صفحه 1234 از 1371 نخستنخست ... 2347341134118412241225122612271228122912301231123212331234123512361237123812391240124112421243124412841334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,331 تا 12,340 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من نمونه ای برای سؤال شما می نویسم :

سؤال من از یکی از اساتید کانادایی

Dear Martin
    I hope you are doing well. There is a long time as we last met at Dinocourse, 2012, Utrecht.

I am writing to you to ask you about the PhD project in University of Toronto, entitled as "Plio-Pleistocene Dinoflagellate cysts and Paleoceanography of the north and west Pacific." I enclosed my CV to this message. I would be elated to hear about my eligibility to apply for this position, and your professional advice.

Thanks for your attention to this message.
    You have my Gratitude.
    All the Best

Yavar

جواب ایشان

Dear Yavar,

Good to hear from you. I am attaching the project description. I would encouage you to apply, although I should tell you that the competition for overseas PhD places at the University of Toronto is quite tough. I think you meet the English language requirements, but check the details on the UofT website just to be sure. Look over the attached project description — this should help you with the personal and research statements. Do contact me if you have any questions.

All the best,

Martin

امیدوارم پاسخ سؤال شما بوده باشد.

به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها

امیدوارم پاسخ سؤال شما بوده باشد.

آقای مشیرفر! ممنون از جوابتان! من باز هم متوجه نمی شوم. کلا همه چیز متناقض هست. طبیعتا همه جا و همه رشته ها رقابتی هست. پس آنوقت فلسفه ایجاد ارتباط با استاد چی هست؟
    آیا تابحال شده کسی با استاد تماس گرفته و آن استاد همه گفته من 100% تو را خواهم برداشت و همینطور هم شده است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esimhan نمایش پست ها
    با سلام!
    دوستان اگر سوالم تکراری هم باشه ببخشید. سوال من کلی هست. در روند مکاتبه با اساتید اکثر یا می گویند جا نداریم و یا ترغیب به اپلای می کنند. بنده آخرش متوجه نشدم دقیقا کدام استاد حتما می خواهد کسی را بردارد؟ اگر چنین باشد آن استاد نعمولا چه می گوید؟ آیا می گوید من 100% تو را برمی دارم؟ آیا مصاحبه اسکایپ ترتیب می دهد؟ ....
    با تشکر از دوستان بزرگوار
    سلام
    وقت شما و دوستان بخير
    به نظر شخصي من تا نامه رسمي پذيرش نيومده در خونه، نمي تونيد پذيرش رو قطعي قلمداد كنيد. شما از روز اولي كه شروع مي كنيد به مكاتبه با استاد، از يك احتمالي شروع مي كنيد. به تدريج كه روند ارتباط شما با استاد پيشرفت مي كنه ( مثلا ازتون ريز نمره مي خواد، مقاله يا تز مي خواد يا ميگه بيا اسكايپ) اين احتمال بيشتر و بيشتر ميشه. مقدار اين احتمال بستگي به رزومه شما، سطح اون استاد و دانشگاه و رقبا و يك پارامتر كاملا تصادفي به نام "شانس".
    البته اين در مورد اكثريت قريب به اتفاق هست. شايد تك و توك موارد استثنايي هم وجود داشته باشه كه به نظرم دوستان با تجربه تر بيشتر مطلع باشن

Junior Member

آقای مشیرفر! ممنون از جوابتان! من باز هم متوجه نمی شوم. کلا همه چیز متناقض هست. طبیعتا همه جا و همه رشته ها رقابتی هست. پس آنوقت فلسفه ایجاد ارتباط با استاد چی هست؟
    آیا تابحال شده کسی با استاد تماس گرفته و آن استاد همه گفته من 100% تو را خواهم برداشت و همینطور هم شده است؟
    سلام
    به نظر شخصي من، پاسخ ندادن استاد اغلب به معني احتمال صفر براي شما هست كه از اون استاد پذيرش بگيريد. ولي اگه جواب بده، اين احتمال يك مقدار غير صفر پيدا مي كنه كه در صورت ادامه رابطه، زياد ميشه.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز.
    خیلی ممنون می‌شم اگه راه‌نمایی کنین و نظرتونُ در مورد پاسخ این استاد "ایرانی" بفرمایین. آیا منظورش این بوده که دانشگاهشون کمیته‌محوره و کاری از ایشون ساخته نیست؟ یا جوابش مثبته و توی کمیته ازم حمایت می‌کنه؟

It is good to hear that you have been working on this project and are interested in our program. I should mention that we are now able to support international students, so we will be looking at those applications very seriously. I should say, however, that our admissions process is extremely rigorous.
    One of the most important components of the application is the writing sample (in English), as this provides evidence of research ability. I would be happy to answer any questions you might have about what would be an appropriate writing sample, or any other questions you might have about the application process.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط TehranTemp نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز.
    خیلی ممنون می‌شم اگه راه‌نمایی کنین و نظرتونُ در مورد پاسخ این استاد "ایرانی" بفرمایین. آیا منظورش این بوده که دانشگاهشون کمیته‌محوره و کاری از ایشون ساخته نیست؟ یا جوابش مثبته و توی کمیته ازم حمایت می‌کنه؟

It is good to hear that you have been working on this project and are interested in our program. I should mention that we are now able to support international students, so we will be looking at those applications very seriously. I should say, however, that our admissions process is extremely rigorous.
    One of the most important components of the application is the writing sample (in English), as this provides evidence of research ability. I would be happy to answer any questions you might have about what would be an appropriate writing sample, or any other questions you might have about the application process.
    هیچکدام از مواردی که شما گفتید رو نمیشه از این ایمیل برداشت کرد. ایشون صرفا به شما اطلاعات داده. احتمالا باید صریحتر سوال کنید که آیا ایشون میتونند اپلیکیشن شما را ساپورت کنند و سوپروایزر شما بشوند یا نه.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

بله و خیر.

در همه دانشگاه ها و سیستم های پذیرش دانشجوی دکترا «رقابت» وجود دارد. اما از یاد نبرید که پژوهانه و گرنت توسط «استاد» درخواست و به ایشان برای انجام پژوهش پرداخت می شود. نظر شخص صاحب گرنت در کمیته گزینش دانشجو بسیار حیاتی است. وقتی به استادی ایمیل می زنید، خودتان را از «اتلاق وقت» میرهانید. ممکن است آن استاد اصلا به شما بگوید شخصی را مد نظر داریم و نیازی به اپلای شما نیست.
    همواره برای اپلای شما نیازمند نوشتن Personal Statement یا Research Statement و آپلود کلی مدارک هستید. اگر شخص اصلا شما را نشناسد و هیچ تماسی با وی نداشته باشید، خوب طبیعتا در بررسی نامه های اپلای «اولویت» اول به شما نمی رسد.

(در پروژه دانشگاه برونل استادم دقیقا همین جواب را به من داده بود: «شما را تشویق میکنم که اپلای کنید، اما رقابت در این دانشگاه سخت و سنگین است.» و من اپلای کردم و پذیرش هم گرفتم.)

جلب نظر شخص، در همه حال کلید موفقیت شماست. به تجربه شخصی من، بیش از پنجاه درصد کار در مرحله ای که استاد شما را به اپلای تشویق میکند انجام گرفته است. پنجاه درصد باقیمانده شامل نشان دادن توانایی های خودتان در زمینه نگارش، تحلیل مسئله و درک شما از پژوهشی است که قرار است با هم انجام دهید.

موفق باشید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام دوستان. من چند تا ایمیل دریافتی داشتم که از رزومه خوششون اومده ولی گفتن ک الان فاند ندارن و اگه گرنت گرفتن منو در جریان میزارن، سوالم اینه جواب اینجور ایمیل ها رو چی باید بدم به نظرتون. مثلا جواب ایمیل زیر رو چی بدم.
    Dear Amir,

Your background aligns quite well with my own, but unfortunately I do not currently have funding to support another graduate student. However, should my situation change, I would certainly consider you for a Graduate Research position.

Sincerely

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند تا ایمیل دریافتی داشتم که از رزومه خوششون اومده ولی گفتن ک الان فاند ندارن و اگه گرنت گرفتن منو در جریان میزارن، سوالم اینه جواب اینجور ایمیل ها رو چی باید بدم به نظرتون. مثلا جواب ایمیل زیر رو چی بدم.
    Dear Amir,

Your background aligns quite well with my own, but unfortunately I do not currently have funding to support another graduate student. However, should my situation change, I would certainly consider you for a Graduate Research position.

Sincerely
    Salam

I think you can thank them. And wait if the change to happen!
    You know already that you cannot count on these cases and consider them 10%. You definitely need to have other options.
    Something like this:

Dear Professor X,

Thank you for replying back to me. Yes, please let me know if your funding situation changed.

Regards,
    X

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هیچکدام از مواردی که شما گفتید رو نمیشه از این ایمیل برداشت کرد. ایشون صرفا به شما اطلاعات داده. احتمالا باید صریحتر سوال کنید که آیا ایشون میتونند اپلیکیشن شما را ساپورت کنند و سوپروایزر شما بشوند یا نه.
    ممنونم.
    به نظرتون اگه این ایمیلُ بفرستم خوبه؟

Thank you for your response.

As I am highly interested in your research, I would really appreciate you if I could have your response regarding a Ph.D. position available in your group for fall 2017.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)