع سابقه تحقیقاتی یا حتی درس پاس شده مرتبط با این حوزه رو ندارم به جز یک سابقه کار یک ساله که من رو با این حوزه آشنا کرد.

Dear Atiye,

I have an active research group and would be very interested in working with you if you are admitted to the ..... PhD program. I can send you recent papers if you are interested.

Best,

جواب:
    Dear Dr. .....

Thanks for your interest and attention. I am passionate about statistical models in marketing analytics and it would be great to read your recent papers. Also, it would be my pleasure if you could give me some other advice to be prepared for researching in this field? (developing programming skills, reading special books, etc.)
    Finally, I would really appreciate to help me to raise my chances of being admitted by giving me a few tips on application or any other information that you think could be useful.

Kind regards
    و ایشون این جواب رو دادند:
    Dear Atiye,

I’ve attached a couple of recent papers from the Spiegel Center.

I would read the book by Hastie, Tibshirani and Friedman, The Elements of Statistical Learning. Also work on your Python and R skills.

The admission process is very competitive. We receive many applicants. You might want to read about the department’s new center on optimization and statistical learning.

به نظر شما چه برداشتی میشه داشت از این ایمیل ها، چرا ایشون خواستن که به من کتاب معرفی کنند؟ چون من هیچ سابقه مرتبطی ندارم و ایشون ابراز علاقه کردن من حتی شک کردم که رزومه ام رو خونده باشند از طرفی شاید به دلیل نو بودن موضوع انتظاری هم نداشته باشند. به نظر شما چقدر میشه روی حمایت ایشون حساب کرد و به نظرتون من در ایمیل بعد چی بزنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط atiiiye نمایش پست ها

به نظر شما چه برداشتی میشه داشت از این ایمیل ها، چرا ایشون خواستن که به من کتاب معرفی کنند؟ چون من هیچ سابقه مرتبطی ندارم و ایشون ابراز علاقه کردن من حتی شک کردم که رزومه ام رو خونده باشند از طرفی شاید به دلیل نو بودن موضوع انتظاری هم نداشته باشند. به نظر شما چقدر میشه روی حمایت ایشون حساب کرد و به نظرتون من در ایمیل بعد چی بزنم؟
    شما از ایشون خواستید برای آماده شدن بهتون کتاب معرفی کنند و ایشون هم لطف کردن و به شما کتاب معرفی کرده اند. در واقع جواب سوال شما را داده اند. چه برداشتی قراره داشته باشید؟
    قبلا هم که گفته اند در صورت پذیرفته شدن علاقمند هستند با شما کار کنند پس اگر فکر میکنید اینجا شانس قبولی دارید خوب است اپلای کنید. میتونید در مورد پشتیبانی مالی هم سوال کنید.

Junior Member

[QUOTE=ghlobe;2364360]شما از ایشون خواستید برای آماده شدن بهتون کتاب معرفی کنند و ایشون هم لطف کردن و به شما کتاب معرفی کرده اند. در واقع جواب سوال شما را داده اند. چه برداشتی قراره داشته باشید؟
    قبلا هم که گفته اند در صورت پذیرفته شدن علاقمند هستند با شما کار کنند پس اگر فکر میکنید اینجا شانس قبولی دارید خوب است اپلای کنید. میتونید در مورد پشتیبانی مالی هم سوال کنید.

در ایمیل اول ایشون به من گفتن که اگر علاقه مند باشم می تونند چند تا از مقاله های اخیرشون رو برای من بفرستن و من هم ابراز علاقه کردم. منظورم به این قسمت بود. من خودم این برداشت رو داشتم که می خواستن میزان علاقه مندی من رو بسنجند.

Junior Member

سلام دوستان من یه ایمیل از یه استاد دریافت کردم میخواستم ببینم که تمپلیته یا نه؟ ممنون میشم اگه نظرتون رو بگین.

Thank you for your interest in my research.
    If possible, please take a look at my Mechanical Engineering webpage and propose what you plan to work with me. If you decided to work with me, please write down my name and tentatively why and what you plan to work with me in the application. In the meantime, send me your vita, transcripts, and any other scores, and two of your best papers (if any).
    You need to be admitted by the graduate school, then the department.
    If you write down that you are interested in working with me, the file will go to me.
    Hope this helps.
    Good luck and hope to read your complete application.Dear Mojtaba

If possible, please take a look at my Mechanical Engineering webpage and propose what you plan to work with me. If you decided to work with me, please write down my name and tentatively why and what you plan to work with me in the application. In the meantime, send me your vita, transcripts, and any other scores, and two of your best papers (if any).
    If you write down that you are interested in working with me, the file will go to me.
    Hope this helps.
    Good luck and hope to read your complete application.

نقل قول نوشته اصلی توسط mech_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه ایمیل از یه استاد دریافت کردم میخواستم ببینم که تمپلیته یا نه؟ ممنون میشم اگه نظرتون رو بگین.

Hope this helps.
    Good luck and hope to read your complete application.Dear Mojtaba

Hope this helps.
    Good luck and hope to read your complete application.
    دوست عزیز سلام,

با توجه به اینکه در متن ایمیل از شما مواردی خواسته شده که برای استاد ایمیل کنید, فکر میکنم template بودن یا نبودنش در جواب شما تاثیر خاصی نداشته باشه. شما مواردی که ذکر شده را بفرستید با منتظر ایمیل بعدی باشید و اون ایمیل بر اساس مدارک و رزومه شما خواهد بود و احتمالا ارزیابی استاد از پرونده شما.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. سوالی داشتم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

به استادی از دانشگاه آستین ایمیل دادم واسه پذیرش دکترا. مشاور ارشدم قبلا باهاش کار کرده بود و میشناختش. واسه همین هم شاید زود جوابم رو داد. خیلی امیدوار کننده که از پروژه ارشدت بگو و هدفت چیه و چه زمینه ای میخوای کار کنی. و کلی تعریف از دانشگاه که گفت محیطمون فلانه موقعیتا عالیه و پنج سال هم فاند تضمینه. آخرش گفت من اگرچه وزن رو بر روی سابقه مطالعاتی و انگیزه و توصیه نامه میزارم اما در نهایت معدل، جی آر ای و درس هایی که گذروندی رو لازمه بدونم.
    راستش من از نظر مطالعاتی مشکلی ندارم. این استاد با دو نفر از کسایی که من باهاشون کار کردم مقاله داره. مشاورم توصیه نامه هم خب میده چون ایرانی نیست فکر کنم تاثیر خوبی بزاره. مشکل من معدل کارشناسی هست و نمره جی آر ای. نمره جی آر ای ام زیر میانگین دانشگاهشونه (حدودا 10 نمره) من هم چون آزمون آیلتس دارم و چیزی هم به ددلاین نمونده نمیرسم که فعلا دوباره جی آر ای بدم.

ایمیل بعدی کلی توضیح دادم از ارشدم و معدل کارشناسی رو واسش توضیح دادم که اول علاقه نداشتم بعدا علاقمه مند شدم و علاقه ای چندان به تئوری ندارم و توی پروژه ها بهترم. نمره جی آر ای و واحدهایی که پاس کردم رو هم گفتم. آخرشم پرسیدم بنظرت شانسی دارم یا نه. این جواب رو داد. اصلا واضح نیست. نمیدونم حالا چیکار کنم. بهش بگم اپلای کنم که حتما خواهد گفت اپلای کن. این بهترین شانس منه. مشاورم هم گفت خیلی خوبه. بنظرتون ایمیل بعدی چی بگم؟ چطور بفهمم منو در نظر داره یا نه.
    لطف میکنید راهنمایی کنید.

Dear Mahdi,

Your MSc thesis sounds very interesting, it was great that you got to work with so many great scientists. Sounds like you are mostly interested in sedimentology and sedimentary geochemistry/Geobiology. If you are interested in the Moroccan projects, you should check out some of the recent papers by Stephane Bodin's group.
    Re GPA and GREs: We do not have minima for the GREs as there are often exceptional students who do poorly on these exams but are excellent scientists. Instead we weigh the whole application and try to pick the best students. That said, low scores will definitely disadvantage you. The letters of recommendation only need to be uploaded on the system, from there I can see them.

(نکته: این اسم از گروه فلانی که برده منظورش این نیست که به اون میل بدم یا کار این نیست. من از نمونه کاری که مثلا مراکش انجام میدن پرسیدم چون کار چاپ شده نداشت این رو واسه نمونه بهم معرفی کرد)
    ویرایش توسط Triplem86 : November 10th, 2016 در ساعت 07:51 AM دلیل: توضیح بیشتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    landscape architecture

Question پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    دوستان استادی در استرالیا برای مقطع ارشد این ایملها رو به ترتیب برای من ارسال کرده با فواصل سه چهار ساعتع
    1
    Yes I am very interested. Mr Dale*** will contact you.

Martin

2
    Dear Faeze.

I am very happy to hear from you and would like to supervise your Masters research.

Please contact the international admissions section of the university via the website.

Thank you.

3
    Dear Faeze

Please make your application via the course page

خب این ایملها نشون میده که علاقه مند به پذیرش من هست حالا من چطور از شرایط بورس و فاند و ... بپرسم خودش هیچ اشاره ای نکرده و اینکه ریسرچ پورپوزالی چیزی نخاسته... الان من صبر کنم تا اون فردی که معرفی کرده تماس بگیره یا خودم یچیزی بگم که پیگیری کنم؟و الان ازش بپرسم برای فاند یا تو مکاتبات بعدی؟ممنون میشم پاسخ بدید پون باید جواب بدم سریعتر.

با تشکر فراوان

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Triplem86 نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوالی داشتم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

به استادی از دانشگاه آستین ایمیل دادم واسه پذیرش دکترا. مشاور ارشدم قبلا باهاش کار کرده بود و میشناختش. واسه همین هم شاید زود جوابم رو داد. خیلی امیدوار کننده که از پروژه ارشدت بگو و هدفت چیه و چه زمینه ای میخوای کار کنی. و کلی تعریف از دانشگاه که گفت محیطمون فلانه موقعیتا عالیه و پنج سال هم فاند تضمینه. آخرش گفت من اگرچه وزن رو بر روی سابقه مطالعاتی و انگیزه و توصیه نامه میزارم اما در نهایت معدل، جی آر ای و درس هایی که گذروندی رو لازمه بدونم.
    راستش من از نظر مطالعاتی مشکلی ندارم. این استاد با دو نفر از کسایی که من باهاشون کار کردم مقاله داره. مشاورم توصیه نامه هم خب میده چون ایرانی نیست فکر کنم تاثیر خوبی بزاره. مشکل من معدل کارشناسی هست و نمره جی آر ای. نمره جی آر ای ام زیر میانگین دانشگاهشونه (حدودا 10 نمره) من هم چون آزمون آیلتس دارم و چیزی هم به ددلاین نمونده نمیرسم که فعلا دوباره جی آر ای بدم.

ایمیل بعدی کلی توضیح دادم از ارشدم و معدل کارشناسی رو واسش توضیح دادم که اول علاقه نداشتم بعدا علاقمه مند شدم و علاقه ای چندان به تئوری ندارم و توی پروژه ها بهترم. نمره جی آر ای و واحدهایی که پاس کردم رو هم گفتم. آخرشم پرسیدم بنظرت شانسی دارم یا نه. این جواب رو داد. اصلا واضح نیست. نمیدونم حالا چیکار کنم. بهش بگم اپلای کنم که حتما خواهد گفت اپلای کن. این بهترین شانس منه. مشاورم هم گفت خیلی خوبه. بنظرتون ایمیل بعدی چی بگم؟ چطور بفهمم منو در نظر داره یا نه.
    لطف میکنید راهنمایی کنید.

Dear Mahdi,

Your MSc thesis sounds very interesting, it was great that you got to work with so many great scientists. Sounds like you are mostly interested in sedimentology and sedimentary geochemistry/Geobiology. If you are interested in the Moroccan projects, you should check out some of the recent papers by Stephane Bodin's group.
    Re GPA and GREs: We do not have minima for the GREs as there are often exceptional students who do poorly on these exams but are excellent scientists. Instead we weigh the whole application and try to pick the best students. That said, low scores will definitely disadvantage you. The letters of recommendation only need to be uploaded on the system, from there I can see them.

(نکته: این اسم از گروه فلانی که برده منظورش این نیست که به اون میل بدم یا کار این نیست. من از نمونه کاری که مثلا مراکش انجام میدن پرسیدم چون کار چاپ شده نداشت این رو واسه نمونه بهم معرفی کرد)
    پاسخ خوبی دریافت کردید به نظرم. خصوصاً اگه حداقل نمره در سایت دپارتمان/دانشگاه اعلام شده باشه.
    برداشت من اینه که شما رو دارای پتانسیل این دیدن که از جمله‌ی استثناها باشید. ترتیب بیان هم که اول این رو گفته و بعد گفته شانس رو کم می‌کنه می‌تونه نشانگر همین باشه. و قسمت دوم هم بدیهیه. شاید اگه به نظرش به اندازه‌ی زیادی شانس رو کم می‌کرد فقط در همین مورد می‌گفت و یا حتی می‌گفت باید حداقل رو داشته باشید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)