صفحه 1230 از 1371 نخستنخست ... 2307301130118012201221122212231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712381239124012801330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,291 تا 12,300 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام من برای یک پوزیشن در انگلستان ایمیل زدم به استاده ه همراه رزومه ام. جواب زیر رو بعد دو سه ساعت بمن داد.
    نظرتون چیه؟ چقدر امیدوارکننده است؟ نیازی به جواب دادن من هست ؟ اگه آره چه جوابی بدم.

Thanks for your information. I’ll contact you again only if you are required for an interview.

Kind regards

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    پاسخ خوبی دریافت کردید به نظرم. خصوصاً اگه حداقل نمره در سایت دپارتمان/دانشگاه اعلام شده باشه.
    برداشت من اینه که شما رو دارای پتانسیل این دیدن که از جمله‌ی استثناها باشید. ترتیب بیان هم که اول این رو گفته و بعد گفته شانس رو کم می‌کنه می‌تونه نشانگر همین باشه. و قسمت دوم هم بدیهیه. شاید اگه به نظرش به اندازه‌ی زیادی شانس رو کم می‌کرد فقط در همین مورد می‌گفت و یا حتی می‌گفت باید حداقل رو داشته باشید.
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.
    خب الان توصیه میکنید ایمیل بعدی ام چه چیزی بهش بگم؟ بپرسم شانسم رو چقدر میدونی یا خب جوابی نخواهد داشت. نمیدونم پیام بعدی ام باید چطور باشه. چطور بفهمم شانسی دارم یا باید با اساتید دیگه هم صحبت کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من به یه استاد تو انگلیس ایمیل زدم که در صورت وجود جای خالی تو گروهت علاقه مند به گذروندن دکتری زیر نظر شما هستم. بعد دو ساعت این جوابو داد:

Thank you for your interest to our research programme. I am also interested with your cv. Please could you register an online application to our PFR programme and mention that I am your supervisor.

As soon as I receive your application, we will proceed on the approval process.

چون تو ایمیل حرفی از فاند نزده بودم آیا منظورش اینه که فاند بهم میده یا نه؟ لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید.
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

نظرتون علاوه بر دو پست قبل http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2365150 درباره جواب زیر چیه؟ یکسری فرم برای اپلای و نوشتن پروپوزال برای پروژه ضمیمه شده به ایمیل.
    سپاس (:
    Dear Ali

Thank you for your interest in studying the adversited project at .... University. Please find attached an enquiry pack.

Kind Regards

Junior Member

سلام دوستان. این ایمیلو دریافت کردم استاد واسه دانشگاه مگ گیله. چجوری جواب بدم به نظرتون که نپره؟ اخه کی این دورو زمونه دنبال فاند نیست آخه

Dear Mehdi,

Thank you very much for your email and I apologize for not responding to you sooner. Also, thank you for your interest in my research program. What type of research are you looking to conduct as a doctoral candidate? Do you have a particular line of questioning that you'd like to pursue? Moreover, do you have your own financial support (e.g., scholarship, fellowship, government) or would you need to be supported by your supervisor and/or another source(s). Please advise.

Sincerely and respectfully,

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. این ایمیلو دریافت کردم استاد واسه دانشگاه مگ گیله. چجوری جواب بدم به نظرتون که نپره؟ اخه کی این دورو زمونه دنبال فاند نیست آخه

Dear Mehdi,

Thank you very much for your email and I apologize for not responding to you sooner. Also, thank you for your interest in my research program. What type of research are you looking to conduct as a doctoral candidate? Do you have a particular line of questioning that you'd like to pursue? Moreover, do you have your own financial support (e.g., scholarship, fellowship, government) or would you need to be supported by your supervisor and/or another source(s). Please advise.

Sincerely and respectfully,
    سلام مهدی عزیز،

فکر میکنم دو تا سوال اول را پرسیده استاد تا ببینه شما چقدر برای گروهش فرد مناسبی هستی. باید بر اساس علایق خودت و کاری که اون استاد انجام میده پاسخ بدی تا هم ببینه شما با اطلاعات کافی ابراز علاقه کردی و هم اینکه ببینه ایده و تحقیقی که مورد نظر و علاقه شما هست با گروه و کارهاش تطبیق داره .
    سوال اخر هم به طور مشخص اگر شما گزینه خاصی مثل training grant or fellowship در نظر داری که بخوای اپلای کنی بگو، در غیر این صورت بگو که استاد باید ساپورت کنه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام مهدی عزیز،

فکر میکنم دو تا سوال اول را پرسیده استاد تا ببینه شما چقدر برای گروهش فرد مناسبی هستی. باید بر اساس علایق خودت و کاری که اون استاد انجام میده پاسخ بدی تا هم ببینه شما با اطلاعات کافی ابراز علاقه کردی و هم اینکه ببینه ایده و تحقیقی که مورد نظر و علاقه شما هست با گروه و کارهاش تطبیق داره .
    سوال اخر هم به طور مشخص اگر شما گزینه خاصی مثل training grant or fellowship در نظر داری که بخوای اپلای کنی بگو، در غیر این صورت بگو که استاد باید ساپورت کنه.

موفق باشید
    ممنون دوست عزیز این متن به نظرتون چطوره.؟

Dear Prof. XXXXX,

Thank you very much for your email. As a doctoral candidate, I would like to conduct a research in my main interest area, that is, XXXXX., For example, I am interested to know how different conditions such as XXXXXXXXXX could affect XXXXXXX, as well as it interaction with XXXXXX within various population inducing XXXX and XXXX. However, I am pretty flexible for choosing a topic for my PhD. Please let me know if additional information is needed about my research during my PhD.

Regarding financial support, there is no support available in my side and therefore I need to be supported by my PhD mentor and/or another source such as scholarships and fellowships. Again thank you very much for your kind response as well as for your time and consideration.

I look forward to hearing from you.

With kindest regards,

آقا مهدی عزیز،

به نظر من که خوب نوشتید.

در مورد تاپیک های مورد علاقه فکر میکنم مواردی را نوشتید که می تونید در لیست کارهای اخیر استاد هست.
    یک پیشنهاد کوچک در مورد موضوعات دیگه این هست که می تونید بگید، مثلا تجربه کار کردن روی دو یا .. پروژه همزمان را دارید یا علاقه دارید مثلا side project هم داشته باشید. همچنین می تونید ازش بپرسید آیا پروژه خاصی در نظر داره برای شما اگر ملحق شدید به گروهش و چی هست این پروژه.

در مورد بحث مالی هم می تونید قسمتی که در مورد فلوشیپ نوشتید را اصلاح کنید به نحوی که مستقیما اشاره کنید دوست دارید وقتی رفتید اونجا برای training grant or fellowship اپلای کنید و اگر موارد خاصی مورد نظر داره به شما بگه. اینجوری حداقل استاد میفهمه شما آماده هستید تلاش کنید برای گرفتن کمک هزینه از این طرق.

البته باز با صلاحدید خودتون می تونید این موارد را لحاظ کنید یا نکنید. ببینید بر اساس اطلاعات و علایقی که دارید تصمیم بگیرید.
    موفق باشید

سلام دوستان

من یه بار به خاطر نداشتن فاند از آنکارا رد شدم. بعد به استادم ایمیل زدم و گفتم که بهم فاند بدید. استادم یه نامه برای سفارت داده که ما قطعا به این دانشجو فاند میدیم. منتها چون وسط ترم هستیم نمی تونیم توی I-20 بزنیم و همچنین ایشون باید یکسری نتایج اولیه به یه کمپانی (که قراره پروژم رو اونجا انجام بدم) تحویل بده تا فاندش آزاد بشه. به نظرتون الان به استاده بگم توی همین نامه یه مقدار مشخصی پول هم ذکر کنه زشته؟ مثلا بنویسه فاندش حدود 1000 دلار توی ماهه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

سلام دوستان

بنده حدودا 16 روز پیش از یه استادی تو یه دانشگاه خوب آمریکا ایمیل زیر رو گرفتم
    Thanks for your interest in our group. The admission process involves a committee but I will be happy to chat with you on Skype to discuss plans.

من هم همون روز تشکر کردم و در مورد زمان مصاحبه پرسیدم ولی این استاد جواب نداد. من یک هفته بعد هم مجددا براش ایمیل زدم و زمان مصاحبه رو پرسیدم ولی هنوز متاسفانه جواب نداده. از طرفی چون tracker دارم متوجه شدم که تو این مدت بعضی روزها ایمیل من رو چندبار باز میکرده .
    حالا دوستان به نظرتون به این استاده امیدی هست؟ دوباره ریمایندر بزنم براش؟ پشیمون شده؟

ممنون از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)